Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Tesirli Soğutma Büyüsü

Tesirli Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü Nedir?

İnsanlar büyü yöntemini genelde ulaşamadıkları amaçlarına kolay yoldan ulaşabilmek için tercih etmektedirler. Özellikle büyü yöntemleri aşk ve ayrılık için çok sık tercih edilmektedir. Büyü yöntemi çok güçlü etkilere sahip, olduğu için hemen kişi üzerinde etkisini gösterir ve kişiyi tesiri altına alır. Bu şekilde sevdiğiniz kişiye de kavuşabilir sevenleri de ayırabilirsiniz. Büyü yapıldıktan sonra karşı, taraf tamamen büyünün etkisi ile hareket etmeye başlar. Hayatı ile ilgili kararları kendisi veremez konuma gelir. Bu yüzden kısa süre içerisinde büyü nasıl isterse kişi o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Tesirli Soğutma Büyüsü gücü büyük olan ayrılık büyükleri arasında yer almaktadır. Bu büyü uygulandıktan sonra kişi büyünün gücüne karşı, koyamaz hale gelir. Bu yüzden büyü nasıl isterse artık o şekilde hayatını yaşamaya başlayacaktır. Bu büyünün etkileri büyük olduğu kadar tehlikeleri de vardır. Büyünün tehlikelerinden uzak durmak ve olumsuzluklarından etkilenmemek için mutlaka medyuma giderek büyüyü yaptırmanız gerekmektedir. Aksi taktirde siz kendiniz büyü yöntemini uygulamaya kalkar iseniz büyüde olumsuz yönde etkileneceksinizdir. Özellikle bu tarz güçlü büyüklerin yapımında medyumlar üç harflileri de kullanmaktadırlar. Üç harfliler insanlara musallat olabilirler. Bu yüzden de mutlaka medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır.

Tesirli Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır

Bu büyü pek çok farklı yöntem ile yapılmaktadır. En Kuvvetli yöntemi muska yöntemidir. Bunun için medyuma gittiğinizde bir bez parçası üzerine soğutma Büyüsü yazılır. Daha sonra büyü yapılacak olan kişi ya da çiftin isminin de bu bez parçası üzerine yazılması gerekmektedir. Daha sonra bez parçası bir muska şeklinde katlanır ve üç harflileri de yardımı ile büyü tamamlanmış olacaktır. Büyü tamamlandıktan sonra etkisini gösterebilmek için mutlaka kişilerin evinde kimsenin bulamayacağı ve göremeyeceği bir yere saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü etkisini kişiler üzerinde göstermeye başlayacaktır. Tesirli Soğutma büyüsü tamamlandıktan sonra kişiler artık sürekli olarak kavga etmeye başlayacaklardır. Özellikle üç harfliler kişiye sürekli olarak vesvese verirler. Kişiler bu vesvese doğrultusunda sürekli olarak birbirlerine kötü davranırlar. Artık giderek ilişkileri zarar görmeye başlayacaktır ve zamanla birbirlerinden soğuyacakları için ayrılma kararı alacaklardır. Bu büyünün en büyük etkisi kişilerin iradelerini kapatmasıdır. Kişiler iradelerini kullanamadıkları için mantıklı kararlar veremezler. Bu yüzden de kısa zamanda amacınıza ulaşacak ve çiftin ayrılmasını sağlayacaksınızdır.

Tesirli Soğutma Büyüsü Tesir Süresi Nedir

Büyüklerin tesir süreleri çok önemlidir ve dikkat edilmelidir. Büyü tesir süresi biter ise kişiler büyünün etkisi altından çıkacaklardır. Bu yüzden de normal hayatlarını yaşamaya devam ederler ve gene bir araya geleceklerdir. Bu yüzden mutlaka büyüklerin tesir süresi bitmemesi için yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildikten sonra gene aynı şekilde kişi üzerinde tesir etmeye devam edecektir. Büyünün tesiri ve gücü yenilenmiş olacaktır. Büyünün yeniletilmesi için siz hiç bir şekilde bir şey yapmamalısınız mutlaka gene aynı medyuma giderek tekrar baştan aynı şekilde büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Siz büyüyü yenilemeye kalktığınızda üç harfliler size musallat olabilirler. Bu yüzden mutlaka gene medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz. Tesirli Soğutma Büyüsü yeniletildikten sonra eski muska ile yeni muskanın mutlaka yer değiştirilmesi gerekmektedir. Aksi, taktirde büyü yenilenmemiş olacaktır. Bu şekilde büyünün yeniletilmesini sağlayabilirsiniz. Fakat büyünün tesir süresi bitmeden önce yeniletilmesi ne çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Eğer büyü tesiri biter ise kişiler her şeyin farkına varacaklardır. Bu yüzden mutlaka tesir süresi sona ermeden önce büyünün yeniletilmesini sağlamanız gerekmektedir.

Tesirli Soğutma Büyüsü Nasıl Bozulur

Bu büyünün yapımı oldukça zor olduğundan dolayı bozulması da zor olacaktır. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamanız gerekmektedir. Aksi taktirde büyünün tüm gücünü ve olumsuz etkilerini kendi üzerinize çekebilirsiniz. Büyünün bozulması için medyum üç harflilerden yardım alır. Ancak bu varlıklar isterlerse büyünün gücü ortadan kalkacaktır. Büyünün tesiri ortadan kalksın diye mutlaka muskanın açılması gerekmektedir. Muska dualar okunarak açılır ve daha sonra akan bir su içerisine bırakılması gerekmektedir. Bu şekilde ancak büyü bozulmuş olacaktır. Büyü bozulduktan sonra kişiler büyünün etkisi altından çıkarlar. Artık eski hayatlarına ve davranışlarına geri dönecekleri için kısa sürede tekrar barışıp bir araya gelirler. Bu şekilde tesirli Soğutma Büyüsü yeniletilmiş olacaktır.

Tesirli Soğutma Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Büyü yaptırmak kesinlikle çok büyük günahtır. Dinimize göre büyü yapan ve yaptıran kişiler mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü ve büyü gibi yöntemleri kullanmaktan kesinlikle uzak durmalısınız. Hiç bir şekilde bu yöntemi kullanmayı tercih etmemelisiniz. Amacımıza doğal yollardan ulaşmaya çalışmalısınız. Büyü yöntemini uyguladığınız kişilerin kaderleri ve hayatları değişir. Bu yüzden siz Allah’a şirk koşmuş onun yazdığı kaderi hiçe saymış olursunuz. Bu yüzden de çok büyük günaha girmiş olacaksınızdır. Bizler bu yöntemi kullanmayı kesinlikle tercih etmiyoruz ve sizlere de bu yöntemi tavsiye etmiyoruz. Böyle bir yöntem yerine kendi mutluluğunuz ile ilgilenmeniz sizin için çok daha iyi olacaktır. Aksi bir durumda mutlaka bu dünya da ya da öldükten sonra muhakkak cezalandırılacaksınızdır. Böyle bir durum yaşamamak adına büyü yönteminden uzak durmalısınız.

Tesirli Soğutma Büyüsü Tehlikeli midir?

Büyüler genel olarak çok tehlikelidir. En kolay büyüyü bile yaptırsanız mutlaka olumsuz bir yanını göreceksinizdir. Belli bir zaman geçtikten sonra büyüler sizi de etkisi altına almaya başlar. Bu yüzden sizde farkında olmadan büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaksınızdır. Böyle bir durumla karşılaşmamak için büyü yaptırmayı tercih etmemelisiniz. Aynı zamanda büyüklerin yapımında üç harfliler de kullanıldığı için bu varlıkların musallat olması gibi durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu varlıklar ilerleyen zamanlarda sizleri kendi dünyalarına çekmeye çalışacaklardır ve enerjinizi de çekeceklerdir. Bu yüzden mutlaka büyü yönteminden uzak, durmayı seçmelisiniz.

Tesirli Soğutma Büyüsü Gücü Nasıl Arttırılır

Bu büyünün gücü çok büyük olsa bile belli bir zaman geçtikten sonra mutlaka büyünün gücünde bir azalma olacaktır. Bu yüzden büyünün gücünün arttırılması gerekmektedir. Bunun için ek takviye bağlayıcı büyüler kullanabilirsiniz. Bu büyüler sayesinde büyünün gücü artacak hem de tesir süresi de uzamış olacaktır. Bunun için medyuma gittiğinizde bir de ek bağlayıcı büyü yaptırmanız gerekmektedir. Bu büyünün ana büyü ile mutlaka uyumlu olması gerekmektedir. Aksi taktirde büyünün hiç bir etkisi kalmayacaktır. Bu yüzden mutlaka ama büyüye uyumlu bir büyü tercih edilmelidir. Tesirli Soğutma Büyüsü ek olarak ayrılık büyüklerinden biri tercih edilebilir. Domuz yağı Büyüsü ya da ayırma Büyüsü tercih edebilirsiniz. Bu şekilde ek bağlayıcı büyüyü yaptırdığınız büyünün gücü de artacaktır. Bu şekilde büyü çok, daha uzun süreli olarak kişi üzerinde etki eder, amacınıza da çok, daha kısa sürede ulaşacaksınızdır. Büyüye ek bağlayıcı büyü yapıldığında kişiler birbirlerinden nefret edecek konuma gelirler ve çok, daha hızlı bir şekilde ayrılık kararı alacaklardır. Bu şekilde bağlayıcı büyüler ile ana büyünün gücünü, etkisini, tesir süresini arttırabilirsiniz. Bu şekilde büyü çok daha güçlü duruma gelecektir.

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir