Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Tesiri Büyük Domuz Yağı Büyüsü

Tesiri Büyük Domuz Yağı Büyüsü

Domuzyağı Büyüsü

Domuz Yağı Büyüsü genelde çiftlerin arasına soğukluk girmesi için uygulanan bir büyü yöntemidir. Bu yöntem oldukça kuvvetlidir. Büyünün gücü çok büyük olduğu için çok kısa bir zaman içerisinde amacınıza ulaşacaksınızdır. Özellikle domuz yağı kokusuz ve şeffaf bir yağ olduğu için kişiler hiç bir şekilde üzerlerinde büyü olduğunu anlamayacaklardır. Bu yüzden büyünün etkisi uzun süreli olarak kişiler üzerinde etkisini gösterir. Bu büyü çok etkili olduğu için mutlaka medyuma gidilerek büyünün yaptırılması gerekmektedir. Aksi taktirde kişiler büyünün etkisi altına gireceği için bu kez sizde büyü içine çeker ve olumsuz yönde etkilenmeye başlarsınız. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Bu büyü yapımında aynı zamanda üç harflilerden kullanıldığı için gücü çok daha büyük olacaktır. Fakat bu varlıklar size musallat olabilirler. Bu varlıklar insanlarla uğraşmayı çok severler. Bu yüzden kendinizi bu varlıkların gücünden korumak için mutlaka kendinize bir koruma Büyüsü yaptırmalısınız. Bu koruma Büyüsü sizi hem büyünün olumsuz etkilerinden hem de üç harflilerin etkisinden koruyacaktır. Bu şekilde büyüden zarar görmemiş olacaksınız. Tesiri büyük domuz yağı Büyüsü İle kısa zamanda evli çiftleri bile birbirlerinden rahatlıkla ayırabilirsiniz.

Tesiri Büyük Domuz Yağı Büyüsü Günahmı?

Büyü ve büyü gibi tüm yöntemler insanların iradelerini kontrol altına aldığı için kişiler artık kendi hayatları ile ilgili mantıklı kararlar veremez hale gelirler. Bu yüzden de kaderlerini kendileri seçemezler ve tamamen büyü nasıl isterse o şekilde hareket edeceklerdir. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmak dinimizce yasaklanmıştır. Bu yöntemi ne amaçla kullanırsanız kullanın kesinlikle çok büyük günaha girmiş olacaksınızdır. Bu yöntem ile aynı zamanda Allah’a da şirk koşmuş olursunuz. Bu yüzden hiç bir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Aksi taktirde dinimize göre mutlaka cezalandırılacaksınız. Bu yöntemi kullanan kişiler cehennem ile cezalandırılırlar. Bu yüzden bizler büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de kesinlikle bu yöntemi tavsiye etmiyoruz. Tesiri büyük domuz yağı büyüsü yaptırmak yerine mutlaka doğal yolları deneyerek amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Aksi taktirde pek çok olumsuz durum ile karşı karşıya kalacaksınızdır. Ayrıca dinimize göre insanların birbirlerinden ayrılmaları için çabalamak da çok büyük günahtır. Siz kendi mutluluğunuz için çabalamalısınız. Başkalarının mutsuzluğu için değil.

Tesiri Büyük Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu büyünün yapımı için mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir. Medyum büyünün yapımı için domuz yağı kullanır. Bu yağ üzerine ayırma Büyüsünün sözlerini okur ve ayrılmasını istediğiniz kişilerin isimleri de gene bu yağ üzerine okunur. Üç harflilerin de yardımı ile büyü tamamlanmış olacaktır. Büyü tamamlandıktan sonra mutlaka bu yağı büyü yapılacak olan kişilerin evine ya yataklarına ya da duvarlara süreniz gerekmektedir. Bu şekilde büyü kişilerin evinde durduğu sürece etki edecektir. Domuz yağı hiç bir şekilde eşyalar üzerinde fark edilmez. Bu yüzden kişiler kendileri üzerinde meydana gelen değişiklikleri de fark etmeyeceklerdir. Bu şekilde büyü kişiler üzerinde etkisini göstermeye başlar. Tesiri büyük domuz yağı büyüsü yapıldıktan sonra artık kişiler birbirlerine çok soğuk davranmaya başlayacaklardır. Sürekli olarak ortada hiç bir sebep yokken kavga edeceklerdir. Bu kavgaların şiddeti gün geçtikçe daha da artacaktır. Kişilerin artık hiç bir şekilde birbirlerine sevgi ve saygıları kalmaz. Bu yüzden de büyü sayesinde kısa zamanda ayrılık kararı alacaklardır. Bu büyü yapımında üç harfliler de kullanıldığı için etkileri çok daha hızlı bir şekilde kişiler üzerinde görülür. Üç harfliler kişilere vesvese verirler. Sürekli olarak birbirlerine ile kavga etmeleri için kişilerin kulaklarına kötü fikirler fısıldarlar. Bu yüzden artık kişiler bu vesveselere göre hareket etmeye başlarlar. Hatta bazı durumlarda büyü çok daha kısa süre içerisinde etkisini göstersin diye üç harfliler çiftin kılığına girerek kişilere gözükürler. Bu yüzden de çift sürekli olarak kavga edecektir. Bu büyü bu şekilde etkisini gösterir ve çok kısa bir zaman da kişilerin ayrılmasına sebep olur. Bu büyü yöntemini kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişilerin yuvasını yıkabilir, aralarına kara kedi sokabilirsiniz.

Tesiri Büyük Domuz Yağı Büyüsü Tesir Etme Süresi

Bu büyünün etkileri çok büyük olduğu için kolay kolay kişiler üzerinden bu etkiler çıkmaz. Büyü etkisi ancak bozulduğunda ya da tesir süresi bittiğinde geçecektir. Bu yüzden büyünün devamlı olarak kişiler üzerinde etki etmesini istiyorsanız mutlaka Tesir süresine dikkat etmelisiniz ve büyünün devamlılığını sağlamalısınız. Aksi taktirde büyünün tesir süresi biteceği için kişiler büyünün etkisi altından çıkacaktır ve gene mutlu mesut eski hayatlarını yaşamaya devam edeceklerdir. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka gene medyuma giderek büyünün aynı şekilde yeniletilmesini sağlamalısınız. Siz hiç bir şekilde büyünün yeniletilmesi için bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz özelliklerini siz üzerinize çekeceksinizdir. Sadece büyünün olumsuz özelliklerini değil aynı zamanda üç harflilerin de dikkatini çekersiniz ve size musallat olmalarını önleyemezsiniz. Bu yüzden mutlaka gene medyuma gitmelisiniz. Tesiri büyük domuz yağı büyüsü yeniletildiğinde büyü gene aynı şekilde kişiler üzerinde etkisini göstermeye devam edecektir. Büyü etkisi yenilendiği için kişiler gene büyünün etkisi ile hareket ederler ve gene ayrılırlar. Fakat büyünün Tesir süresi sona ermeden önce yeniletilmesine çok dikkat etmelisinizdir. Aksi taktirde kişiler büyünün etkisi altından çıkacakları için olup bitenin farkına varacaklardır. Aynı zamanda kişiler üzerlerinde büyü olduğunu da farkına varırlar. Bu yüzden tesir süresine dikkat ederek zamanı gelmeden mutlaka yeniletilmesini sağlamalısınız.

Tesiri Büyük Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bu büyü kara Büyüler arasında yer alır ve gücü çok büyük olduğu için bozulması oldukça zordur. Özellikle üç harfliler kullanılarak yapılan bir büyü yöntemi olduğu için de bu büyünün bozulması zordur. Eğer üç harfliler isterse bu büyü yöntemi bozulabilir. Büyünün bozulması için mutlaka gene medyuma gitmeniz gerekmektedir. Hiç bir şekilde kendiniz büyüyü bozmaya kalkmamalısınız. Bu kez sizde büyünün içine çekilirsiniz ve bunun farkına bile varamazsınız. Büyü sizin de gücünüzü çekmeye başlar ve üç harfliler sizi kendi dünyalarına çekmeye çalışacaklardır. Bu yüzden büyünün bozulması için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Tesiri büyük domuz yağı büyüsü bozulması için medyumun mutlaka üç harflileri ikna etmesi gerekmektedir. Eğer üç harfliler ikna olurlar ise büyü bozulacaktır. Bunun dışında hiç bir şekilde büyü bozulamaz. Aynı zamanda büyü bozulduktan sonra kişilerin mutlaka evlerini değiştirmeleri gerekmektedir. Kişiler aynı evde kaldıkları sürece büyünün etkileri ile karşılaşacakları ve eskisi kadar olmasa da gene kavga edecekler, aralarında bir huzursuzluk olacaktır. Bu yüzden mutlaka ev değişikliği yapmalısınız. Bu büyü bozulduktan sonra kişilerin kendi güçlerini toplamları gerekmektedir. Bu yüzden büyü bozulur bozulmaz kişiler kendilerine gelemezler. Ancak belli bir süre geçtikten sonra büyü tesirini tamamen kişiler üzerlerinde atacaklardır. Bu şekilde zaman içerisinde çift normal hayatlarına geri dönecektir. Kişiler normal hayatlarına geri döndükleri için artık birbirleri ile kavga etmezler ve eskiden nasılsa o şekilde birbirlerine karşı sevgi ile davranmaya devam edeceklerdir.

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir