Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Tuvalet Büyüsü

Tuvalet Büyüsü

Tuvalete Yapılan Büyü

Büyülerin pek çok farklı çeşidi vardır. Uygulama tekniklerine göre Büyüler birbirlerinden ayrılırlar. Kimi büyü iyi bir amaç için uygulanırken kimi büyü de insanların kötü emelleri için kullandıkları bir yöntemdir. Tuvalet Büyüsü şeytani güçler kullanılarak kötü amaçlar için insanların tercih ettiği bir büyü türüdür. Bu büyü uygulaması zor olan bir büyü olduğu için insanların çok dikkat etmesi gerekmektedir. Tuvalet Büyüsü sadece karşı tarafı değil aynı zamanda büyü yaptıran kişiyi de etkileyebilmektedir. Bu yüzden bu tuvalet Büyüsünü yaptıracak olan kişinin çok dikkatli olması gerekmektedir. Özellikle bu tuvalet Büyüsü şeytani güçler ile iş birliği yapılarak uygulandığı için bazı durumlarda musallat olma gibi olaylar ile karşılaşılabilmektedir. Bu yüzden kişi kendi başına tuvalet Büyüsünü denemeye kalmamalıdır. Özellikle İnternet üzerinden okuduğunuz bilgilere göre bu büyüyü yapmaya kalkmamalısınız. Eğer herhangi bir şekilde büyünün yapımı sırasında yanlış bir şey yapar ya da söyler iseniz şeytani güçlerin dikkatini çekersiniz ve size musallat olabilirler. Bu yüzden tuvalet Büyüsü gibi çok tehlikeli olan bir büyüyü mutlaka medyuma giderek yaptırmanız sizin için daha iyi olacaktır. Aksi taktirde büyünün olumsuz yönleri ile karşı karşıya kalmak zorunda olacaksınız.

Tuvalet Büyüsü Nasıl Uygulanır?

Tuvalet Büyüsünün farklı yapım şekilleri vardır. Genelde bu büyü tuvalet içerisinde kişinin dualar okuması ile gerçekleştirilmektedir. Bazı durumlarda dualar tersten okunur. Bu şekilde de büyüyü uygulayan medyumlar vardır. Tuvalet Büyüsü gücü büyük bir büyü olduğu için yapımı da oldukça zordur. Kişi kendi başına tuvalete girerek büyülü sözcükleri okuduğun da çarpılabilir. Bu yüzden siz bu yöntemi denememelisiniz. Medyum şeytani güçler ile iletişime geçer ve onlarla anlaşarak büyünün tamamlanmasını, sağlar. Büyü yapılırken muhakkak büyü yapılacak olan kişinin isminin de okunması gerekmektedir. Bu şekilde büyü kişi üzerine Tesir etmeye başlayacaktır. Büyü çok kısa bir süre içerisinde kişiyi tesiri altına alır. Bu yüzden bu büyü yöntemi çok sık tercih edilmektedir.

Tuvalet Büyüsü Ne Amaçla Yapılır?

Tuvalet Büyüsü hane içine huzursuzluk getirmek amacı ile ya da sevenleri ayırmak için kullanılan bir büyüdür. Bu büyü kötü niyetle uygulanan kara Büyüler arasında yer alır ve en güçlü ayrılık büyüsüdür. Tuvalet Büyüsü yapıldıktan sonra ayıramayacağınız sevgili yoktur. Aynı zamanda bu büyü hane içine huzursuzluk verdiği için evli çiftlerin ayrılması ya da kavga etmesi için de kullanılmaktadır. Tuvalet Büyüsü uygulama amaçları bu şekildedir. Bu büyü kısa süre içerisinde tesirini kişi üzerinde gösterdiği için amacınıza kısa zamanda ulaşacaksınızdır. Genellikle bu büyü yöntemini kaynanalar çok sık tercih etmektedir.

Tuvalet Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etkileri

Tuvalet Büyüsü Kişi üzerine uygulandıktan sonra artık kişi sevdiği kadını ya da adamı farklı hallerde görmeye başlayacaktır. Özellikle şeytani güçler sürekli olarak kişiye vesvese verirler ve karşı tarafın farklı yüzlerde ya da şekillerde görünmesini sağlayarak büyü yapılan kişinin sevdiği insandan korkmasın sağlarlar. Bu yüzden kişi çok kısa bir süre içerisinde korkuya kapılarak sevdiği insandan nefret eder hale gelir ve onun yüzünü bile görmek istemeyecektir. Aynı zamanda kişi iradesini yitirir ve tamamen şeytani güçlerin verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlar. Kişi evli ise sürekli olarak eşi ile kavga etmeye başlayacaktır. Genelde bu kavgalar sebepsiz yere çıkar. Kişiler artık sürekli kavga eder hale gelirler ve kısa zaman içerisinde ayrılık kararı alacaklardır. Tuvalet Büyüsü Kişi Üzerinde bu şekilde tesirini gösteren çok güçlü bir büyüdür.

Tuvalet Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bu büyü çok güçlü olduğu için mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Kişi kendisi büyünün etkilerinden korunmak istiyor ise sirkeli su ile yıkanabilir ve kişi kendi evimi de sirkeli su ile temizlemelidir. Sirke büyülerin Tesir gücünün azalmasını sağlar. Büyüyü bozamamış olsanız da kişi üzerindeki etkisinin hafiflemesini sağlayabilirsiniz. Tuvalet Büyüsü bozulması için kişi medyuma gittiğinde ise şeytani güçler ile medyum iletişime geçer. Eğer şeytani güçler büyünün bozulmasını isterlerse medyuma yardım edeceklerdir. Aksi taktirde büyü bozulmaz. Ayrıca bu büyü çok tehlikeli bir büyü olduğu için büyü bozulsa bile kişinin davranışlarında bozukluklar görülebilir. Kişi sürekli olarak farklı varlıklar gördüğü için psikolojisi bozulmuş olacaktır. Kişinin normal hayatına ve davranışlarına dönmesi belli bir süre geçtikten sonra mümkün olacaktır. Bu yüzden kişinin bu davranışları sergilemesi normal olacaktır.

Tuvalet Büyüsü Yaptırmak Haram mı?

Büyü yöntemi dinimizce günah ilan edilmiştir. Bu yöntemi her kim ne amaçla olursa olsun kullandığında muhakkak cezalandırılacaktır ve cehenneme gidecektir. Bu yüzden bu büyü yöntemini kesinlikle sizlere tavsiye etmiyoruz ve bizlerde kullanmıyoruz. Tuvalet Büyüsü dinimizce haram kılınmıştır. Bu büyünün sonuçları çok tehlikeli olduğu için bir kişinin hayatını kaybetmesine sebep olabilirsiniz. Kişiler büyünün etkisi ile delirebilir ve hatta intihar edebilirler. Bu yüzden bu büyü yöntemini kullandığınızda sonuçlarına da katlanma uz gerekecektir. Ayrıca sadece büyü yapılan kişi değil büyüyü yaptıran sizlerde büyüden etkilenmeye başlayacaksınızdır. Zamanla şeytani güçler size de musallat olabilirler. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışabilirsiniz. Büyü yöntemi kesinlikle günahtır ve Müslümanlarının bu yöntemi kullanması yasaklanmıştır, haram kılınmıştır.

Tuvalet Büyüsü Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

[toggles title=”Tuvalet Büyüsü Yaptırılmalı mı?”] Yapılmasını ve yaptırılmasını pek tavsiye etmediğimiz kara büyülerden birisidir.
[/toggles] [toggles title=”Tuvalet Büyüsünü Kime Yaptırabilirsiniz?”] Her medyum tuvalet büyüsünü yapamayabilir. Bu nedenle doğru sonuç almak için iyi bir araştırma yapmalısınız.
[/toggles] [toggles title=”Tuvalet Büyüsü Günah mı?”] Kar büyüdür ve bu nedenle de büyük günahtır.
[/toggles] [toggles title=”Tuvalet Büyüsü Kaç Günde Yapılır?”] Her medyumun yapma aşamaları farklıdır. Bu nedenle net bir gün belirlemek mümkün değildir.
[/toggles] [toggles title=”Tuvalet Büyüsü Tuvalete mi Yapılır?”] Büyüyü yaptırmak isteyen kişi mutlaka sizin kullandığınız tuvaleti kullanarak büyüyü aktif eder.
[/toggles] [toggles title=”Tuvalet Büyüsü Tuvalete mi Saklanır?”] Anlatıma göre Tuvalet içerisinde dua vs. okunarak yapılır. Ancak tılsımlı sözcükler söylenerek de elindeki büyü cismini bir yere gizleyebilir.
[/toggles]

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

One comment

  1. blank

    biz 5 kişilik bi aileyiz. en küçükleri benim ismim cansu iki tane abim var birisi 28 yaşında küçüğü de 23 yaşında babamla abilerim anlaşamıyor her zman evin içinde tartışma eksik olmuyor ya babam çekip gidiyor ya abilerimden birisi valizini alıp gidiyor annem desen ortada kalmış ben desen üniversiteye hazırlanmaya calısıyorum yani hereşey aksi neden diğer aileler gibi olamıyoruz?? acaba birisi büyü mü yaptırdı bizim ailemize diye düşündüm büyüleri araştırdım şu tıvalet büyüsü çok dikkatimi çekti okudum aynı bizi anlatıyor evde huzursuzluk neden olur sorusuna cevao bulabildiğim bir yazı olmuş. ilk etapda bu yazıyı yazan hangi medyum diye araştırdım bu sayfadan bulamadım diğer sayfalarda medyum burak diye adından bahsedilmiş telefon numarasını buldum 0 553 371 89 94 aradım bu numarayı anlattım tuvalet büyüsü hakkında bilgi aldım evimize yaptırıldıysa bu büyü bozdurmak istiyorum dedim. açıkca geç bana tuvalet büyüsünü falan dedi aile içi saygı ve sevginin gelmesi için muhabbet celbi yapalım babanda abilerinde annen de sende huzuru bulursunuz diğer imrendiğiniz insanlar gibi mutlu olmayı başarabilirsiniz dedi. muhabbet celbi yaptırdım 3 aydır ailemizde mutluluk sevinç hepsi olmaya başladı. babam kötü alışkanlıklarından uzak durmaya başladı abilerim daha olgun olmaya başladılar gerçekten birbirleri ile konusurken o kadar nazik o kadar ince oldular ki asla saygısızlık yok. aile huzurumuzun yerine geldiği gibi aile içi maddi sıkıntılarımızda sonlandı. bu nedenle bende sizlere muhabbet celbini tavsiye ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir