Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Tesirli Bağlama Büyüsü

Tesirli Bağlama Büyüsü

Büyülerin çoğu eski zamanlardan bu yana uygulanmaktadır. Özellikle aşk ve Bağlama büyüklerinin geçmişi çok eskiye dayanır. Bu yüzden çok fazla çeşitte aşk ve bağlama Büyüsü vardır. Bu Büyülerin yapılışlarında genelde farklı materyaller tercih edilmektedir. Özellikle Bağlama büyülerinin gücü çok büyük olsun diye zor malzemeler tercih edilmektedir. Bağlama büyükleri kişilerin sevdiği insana kavuşabilmek için kullandıkları bir yöntemdir. Bu yöntem ile rahatlıkla istediğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz. Kişi size karşı hiç bir şey hissetmiyorsa bile kısa zamanda büyünün etkisi altına girerek size aşık olacaktır. Bu şekilde büyü yöntemlerini kullanarak rahatlıkla sevdiğiniz kişiyi etkiniz altına alabilirsiniz. Fakat tesirli bağlama büyüsü gibi güçlü Büyülerin yapımları da oldukça zor ve tehlikelidir. Bu yüzden mutlaka bu tarz güçlü Büyülerin yapımı için medyum tercih etmelisiniz. Kendiniz büyü yöntemini uygulamaya kalktığınızda en ufak hatanızda üç harflileri üzerinize çekeceksinizdir. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyü yöntemini uygulamayı tercih etmelisiniz. Medyum bu büyü yöntemini uygularken de üç harflilerden yardım almaktadır. Bu yüzden de büyünün gücü çok büyük olur ve etki süresi de artacaktır.

Tesirli Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Bağlama büyülerinin hepsinin yapım şekli birbirinden farklıdır. Genel olarak Bağlama Büyüsü yapımında ip ya da urgan kullanılır. Bu ip üzerine büyü yapılacak olan kişinin ismi okunarak sürekli olarak düğümler atılır. Daha sonra bu düğümlü ipinde mutlaka kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü etkisini göstermeye başlar. Bunun dışında Tesirli bağlama büyüsü yapılırken muskaya da yazılabilmektedir. Büyü muskaya yazıldığında çok daha kuvvetli olur ve uzun süreli olarak etkisini kişi üzerinde gösterir. Bu yöntemde ise mutlaka muskanın kişinin evinde çok iyi bir şekilde saklanması gerekmektedir. Muska açılır ya da herhangi bir şekilde kaybolur ise büyünün hiç bir etkisi kalmayacaktır. Tesirli bağlama büyüsü bu şekilde yapılmaktadır.

Tesirli Bağlama Büyüsü Belirtileri

Tesirli Bağlama Büyüsü yapıldıktan sonra kişi yavaş yavaş büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden de kendi iradesini kullanamaz hale gelir. Kişi mantıklı kararlar veremez. Sürekli olarak gün içerisinde sizi düşünecektir. Bu yüzden de kısa zamanda kişi size gelerek duygularını açacaktır. Özellikle bu büyü üç harflilerin yardımı ile gerçekleştirildiği için sürekli olarak bu varlıklar kişiye vesvese vereceklerdir. Kişi de artık tamamen bu vesveselere göre hareket etmeye başlar. Tesirli bağlama büyüsü kişi üzerinde bu şekilde etkilerini gösterecektir. Kişi büyünün etkisi altına girdiği andan itibaren artık sizin olacaktır.

Tesirli Bağlama Büyüsü Tesir Süresi Nedir

Büyülerin tesir süreleri farklılık gösterse de hiç bir büyü sonsuza dek kişi üzerinde etkisini göstermez. En güçlü büyünün bile tesir süresi belli bir zaman sonra geçecektir. Bu yüzden mutlaka Büyülerin bir zamandan sonra yeniden yapılması gerekmektedir. Büyülerin yeniletilmesi için mutlaka kişi gene aynı medyuma gitmelilerdir. Medyum büyü yöntemini en başından itibaren uygulayarak kişi üzerinde büyü tesirinin en başından itibaren etki etmesini sağlar. Tesirli bağlama büyüsü Tesir süresi yeniletildiği sürece kişiler üzerinde etkileri devam edecektir. Aksi taktirde kişi büyünün etkisi altından çıkar ve kısa zamanda eskisi gibi davranmaya başlayacak, sizi terk edecektir. Bu yüzden mutlaka Büyülerin tesir süreleri sona ermeden önce yeniletilmesi gerekmektedir. Tesir süresinin biteceğini kişinin değişen davranışlarından anlayabilirsiniz. Kişi size karşı olumsuz ve soğuk davranmaya başladı ise kısa zamanda büyünün etkisi bitecek demektir. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresine dikkat etmeniz gerekmektedir.

Tesirli Bağlama Büyüsünü Bozmak Zor mudur?

Büyüler çok güçlü etkilere sahiptir. Bu yüzden Büyülerin yapım işlemleri ve bozulmaları da oldukça zordur. Mutlaka bir büyünün bozulması için kişinin medyuma gitmesi gerekmektedir. Medyum ancak büyünün tehlikelerinden sizi koruyacaktır. Hatta bazı durumlarda kişilere koruma muskası yazılmaktadır. Ancak bu koruma muskası zarar görmenizi engelleyecektir. Aksi taktirde büyünün olumsuz özellikleri de sizi sarmaya başlar. Büyülerin yapımında üç harfliler kullanıldığı için bozulması sırasında da mutlaka üç harflilerden yardım alınması gerekmektedir. Üç harfliler kişinin üzerindeki  büyünün etkilerinin azalmasını ve ortadan kalkmasını sağlar. Tesirli bağlama büyüdü bozulması için üç harflilerden yardım alındığında kişi kısa sürede büyünün etkisi altından çıkar. Kısa zamanda kişi kendi hayatına geri dönecektir. Bu yüzden de sizi sevmediğini anlayarak terk edecektir.

Tesirli Bağlama Büyüsü Tehlikeli midir?

Büyüler çok tehlikelidir ve büyü yaptıran kişilerin mutlaka dikkat etmeleri gerekmektedir. Büyülerin gücü çok büyük olduğu için sadece büyü yapılan kişi değil büyü yaptıran kişi de büyüden olumsuz yönde etkilemeye başlayacaktır. Bu yüzden büyü yöntemini uygularken çok dikkatli olmalısınız. Mutlaka önce kendinizi korumalısınız. Kişiler kendilerini büyünün olumsuz etkilerinden korumak için mutlaka koruma muskası yaptırmalılardır. Bu muska sizi koruyacaktır. Sadece muskayı sürekli olarak üzerinizde taşımanız gerekmektedir. Hiç bir şekilde muskayı üzerinizden çıkartmadığınız sürece muska sizi koruyacaktır. Büyü üç harfliler ile birlikte yapıldığı için bu varlıkların size musallat olması gibi durumlarla da karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız.

Tesirli Bağlama Büyüsü Günah mıdır?

Büyüler ile ilgili Dinimizde çok fazla ayet vardır. Dinimize göre bir insanın isteği dışında onu kontrol etmek kesinlikle çok büyük günahtır. Hiç bir şekilde büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde çok büyük günaha girmiş olacaksınızdır. Büyü yöntemini kullanan kişiler mutlaka cehennem ile cezalandırılırlar. Bu yüzden büyü yönteminden uzak durmalısınız. Bizler büyü ve bunun gibi yöntemleri kullanmayı tercih etmiyoruz. Sizler de günaha girmemek için bu yöntemleri kullanmamalısınız. Bu tarz yöntemleri denemek yerine sevdiğiniz kişinin sizi gerçekten sevmesini sağlamalısınız. Kişiyi doğal yollardan etkilemeye çalışmalısınız. Bu şekilde kişi sizi gerçekten kalpten seveceği için hep yanınızda olacaktır. Ama kişiyi büyü yöntemi ile etkilediğiniz de büyünün tesiri bitince kişi de bu etki altından çıkacak ve sizi terk edecektir. Doğal yollar ile kişiyi kendinize bağlamak sizin için çok daha iyi bir seçenek olacaktır. Ayrıca büyü yöntemini kullanarak kişiyi etkilediğiniz de Allah’a şirk koşmuş olursunuz. Onun yazdığı kaderi değiştirmeye çalıştığınız için de çok büyük günaha gireceksinizdir.

Tesirli Bağlama Büyüsüne Ek Büyüler

Büyülerin gücünün çok daha etkili olması için genelde medyumlar ana büyüye ek olarak büyüler yapmaktadırlar. Bu büyüler bağlayıcı büyüleridir. Genelde aşk büyüklerine ek olarak yapılmaktadır. Bu büyüler ana büyüye göre çok daha kolaydır. Fakat iki büyü bir arada kullanıldığında çok daha güçlü bir hal alır ve tesir süresini sürekli olarak yenilemeye gerek kalmaz. Bu yüzden de bağlayıcı büyüler çok sık tercih edilmektedir. Bağlayıcı büyü mutlaka ana büyü ile bağlantılı olmalıdır. Aksi taktirde büyünün hiç bir şekilde bir etkisi olmayacaktır. Bu büyüler için de gene medyuma gitmeniz gerekir. Tesirli bağlama büyüsü ek olarak kolay aşk büyüklerinden biri seçilerek yapılabilir. Bu şekilde büyü çok daha güçlü ve çok daha uzun süreli etki edecek şekilde olur. Sadece büyü yapımında dikkatli olunması gerekmektedir.

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir