Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüleri

Büyüler, insanları kontrol altına almaya yarayan çok güçlü bir yöntemdir. Bu yöntemi kullanarak rahatlıkla istediğiniz amaca ulaşabilirsiniz. Fakat büyü yöntemi oldukça tehlikelidir. Bu yüzden herkes büyü yöntemini uygulayamaz. Büyülerin uygulanması için mutlaka tecrübeli medyumlar gidilmesi gerekmektedir. Medyum büyülerin uygulanması için üç harfliler ile iletişime geçer ve onların gücünden faydalanarak büyünün çok daha tesirli bir hale gelmesini sağlar. Genelde Büyüler aşk için ya da ayrılık için uygulanan bir yöntemdir. Bu yöntem sonucunda kısa zamanda amacınız ne ise ulaşacaksınızdır. Soğutma Büyüsü kişilerin, ayrılık için yaptırdıkları büyü yöntemlerinden biridir. Soğutma Büyüsü en mutlu çiftin bile ayrılmasını sağlar. Bu büyü yöntemini kullanarak rahatlıkla evli çiftlerin bile kısa zamanda birbirlerinden nefret etmelerini, soğumalarını sağlayabilirsiniz. Bu sayede çiftler artık birbirlerini sevmedikleri için çok zaman geçmeden ayrılacaklardır. Soğutma Büyüsü çok etkili ve gücü büyük olan bir büyü yöntemi olduğu için mutlaka büyünün yapımında dikkat edilmesi gerekmektedir. Büyü yapımı için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekir. Medyum yerine kendiniz büyü yöntemini uygulamaya kalkarsanız kısa zamanda büyünün etkisi altına girersiniz ya da daha farklı olumsuz olaylar ile karşı karşıya kalırsınız. Bu tarz olumsuzluklar yaşamamak, için mutlaka medyuma giderek büyüyü yaptırmanız gerekmektedir.

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır

Soğutma Büyüsü gibi ayrılık büyüleri çok fazla tercih edildiği için pek çok, farklı yapım şekli vardır. Fakat en etkili soğutma büyüleri genelde kişilerin özel eşyaları üzerine yapılan büyülerdir. Kuvvetli ve kesin sonuç veren bir soğutma Büyüsü için kişilerin iç çamaşırı üzerine yapılan soğutma Büyüsünü tercih edebilirsiniz. Bu büyü çok kısa bir zaman içerisinde kişilerin üzerinde etkisini gösterecektir. Özellikle sonuç veren büyü yöntemlerinden biridir. Soğutma Büyüsü çok güçlü bir büyü olduğu için amacınıza çok az bir zaman içerisinde kavuşacaksınızdır. Soğutma Büyüsü yapımı için medyuma Mutlak kişilere ait olan iç çamaşırlarını götürmeniz gerekmektedir. Bu çamaşırlar üzerine medyum büyülü, sözcükleri söyler ve üç harflilerinde yardımı ile büyü tamamlanmış olur. Bu şekilde istediğiniz kişilerin ayrılmasını sağlayabilirsiniz. Soğutma Büyüsü yapıldıktan sonra mutlaka iç çamaşırlarını gene yerine konulması gerekecektir. İç çamaşırları kişilere yakın oldukça büyünün etkileri de görülmeye başlar. Büyü tesirini kişiler üzerinde göstermeye başladığında artık çift sürekli olarak kavgalar etmeye başlayacaktır. Bu kavgalar genelde sebepsiz olacak ve birbirlerini yıpratacak cinsten olacaktır. Büyü yöntemi bu şekilde kişileri etkilemeye başlar. Özellikle büyünün yapımı esnasında medyum  üç harflilerden yardım alacağı için bu varlıklar çifte sürekli olarak vesvese verirler. Çift artık tamamen bu vesveselere göre hayatını Şekillendirme ye başlayacaktır. Kısa süre içerisinde de birbirlerine çok saygısız bir şekilde davranacakları için ayrılma kararı alacaklardır. Bu şekilde çiftlerin birbirlerinden ayrılmalarını sağlayabilirsiniz.

Soğutma Büyüsü Tesir Etme Süresi Nedir

Soğutma Büyüsü gibi büyüler oldukça güçlü olduğu için etkileri de uzun süreli olarak kişiler üzerinde görülür. Bu büyü etkilerinin gene de belli bir süresi vardır. Bu süre sona erdiğinde ise artık kişiler büyünün etkisi altından çıkacağı için normal hayatlarını yaşamaya devam edeceklerdir. Bu yüzden mutlaka büyünün kişiler üzerindeki tesir sürelerinin kontrol edilmesi ve bu süre sona ermeden önce yeniletilmesi gerekmektedir. Bu büyünün yeniletilmesi için mutlaka kişiler gene medyuma gitmelilerdir. Hiç bir şekilde büyü yöntemini kendi başınıza yenilemeye kalkmamalısınız. Aksi taktirde üç harflilerin musallat olması gibi durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Böyle bir şey yaşamamak için mutlaka medyuma gidip büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Büyünün yeniletilmesi için medyum büyüyü tüm uygulama şekillerine uygun biçimde yapacaktır. Bu yüzden gene büyü yenilenirken kişilerin çamaşırların ve üç harflilerin yardımına ihtiyaç vardır. Bu şekilde soğutma Büyüsü yeniletildikten sonra kişiler gene büyünün tesiri altına girecekleri için gene birbirlerinden ayrılma kararı alacaklardır. Bu yüzden büyünün yeniletilmesi oldukça önemlidir. Büyü yeniletilmez ise kişiler kısa süre içerisinde normal hayatlarına geri dönerek birbirlerini affederler. Bu yüzden mutlaka büyülerin belli bir süre sonra kontrol edilerek yeniletilmesi gerekmektedir. Büyünün tesir süresinin bitmek üzere olduğunu kişilerin birbirlerine olan davranışlarından rahatlıkla anlayabilirsiniz. Eğer kişiler birbirlerine karşı gene eskisi gibi ılımlı davranmaya başladılar ise büyünün gücü kişiler üzerinden azalıyor demektir. Böyle bir durumda mutlaka medyuma giderek büyünün yeniden yapılarak tesir süresinin uzatılmasını sağlamalısınız.

Soğutma Büyüsü Yaptırmak Dinimizde Günah mıdır

Soğutma Büyüsü ve diğer tüm büyülerin yapılması dinimize göre çok büyük günahtır. Hiç bir şekilde kişiler büyü ve bunun gibi yöntemlerle uğraşmamalıdırlar. Aksi taktirde dinimize göre bu kişiler muhakkak cezalandırılacaklardır. Büyü güçlü bir yöntem olduğu için kişilerin iradelerini kullanmalarını engeller. Kişi artık kendisi karar veremediği için tamamen büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden de büyü kişinin kaderini ve hayatını doğrudan etkiler. Allah’ın yazdığı kaderi hiçe sayarak büyü Yaptırmak ve insanların kaderlerini değiştirmek çok büyük günahtır. Hiç bir şekilde bu ve bunun gibi yöntemleri kullanmayı tercih etmemelisiniz. Aksi taktirde dinimize göre mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Böyle bir durumla karşılaşmamak için soğutma Büyüsü ve bu un gibi yöntemleri tercih etmek yerine mutlaka doğal yollar ile sevdiğiniz kişiye ulaşmaya çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Ayrıca büyü yöntemini kullandığınızda kişi sizi gerçekten sevdiği için değil tamamen büyünün etkisi altında olduğu için sizinle birlikte olacaktır. Bu yüzden büyünün tesir süresi bittiğinde kişi de normal hayatına geri dönecek sizi de en kısa süre içerisinde terk edecektir. Bu yüzden kişiyi doğal yollar ile elde ettiğinizde kişi sizi seveceği içim gerçekten yanınızda olacaktır. Bu yüzden büyü gibi yöntemleri kullanmayı tercih etmemelisiniz. Bizler bu yöntemi kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Büyü ile uğraşan kişiler mutlaka cehennem ile cezalandırılacaklardır. Bu yüzden de büyüden uzak durmalısınız.

Soğutma Büyüsü Nasıl Bozulur

Bu büyünün bozulması için gene medyuma gitmeniz şarttır. Büyü bozulması esnasında üç harflilerden yardım alınır. Bu varlıklar olmadan büyü bozulamaz. Bu yüzden mutlaka büyünün bozulması içim kendiniz hiç bir şey yapmamalısınız. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz özellikleri sizi saracak ve üç harflilerin musallat olması gibi durumlarla da karşı karşıya kalacaksınızdır. Soğutma Büyüsü bozulması için kişiler medyuma gittiklerinde büyülü çamaşırları da yanlarında götürmelilerdir. Bu çamaşır üzerindeki büyü üç harflilerin yardımı ile Bozulur ve kişiler kısa zamanda büyünün tesiri altından çıkacaklardır. Kişiler büyü tesirinden kurtulduktan sonra normal yaşamlarına kaldıkları yerden devam ederler ve tekrar bir araya geleceklerdir. Fakat büyü kişilerin enerjilerini çektiği için büyü bozulur bozulmaz kişiler toparlanmaz. Belli bir süre boyunca kişilerin enerjilerini toplamları gerekmektedir. Bu şekilde ancak kişiler kendilerine gelebilirler. Ayrıca büyü bozulduktan sonra kişiler üzerlerinde büyü olup olmadığını da anlamayacaklardır. Bu yüzden hiç bir şey yokmuş gibi kaldıkları yerden normal hayatlarını yaşamaya devam edeceklerdir. Bu şekilde soğutma Büyüsü bozulur. Bu işlemleri kesinlikle kendiniz gerçekleştirmeye kalkmamalısınız. Aksi taktirde olumsuz olaylar yaşayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

[toggles title=”Kısaca Soğutma Büyüsü”] Çevrenizde bulunan bir insanı kendinizden soğutmak ve uzaklaştırmak için uygulanan büyü türlerinden birisidir.
[/toggles] [toggles title=”Soğutma Büyüsü Evde Yapılır mı?”] Medyum desteği alınmadan elde edilebilecek bir büyü değildir.
[/toggles] [toggles title=”Soğutma Büyüsü Tehlikelimi?”] Alanında deneyimli ve uzman bir medyumun yapması gerekir. Aksi taktirde siz ve çevrenizdeki insanlar olumsuz etkilenebilir.
[/toggles] [toggles title=”Soğutma Büyüsü Kaç Günde Yapılır?”] Kişinin isteğine göre 3 ile 7 gün arasında yapılabilmektedir.
[/toggles] [toggles title=”Soğutma Büyüsünü Kime Yaptırabilirsiniz?”] Pek tavsiye ettiğimiz bir çalışma değildir. Bizim böyle bir soğutma büyüsü yapma gibi bir çalışmamız yoktur. Medyumlar yapabilir. Biz sadece soğutma celbi yapabilmekteyiz.
[/toggles]

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

3 comments

  1. blank

    Eşimle aramız bi süredir kötüydü anlam vermedim bi türlü neden böyle olduğuna sonra aklıma dank etti aramz çok iyiken eşim iş değişikliği yapmıştı dedim herlde işle alakalı sorunları varıdr o yüzden böyledir filan diye düşünüyodum hatta ben onu mutlu ediyim diye evde mutlu olsun diye ona süprizler filan hazısrlıodum sürekli ama sonra onunla knştm neden böyle oldu niye böyle davranıyorsun filan diye ama o sennle bi alakası yok iş çok yoğun filan dedi ama bu durumda bi türlü düzelmedi hala bana karşı soğuk davrnıp duruyodu arıtk bu durumdan o kadar sıkıldımki bi dedm gidiyim iş yerini ziyaret ediyim neymş bu sıkıntı bi öğrenyım bakayım dedm bi de ne göriyim meğer beni aldatıyomuş tabi ben durumu bildiğimi hiç çaktırmadım eve geldm hemen yıkıldım tabi böyle bişiy beklemiyodum ama eşimşde o kadına bırakmaya hiç niyetim yoktu madem böylr bişiy var dedim bende medyuma gittim eşim o kadından soğusun diye soğukluk celbi yaptırdım iyi kide valla bu celbi yaptırmışım aradan böyle ikiş ya da üç hafta geçti ya da geçmedi eşim evine bağlı biri oldu gerçekten artık eskisi gbii bana karşı çok ilgili davranıyodu herşeyi düzelttik celb sayesinde oldu ben celbi yaptırmak için medyum buraka gittim medyum burak soğutma celbini yaptı bu celb gerçekten çok işe yaradı eğer bu celbi yptırmasaydım eşim çoktan o kadanınla ilişkisini ilerletirdi bizimde evliliğinmiz biterdi allah koruusn böyle bişiyin olamsını hiç istemeddiğim için celb yaptırıdm iyikide yaptımışım celb geçrektn çok işe yarayahn bi yöntemmiş eğer bnm gibi eşi tarafından aldatılan biri varsa hemen denesin valla geçrektne işe yarıyo eğer isteyen olura bn medyum burakın numarasını da verebilirim rahatça ulaşırsınız zaten çok yoğun bi medyum olduğu için mutlaka aramananız lazım anca randevu veriyo çok seveni var işlemleri çok işe yarıyor sizde eminim sonuç alırsınız ve mutlaka soğutma celbi ile eşinizi kendinize bağlarsınız .ben çok memnun kaldım geçrektne çok işe yarasdı

  2. blank

    bende aldatılan kadınlar listesine geçte olsa adımı yazdırdım. 20 yıllık evli kocam beni aldattı. Bundan 2 sene önce tüm biriktirdiğim paramı altınlarımı bilerzüklerimi sattım sıfır araba aldık oğlum çalışıyor ben çalışıyorum kocamda çalışıyor herşey güllük gülüstanlık eve üç koldan maaş giriyor paramızı değerlendirmek için kredi bile kullanmadan araba aldık binelim diye aradan 2 sene geçti tabi bu zaman zarfında eşim arabayla kaza falan yaptı neyse madid hasarla kurtardık. Şimdi aldatılan eş olarak keşke o arabayı almasaymışım dedim ama iş işten geçti aynı işyerinde çalıştığı bir kızla beni aldattı benden ayrlmak istedi ayrılmak için dilekçemizi verdik ama sonradan öğrendim ki daha boşanmadan kız hamile kalmış çok üzüldüm yirmi yıllık kocamdan böyle bir hareketi asla beklemezdim eboşanam dilekçesi vermiş olsak bile hala evliliğimizi kurtarırız diye düşünüyordum. Ben hamile olduğunu öğrenmeden önce medyum burak hocaya ayırma hamaylı işlemi yaptırmıştım işlem sonuç verdi ama artık herşey çok geç.

  3. blank

    Bende yeni boşandım daha 3 ay falan oldu ama eski eşim hala çok yakınımda duruyor ben istemiyorum cocugumuz var diye babasını görsün diye apartmanın önüne kadar geliyor bnmle konuşuyor ben rahatsız oluyorum sadece cocugunu görsün gezdirsin bıraksın benmle muhatap olsun istemiyorum soğusun benden gitsin kendisine başka kadın bulsın evleniyormı napıyorsa yapsın hayret bişey ya ne gıcık bir adam dünyada karşıma gelmiş valla çocuğumun babası olmasa hayatta yüzünü görmek istemem ama mecbur çocuk daha küçük… ben sizden bişey rica edicem işlem yaptırmışsınız soğutma celbi soğukluk celbi falan demişsiniz bende yaptırmak isriyorum telefon numarasını verirmisin görüştüğünüz medyumun lütfen

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir