Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Tuz Büyüsü

Tuz Büyüsü

Tuz Büyüsü Nedir?

Değerli ziyaretçilerimiz bu yazımızda sizlere tuz büyüsü nedir başta olmak üzere birçok detaya yer vermek adına araştırmalarımızı geniş yelpazede tuttuk ve tuz büyüsü paylaşımında bulunmak istiyoruz. Tuz büyüsü nedir alt başlığımıza cevap verdikten sonra merak edilen tüm süreci yazımızın devamında bulabilirsiniz. Tahmin edileceği üzere tuz büyüsü etkili bir aşık etme büyüsüdür. Tarihi çok eski yıllara dayanan tuz büyüsü kadim büyü kitaplarında geniş olarak açıklanmakta ve bugün hala revaçta olmayı başaran, diğer dinlere mensup olan yerlerde de uygulanan yöntemlerden birisidir.

Tuz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Tuz büyüsü üç farklı aşamada yapılmaktadır. Tuz büyüsü nasıl yapılır adı altında vereceğimiz detaylarda yüzeysel bilgilerden bahsedeceğimiz unutulmamalıdır. Yapılırken kullanılacak olan malzeme kesinlikle tuzdur. Birkaç materyalin daha birleşmesiyle elde edilir. Ortalama olarak 4 günde yapılan ve son gününün Perşembe gününü Cuma’ya bağlayan geceye denk getirilmesi önemlidir. 3 farklı aşamada ise niyet süreci, büyünün etki etme süreci ve sonuç verme süreci olarak devam eder.

Tuz büyüsü yapılırken bir kağıt kullanılır. Beyaz, temiz bir kağıt olmalıdır. Bazı medyumlar beyaz bir bezde kullanabilmektedir. Bu malzeme üzerine aşık edilecek olan kişinin ismi yazılır. Doğum yılı ve burcu yazılarak çeşitli sembollerin yanı sıra Süryani ce Arapça alfabesinden bir takım bilgiler kağıt üzerine işlenir. Kullanılacak olan kalem özeldir ve safran mürekkebi olmalıdır. Safran mürekkebi özellikle yazının kalıcı olması, herhangi bir sıvı temasında veya farklı bir darbe nedeniyle silinmemesi için tercih ediliyor. Daha sonraki işlemlerde ise bağlama duası, aşk duası ve tılsımlı sözcükler okunur. Bu işlem 3 gün boyunca devam eder. Hangi duaların okunacağı, hangi tılsımlı sözcüklerin söyleneceği medyum kişi tarafından bilinir ve her medyumun yaptığı işlem birbirinden farklılık gösterebilmektedir.

Her ne kadar tuz büyüsü olarak biliniyor olsa da aslında kullanılacak olan malzeme kaya tuzu olmalıdır. Kağıt üzerinde yapılan işlem devamında geniş bir kap içerisine alınarak kaya tuzu üzerine dökülür ve bir takım yoğrulma işlemleri uygulanır. Tılsımlı sözcükler burada oldukça etkilidir ve medyumun bu işlemi yaparken yanında hiç kimsenin olmaması büyünün tesir gücünü arttırmaktadır. Yapılacak olan çalışma basit gibi görülse de hatta bazı kaynaklar tuz büyüsünü evde yapılabilir şeklinde anlatıyor olsa da bu çalışma medyum desteği olmadan yapılmasının tarafı olmadığımızı belirtmek isteriz. Malumunuz bu gibi büyüler insanlara negatif etki ederek kişinin isteği doğrultusunda hareket etmesini sağladığı için çeşitli riskleri de beraberinde getirmektedir.

Tuz Büyüsünün Amacı Nedir?

Yoğun aşk ve sevgi beslediğiniz insanların üzerine uygulatmanız durumunda bu kişinin de aynı sizin gibi yoğun bir aşk ve sevgi içerisinde size yakınlaşmasını sağlamak amacıyla yapılmaktadır. Tuz büyüsünün amacı tuzun kavuran etkisiyle birleşerek gücünü keskin bir şekilde gösterir. Hatta tılsımlı sözcükler söylenirken ‘’ tuz gibi kavur ‘’ gibi terimler sarf edilerek tuzdan yürek yakması niyet edilir.

Tuz Büyüsünü Kimler Tercih Ediyor?

Adı tuz büyüsü olsa da aslında tuz ile aşık etme büyüsü denilmesi daha doğru olacaktır. Tuz büyüsü ile aşk konusunun haricinde başka bir büyü çalışmasını yapmak mümkün değildir.  Farklı kaynaklar tuz büyüsü ile ayırma, tuz büyüsü ile soğutma gibi detaylara yer veriyor olsa da tek başına bağımsız olarak bu süreçlere dahil edilmez. Ancak yazımızın devamında vereceğimiz örneklerle tuz büyüsü ile ayırma, soğutma işlemlerine nasıl dahil olabileceğini de çok rahat bir şekilde anlayabileceksiniz.

Tuz büyüsü yaptıran kişiler genelde platonik aşıklar, aşk acısı çekenler, aşkına karşılık bulamayan kişiler veya aşık olduğu kişiden istediği cevabı alamadıkları zamanlarda bu büyüye başvurdukları bilinmektedir. Evli çiftlerden herhangi birisi de eşinin kendisini daha çok sevmesi ve aşık olması için yaptırdığı araştırmalarımız sonucunda karşımıza çıkıyor.

Yapılan Tuz Büyüsü Ne Zaman Etki Eder?

Tuz büyüsü bir kara büyü değildir. Hatta şeytani cinlerin görevlendirilmesi ile yapılmaz. İfrit kavmi cini görevlendirilerek yapılır.  Bu görevi üstüne alan ifrit kavmi cini başarılı bir şekilde yerine getirmek için işi aceleye getirmez. Tam olarak 14 günün öncesinde etkisini göstermesi beklenemez. Kaynaklarda iki hafta olarak belirtilen tuz büyüsü etkisi büyünün aslında tam olgunlaşmasından sonra sonuca gider. Bu zaman da 14 günü bulabilmektedir. 14 günün devamında tuz büyüsünün etkisi artık tuz büyüsü belirtisi olarak gözlemlenmeye başlar.

Tuz Büyüsü Belirtileri

Her büyünün belirtisi birbirine benzerlik gösteriyor olsa da tuz büyüsü belirtileri bir kademe daha kendisini belli eden bir yapıya sahiptir. Şeytani cinler ile yapılmadığı için bir kara büyü değildir. Bu nedenle ifrit kavmi cini ruhani bir süreci devam ettirerek belirtileri de rüya, sayıklama olarak belli etmeye başlar.  Rüyasında sürekli olarak kendisine büyü yaptıran kişiyi görür. Bu kişiyi gece uykusunda sürekli sayıklar. Bu kişi kesinlikle yaşamı boyunca hiç görmediği insan değildir. Mutlaka sürekli görüştüğü, hatta evliyse eşini bile görür. Rüyası çoğu zaman kabusa dönüşür ve sevdiği, aşık olduğu kişinin rüyasında zarar gördüğünü görür. Sayıklamaya, rüyaya eşlik eden uykuda sıçrama ve gece terlemesi de tuz büyüsü belirtileri arasında ortaya çıkar.

Tuz büyüsüne maruz kalmış kadın ya da erkekte belirtiler neredeyse aynı olur. Kişinin tek bir düşüncesi vardır. Onsuz yapamayacağı, onu çok sevdiği, onun yanında olmak istemesi ve onsuz nefes bile alamayacağının düşüncesi içerisine girer. Kalıcı bir etkiye sahip olan tuz büyüsü bağlama görevini de tamamlar ve bu kişiler büyünün tesirine girdikten sonra ömür boyu birbirleri ile yakın olurlar.

Tuz büyüsü belirtileri geçicidir tesirini göstermeye başladığı andan itibaren 10 gün gibi bir süre boyunca kişinin ruhsal dengesinde çok ciddi değişimle başlar. 10 günün sonrasında ise kişi büyü belirtilerinden kurtulur ve kalıcı etkileri ile yaşamını sürdürür. Bu 10 günlük sürede kişi kendisine zarar vermek isteyebilir. Bu durum çok nadir ve kısmi olarak karşılaşılan durumdur. İçerisinde bulunduğu psikolojik baskı sonucunda kişiyi mutlu edecek boyuta gelir. Bu nedenle büyüyü yaptıran kişi, büyüye maruz kalmış kişi ve bu kişilerin kontrol edilmesi, takip edilmesi için üçüncü bir kişinin de bu büyüden haberi olması gerekmektedir. Gözlemleme bu büyüde oldukça önemlidir. Medyum kişi zaten size detaylarını verecektir.

Tuz Büyüsü Yaptırılmalı mı?

Tuz büyüsünün etkili bir aşk büyüsü olduğuna değindik. Peki, tuz büyüsü yaptırılmalı mı diye soracak olursanız alternatifi olan bir uygulama diyebiliriz. Yapılacak olan çalışma bir büyü olduğundan dolayı günah olduğu her şeyden önce bilinmelidir. Kişilerde negatif sonuçlar doğurabilecek bir büyüdür. Hele ki işinde başarılı olmayan bir medyuma veya kendi başınıza yapmanız, yaptırmanız demek büyünün kötü kısmı ile karşılaşacağınız anlamına gelebilir. Bu nedenle sizlere alternatif olarak büyü değil de aşk celbi, aşk tılsımı, aşk vefki gibi çalışmaları önerdiğimizi bilmenizi isteriz. Yapılacak olan vefk, tılsım veya harmura aşk celbi bir büyü olmadığından dolayı olumsuz tarafı ile karşılaşmanız pek mümkün değildir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ancak tuz büyüsü bakımı, bozulması ve yapılması gibi süreçler hakkında çalışmalarımız yoktur. Burada paylaşılan tüm bilgiler kaynaklardan edinilmiş bilgilerdir.

Tuz Büyüsü Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

[toggles title=”Tuz Büyüsü Yapıyor muyuz?”] Tuz büyüsü yapmıyoruz.
[/toggles] [toggles title=”Kişide Tuz Büyüsü Olup Olmadığını Anlıyormuyuz?”] Hayır, tuz büyüsü bakımı yapmıyoruz.
[/toggles] [toggles title=”Tuz Büyüsü Bozuyormuyuz?”] Burada anlatılan bilgiler kaynak kullanılarak elde edilmiş bilgilerdir. Büyü bozma işlemi yapmıyoruz.
[/toggles] [toggles title=”Tuz Büyüsünü Kendiniz Yapabilir misiniz?”] Hayır, ancak kendiniz evde yapacak olsanız bile yanınızda medyum kişinin olması önerilerimiz arasındadır.
[/toggles] [toggles title=”Nasıl Tuz Kullanılır?”] Kaya tuzu ile yapılmaktadır.
[/toggles] [toggles title=”Tuz Büyüsü Etkili mi?”] Etkili bir aşk büyüsüdür.
[/toggles] [toggles title=”Uzaktan Tuz Büyüsü Yapılabilir mi?”] Medyumun yanında olmadan, telefonla bile yapılabilir.
[/toggles] [toggles title=”Tuz Büyüsü Yaptırmak Ücretli mi?”] Bildiğimiz kadarıyla medyumlar tarafından ücret alınabiliyor. Medyum Danışmanlık Hizmetleri adı altında alınabilir.
[/toggles]

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

5 comments

 1. blank

  Daha önce tuzdan aşk büyüsü yaptırıp da olumlu sonuç alan kimse oldu mu? Bunu tartışma konusu olarak açıyorum gerçekten duymak istiyorum. Bende yaptırmak istiyorum ama güvenemedim birileri yazarsa açıklık geleceğine inanıyorum.

  • blank

   ” tartışma konusu açıyorum ” demek nedir ya allah aşkına tuz büyüsü kadim büyü kitaplarında falan yazıyor aç oku yani böyle bir büyü gerçekten var. Fakat şunun altını çizmek isterim ki gerçek bir medyumu bulmak ve tuz büyüsü yaptırmak neredeyse zor. Çok araştırdım birsürü kişi hep dolandırılmış. Tuz büyüsü etkisi kadar güçlü olan şey celb işlemleri bunu da medyum Burak yapıyor. Kendisi ile konuşma fırsatım olmadı ama çok tavsiye ediliyor. Yine başka medyum önerisi olan varmıdır fikir sahibi olanlar varsa yazdın bilinçlenelim. Ben şuan için Medyum Burak diyorum.

 2. blank

  Hocam benim yatak odamda asılı olan saat durmuştu pili çıkardığında yağlı gibiydi ve üzerinde beyaz şekerli tuzmu ne bilmiyorum ama öyle biseyler vardı bilgi verirseniz sevinirim

  • blank

   piller belirli zamanlarda akıntı yapabliyor aktığı man kuruduğunda da tuz gibi görünümü olabilir tahminimce tuz büyüsüyle falan alakası yoktur. Pilin içine dışına tuz büyüyü yapmak da nedir inanmıyorum olamazda. Benim okudugum kadarıyla tuz büyüsü yapılınca ya ateşte yakılıyor ya bi bezin içine koyulup toprapa gömülüyor. eve yapılan tu büyüsü de saksıya felan gömülüyor. ha bu arada medyum hoca değilim fikrimi söyledim. ama her medyumun tuz büyüsünü yapma çalışmaları farklılık gösterebiliyor. gülizar arkadaşımızın da dediği gibi celb işlemi yaptırılması daha mantıklı.

 3. blank

  Yatak odamda şeker ve tuz u buzdolabı poşetinin her köşesine birini konmuş ve dügümlemiş şekilde buldum şeker ıslak tuz kuruydu ne anlama gelir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir