Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Yüzük Büyüsü ile Aşık Etme

Yüzük Büyüsü ile Aşık Etme

Yüzükle Aşk Büyüsü

Aşk büyülerinin yapım şekilleri birbirinden çok farklıdır. Eğer güçlü tesir eden bir büyü yaptırmak istiyorsanız mutlaka kullanacağınız materyal çok önemlidir. Bu materyal büyünün gücünü etkilemektedir. Tesiri güçlü bir büyü için yüzük, fotoğraf, saç gibi materyaller kullanılmaktadır. Bu şekilde büyü çok daha iyi bir şekilde kişi üzerine etki etmektedir. Bu büyülerin yapım şeklinden kaynaklı olarak gücü büyük olduğu için çok daha kısa süre içerisinde kişileri etkilemektedirler. Yüzük büyüsü ile aşık etme için kişiler mutlaka medyuma gitmeyi tercih etmelilerdir. Medyuma gitmeden kendiniz büyüyü yapmaya kalkarsanız üç harfliler size musallat olabilir ve daha da kötüsü büyünün tüm gücünü kendi üzerinize çevirerek olumsuz yönde büyüden etkilenebilirsiniz. Bu yüzden mutlaka bu büyü için medyuma gitmeniz gerekmektedir. Yüzük büyüsü ile aşık etme oldukça kuvvetli bir büyü çeşididir. Bu büyü sayesinde istediğiniz kişiyi rahatlıkla kendinize aşık edebilirsiniz, onunla hayatınızı birleştirerek mutlu bir birliktelik sağlayabilirsiniz. Fakat kişi tamamen büyünün etkisi altında olduğu için sizi sevecektir. Yani kişinin bu duyguları kesinlikle gerçek değildir ve gerçek hisleri ile sizi sevmez. Büyünün bu tesir süresi sona erdiğinde ise kişi büyünün etkisinden kurtulacağı için sizi terk edecektir. Bu yüzden büyü yöntemi ile aşık etme geçici bir yöntemdir.

Yüzük Büyüsü ile Aşık Etme Günahmıdır?

Yüzük büyüsü kişiyi tesiriniz altına alarak onu kontrol etmenizi ve duygularını değiştirmenizi sağlayan bir yöntemdir. Kişi artık sizin ve büyünün istediği şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden de kişi kendi kararlarını kendisi veremez hale gelir. Bu yüzden de dinimize göre kişilere istemedikleri halde bir şey yaptırmak ve onların hayatlarının değişmesine sebep olmak çok büyük günahtır. Bu yöntemi kullanmak yerine mutlaka günlük yaşantınızda sevdiğiniz kişiyi doğal yollar ile etkilemeye çalışmalısınız. Yüzük büyüsü ile aşık etme gibi yöntemleri kullanmaktan kesinlikle uzak durmalısınız. Bu tarz yöntemler ile amacına ulaşmak isteyen kişiler cehenneme gideceklerdir. Bu kişiler şeytan ile iş birliği yaparlar ve Allah’a şirk koşarlar. Bu yüzden çok büyük günaha girmiş sayılırsınız ve cehennem ile cezalandırılacaksınızdır.  Bu yüzden kendinize gelmelisiniz ve ne için olursa olsun büyü yöntemini kesinlikle kullanmayı tercih etmemelisiniz. Bizler de kesinlikle bu yöntemi sizlere tavsiye etmiyoruz ve kullanmayı tercih etmiyoruz.

Yüzük Büyüsü ile Aşık Etme Nasıl Uygulanır?

Yüzük büyüsü ile aşık etme için medyum gümüş bir yüzük kullanmaktadır. Yüzüğün gümüş olması çok önemlidir. Bu yüzden mutlaka bu konuya dikkat etmelisiniz. Medyum gümüş yüzük üzerine aşk büyüsünü tılsımlı sözcükleri söyler ve kişinin ismi bu yüzük üzerine yazılır. Bu büyü yapılırken medyum şeytani güçlerden de yardım almaktadır. Bu şekilde büyü çok daha hızlı bir şekilde kişi üzerine etki eder. Yüzük büyüsü ile aşık etme bu şekilde tamamlanmış olacaktır. Büyü tamamlandıktan sonra kısa bir süre içerisinde büyünün etkileri kişi üzerinde görülmeye başlanacaktır. Bu yüzden kişi kısa zamanda bu yüzük sayesinde size bağlı bir hale gelir. Kişinin büyünün etkisi altına girmesi için mutlaka yüzüğü parmağına takması gerekmektedir. Aksi taktirde büyü tesirini gösterse bile bu kadar hızlı bir şekilde sonuç almazsınız. Kişinin yüzüğü takması çok önemlidir. Kişi büyünün tesiri altına girdiğinde artık kendi hayatı ile ilgili kararları alamaz hale gelir ve bu yüzden de kısa zamanda büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır.

Yüzük Büyüsü ile Aşık Etme Tesir Süresi Nedir?

Yüzük büyüsü direk kişinin üzerinde taşıdığı bir büyü  olduğu için tesir etme süresi çok uzundur. Bu yüzden de aşk büyüleri arasında bu büyü çok sık tercih edilmektedir. Bu büyünün gücü büyük olduğu için kişiler üzerinde daha iyi bir şekilde etkisini gösterir ve amacınıza daha kısa süre içerisinde ulaşırsınız. Fakat sevdiğiniz kişinin sürekli olarak yanınızda kalmasını istiyorsanız mutlaka büyünün tesir süresine dikkat etmelisiniz. Büyü gücü ne kadar büyük olursa olsun belli bir süre geçtikten sonra büyünün gücü kişi üzerinden yavaş yavaş azalmaya başlayacaktır. Bu yüzden mutlaka belli bir süre geçtikten sonra büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Yüzük büyüsü ile aşık etme için büyünün yeniletilme işlemlerinin gene medyum tarafından yapılması gerekmektedir. Medyum büyüyü gene aynı biçimde sizi etkilemeyecek şekilde tesir etmesi için yeniler. Büyü yenilendikten sonra artık kişi büyünün etkisi altına tekrar  girecek ve gene sizin yanınızda olacaktır. Fakat büyünün yeniletilme işlemleri için kişinin parmağındaki gümüş yüzüğü tekrar medyuma götürmeniz gerekmektedir. Bu yüzük üzerine tekrardan bir büyü işlemi uygulanır. Ancak bu şekilde büyü yeniletilmiş olacaktır.

Yüzük Büyüsü ile Aşık Etme Sonuçları

Yüzük büyüsü tehlikeli bir aşk büyüsüdür. Kişi belli bir süre sonra kendisi de büyüden olumsuz yönde etkilenmeye başlayacaktır. Özellikle büyü direk kişinin üzerinde taşıdığı bir yüzük üzerine yapıldığı için gücü kişiyi hemen etkiler fakat olumsuz durumlarla da hemen karşılaşılacaktır. Özellikle büyünün olumsuzluklarına karşı kendinizi korumak için büyüyü yaptırırken bir kalkan koruma muskası yazdırabilirsiniz. Bu muskayı üzerinizde taşıdığınız sürece  büyünün etkisi sizi etkilemez ve hiçbir şekilde siz zarar görmeyeceksinizdir. Yüzük büyüsü ile aşık etme genelde üç harfliler kullanılarak yapılan bir büyü olduğu için bazı durumlarda üç harflilerin musallat olması da görülmektedir. Eğer böyle bir durumla karşı karşıya kalırsanız hemen medyuma gitmelisiniz. Aksi taktirde bu varlıklar sizin enerjinizi çekmeye başlarlar ve artık tükenene kadar sizi kullanırlar. Bu yüzden hemen medyuma gitmelisiniz. Ayrıca üç harfliler büyü  yapılan kişiye musallat olması durumunda bu varlıklar kişiyi yanlarına almadan rahat bırakmazlar. Bu yüzden bu büyüyü kesinlikle kediniz yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu tarz sonuçlar ile karşı karşıya kalacaksınızdır.

Yüzük Büyüsüne Ek Bağlama Büyüleri

Yüzük büyüsü güçlü bir büyü olsa da tesir süresinin bitmemesi ve kişi üzerinde daha güçlü bir şekilde tesir etmesi için ek bağlayıcı büyüler tercih edilebilir. Bu bağlayıcı büyüler ana büyünün yapım şekline uygun bir biçimde yapılmalıdır. Aksi taktirde hiçbir şekilde büyünün bir etkisi olmayacaktır. Yüzük büyüsü ile aşık etme için ek bağlayıcı büyü olarak bağlama büyüleri, kilit büyüsü, düğüm büyüsü ve buna benzer diğer aşk büyüleri yapılabilir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi size daha yakın olacak ve daha bağlı bir hale gelecektir. Bu bağlama büyüleri yapıldıktan sonra ekstra olarak büyüyü sürekli yeniletmenize gerek yoktur. Büyünün gücü bu bağlayıcı büyüler ile arttığı için kişiler kolay kolay büyünün etkisi altından çıkmazlar. Bu yüzden de çok sık büyüyü yeniletmenize gerek yoktur.

Yüzük Büyüsü Bozulurmu?

Bu büyünün bozulması için büyülü yüzüğü mutlaka medyuma götürmeniz gerekmektedir. Yüzük üzerindeki büyü bozulduktan sonra ancak kişi büyünün etkisinden kurtulacak ve size karşı olan hisleri de sona erecektir. Büyü bozulduktan sonra kişi eski hayatına kaldığı yerden devam eder ve sizi de en kısa zamanda terk ederek hayatınızdan çıkacaktır. Bu büyü bozulduktan sonra kişi hiçbir şekilde büyü olup olmadığını anlamaz.

Sıkça Sorulan Sorular

[toggles title=”Neden Yüzükle Aşk Büyüsü?”] Yüzük aşkı simgeleyen, aşk üzerine konu olan durumların adını koyan bir aksesuar olmasından dolayı tercih edilmektedir.
[/toggles] [toggles title=”Yüzükle Aşk Büyüsü Yapıyormuyuz?”] Bizim yüzükle aşk büyüsü çalışmamız yoktur.
[/toggles] [toggles title=”Yüzükle Aşk Büyüsü Kaç Günde Yapılır?”] Kişiden kişiye göre yapılma zamanı değişkenlik gösterebildiği gibi medyumların nasıl yapacağına göre de değişebilir. Ancak ortalama olarak 3-7 gün arasında yapılabilen bir büyüdür.
[/toggles] [toggles title=”Yüzükle Aşk Büyüsü Nasıl Uygulanır?”] Altın yüzük veya gümüş yüzük üzerine okuma yapılarak kişinin parmağına takmasıyla uygulanır.
[/toggles]

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

3 comments

 1. blank

  Daha önce sanki ben yüzükle ayırma büyüsü yapılıyor diye okumuştum.

  • blank

   bende yüzükle yeni evlenen kişileri düğünde takılan takılarla ayrılmasını sağlamak için yüzük büyüsü yapıldıgını biliyordum bir yerde öyle okumuştum. burda aşık etme büyüsü olarak yazınca medyum hocayı aradım bilgi allmak için çünkü yüzükle yapılan büyüler çok etkili oluyormuş o sebeple yaptırmak istedim. medyum hoca bana yüzükle aşık etme büyüsü yapılırmış ama bunu yapabilen medyumu bulmak çok zormuş. Kendisi de büyü yapan bir medyum olmadığı için büyü yaptırmamam konusunda beni biraz bilgilendirdi. bana nasıl yardımcı olursunuz diye sordum ne derdin var dedi. ben aşık olamıyorum yani istediğim insan karşıma çıkmıyor gibisinden kısaca anlattım derdimi bana harmura aşk celbi yapalım ya da aşk tılsımı yapalım muhtemelen işin görülür istediğin insanın karşına çıkması için nasibin açılır dedi.büyü yaptırma tarafıydım ama hocanın dedikleri çok mantıklı geldi bana harmura aşk celbi yaptırdım 30-40 gün tam bilmiyorum karşıma çok güzel bir insan çıktı namazında niyazında sigarası yok alkolü yok tam istediğim gibi birisi ile karşılaştım yalanı dolanı asla yok. bugün anneme bahsettim önümüz açık gibi inşallah da öyle devam eder. Bu sebeple yüzükle aşık etme büyüsü yaptırana kadar medyumlara para kaptırmayın medyum hocanın numarasını vereyim isteyen olursa kendisinin haberi olmadan yazmak istemedim sizde harmura aşk celbi yaptırın bu büyü yerine emin olun çok işinizi çözecek dua işlemi olacak.

   • blank

    bende harmura celbi yaptırmak istiyom ama teleefon numarasını bulamadım hocanın siz işlem yaptırmışsınız istediğinizde olmuş rica etsem telefon numarası verirmisiniz hocanın. bu arada benim sorunum nişanlı olduğum kişinin daha önceki kız arkadaşıyla görüşmesi benim canımı sıkıyor ondan uzaklaşsın hala içinde sevgi varsa nefrete dönüsün istiyorum sadece eski bir arkadaşım o yüzden konusuyoruz diyo ama engelleyemiyorum çünkü aynı iş yerinde calısıyorlar hala babam duyarsa zaten böyle bişeyi kızar ayrıca nişanlımın sanırım gönlü hala eski kız arkadasşında benmle nişn yaptıgına biraz pişman gibi her an ayrılma durumumuz var gibi seziyorum bu aşk celbi bana da fayda sağlar eminim sizden telefon numarasını bekliyprum asuman hanım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir