Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Zincir Büyüsü

Zincir Büyüsü

Zincir Büyüsü Nedir?

Bu büyü genel olarak kişilerin sevdikleri insanı kendilerine bağlamaları için tercih edilen bir büyü yöntemidir. Bu yöntemi kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişinin size karşı duygular beslemesini sağlayabilirsiniz. Kişi sizi sevmiyor ise bu yöntem ile kolaylıkla size karşı duygular beslemeye başlayacaktır  ve aşık olacaktır. Zincir büyüsünü kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz. Zincir büyüsü kuvvetli aşk büyüleri arasında yer almaktadır.  Büyünün gücü çok büyük olduğu için  kısa sürede amacınıza ulaşacaksınızdır. Bu büyü oldukça etkilidir ve çok kısa bir süre içerisinde kişi üzerine tesir eder. Sadece büyü çok güçlü olduğu için uygulanması için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişiler kesinlikle kendi başlarına bu büyü yöntemini kullanmaya kalkmamalıdırlar. Kişi kendisi büyüyü internetten okuduğu bilgilere bakarak yapmaya kalktığında büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerine çekecek ve üç harflilerin musallat olmasına sebep olacaktır. Bu yüzden mutlaka kişi medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalıdır.

Zincir Büyüsü İle Kişiyi Kendine Aşık Etmek Mümkün Mü

Zincir büyüsü kullanılarak rahatlıkla istediğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz. Bu yöntem çok kuvvetli olduğu için kısa süre içerisinde kişi üzerinde etkileri görülmeye başlanacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi de sizi sevecektir. Zincir büyüsü yapımı için medyuma gittiğinizde bir iplik ya da halat üzerine sık sık zincirler ya da düğümler atılır. Bu düğümler atılırken aynı zamanda büyülü sözcükler söylenir ve kişinin de ismi sürekli olarak tekrar edilmelidir. Bu şekilde büyü üç harflilerin de yardımı ile tamamlanmış olacaktır. Büyü tamamlandıktan sonra bu zincirin mutlaka büyü yapılan kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Büyü kişiye ne kadar yakın olursa o kadar etkisi de büyük olacak ve daha hızlı bir şekilde tesir edecektir. Büyülü zincirin hiçbir şekilde kişinin evinden dışarıya çıkmaması gerekmektedir. Aks taktirde kişi büyünün etkisi altından çıkacaktır. Bu yüzden mutlaka zincirin çok iyi bir şekilde muhafaza edilmesi gerekmektedir.

Zincir Büyüsü Kişi Üzerinde Nasıl Etki Eder

Büyü yapıldıktan sonra kişi kısa sürede büyünün etkisi altına girecektir. Bu yüzden büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlar. Zincir büyüsü oldukça etkili bir büyü olduğu için kişi büyünün etkisi ile sürekli olarak sizi düşlemeye başlayacaktır. Kısa zamanda kişiye üç harfliler vesveseler vermeye başlarlar. Kişi de artık bu vesveseler doğrultusunda hareket edeceği için sizi düşünmeye başlar ve size karşı hisleri olacaktır. Bu hisler gün geçtikçe daha da artacaktır. Büyünün etkisi ile kişi size aşık olacak ve sürekli yanınızda kalmak isteyecektir. Zincir büyüsü bu şekilde kişinin size bağlanmasını sağlayan güçlü bir aşk büyüsüdür. Bu büyü yöntemini kullanarak istediğiniz kişiyi rahatlıkla kendinize aşık edebilirsiniz.

Zincir Büyüsünün Kişi Üzerinde Tesir Etme Süresi

Zincir büyüsü güçlü büyüler arasında yer aldığından dolayı kişi üzerinde tesir etme süresi de oldukça uzundur. Fakat bu süre belli bir yere kadar devam eder. Bu süre sona erdiğinde ise kişi artık tamamen eski hayatına ve duygularına geri dönecektir. Bu yüzden de mutlaka büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece kişi üzerindeki etkileri süreklilik sağlar. Büyünün devamlılığı için mutlaka tesir süresini kontrol etmelisiniz ve bu süre sona ermeden önce büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Zincir büyüsü yeniletme işlemleri için kişiler mutlaka tekrar aynı medyuma gitmelilerdir ve gene aynı işlemleri uygulatmalılardır. Eski zincir ile de yeni zincirin mutlaka yer değiştirilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün tesir etme süresi kişi üzerinde devam edecektir. Büyü yeniletilmez ise kişi sizi çok kısa bir süre içerisine terk edecektir.  Ayrıca büyünün bitip bitmediğini kişinin size karşı olan davranışlarından da rahatlıkla anlayabilirsiniz. Kişi eğer size karşı soğuk davranıyor ise ve sürekli olarak kavga etmeye başladıysanız kısa zaman içerisinde kişi sizden ayrılacaktır, büyünün tesiri azalmış demektir. Bu şekilde büyüyü tesir süresi sona ermeden önce yeniletebilirsiniz.

Zincir Büyüsü Evde Yapılabilir Mi

Zincir büyüsü güçlü bir büyü olduğu için yapımı da oldukça zordur. Bu büyünün yapımı için bu yüzden kişiler medyuma gitmelilerdir. Kişiler kendileri de evde bu büyüyü yapabilirler fakat büyünün bazı olumsuz etkileri ile karşılaşabilirsiniz. Özellikle büyü yapımı sırasında herhangi bir şekilde yanlış bir şey uygular iseniz büyü anında tersine dönecek ve sizi etkilemeye başlayacaktır. Bu yüzden medyuma giderek büyüyü yaptırmak sizin için daha iyi olacaktır. Ayrıca zincir büyüsü üç harflilerin yarımdı ile yapılan bir büyü olduğu için de kişilerin mutlaka dikkatli olmaları gerekmektedir. Kişilere üç harfliler musallat olabilir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalamamak için mutlaka medyuma gitmelisiniz, bu şekilde kendinizi büyünün olumsuz özelliklerinden koruyabilirsiniz.

Zincir Büyüsü Yapmak Günah Mıdır

Zincir büyüsü gibi büyüler insanların iradelerini kullanmalarını engeller. Kişiler iradelerini kullanamadıkları için artık büyünün etkisi ile hareket etmeye başlayacaklardır. Kişi kendi kararlarını kendi veremez hale gelir ve hayatını yönetemez hale gelir. Bu yüzden de dinimizce büyü yapmak ve yaptırmak kesinlikle yasaklanmıştır. Büyü yöntemini kullanan kişiler de mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmak yerine mutlaka doğal yöntemleri kullanarak amacınıza ulaşmayı denemelisiniz. Aksi taktirde mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için büyü yöntemini kullanmamalısınız. Bizlerde bu yöntemi kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Bunun yerine sevdiğiniz kişiye doğal yöntemlerden ulaşmayı denemek sizin için daha iyi olacaktır.

Zincir Büyüsü Nasıl Bozulur

Zincir büyüsü güçlü bir büyü olduğu için yapımı da bozulması da oldukça zordur. Bu yüzden bu büyünün bozulması için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişi medyuma gitmeden kendi başına büyüyü bozmaya kalkmamalıdır. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz özelliklerini kişi kendi üzerine çekecektir. Medyuma gidildiğinde zincir üzerindeki büyü üç harflilerin yardımı ile bozulmaktadır. Büyü bozulduktan sonra kişi belli bir süre daha büyünün etkilerini üzerinde taşımaktadır. Belli bir müddet geçtikten sonra kişi üzerindeki büyü etkisi tamamen ortadan kalkacağı için kişi de kendi davranışlarına ve hayatına geri dönecektir. Bu şekilde büyünün bozulması sağlanır. Büyü bozulması için tesir süresinin bitmesini de bekleyebilirsiniz. Tesir süresi bittikten sonra da büyünün gücü ortadan kalkacağı için kişi büyünün etkisinden kurtulacaktır. Zincir büyüsü bu şekilde bozulmaktadır.

Zincir Büyüsünü Kimler İçin Yapılır

Zincir büyüsü aşk için uygulanan bir büyüdür fakat enerjisi çok yüksek olan kişiler üzerinde kolay kolay etki etmez. Bu yüzden enerjisi düşük olan kişiler de bu büyü çok daha etkili bir hale gelecektir.  Enerjisi düşük kişiler bu büyüden çok daha hızlı bir şekilde etkilenecekleri için amacınıza çok daha kısa süre de ulaşacaksınızdır. Bu zincir büyüsü yapıldıktan sonra etkileri bu kişiler de çok daha hızlı bir şekilde yayılacaktır. Büyünün gücü büyük olduğu için enerjisi düşük olan insanlarda daha etkili olur ve kişiler artık iradelerini kullanamaz hale gelirler.  Bu şekilde büyü kişiler üzerinde etki etmektedir. Böylece sevdiğiniz kişiye tez zamanda  kavuşabilirsiniz.

Zincir Büyüsü Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

[toggles title=”Zincir Büyüsü Yapıyor muyuz?”] Çalışmalarımız arasında hiç bir büyü çeşidinin yapımı, bozulması ve bakımı yapılmamaktadır.Genel bilgi paylaşımıdır.
[/toggles] [toggles title=”Zincir Büyüsünü Kime Yaptırabilirsiniz?”] Çok ciddi bir araştırma yaparak daha önce zincir büyüsü yapmış medyumlara danışabilirsiniz. Bizim yönlendirebileceğimiz kimse yoktur.
[/toggles] [toggles title=”Zincir Büyüsü Kaç Günde Yapılıyor?”] Araştırmalarımıza göre 3 ile 7 gün arasında tamamlanabilen bir büyüdür.
[/toggles] [toggles title=”Zincir Büyüsü Kaç Günde Etkisini Gösterir?”] Büyü tamamlandıktan 10 gün sonra etkisini göstermeye başlar.
[/toggles] [toggles title=”Zincir Büyüsü Kaç Günde Tesir Eder?”] Yapılması tamamlandığı günden itibaren hızlı bir şekilde tesir etmeye başlar.
[/toggles] [toggles title=”Zincir Büyüsü Yaptırsam Kesin Sonuç Verir mi?”] Araştırmalarımıza göre doğru bir medyum tarafından yapılırsa tutması yüksek ihtimaldir. Ancak kendisini medyum olarak tanıtan kişilerden uzak durmanız size daha faydalı olacaktır.
[/toggles]

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir