Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Tesirli Aşık Etme Büyüsü

Tesirli Aşık Etme Büyüsü

Tesirli Büyüler

Büyüler kadın ya da erkek fark etmeksizin genel olarak aşk için çok sık kullanılmaktadır. Aşk büyüleri oldukça güçlü ve tesiri büyük olan büyülerdir. Bu büyüleri kullanmayı tercih ettiğiniz de kısa zamanda amacınıza ulaşacaksınızdır. Bu yüzden genelde kişiler sevdikleri insana ulaşamadıklarında büyü yöntemini kullanmaktadırlar. Tesirli Aşık Etme Büyüsü çok güçlü bir büyü olduğu için kısa zamanda kişi üzerinde tesrinin göstermeye başlayacaktır. Kişinin davranışları ve size karşı olan, duyguları kısa zamanda değişmeye başlayacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte olabilirsiniz. Fakat bu tarz da tesiri büyük olan Büyülerin gücü etkisi kadar tehlikesi de büyük olmaktadır. Bu yüzden çok ama çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Eğer büyü sizi tesiri altına alır ise kurtulamazsınız ve bu kez sizde büyüden olumsuz yönde etkilemeye başlayacaksınızdır. Bu yüzden büyü yöntemini hiç bir şekilde kendiniz uygulamaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde siz bu kez olumsuz yönde büyüden etkileneceksinizdir. Medyuma gittiğinizde siz büyüden etkilenmezsiniz ve medyum sizi büyünün tüm olumsuz özelliklerinden koruyacaktır. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır.

Tesirli Aşık Etme Büyüsü Nasıl Uygulanır?

Aşk büyülerinin hepsinin farklı bir uygulanma şekli vardır. Tesirli Aşık Etme Büyüsü için kişiler medyuma gittiklerinde, bir muska yazılmaktadır. Bu aşk muskası mutlaka üç harfliler ile birlikte kapatılmalıdır. Büyü kapatıldıktan sonra kişinin yakınında olması için mutlaka evine bu muskanın konması gerekir. Fakat hiç bir şekilde büyünün başkaları tarafından bulunmaması ve açılmaması gerekmektedir. Eğer muska açılır ise kişiye üç harfliler musallat olabilir ve büyünün etkileri de sona erecektir. Bu yüzden bu büyülü muskanın çok iyi bir şekilde saklanması gerekmektedir. Büyü etkisini kısa zamanda göstermeye başlayacaktır. Kişi sürekli olarak sizi hayal eder, gece gündüz demeden herkesi siz sanacak ve sadece sizi düşünecektir. Bu yüzden kişi kısa zamanda size gelerek duygularını, dile getirecektir. Kişi size ilanı aşk eder. Fakat bu durum tamamen büyü yüzündendir. Kişi büyü yüzünden iradesini kaybedecektir. Artık kendi kararlarını alamaz ve duygularını da kontrol edemeyecektir. Bu yüzden de kısa zamanda büyünün etkisi altına girerek büyü nasıl isterse sadece o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Büyü bu şekilde kişi üzerinde etkisini gösterecektir.

Tesirli Aşık Etme Büyüsü Tesir Süresi Ne Kadardır?

Büyülerin tesir süreleri bittiğinde kişiler eski hallerine geri dönerler ve eskisi gibi normal bir şekilde yaşamaya devam ederler. Bu yüzden Büyülerin tesir süreleri çok önemlidir. Mutlaka tesir süresine dikkat etmeniz gerekir ve kontrol etmelisiniz. Büyüyü tesir süresi bitmeden önce yeniletmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde kişi kısa zamanda eski hayatına ve duygularına geri dönecek ve sizi sevmediğini anlayacaktır. Bu yüzden büyü tesiri bitmeden önce mutlaka yeniletmelisiniz. Tesiri aşık etme büyüsü çok kuvvetli bir büyüdür ve uzun süreli olarak kişi üzerinde etkilerini gösterir. Fakat belli bir süre sonra büyü etkisi sona erecektir. Bu yüzden mutlaka büyüyü yeniletmeniz şarttır. Büyünün tesir süresi yeniletilmesi için medyuma gitmeniz gerekir. Siz kendiniz hiç bir şekilde büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu kez büyü sizi olumsuz yönde etkilemeye başlayacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresini yenilemek için medyuma gidilmelidir. Medyuma gittiğiniz de büyü tekrar aynı şekilde yapılır ve yenileme işlemi tamamlanır. Büyü yeniletildikten sonra gene aynı şekilde kişi üzerinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Kişi gene büyünün etkisi ile hareket edecek ve gene sizi severek yanınızda olmaya devam edecektir. Bu yüzden büyü tesiri büyünün devamlılığını sağlayacaktır.

Tesirli  Aşık Etme Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyülerin bozulması için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri şarttır. Hiç bir şekilde kendiniz büyü yöntemini bozmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu kez büyü sizi olumsuz yönde etkilemeye başlayacaktır. Bu yüzden büyü bozmaktan uzak durmalısınız. Ayrıca Büyülerin yapımı sırasında medyumlar üç harflilerden yardım almaktadırlar. Bu varlıkla size de musallat olabilirler. Bu yüzden medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Böylesi sizin için çok, daha iyi olacaktır. Medyum büyüyü bozmak için üç harflileri kullanmaktadır. Üç harfliler kişi üzerindeki büyü etkisinin ortadan kalkmasını sağlarlar. Daha sonra kişi normal hayatına kaldığı yerden devam edecektir. Bu yüzden de sizi sevmediğini anlayacak ve sizi terk edecektir. Fakat kişi üzerinde hiç bir şekilde büyü olup olmadığını anlamayacaktır. Her şey normalmiş gibi hayatını yaşamaya devam edecektir. Tesirli Aşık Etme Büyüsü bozulduktan sonra hiç bir şekilde etkisini devam ettirmez. Fakat Büyülerin bozulması sırasında üç harfliler kişilere musallat olabilmektedirler. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız ve kendinizi korumaya almalı siz büyüyü bozmaya çalışmamalısınız. Aksi taktirde çok büyük zarar göreceksinizdir.

Tesirli Aşık Etme Büyüsü Günah mı?

Büyüler ile ilgili Dinimizde pek çok ayet yer almaktadır. Dinimize göre büyü yapmak ve yaptırmak kesinlikle çok büyük günahtır. Hiç bir şekilde büyü yöntemini kullanmayı bu yüzden tercih etmemelisiniz. İnsanlar büyü yöntemini kullandıklarında karşı tarafın duygu ve düşüncelerini değiştirip onların hayatları ile ilgili kararlar verirler. Bu yüzden Allah’ın yazdığı kaderi değiştirmeye çalıştığınız için ona şirk koşmuş olursunuz ve çok büyük günaha gireceksinizdir. Böyle bir durum ile karşı, karşıya kalmamak için büyü ve bunun gibi bir yöntemi kullanarak amacınıza ulaşamaya çalışmamalısınız. Ayrıca dinimize göre büyü yöntemini kullanan kişiler mutlaka cehennem ile cezalandırılacaklardır. Bu yüzden de büyü yönteminden uzak durmalısınız. Bizler büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz, size de kesinlikle böyle bir yöntemi tavsiye etmiyoruz. Tesirli Aşık Etme Büyüsü yerine sevdiğiniz insana doğal yollardan kavuşmaya çalışmalısınız. Böylece sevdiğiniz kişi sizi gerçekten sevecektir. Bu yüzden de gerçekten yanınızda olacaktır. Büyü yöntemini tercih ettiğinizde ise kişi sizi büyü yüzünden seveceği için tesiri bittiğinde kişi sizi terk edecektir. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmak, sizin için geçici bir yöntem olacaktır.

Tesirli Aşık Etme Büyüsü Tehlikeli mi?

Büyü yöntemini kullanırken medyumlar üç harflileri de kullanırlar. Bu yüzden de büyü yöntemi oldukça tehlikelidir. Bu yüzden büyü yöntemini kullanırken çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Aksi taktirde büyü sizi olumsuz yönde etkilemeye başlar. Siz bunun farkına bile varmayacaksınızdır. Bu yüzden büyü yöntemini uygulamadan önce kendinizi koruma altına almanız gerekmektedir. Bunun için de medyuma gittiğinizde kendinize bir koruma Büyüsü yaptırmalısınız. Bu koruma Büyüsü için medyum bir muska yazacaktır. Bu muskayı sürekli olarak üzerinizde taşımanız gerekecektir. Eğer muskayı üzerinizden çıkartırsanız kısa sürede büyünün etkisi geçecektir bu yüzden çok dikkatli olmanız şarttır. Muskayı çok iyi bir şekilde korumanız gerekmektedir. Asla üzerinizden çıkartmamalısınız. Tesirli Aşık Etme Büyüsü çok güçlü bir büyü olduğu için sizi ancak bu büyüden koruma muskası koruyacaktır. Bu şekilde büyünün tüm olumsuz özelliklerinden kendinizi koruyabilirsiniz. Fakat çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Bu muskanın da bir tesir süresi olacaktır. Zamanı geldikçe büyüyü yeniletmeniz şarttır. Bu şekilde kendinizi korumaya devam edebilirsiniz. Büyüden de olumsuz yönde etkilenmemiş olacaksınızdır i.

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir