Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Tırnak Büyüsü İle Sevdiğine Kavuşma

Tırnak Büyüsü İle Sevdiğine Kavuşma

Tırnak ve Kavuşturma Büyüsü

İnsanlar günlük yaşamlarında normal, yollar ile sevdikleri insanı etkileyemediklerinde ve ona kavuşamadıklarında büyü gibi yöntemleri denemektedirler. Büyü yöntemi çok güçlü olduğu için kısa zamanda kişiyi tesiri altına alır ve hemen sonuçlarını, göstermeye başlayacaktır. Bu yöntemi kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişiyi kendinize bağlayabilirsiniz. Özellikle aşk ve Bağlama büyüleri çok fazla tercih edildiği için çok fazla seçenek, ve yapım yöntemi vardır. Bunlardan biri de tırnak Büyüsü ile Sevdiğine Kavuşma olup, bu büyü direk kişinin kendi tırnağı üzerine yapıldığı için çok kuvvetlidir. Kısa süre içerisinde büyü kişi üzerinde etkisini göstermeye başlar ve bu şekilde sevdiğiniz insana kolaylıkla kavuşabilirsiniz. Tırnak Büyüsü gücü büyük Büyülerden biri olduğu için mutlaka medyuma gidilerek büyünün yapılması gerekmektedir. Aksi taktirde büyüyü siz yapmaya kalktığınızda pek çok olumsuz durum ile karşı karşıya kalacaksınızdır. Bu tarz bir durumla karşılaşmamak için mutlaka büyünün yapımı için medyuma gitmelisiniz. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Medyum genel olarak büyünün gücünü arttırmak ve çok daha etkili bir hale getirmek için üç harflilerden yardım almaktadır. Üç harfliler büyünün tesri süresini de kısaltırlar ve çok daha kısa bir zaman içerisinde amacınıza ulaşmanızı sağlarlar. Fakat büyüyü siz yapmaya kalktığınızda bu varlıklar size musallat olabilirler. Böyle bir durum yaşamamak için medyuma gitmeniz gerekmektedir.

Tırnak Büyüsü ile Sevdiğine Kavuşma Nasıl Uygulanır

Bu güçlü büyü yöntemini uygulamak, için medyuma gittiğinizde ilk olarak kişiye ait tırnak götürmeniz gerekmektedir. Bu tırnağın mutlaka kişiye ait olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Aksi taktirde tırnak kime ait ise büyü onun üzerine yapılmış olacağı için o kişi sizden etkilenmeye başlayacaktır. Böyle bir durum yaşamamak için çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Tırnak Büyüsü ile Sevdiğine Kavuşma yapılırken bu tırnaklar toz haline getirilir ve büyülü sözcükler söylenmeye başlanır. Daha sonra bu toz bir bardak su içime katılır. Bu su üzerine büyü yapılacak olan kişinin ismi okunur. Daha sonra büyüyü yaptıran, kişinin mutlaka bu suyu içmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü etkisini kişi üzerinde göstermeye başlayacaktır. Aksi, taktirde suyu içmezseniz büyü tamamlanmış olmaz. Bu yüzden de sevdiğiniz kişiye kavuşamayacaksınızdır. Bu büyü yapıldıktan kısa bir süre sonra kişi büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacaktır. Kişinin davranışları bir anda değişecektir. Büyünün yapımında üç harfliler de kullanıldığı, için bu varlıklar da kişi üzerinde tesir etmeye başlarlar. Bu şekilde sevdiğiniz kişi büyünün etkisi ile sizinle birlikte olmak isteyecektir.

Tırnak Büyüsü ile Sevdiğine Kavuşma Kişi Üzerindeki Etkileri Nelerdir

Tırnak Büyüsü çok etkili bir büyü yöntemi olduğu için anında etkileri kişiler üzerinde görülmeye başlanır. Artık kişi size karşı hisler beslemeye başlayacaktır. Kişinin gözü, sizden bir başkasını görmez ve sürekli olarak sizinle ilgili hayaller kurmaya başlar. Bu yüzden de kısa zamanda size gelerek duygularını açacaktır. Özellikle büyü yapıldıktan sonra  harfliler sürekli olarak kişiye sizin hakkınızda vesveseler verecektir. Kişi de bu vesveseler doğrultusunda hareket etmeye başlar. Bu yüzden sürekli olarak kişinin aklında siz olacaksınızdır. Kişi artık büyünün gücünün artması ile bu düşüncelerin yoğunluğuna dayanamaz ve size karşı olan, hislerini dile getirir. Bu tırnak Büyüsü ile Sevdiğine Kavuşma sayesinde istediğiniz kişinin sizi sevmesini ve sizinle birlikte olmasını sağlayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiye bu yöntem ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Büyü gücü büyük olduğu için en kısa zamanda büyünün tesirini görecek ve amacınıza ulaşacaksınızdır.

Tırnak Büyüsü ile Sevdiğine Kavuşma Tesir Süresi Nedir

Tırnak Büyüsü gücü çok büyük bir büyü olduğu için uzun süreli olarak kişi üzerinde etkisini gösterir. Bu yüzden amacınıza en kısa sürede ulaşarak sevdiğiniz kişi ile birlikte olacaksınızdır. Fakat her büyü de olduğu gibi ne kadar güçlü olsa da bu büyü de de bir tesir süresi vardır. Bu tesir süresi sona erdiğinde ise kişi büyünün etkisi altından çıkar ve normal hayatını kaldığı yerden yaşamaya devam eder. Böyle bir durumun yaşanmaması için mutlaka büyünün belli, bir süre geçtikten sonra yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildikten sonra gene aynı etki ile kişiler üzerinde tesirini göstermeye devam edecektir. Fakat büyünün yeniletilme işlemlerine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Büyü yeniletilmesi, için mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir. Büyüyü hiç bir şekilde kendiniz yenilemeye kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz özelliklerini kendi üzerinize çekersiniz ve bu kez siz büyüden etkilenmeye başlarsınız. Büyünün yeniletilmesi in medyumun tüm işlemleri aynı, şekilde uygulaması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü gene kişi üzerinde etkisini gösterecektir. Büyü yenilendiğinde kişi gene büyü tesiri altına gireceği, için size aşık olacaktır. Tırnak Büyüsü ile Sevdiğine Kavuşma yapıldıktan sonra kişi aynı etki ile yanınızda olacaktır. Büyülerin Tesir sürelerine bu yüzden çok dikkat edilmelidir ve bu süre sona ermeden önce mutlaka büyünün yenilenmesi, sağlanmalıdır. Aksi, taktirde sevdiğiniz kişi sizi terk edecektir. Böyle bir durum olmaması, için mutlaka medyuma giderek büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız.

Tırnak Büyüsü ile Sevdiğine Kavuşma Nasıl Bozulur

Her büyünün gücü farklıdır. Bu yüzden de yapım şekilleri ve zorlukları değişmektedir. Bir büyü ne kadar güçlü ise bozulması da o kadar zordur ve zaman alacaktır. Bu yüzden büyülerin bozulması bazen tehlikeli olabilmektedir. Büyünün bozulması için kişi hiç bir şekilde kendisi. İr şey yapmaya kalkmamalıdır. Mutlaka medyuma gidilerek, büyüyü bozdurmaya çalışmalısınız. Büyüyü bozdurmak için kendiniz herhangi bir şey yaptığınızda bu kez siz büyünün olumsuz yönlerinden etkilenmeye başlayacaksınızdır. Bu yüzden siz hiç bir şey yapmamalısınız. Tırnak Büyüsü ile Sevdiğine Kavuşma genelde üç, harflilerden yardım alınarak yapılan bir büyü olduğu için bu büyünün bozulması için de gene üç, harfliler kullanılmaktadır. Bu yüzden bu varlıklar size musallat olabilirler. Böyle bir şey yaşamamak, için büyüyü medyum bozmalıdır. Medyum üç harfliler ile konuşur ve kişi üzerindeki büyü etkisini ortadan kaldırmalarını ister. Eğer üç harfliler ister ise gerçekten büyünün etkileri kişi üzerinden kalkacaktır. Aksi taktirde hiç bir şekilde büyü etkisini yitirme. Büyü gücünü yitirmeye başladığında artık kişi yavaş yavaş büyünün etkisi altından çıkacağı için normal davranışlar sergilemeye başlayacaktır ve kısa süre içerisinde eski hayatına geri dönecektir. Büyünün gücü bittiği için kişi gerçek duyguları ile hareket etmeye başlar. Bu yüzden de kısa zamanda sizi sevmediğini anlayacak ve sizi terk edecektir. Fakat büyü kişinin gücünü ve enerjisini çektiği için kişinin toparlanması biraz zaman alacaktır. Bu yüzden kişinin kendine gelmesi ve enerjisini toparlaması zaman alacaktır. Kişi kendine geldiğinde üzerinde büyü olduğunu anlamaz. Gene hiçbir şey yokmuş gibi hayatını kaldığı yerden yaşamaya devam edecektir. Bu şekilde büyünün bozulması ve kişi üzerindeki etkisinin ortadan kalkması sağlanır. Fakat her büyünün gücü farklı olduğu için bu büyü bozma işlemi farklı sürelerde gerçekleşecektir. Kolay Büyüler daha hızlı bir şekilde bozulur ve kişi üzerindeki etkisi de daha hızlı bir şekilde ortadan, kalkacaktır.

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir