Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Tahta Kaşık Büyüsü

Tahta Kaşık Büyüsü

Kaşık Büyüsü

Büyü yöntemi uygulanırken kişilerin iradeleri ortadan kaldırılır ve tamamen büyünün isteği altında kişinin hareket etmesi sağlanır. Bu yüzden kişi artık büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Bu şekilde büyü yöntemini kullanarak insanlar farklı inşalara istediklerini yaptırabilmektedirler. Bu şekilde amacınıza kısa zamanda ulaşabilirsiniz. Büyü yöntemini genel olarak insanlar sevdikleri kişiye kavuşabilmek için kullanmaktadırlar. Bu yöntem ile sevdiğiniz kişi de artık size aşık olacaktır. Kaşık büyüsü de bu şekilde aşk için uygulanan büyü türlerinden biridir. Kaşık büyüsü güçlü bir aşk büyüsüdür. Bu büyü yöntemini uyguladıktan sonra karşınızdaki kişinin duyguları size karşı değişecektir ve kişi sadece sizi sevecektir. Bu şekilde sizi hiç sevmeyen bir insanın bile kısa sürede size karşı duyguları olmasını sağlayabilirsiniz. Büyü yöntemi böyle güçlü bir yöntemdir. Bu yüzden tehlikeleri de büyüktür. Bu yüzden büyü yönteminin tehlikelerine maruz kalmamak için mutlaka çok dikkatli olmalısınız. Eğer büyüyü siz yapacaksanız internetten bilgiler okuyarak büyüyü yapmamalısınız. Büyü işlemi sırasında bütün işlemleri doğru yaptığınızdan emin olmalısınız. Aksi taktirde bir şeyi yanlış yaptığınızda bu kez büyü sizi olumsuz yönde etkilemeye başlayacaktır. Bu yüzden büyü yöntemini siz değil medyum yapmalıdır. Büyüyü medyum yaptığında büyüden siz etkilenmezsiniz ve olumsuz durumlar ile karşılaşmayacaksınızdır. Bu şekilde büyü yöntemini uygulatmak sizin için çok daha iyi olacaktır.

Kaşık Büyüsü Yapımı

Kaşık büyüsü yapımı için medyuma gittiğinizde büyü için gümüş bir kaşık kullanılır. Bu kaşık üzerine üç harflilerin de yardımı ile büyülü sözcükler söylenir ve büyü yapılacak olan kişinin de ismi okunduktan sonra büyü tamamlanmış olacaktır. Büyü bu şekilde tamamlandıktan sonra mutlaka kişinin evinde kimsenin bulamayacağı bir yere bu gümüş kaşığın saklanması gerekmektedir. Ya da kişi mutlaka bu büyülü kaşıktan yemek yemelidir. Bu şekilde ancak büyü etkilerini kişi üzerinde göstermeye başlayacaktır. Kaşık büyüsü etkisi ile kişi artık tamamen büyünün etkisi altında hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden de gün içerisinde kişi sürekli olarak sizi düşünmeye başlar. Özellikle üç harfliler kişiye sürekli olarak sizin hakkınızda vesvese vereceklerdir. Kişi de artık tamamen bu vesveselere uygun bir şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden kısa süre içerisinde kişinin size karşı duyguları oluşacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi de sizi sevecektir. Büyü yöntemi sayesinde sevdiğiniz kişi ile birlikte olacaksınızdır. Sadece bu büyünün tesir süresine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Eğer büyünün tesir süresi sona erer ise kişi kısa süre içerisinde normal hayatına geri dönecek ve sizi sevmediğini anlayacağı için sizi terk edecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresinin sürekli olarak kontrol edilmesi şarttır.

Kaşık Büyüsü Tesir Süresi

Kaşık büyüsü tesir süresi mutlaka belli bir zaman geçtikten sonra yeniletilmesi gerekir. Hiçbir büyünün gücü sonsuza dek kişi üzerinde etki etmez. Mutlaka büyüler yeniletilerek devamlılıkları sağlanmalıdır. Kaşık büyüsü yapımı ile zor ve tehlikeli bir büyü olduğu için bu büyünün yenileme işlemini mutlaka gene medyuma giderek yaptırmalısınız. Medyum gene aynı gümüş kaşık üzerine büyülü sözcükleri okur ve bu şekilde büyü yeniletilmiş olacaktır. Büyü yeniletildikten sonra kaşık gene aynı şekilde kişinin evine saklanmalıdır. Bu şekilde kişi gene büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacak ve gene sizi sevecektir. Eğer Kaşık büyüsü yeniletilmez ise kişi kısa süre içerisinde büyünün etkisi altından çıkacaktır. Bu yüzden de sizi sevmediğini anlayacağı için sizi terk edecektir. Böyle bir durumun yaşanmaması için mutlaka büyünün zamanında yeniletilmesine çok önem vermelisiniz. Büyünün tesir süresinin bitmesine yakın kişi size karşı olumsuz ve soğuk davranmaya başlayacaktır. Bu yüzden de kısa sürede büyünün etkisi altından çıkarak sizi terk edecektir. Kişinin bu davranışlarını inleyerek rahatlıkla büyünün tesir süresinin bitmek üzere olduğunu anlayabilirsiniz. Bu şekilde büyünün yeniletilmesini sağlayabilirsiniz.

Kaşık Büyüsü Bozulması Zor mudur?

Büyülerin yapılması da bozulması da oldukça zordur. Bu yüzden kişiler hiçbir şekilde bir büyünün bozulması için kendileri herhangi bir şey yapmaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde bu kez büyünün bütün gücünü siz kendi üzerinize çekmiş olacaksınız ve büyüden siz olumsuz yönde etkilenmeye başlayacaksınızdır. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız. Büyünün bozulması için büyünün yapımındaki gibi medyum üç harflilerden yardım almaktadır Ancak bu varlıkların gücü sayesinde büyünün bozulmasını sağlayabilirsiniz. Bu şekilde gümüş kaşık üzerindeki büyü ortadan kalkar Büyü bozulduktan belli bir süre sonra ancak büyünün etkileri kişi üzerinden tamamen kalkacaktır. Bunun sebebi büyü çok güçlü olduğu için kişinin enerjisini emmiştir. Kişinin ilk olarak kendi enerjisini toplaması gerekmektedir. Ancak bu şekilde kişi enerjisini topladığında etkileri de kişi üzerinden tamamen kalkacaktır. Büyünün etkileri ortadan kalktıktan sonra kişi tekrar normal bir insan gibi yaşamaya ve hayatına kaldığı yerden devam etmeye başlayacaktır. Büyü bozulduktan sonra kişi hiçbir şekilde üzerinde büyü olup olmadığını anlamaz ve büyüye dair de hiçbir şeyi hatırlamayacaktır. Bu yüzden kişi sizi de hatırlamayacağı için sizi hayatından hemen çıkartacaktır. Kaşık büyüsü bu şekilde bozulmaktadır.

Kaşık Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Dinimizde insanlar sürekli olarak büyü ile ilgili uyarılmışlardır. Büyü yöntemini kullanmaya başladığınızda sizin de hayatınız yolunda gitmeyecektir. Büyü yapmak ve yaptırmak kesinlikle çok büyük günahtır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmayı asla denememelisiniz. Büyü yöntemini kullandığınızda mutlaka cehennem ile cezalandırılacaksınızdır. Bu yüzden büyüden uzak durmalısınız. Bizler büyü yöntemini kullanmayı denemiyoruz ve sizlere de bu yöntemi asla tavsiye etmiyoruz. Bu yöntemi kullanmak yerine mutlaka doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Büyü yöntemini kullandığınızda kişi sizi gerçekten sevmeyecek ve sadece büyü tesir süresi boyunca yanınızda olacaktır. Normal yollar ile kişiyi etkilediğiniz de ise kişi sizi gerçekten sevecektir. Bu yüzden mutlaka doğal yollar ile sevdiğiniz kişiye ulaşmaya çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Kaşık büyüsü gibi bir büyü yöntemini kullandığınızda pek çok tehlikeli durum ile de karşı karşıya kalacaksınızdır.

Kaşık Büyüsünden Korunmak

Büyülerin gücü çok büyüktür . Bu yüzden tehlikeleri de çok büyük olacaktır. Özellikle büyüler üç harfliler ile birlikte yapılıyor ise çok daha tehlikeli duruma geleceklerdir. Bu varlıklar insanlarla uğraşmayı çok severler. Bu yüzden size musallat olabilirler. Böyle bir durum ile karşılaşmamak için mutlaka kendiniz korumaya almalısınız. Büyü yönteminden korunmak için mutlaka medyuma giderek kendinize bir koruma büyüsü yaptırmalısınız. Koruma büyüsü yaptırdığınızda da mutlaka sürekli olarak bu büyüyü üzerinizde taşımanız gerekmektedir. Aksi taktirde büyünün hiçbir şekilde koruma özelliği kalamayacak ve sizi de korumayacaktır. Büyüyü sürekli olarak üzerinizde taşıdığınız sürece büyünün olumsuz etkilerinden ve üç harflilerin saldırılarından sizi koruyacaktır. Bu şekilde koruma muskası ile kendinizi büyüden koruyabilirsiniz. Bu koruma muskasını da mutlaka medyuma yaptırmalısınız. Hiçbir şekilde siz kendiniz bu büyü yöntemini uygulamayı tercih etmemelisiniz. Aksi taktirde koruma büyüsü de bir işe yaramayacaktır ve gene tehlike altında olacaksınızdır.

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir