Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Toprak Büyüsü İle Çiftleri Birbirinden Soğutma

Toprak Büyüsü İle Çiftleri Birbirinden Soğutma

Soğutma Büyüsü Nedir?

Büyüler ayrılık amacı ile uygulanıyor ise, pek çok farklı yapım yöntemi vardır. En güçlü ayrılık büyüleri soğutma büyülerdir. Bu Büyülerden biride toprak büyüsü ile Çiftleri Birbirinden soğutma Büyüsüdür. Bu büyünün gücü çok büyük olduğu için kısa süre içerisinde etkilerini kişiler üzerinde gösterir. Bu büyü sayesinde birbirini çok seven iki kişiyi bile kolaylıkla birbirlerinden ayırabilirsiniz. Büyü gücünü üç harflilerin gücünden alır. Bu yüzden bu büyünün yapımı oldukça zordur ve çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Hiç bir şekilde büyü yapımını kendiniz üstlenmemelisiniz. Aksi taktirde büyü gücü ve üç harflilerin gücü sizi saracağı için siz farkına bile varmadan büyünün içerisinde kendinizi bulacaksınızdır. Bu yüzden hiç bir şekilde bu büyü yöntemini kendiniz uygulamaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz. Bu şekilde büyü sizi hiç bir şekilde etkileyemez, kendinizi büyünün etkilerinden korumuş olursunuz. Büyü yapımı sırasında medyum üç harflilerin gücünden yararlanır. Bu şekilde büyü çok daha güçlü bir hal alır ve daha kısa süre içerisinde kişi üzerinde etkisini gösterecektir. Bu şekilde sizde daha kısa sürede amacınıza ulaşacaksınızdır.

Toprak Büyüsü İle Çiftler Nasıl Birbirlerinden Soğur?

Bu büyü yapımı için medyuma ölü toprağı götürmeniz gerekmektedir. Bir avuç ölü toprağı üzerine medyum ayırma büyüsü sözlerini söyler ve bu toprak bir bez parçasına sarılır. Daha sonra büyü üç harflilerin yardımı ile tamamlanacaktır. Bu büyü tamamlandıktan sonra kısa süre içerisinde kişilerin evine kimsenin bulup açmayacağı bir yere saklanması gerekmektedir. Bu şekilde eğer büyü açılır ise kişiler üzerindeki tüm etkisini kaybedecektir. Bu yüzden büyüyü saklarken çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Büyü saklandıktan sonra kişilere yakın olacağı için etkisini göstermeye başlayacaktır. Kişiler büyünün etkisi ile birbirlerine karşı artık çok kötü davranmaya başlarlar. Bu yüzden kısa süre içerisinde istediğiniz sonuca ulaşacaksınızdır. Çift özellikle üç harflilerin verdiği vesveselere göre hareket edecektir. Bu yüzden de sürekli olarak birbirlerine karşı saygısız olacaklardır. Kısa zaman içerisinde çift artık birbirinden nefret edecek konuma gelir. Bu soğukluk büyünün ilerleyen süreçlerinde çok daha fazla olacağı için artık kişiler tamamen birbirlerinden ayrılma kararı alırlar. Toprak Büyüsü İle Çiftleri Birbirinden soğutma yöntemi oldukça tesirli olduğu için çok, fazla tercih edilen bir ayırma yöntemidir.

Toprak Büyüsü İle Çiftleri Birbirinden Soğutma Tesir Süresi Nedir?

Her büyünün yapım şekline göre kişiler üzerinde tesir etme süreleri farklılık gösterir. Bu yüzden büyülerin yapım şekilleri oldukça önemlidir. Büyünün yapımı ne kadar zor ise tesir süresi de kişi üzerinde o kadar uzun olacaktır. Bu yüzden büyülerin yapımına ve aynı zamanda tesir sürelerine dikkat etmelisiniz. Büyünün tesir süresi ne kadar uzun olursa büyü kişi üzerinde o kadar uzun süreli olarak tesir edecektir. Eğer büyünün Tesir süresi sona erer ise kişiler kısa zamanda büyünün etkisi altından çıkacağı için normal hayatlarını yaşamaya devam edeceklerdir. Bu yüzden büyülerin Tesir sürelerine çok dikkat edilmeli ve bu süre sona ermeden önce mutlaka büyünün yeniletilmesi sağlanmalıdır. Aksi taktirde büyünün kişiler üzerinde hiç bir etkisi kalmayacaktır. Toprak Büyüsü İle Çiftleri Birbirinden soğutma tesir süresi için mutlaka aynı medyuma giderek büyünün yeniletilmesini sağlamanız gerekmektedir. Hiç bir şekilde büyünün yenileme işlemini kendi başınıza üstlenmemelisiniz. Aksi taktirde büyünün olumsuz özelliklerini üzerinize iç ekeceksinizdir. Büyü gene aynı şekilde yapılarak yeniletilmelidir. Büyü yeniletildiğinde kişiler gene büyünün gücü altına girerler ve gene birbirlerine karşı soğuk davranacak kardır.

Toprak Büyüsü İle Çiftleri Birbirinden Soğutma Nasıl Bozulur?

Bu büyünün bozulması için mutlaka medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz. Hiç bir şekilde büyü yöntemini kendiniz bozmaya kalkmamalısınız. Aksi bir durumda  harflilerin musallat olması gibi olumsuz olaylar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Medyuma gittiğinizde ilk olarak üç harfliler ile iletişime geçilir. Üç harflilerin mutlaka büyüyü bozmaları için ikna edilmeleri gerekmektedir. Ancak onlar ikna olurlar ise büyü bozulacaktır. Aksi taktirde büyü hiç bir şekilde bozulmaz. Büyü bozulduktan sonra kişiler belli bir zaman geçtikten sonra normal hayatlarına geri döneceklerdir. Bunun sebebi büyü kişilerin enerjilerini çeker. Bu yüzden de kişiler bir süre kendilerini toparlamalılardır. Kişiler büyünün etkisinden tamamen kurtulduktan sonra hiç bir şekilde üzerlerinde büyü olduğunu farkına varmazlar ve normal hayatlarını yaşamaya devam edeceklerdir. Bu yüzden de gene birbirleri ile barışacak ve mutlu birlikteliklerine devam edeceklerdir.

Toprak Büyüsü İle Çiftleri Birbirinden Soğutma Günah mı?

Büyü ve büyü gibi yöntemlerinin kullanılması genel olarak dinimize göre günahtır. Hiç bir şekilde büyü ve bunun gibi yöntemleri kullanmayı tercih etmemelisiniz. Aksi taktirde dinimize göre bu kişiler muhakkak cezalandırılacaklardır. Bizler kesinlikle büyü yöntemini kullanarak insanların hayatlarını olumsuz yönde etkilemiyoruz. Sizlere de bu yöntemi kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Hiç bir şekilde büyü ve bunun gibi yöntemleri kullanmayı tercih etmemelisiniz. Aksi taktirde mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Ayrıca büyü yöntemi haramdır. Kişi büyü yaptırdığında Allah’ın yazmış olduğu kaderi hiçe sayar. Bu yüzden Allaha karşı geldiğiniz için de mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Hiç bir şekilde büyü yöntemini kullanmamalısınız. Bu yöntemi kullanan kişiler öbür dünya da cehenneme gideceklerdir. Ayrıca büyü yöntemini kullandığınızda bu dünyada da iki yakanı bir araya gelmez. Sadece sizi değil hayatınızdaki kişileri de bu yöntemin olumsuz yönleri etkilemeye başlayacaktır. Bazı durumlarda büyü çok tehlikeli olabilmektedir.

Toprak Büyüsü İle Çiftleri Birbirinden Soğutma Tehlikeli mi?

Büyü yöntemi oldukça tehlikeli bir yöntemdir. Hiç bir şekilde büyü yöntemini hayatınıza sokmamalısınız. Büyü üç harflilerin yardımı ile yapıldığı için bu varlıklar size de musallat olabilirler. Bir süre sonra siz farkında olmazsınız fakat büyü bir anda sizi de içine çeker ve kısa süre içerisinde enerjinizi bu varlıklar çekmeye başlar. Bu yüzden bu yöntemi kullandığınızda pek çok olumsuzluk ile karşı karşıya geleceksinizdir. Ayrıca büyü yöntemini kullandığınızda etkileri gelecek nesilleri izi de etkileyecektir. Sizin ve çocuklarınızın hayatı da mahvolacaktır. Üç harfliler asla yakanızı bırakmaz. Hatta bu varlıklar sizi kendi dünyalarına çekmeye kalkacaklardır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalısınız.

Toprak Büyüsü İle Çiftleri Birbirinden Soğutma Ek Büyüler

Bu büyünün gücü belli bir süre boyunca kişiler üzerinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Bu sürenin uzaması ve daha güçlü olarak etki etmesi için ek Büyüler ile büyüyü güçlendirebilirsiniz. Bunun için ana büyüye uygun bir yan büyü seçmelisiniz. Soğutma büyüsüne ek olarak ayrılık Büyüsü tercih edebilirsiniz. Kolay ayrılık Büyüleri ile büyünün gücünü arttırabilirsiniz. Bu şekilde büyü kişiler üzerinde çok daha uzun süreli olarak etki edecektir. Bunun yanı sıra sürekli olarak büyüyü yeniletmeniz de ihtiyaç kalmaz. Bu ek Büyüler toprak Büyüsü İle Çiftleri Birbirinden Soğutma çok daha etkili bir hale gelecektir. Kişiler birbirlerinden ayrıldıklarında tekrar barışma gibi bir ihtimalleri de olmayacaktır. Bu şekilde amacınıza daha kısa sürede ulaşarak daha hızlı bir şekilde sonuç alabilirsiniz. Ek büyüleri kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

[toggles title=”Toprak Büyüsü Nedir?”] Ağırlıklı olarak kara büyü olarak yani insanlara zarar vermek adına yapılan büyülerden birisidir.
[/toggles] [toggles title=”Soğutma Büyüsü Nedir?”] istenilmeyen birisini yanınızdan vey yakınınızdan uzaklaştırmak için yapılır. Evli çiftler üzerine yapıldığı bilinmektedir.
[/toggles] [toggles title=”Toprak ve Soğutma Büyüsü Nedir?”] Soğutma büyüsünün toprak ile yapılarak güçlendirilmesidir.
[/toggles] [toggles title=”Toprak Büyüsüyle Soğutma Kim Yapar?”] Büyü yapan medyumlardan destek alınabilir. Bizim bu gibi çalışmamız yoktur.
[/toggles]

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir