Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Urgan Büyüsü ile Bağlama

Urgan Büyüsü ile Bağlama

Urgan Büyüsü Nedir?

En kuvvetli büyülerden biri olan urgan büyüsü kişilerin sevdikleri insanın kalbini kendilerine bağlamak istediklerinde kullandıkları bir yöntemdir. Bu urgan büyüsü çok güçlü bir büyü olduğu için anında kişiler üzerine etki eder ve tesirinin kısa sürede görülmesi ile de amacınıza en kısa zamanda ulaşmanızı sağlar. Bu büyü yöntemini kullandığınızda elde edemeyeceğiniz kişi yoktur. İstediğiniz kişinin sizinle birlikte olmasını sağlayabilirsiniz. Bu şekilde sevdiğiniz adamla ya da kadınla mutlu bir birlikteliğiniz olmuş olacaktır. Özellikle bu urgan büyüsünü kullanarak mutlu bir evlilik yapan kişiler bile vardır. Urgan büyüsü ile bağlama yöntemini kullandığınızda kişi kendi kararlarını kendisi veremez hale geleceği için kısa sürede büyünün tesiri altına girerek, büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Büyü o kadar güçlüdür ki bu yüzden büyünün yapılması için kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyuma giderek büyüyü yaptırmanız sizin için daha iyi olacaktır. Güçlü büyüler sadece karşı tarafı etkilemez, belli bir süre geçtikten sonra büyü yaptıran kişide büyüden olumsuz yönde etkilenmeye başlayacaktır. Bu yüzden büyüden olumsuz yönde etkilenmemek için mutlaka medyuma giderek büyüyü yaptırmayı tercih etmelisiniz.

Urgan Büyüsü ile Bağlama Nasıl Yapılır?

Urgan büyüsü ile bağlama işlemini yapmak için medyuma gittiğinizde, bir urgan ip alınır. Bu urgan ipi medyum bir gün öncesinde yağlamış olacaktır. Genellikle büyünün çok daha kuvvetli olabilmesi için domuz yağı kullanılarak büyü yapılmaktadır. Bu önceden yağlanmış olan urgan ip üzerine medyum büyülü sözcükleri söylemeye başlar. Sizde mutlaka medyum ile birlikte büyülü sözcükleri tekrar etmelisiniz. Bu büyülü sözcükleri tekrar ederken mutlaka çok dikkatli olmalısınız ve telaffuzunuzu çok iyi bir şekilde yapmalısınız. Aksi taktirde büyü yanlış bir şekilde uygulanacağı için olumsuz özellikleri sizi de sarmaya başlayacaktır. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için mutlaka büyüyü doğru bir şekilde yaptırmalısınız. Medyum büyülü sözcükleri tekrar ettikten sonra üç harflilerinde yardımı ile büyü tamamlanmış olur. Bu büyülü urganın işlemi bittikten sonra mutlaka birlikte olmak istediğiniz kişinin evinde bir yere kesinlikle fark edilmeyecek şekilde saklamanız gerekmektedir. Urgan hiçbir şekilde kişi tarafından bulunmamalıdır. Aksi taktirde kişi üzerinde büyü olduğunu anlayacaktır. Urgan büyüsü ile bağlama yapıldıktan sonra kişi kısa bir süre içerisinde büyünün tesiri altına girerek hareket etmeye başlar. Özellikle büyü üç harfliler kullanılarak yapıldığı için kişi üzerinde daha iyi bir şekilde tesir etmeye başlayacaktır. Büyünün etkilerini bu yüzden çok daha kısa zamanda görmeye başlayarak sonuç alacaksınızdır.

Urgan Büyüsü ile Bağlama Etkileri

Urgan büyüsü etkileri kişi üzerinde görülmeye başladığında kişinin davranışları değişmeye başlar.  Kişi artık çok daha sakin bir ruh haline bürünecektir. Özellikle sosyal yaşantısına ara verir ve evden dışarıya çıkmaz. Sürekli olarak evde kaldığı süre boyunca sizi düşünecek sizinle ilgili hayaller kuracaktır. Özellikle ü harfliler sürekli olarak kişinin kulağına sizinle ilgili olumlu şeyler fısıldarlar. Kişi artık hayatını tamamen bu vesveselere göre idam ettirmeye başlayacaktır. Kişi sürekli olarak gün içerisinde sizi düşünür hale gelir ve üç harfliler kişinin rüyasına girerek siz gibi gözükürler. Kişi de bu rüyalardan etkilenir hale gelir ve sizinle ilgili hayaller kurmaya başlayacaktır. Urgan büyüsü ile bağlama yapıldıktan sonra kişi kısa zamanda sizin yanınıza gelerek duygularını size açacaktır. Kişi size aşık olacak ve yalnızca hayatını sizinle birlikte geçirmek isteyecektir. Bu yüzden de kısa sürede sevdiğiniz insan ile birlikte olacaksınızdır. Bu şekilde sevdiği insan ile evlenen kişiler bile vardır. Fakat büyünün tesir süresi bu durumda çok önemlidir. Eğer sevdiğiniz kişi ile birlikte uzun bir birliktelik yaşamak istiyorsanız ve bu kişi ile evlenmeyi hayal ediyorsanız mutlaka büyünün tesir süresinin uzatılması gerekmektedir. Büyü süresi kişi üzerinde ne kadar tesir eder ise o kadar birlikte olacaksınızdır.

Urgan Büyüsü ile Bağlama Ne Kadar Sürer?

Urgan büyüsü çok güçlü bir büyü olduğu için tesir etme süresi de oldukça uzun olacaktır. Fakat büyünün gücü büyük olsa bile belli bir süre geçtikten sonra kişi üzerindeki etkilerinde azalma olur. Bu yüzden mutlaka büyünün belli bir süre sonra yenilenmesi ve tazelenmesi gerekecektir. Büyünün yenilenmesi için kişiler gene medyuma gitmeleri gerekmektedir. Eğer büyüyü kendiniz yeniletmeye çalışırsanız büyünün olumsuzluklarını üzerinize çekersiniz ve üç harflilerin musallat olması gibi bir durumla karşılaşabilirsiniz. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için mutlaka medyuma gidip büyünün yeniden yapılmasını sağlamalısınız. Büyü yenilendikten sonra da mutlaka eski urgan ile yeni urganın yerini değiştirmelisiniz. Aksi taktirde büyünün hiçbir şekilde etkisi kişiye geçmeyecektir. Urgan büyüsü ile bağlama yeniletildikten sonra gene aynı şekilde büyü kişinin üzerinde etkisini sürdürmeye devam edecektir. Büyü etkileri yenilendiği için kişiyi daha iyi ve güçlü bir şekilde bu etkiler sarar. Kişi sürekli üzerinize düşer ve siz ne isterseniz onu yapmaya başlayacaktır. Tamamen artık kişi sizin kontrolünüz altında olacaktır. Eğer büyüyü yeniletmez iseniz kişi kısa süre içerisinde size karşı olan bu ilgisini kaybetmeye başlayacaktır ve bu ilgi tamamen bittiğinde de sizi sevmediğini fark edeceği için sizden ayrılacaktır. Böyle bir ayrılık yaşamamak için mutlaka büyünün yeniletilmesini sağlamanız şarttır. Büyüyü yenilettiğiniz sürçe herhangi bir şekilde bir problem yaşamazsınız.

Urgan Büyüsü ile Bağlama Yapmak Günahmıdır?

Urgan büyüsü ve diğer tüm büyüleri kullanarak bir insanın duygu ve hislerine hakim olmak, onları kontrol altına almak kesinlikle çok büyük günahtır. Dinimize göre büyü yapmak ve yaptırmak en büyük günahlardan biridir ve kişiler mutlaka cehennem ile cezalandırılacaklardır. Bu yüzden herhangi bir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz ve bu yöntemle amacınıza ulaşmaya çalışmamalısınız. Kişiler büyü yöntemini kullanarak amaçlarına ulaşsalar bile bu durum kesinlikle geçici olacaktır. Hiçbir büyünün gücü sonsuza dek kişiler üzerinde tesir etmeye devam etmez. Bu yüzden bu yöntemi kullanarak günaha girmek yerine doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha hayırlı olacaktır. Urgan büyüsü ile bağlama yaptığınızda hiçbir şekilde sevdiğiniz kişi sonsuza dek yanınızda kalmaz. Bizler bu tarz yöntemleri kullanmayı tercih etmiyoruz. Sizlere de bu tarz olumsuz yöntemleri kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Büyü yönteminden uzak durmalısınız.

Urgan Büyüsü ile Bağlama Tehlikelimi?

Büyü yöntemi genel olarak tehlikeli bir yöntemdir. BU yöntem uygulanırken üç harflilerden yardım alındığı için kişiler musallat olma gibi durumlarla karşı karşıya kalabilirler. Bu yüzden asla bu yöntemi kullanmayı tercih etmemelisiniz. Büyü yöntemi gücü büyük bir yöntem olduğu için de ilerleyen zamanlarda olumsuz etkiler sizin üzerinizde de görülebilir. Sizde zaman içerisinde büyünün etkisi altına girerek iradeniz kaybedeceksinizdir. Bu yüzden bu yöntemi kullandığınızda sizde etki atlında olacağınız için hayatınız olumsuz bir şekilde ilerleyecektir. Urgan büyüsü ile bağlama yapmak yerine sevdiğiniz insanı doğal yöntemler ile etkilemeye çalışmalısınız. Aksi bir durumda mutlaka büyü tesiri sizin üzerinize geçecektir. Bu yüzden büyü yönteminden uzak durmalısınız.

Sıkça Sorulan Sorular

[toggles title=”Kısaca Urgan Büyüsü Nedir?”] Kısaca bağlama büyüsüdür. Yani sevdiğini, kız arkadaşını, erkek arkadaşını, eşini kendine bağlayabilirsin.
[/toggles] [toggles title=”Urgan Büyüsü Kaç Günde Yapılabilir?”] Yapılacak kişinin durumuna göre kaç günde yapılacağı belirsizdir.
[/toggles] [toggles title=”Urgan Büyüsü Ne Zaman Tesir Eder?”] En hızlı tesir eden büyülerden birisidir.
[/toggles] [toggles title=”Urgan Büyüsü Etkisini Tamamen Ne Zaman Gösterir?”] Büyü doğru bir şekilde yapılırsa etkisini 40 gün içinde tamamen gösterir. Herkeste aynı etkiyi göstermeyebilir.
[/toggles] [toggles title=”Urgan Büyüsünü Kime Yaptırmalısınız?”] Tehlikeli bir büyü olduğu için uzman bir medyuma yaptırmalısınız. Ancak sizlere bağlama celbi yaptırmanızı öneriyoruz. Bu konu hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz.
[/toggles]

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

3 comments

 1. blank

  maşallah urgan büyüsünün ne işe yaradığından, belirtilerinden, günahından herşeyinden bahsetmişsiniz ama bu büyüyü kime yaptıracağız onu yazmamışsınız sizinle nasıl iletişim kurabilirim?

  • blank

   benim bi arkadaşım urgan büyüsü yaptırmak istemişti o zaman medyum urgan büyüsü yerine harmura aşk celbi yapalım sana demiş aşk celbi yaptırmıştı. en son geçen ay gördüm arkadaşımı ayak üstü muhabbet ettik de merakımdan sordum yaptırdığın celb işe yaradı mı diye de evet dedi iyi ki yaptırmışım dedi bende yaptırıcam da kime yaptırdı onu merak ediyorum internetten arıyorum medyum Burak mı ne demişti ama inşallah doğru haturlıyorumdur. Telefonu da yok arkadaşın bende bidaha denk gelirmiyiz bilmem.

   • blank

    Ruveyda arkadaşınıza ulaşabildiniz mi, eğer ulaştıysanız bana da çalışma yaptırdığı medyumun telefon numarasını verir misiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir