Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Tebbetle Ayırma Büyüsü

Tebbetle Ayırma Büyüsü

Tabbetle Ayırma Büyüsü Nedir?

Kişiler sevdikleri insanı bir başkası ile birlikte görmeye dayanamadıklarında çiftleri birbirlerinden ayırmak için büyü yöntemini denemektedirler. Ayırma büyüleri tesirine ve etki etme süresine göre birbirlerinden farklılık göstererek yapılmaktadır. Özellikle bazı ayırma büyüleri gücünü surelerden alırlar. Bunlardan biri de tebbet suresi kullanılarak yapılan ayırma büyüsüdür. Tebbetle ayırma büyüsü gücü çok büyük bir büyüdür ve kesin sonuç verir. Bu yüzden de en sık kullanılan ayırma büyülerinden biridir. Bu büyü yapımı ile de çok zor olduğundan dolayı kişilerin mutlaka tedbirli olmaları gerekmektedir. Bu yüzden büyülerin yapımı için kişiler medyuma ya da hocaya gitmelilerdir. Medyum büyüyü çok daha iyi bir şekilde uygular ve sizin de  büyüden zarar görmeniz böylece engellenmiş olur. Tebbetle ayırma büyüsü için kesin sonuç alacaksınızdır fakat büyünün doğru bir şekilde uygulandığından emin olmalısınız. Bu büyünün uygulanması için özel bir ritüel uygulanmaktadır. Kişiler bu ritüel boyunca medyum ne söylüyor ise tekrar etmek zorundadırlar. Ağzınızdan çıkan sözlerin telaffuzlarına çok dikkat etmelisiniz. Aksi taktirde büyü yanlış bir şekilde uygulanmış olacağı için büyünün tüm olumsuzluklarını üzerinize çekeceksinizdir. Bu yüzden çok tedbirli olmalısınız.

Tebbetle Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu ayırma büyüsünün yapımı için Cuma gününün beklenmesi gerekmektedir. Cuma günü yatsı vaktinde medyum büyü yapılacak olan kişinin ismini bir muska üzerine yazar ve tebbet suresini okumaya başlar. Büyü yapımı için bu işlemler 41 kez tekrar edilmekte zorundadır. Büyü yapılırken kişi de mutlaka tebbet suresini 41 kez tekrar etmelidir. Bu şekilde büyü işlemleri tamamlanmış olur. Büyünün yapımı esnasında üç harfliler de medyuma yardım ederler. Büyü gücünü bu varlıklardan alarak kişi üzerinde çok daha etkili olmasını sağlar. Büyü tamamlandıktan sonra bu büyülü muskanın ayrılmasını istediğiniz çiftin evinde saklanması gerekmektedir. Muska yastık altına ya da kapı kirişlerine saklandığında bulunmayacaktır. Muskanın kişilerin evinde durması çok önemlidir. Tebbet büyüsü yapıldıktan sonra kişilerin davranışlarında ve birbirlerine karşı olan ilişkilerinde olumsuz yönde farklılıklar oluşacaktır. Tebbetle ayırma büyüsü yapılması zor olan bir büyü olduğu için çok etkili bir şekilde kişilerin üzerinde etkileri görülür. Bu büyü 41 yatsı zamanı boyunca kişiler üzerinde etkisini  sürdürmeye devam edecektir.

Tebbetle Ayırma Büyüsü Tesir Etme Süresi

Tebbet büyüsünün kişi üzerinde etki etme süresi 41 yatsı süresidir. Bu süre sona erdiğinde ise kişiler artık yavaş yavaş eskisi gibi iyi anlaşamaya başlayacaklardır. Birbirlerine karşı tekrar saygı ve sevgi duyarak hareket edecekler ve bir araya geleceklerdir. Bu yüzden mutlaka büyünün kişiler üzerinde etkisinin kalıcı olabilmesi için büyünün gene aynı işlemler uygulanarak yeniletilmesi gerekmektedir. Bu şekilde büyü kişiler üzerinde tesirini sürdürmeye devam edeceği için çiftler bir daha hiçbir şekilde bir araya gelmeyeceklerdir. Tebbetle ayırma büyüsü yeniletilmesi için kişiler hiçbir şekilde kendileri bir uygulamada bulunmamalıdır. Büyünün yeniletilmesi için gene aynı medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz. Medyum gerekli işlemleri tamamladıktan sonra size yeni bir muska yazacaktır. Bu muskanın yerini eski muska ile mutlaka değiştirmelisiniz. Muska yenilendiği için kişiler üzerindeki büyü etkisi tüm gücü ile etki etmeye devam edecektir. Büyü yenilendiğinde tesir etme süresi de uzamış olur. 

Tebbet Büyüsünün Kişiler Üzerindeki Etkileri

Tebbet büyüsü ile ayrılık sağlamak için sure kullanıldığından dolayı büyünün gücü çok daha büyük olmaktadır. Bu yüzden kişiler büyünün tesiri altına diğer büyülere göre çok daha hızlı bir şekilde girerler. Tebbetle ayırma büyüsü kişilerin birbirlerinden nefret etmesini sağlar. Çift birbirlerini her gördüklerinde büyük kavgalar etmeye başlayacaklar ve birbirlerini hiç sevmemişler gibi davranmaya başlayacaklardır. Kısa süre içerisinde bu kavgaların şiddeti artar ve kişiler ayrılma kararı alırlar. Özellikle bu büyü yapımında üç harfliler de kullanıldığı için üç harfliler kişilere partneri siluetinde gözükürler ve kişinin iyice sevdiği insandan nefret etmesi sağlanır. Bu şekilde tebbet büyüsü ile en güçlü ilişkilerin bile sona ermesini sağlayabilirsiniz.

Tebbet Büyüsü İle Ayırma İşleminin Bozulması Mümkünmü?

Büyülerin bozulma işlemleri için kişiler tekrar medyuma gitmeleri gerekir. Kişi kendisi güçlü bir büyüyü zaten bozamaz. Tam tersine büyüyü bozmaya çalışırken büyünün tüm olumsuzluklarını ve üç harflilerin dikkatini çekmiş olursunuz. Bu yüzden de sizlere üç harfliler musallat olabilir. Böyle olumsuz olaylar ile karşı karşıya kalmamak için mutlaka büyünün bozulmasını medyuma giderek sağlamalısınız. Tebbetle ayırma büyüsü bozulması için medyum tebbet suresini 41 kez tersten okumalıdır. Bu zor bir işlem olduğu için oldukça vakit alır. Üç harfliler de gene büyünün yapımında olduğu gibi bozulmasında da medyuma yardım ederler. BU şekilde büyü bozma işlemi tamamlandıktan sonra büyünün etkileri yavaş yavaş kişiler üzerinden kalkmaya başlayacaktır. Büyünün etkileri tamamen kişiler üzerinden biraz zaman geçtikten sonra kalkacaktır. Büyünün gücü büyük olduğu için kişiler hemen eski hayatlarına ger dönmezler. Büyünün tüm gücü bittikten sonra artık kişiler tamamen eskisi gibi iyi anlaşmaya başlarlar ve birbirlerini de seveceklerdir. Büyü bozulduktan sonra kişiler üzerlerinde herhangi bir şekilde büyü olup olmadığının farkına varmazlar. Tam tersine kişiler hiçbir şey olmamış gibi hayatlarına kaldıkları yerden yaşamaya devam edeceklerdir.

Tebbet Büyüsü ile Çiftleri Ayırmak Günah mıdır?

Tebbet büyüsü ile çiftlerin ilişkilerinin bitmesine sebep olmak çok büyük günahtır. Dinimize göre büyü yöntemini kullanmak ve insanların hayatlarına müdahale etmek en büyük günahlardan biridir. Bu büyü yöntemini uygulayan kişiler kesinlikle öbür dünyada cehennem ile cezalandırılacaklardır. Bu yüzden kişilerin mutluluklarını engellemek için ve kendi amacınıza ulaşabilmek için büyü gibi tehlikeli yöntemleri kullanmayı tercih etmemelisiniz. Sevdiğiniz insan sizi sevmiyor ise onun mutlu olduğu kişi ile birlikte olmasına izin vermelisiniz. Böylesi sizler için çok daha iyi olacaktır. Büyü yöntemi sadece karşı tarafı değil aynı zamanda sizi de olumsuz yönde etkileyecektir. Büyüler çift taraflı olarak kişilerin enerjisini çekerek beslenir. Bu yüzden büyü gücünü sizden ve karşı taraftan alacağı için enerjiniz bitecek ve ruhen yıpranacaksınızdır. Zaman içerisinde psikolojisiniz de bozulacaktır. Özellikle büyüler üç harfliler ile yapıldığından dolayı bu varlıklar size de musallat olabilirler. Büyünün ilerleyen safhalarında bu tarz olumsuz durumlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu yüzden de büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalısınız.  Tebbetle ayırma büyüsü gibi güçlü büyülerin etkileri kısa zamanda sizi de sarmaya başlayacaktır.

Tebbet Büyüsünden Korunmak İçin Ne Yapmak Gerekir

Büyülerin olumsuz özelliklerinden kendinizi korumak için medyuma giderek kendinize bir koruma tılsımı oluşturabilirsiniz. Koruma tılsımı bir muska şeklinde olmaktadır. Medyum muska üzerine sizi büyünün etkilerinden koruyacak koruma tılsımını yazar. Bu büyülü muskayı mutlaka kişi üzerinde taşımalıdır. Muskayı üzerinizden çıkartmaya kalktığınızda büyüden gene olumsuz yönde etkilenmeye başlayacaksınızdır. Bu yüzden mutlaka muskayı üzerinizde taşımaya önem vermelisiniz. Aksi taktirde bu koruma tılsımı sizi korumayacaktır. Büyünün olumsuz etkilerinden kurtulmak için ekstra bir koruma büyüsü de yaptırabilirsiniz. Bu büyü de sizi ve hanenizi koruyacaktır. Tebbetle ayırma büyüsü olumsuzluklarını bu şekilde üzerinizden uzak tutabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

[toggles title=”Tabbet Büyüsü Yapıyormuyuz?”] Ayırma büyüsü çalışmalarımız yoktur.
[/toggles] [toggles title=”Tabbet Ne Demek?”] Konuyla ilgili detayları yazımızın detaylarında bulabilirsiniz.
[/toggles] [toggles title=”Tabbetle Ayırma Büyüsü Kimlere Uygulanır?”] Evli çiftlere, yeni evli kişilere, sevgililere ve dost hayatı yaşayan kişilere uygulanır.
[/toggles] [toggles title=”Tabbet Büyüsü Nasıl Bir Büyüdür?”] Kara büyüdür.
[/toggles] [toggles title=”Tabbet Büyüsü Günah mı?”] Kara büyü olmasından dolayı dinimzice yasaklanmıştır.
[/toggles] [toggles title=”Tabbet Büyüsü Bozulur mu?”] Yapıldığı gibi bozulabilen bir büyüdür.
[/toggles]

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

6 comments

 1. blank

  sevdiğim bir kız var bir dönem çıkıyorduk fakat ayrıldık. Ben hala ona aşığım. Şimdi Muammer diye birisiyle çıkıyor. Ben Muammer denilen adamdan ayrılması ve bana yeniden yeşil ışık yakması için tebbetle ayırma büyüsü yaptırmak istiyorum. Size nasıl ulaşabilirim hocam? Bu arada tebbet büyüsü yaptıran veya ayırma büyüsü yaptıran oldu mu hiç sizin anlatacaklarınız benim için çok önemli lütfen aydınlatın beni.

  • blank

   Abdullah kardeşim yazıda tebbetle ayırma büyüsü diyor. Yani ayırma büyüsü için uygulanıyormuş anladığımız kadarıyla istersen medyumla görüş anlat bakalım ne diyecek.

   • blank

    Abdullah benim bi arkadaşım vardı bi kızı çok seviyordu ama onun da çıktığı birisi vardı. Sevdiği kızın erkek arkadaşından ayrılması için ayırma celbi diye bişey yaptırmıştı 2 hafta sürmedi ayrıldılar sonra da yeniden çıkmaya başladılar. Arkadaşım çok seviyor kızı şimdi baya araları da iyi. Senin yazını okuyunca arkadaşıma telefon ettim hangi medyuma ayırma celbi yptırdın birisi soruyor diye de medyum Burak dedi hatta telefon numarasının da şimdi yolladı whatsappdan sana vereyim istersen ara bi fikir sahibi ol. 0553 371 89 94

    • blank

     teşekkür ederim bende önerilen tavsiye edilen medyum hoca arıyordum sayenizde geçen ay aradım bu numarayı işlem yaptırdım çok olumlu sonuçlr var henüz amacıma ulaşamadım ama yüzde doksanlık bir yol katettim diyebilriim önce size sonra medyum hocaya teşekkür edeirm.

     • blank

      Asmina hanım sizden rica olarak istiyorum bu işlemi nasıl yaptırdınız tam olarakk hangi aşamalar medyum hoca sizden ne istiyor bi eşya istiyormu mesela nasıl iletişim kurdunuz işlem kaç günde belirti vermeye başladı hoca sizi dinliyormu özel konuları da anlatabileceğimiz birisi mi yüzde doksan yol katettim demişsiniz mesela neler oldu gelişmeleri de anlatırsanız bende işlem yaptırmak istiyorum ama kafamdaki sorulara yazılanlardan cevap bulamadım bekliyorum kendinize iyi bakın teşekkür edeirm.

 2. blank

  Merhaba arkadaşlar benim adım Zeynep. 4 aylık bir ilişkinin ardından aşırı kavgalar ve huzursuzluklar ardından ayrılmaya karar vermiştim. ilişki yaşadığım ruh hastası şahsa bu durumu söylediğimde kıyametler koptu seni benden anca ölüm ayırır tarzında bir cümle kullandı ve çok ürktüm,soğuk davrandım,görüşmemek için bahaneler uydurdum,ne yaptım ne ne ettiysem adamı vazgeçiremedim,buluşmadığımız zamanlar aceba başka biri varmı diye düşünüp evimin oralarda dolaşmaya başladı,resmen karabela gibi çöktü üstüme adam,bi arkadaşıma bu konuyu açtığımda iyi bir hoca bulalım bu adamı senden soğutalım tek çaren bu kaldı dedi,o bi yandan ben bi yandan nette dolanmaya başladık [email protected] sitesinden Burak hocanın sitesini inceledim,bu konuya benzer insanların yaşadıklarını anlattığı yorumları okudum ve aradım,Burak hocam benden uzaklaşssın soğusun diye bi celp işlemi yaptı eski sevgilime,2 hafta sonrada işlemi gönderdi ve okumalarını yaptı,inanın çok tesirli birebir şahidim bu konuya eski sevgilim 1.5,2 aydır piyasada yok,evimin etarfındada üstelik aramıyorda,ortak arkadaşlarımdan duyduğum kadarıyla yeni biriyle tanışmış,çook mutlu oldum,aman Allah mutlu etsin,benden uzak olsun… 0553 371 89 94 numarası ve Burak hocam sayesinde kabus olan bu ilişkim zararsın bir şekilde bitti,Allah razı olsun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir