Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Yumurta Büyüsü

Yumurta Büyüsü

Yumurta Büyüsü Nedir?

Yumurta büyüsü oldukça güçlü bir ayrılık büyüsüdür. Bu büyü çiftlerin arasına soğukluk girsin diye yapılan bir büyüdür. Yumurta büyüsü yapıldıktan sonra artık kişiler kendi iradeleri ile hareket edemeyecekleri için kısa süre içerisinde birbirlerinden soğuyarak ayrılık kararı alacaklardır. Bu yüzden bu yumurta büyüsü oldukça tesirlidir. Yumurta büyüsünün geçmişi çok eski zamanlara dayanmaktadır. Özellikle Anadolu da çok sık kullanılmış ve halende kullanılan bir büyü türüdür. Bu büyü yönteminin uygulanması esnasında genelde üç harflilerden yardım alınmaktadır. Bu yüzden bu büyünün yapımı sırasında kişilerin çok dikkatli olmaları gerekmektedir. Kişi kesinlikle büyüyü kendi başına yapmaya kalkmamalıdır. Özellikle kişi kendi başına büyüyü yapmaya kalktığında büyünün olumsuz özelliklerini üzerine çekecektir. Bu yüzden medyuma giderek büyüyü yaptırmak sizin için çok daha iyi olacaktır. Yumurta büyüsü yapılması ve bozulması ile oldukça zor bir büyü yöntemidir.

Yumurta Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yumurta büyüsü yapımı için kişiler medyuma gittiklerinde, medyum su dolu bir tas içerisine yumurta koyar ve bu yumurta üzerine büyüyü okumaya başlar. Büyü yapılacak olan kişilerinde isimleri bu yumurta üzerine okunduktan sonra büyü üç harflilerinde yardımı ile tamamlanmış olacaktır. Bu şekilde büyü tamamlandıktan sonra aradan biraz zaman geçince kişiler büyünün tesiri altına girmeye başlayacaklardır. Kişiler büyünün etkisi ile artık birbirlerine karşı hiç olmadıkları gibi davranmaya başlayacaklardır. Kişiler artık en ufak sebeplerden bile kavga eder duruma geleceklerdir. Bu kavgalar giderek büyüyeceği için kişiler artık birbirlerinden soğuyarak nefret eder duruma geleceklerdir. Yumurta büyüsü bu şekilde kişiler üzerinde etkisini göstermektedir. Bu şekilde evli çiftleri bile rahatlıkla birbirlerinden ayırabilirsiniz.

Yumurta Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Yumurta büyüsü gibi güçlü bir büyünün anlaşılması oldukça zordur. Kişiler büyünün etkisi altında kalarak hareket edecekleri için hiçbir şekilde kendileri büyünün varlığından haberdar olmayacaklardır. Ancak kişilerin çevresindeki insanlar kişiler üzerindeki davranış değişikliğini anlayacaklardır. Yumurta büyüsü anlaşılması için mutlaka bir medyuma gidilmesi gerekmektedir. Yumurta büyüsü medyuma gidildiğinde ancak medyum üç harfliler uyarımı ile kişilerin üzerinde büyü olup olmadığını anlayacaktır. Bu şekilde yumurta büyüsü anlaşılmaktadır.

Yumurta Büyüsü Tesir Süresi

Her büyünün kendine göre belli bir tesir süresi vardır. Bu tesir süresi sona erdiğinde ise kişiler artık tamamen normal hayatlarına geri dönerler ve farklı bir insan gibi hareket etmeye başlayacaklardır. Bu yüzden mutlaka büyülerin belli bir süre sonra yenilenmesi gerekmektedir. Büyünün tesir süresi sona erdiğinde artık hiçbir şekilde büyünün kişiler üzerinde etkisi olmayacağı için yaptığınız büyü boşa gidecektir. Büyünün yeniletilmesi için kişilerin tekrar aynı medyuma gitmeleri ve büyüyü aynı şekilde yaptırmaları gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü tesiri yenilenmiş olacaktır. Aksi taktirde büyü yenilenmez. Büyü yenilendikten sonra gücü ve tesiri artmış olacağı için kişiler gene büyünün etkisi altında olacaktır ve kısa süre içerisinde birbirlerinden ayrılacaklardır. Yumurta büyüsü tesir süresi bu şekilde yeniletilmektedir.

Yumurta Büyüsü Nasıl Bozulur?

Yumurta büyüsü yapılması zor büyüler arasında yer alır çünkü bu büyünün yapımında üç harfliler kullanılmaktadır. Bu yüzden de büyünün yapımında medyum tercih edilmelidir. Aynı şekilde bu büyünün bozulması için de gene kişilerin medyuma gitmesi gerekmektedir. Medyuma gitmeden kişiler kendileri büyüyü bozmaya kalktıklarında büyünün olumsuz özellikleri ile karşı karşıya kalacaklardır. Ayrıca kişilere bu esnada üç harfliler de musallat olabilirler. Bu yüzden kişiler mutlaka büyünün bozulması için medyuma gitmeyi tercih etmelilerdir. Medyuma gittiğinizde artık üç harfliler ile medyum uğraşır ve büyünün bozulmasını sağlar. Büyü bozulduktan sonra kişiler hemen birbirlerine geri dönmeyeceklerdir. Yumurta büyüsü çok güçlü etkilere sahip olduğundan dolayı bu etkiler kişi üzerinden yavaş yavaş çıkacaktır. Belli bir süre sonra büyünün etkileri tamamen kişinin üzerinden kalktığında artık kişiler birbirlerine eskisi gibi davranmaya başlayacaklardır ve eski ilişkilerine kaldıkları yerden devam edeceklerdir. Bu şekilde yumurta büyüsünün bozulması sağlanır.

Yumurta Büyüsünü Yaptırmak Günah mı?

Yumurta büyüsü kötü bir amaçla uygulanan büyülerden biri olduğu için yapılması çok büyük günahtır. Sadece kötü bir amaçla değil iyi bir amaçla bile olsa büyü yapmak ve yaptırmak kesinlikle çok büyük günahtır. Bu yüzden kesinlikle büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. İnsanlar amaçlarına ulaşmak için doğal yöntemleri kullanmayı denemelilerdir. Aksi taktirde mutlaka kişiler dinimizce cezalandırılacaklardır. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için mutlaka büyüden uzak durmalısınız. Bizlerde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Büyü yöntemi kesinlikle en büyük günahlardan biridir.

Yumurta Büyüsünden Korunmak

Yumurta büyüsü gibi güçlü ayrılık büyülerinden korunmak için kişiler, kendilerine bir koruma büyüsü yaptırabilirler. Bu koruma büyüsü için gene medyuma gitmeniz gerekmektedir. Medyuma gittiğinizde sizlere bir koruma muskası yazılacaktır. Bu koruma muskanınsın kişiler ya sürekli olarak üzerlerinde taşımalılardır ya da mutlaka evlerinde bulundurmalılardır. Aksi taktirde koruma büyüsünün hiçbir şekilde bir etkisi olmayacaktır. Koruma büyüsü evinizde olduğu sürece sizi tüm büyülerden ve üç harflilerin olumsuz etkilerinden koruyacaktır. Bu şekilde kendiniz tüm olumsuz enerjilerden koruyabilirsiniz. Tek dikkat etmeniz gereken konu bu büyü muskanın çok iyi bir şekilde saklanmış olmasıdır. Büyülü muska herhangi bir şekilde kaybolur veya açılır ise büyünün hiçbir şekilde etkisi kalmayacak ve sizi korumayacaktır.

Yumurta Büyüsü Nereye Saklanır?

Yumurta büyüsü yapıldıktan sonra kişinin üzerine etki etmesi için genelde kişinin en çok zaman geçirdiği alanlara veya bu alanların yakınlarına saklanır. Kişinin işyerine, evine, bahçesine hatta çatısına bile konumlandırılabilmektedir. Ağırlıklı olarak alakasız yerlerde bulunur. Mesela; kişinin evinin çatısında tavuk yumurtasının bulunması bir büyünün belirtisidir. Toprağa gömülerek elde edilen yumurta büyüsü de genelde kişinin evinin bahçesi varsa bahçesine veya evine en yakın bir ağacın dibine gömülmektedir.

Alakasız Yerde Yumurta Bulmak Büyü müdür?

Bazı kişiler büyülerle içli dışlı olmasa bile büyülerin var olduklarına inanırlar. Bu gayet doğal bir süreçtir. Ancak herhangi bir kişi evinin bir odasında veya evinin yakın bir yerinde hiç alakası olmayan bir şekilde yumurta bulması durumunda onun bir büyü olup olmadığını sorgulayabilmesi de gayet doğaldır. Tabi her yumurta bir büyü olacak diye bir kural da yoktur. Yaşamış olduğunuz sorunlarla birlikte bir medyuma konuyu anlatmanız büyü olup olmadığını sizlere söyleyebilmektedir.

Yumurta Büyüsü Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

[toggles title=”Evde Yumurta Bulmak Büyü Olabilir mi?”] Evin herhangi bir odasında alaksız bir şekilde yumurta bulunması bir büyü yapılması ihtimalini taşımaktadır.Tabi bu konuyu medyuma sormakta fayda olacaktır. Her yumurta bulunması bir büyünün olduğu ihtimalini getirmez.
[/toggles] [toggles title=”Yumurta Büyüsü ile Neler Yapılabilir?”] Kara büyüdür. İstediğiniz bir insana kötülük yapmak için ideal bir büyüdür. Özellikle eşleri ayırmak için kullanılır.
[/toggles] [toggles title=”Biz Yumurta Büyüsü Yapıyor muyuz?”] Yumurta büyüsü yapma gibi bir çalışmamız bulunmamaktadır.
[/toggles] [toggles title=”Üzerinizde Yumurta Büyüsü Olduğunu Anlayabilir miyiz?”] Bir büyünün olup, olmadığını ancak büyü bakımı yapılarak anlaşılabilir. Bizim büyü bakımı çalışmamoz yoktur.
[/toggles] [toggles title=”Yumurta Büyüsü Olduğunu Nasıl Anlarsınız?”] Yumurta büyüsü belirtileri adı altında açmış olduğumuz paylaşıma göz atmanızı tavsiye ederiz.
[/toggles]

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir