Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Soğan Büyüsü

Soğan Büyüsü

Soğan Büyüsü Nedir?

Büyüler insanların karşı tarafı kontrol altına alabilecekleri doğaüstü bir yöntemdir. Bu yöntemi kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişinin hayatına müdahale olabilirsiniz, bu kişinin kaderini değiştirebilirsiniz. Büyü yapıldıktan sonra kişiler artık kendi özgür iradeleri ile hareket edemez hale gelirler. Bu yüzden de büyü nasıl isterse o şekilde davranmaya başlayacaklardır. Bu sebeple büyü yöntemini kullanarak bir insana istediğinizi yaptırabilirsiniz, onun kaderini değiştirebilirsiniz. Genel olarak insanlar büyü yöntemini karşı cinsi etkileyebilmek için çok sık kullanmaktadırlar. Bu yüzden de çok sayıda aşk büyüsü vardır. Hepsinin yapımında da farklı yollar ve materyaller kullanılmaktadır. Bunlardan biri de soğan büyüsü olup bu büyü oldukça hızlı bir şekilde kişiler üzerine etki etmektedir. Soğan büyüsünü kullandığınızda karşı cins size karşı çok kısa bir süre içerisinde aşık olacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz insan ile birlikte olabilir onunda size karşı duygular beslemesini sağlayabilirsiniz. Büyüler pek çok amaçla uygulanır. İyi amaçlar ile de kişinin kaderinin iyi yönde ilerlemesini büyü ile sağlayabilirsiniz.

Soğan Büyüsü Nasıl Yapılır?

Soğan büyüsü yapımı için medyuma gittiğinizde bir adet soğan ortadan ikiye kesilir. Soğanın kabukları üç harflilere sunulur. Üç harfliler için soğan altın değerindedir. Bu yüzden de bu büyünün gücü diğer büyülere göre çok daha fazladır. Daha sonra soğan üzerine aşk büyüsü yapılır ve kişinin ismi yazılır. Büyü yapıldıktan sonra mutlaka kişinin evinde bir yere bu büyülü soğan, güzelce kimsenin bulmayacağı şekilde saklanmalıdır. Kişinin evinin bahçesine de bu büyü gömülebilir, bu şekilde de tesir edecektir. Ancak bu şekilde büyü kişi üzerinde tesirini göstermeye başlayacaktır. Bu büyü herhangi bir şekilde kişinin evinden çıkar ya da kaybolur ise hiçbir şekilde kişi üzerinde tesiri kalmayacaktır. Soğan büyüsü yapıldıktan sonra çok kısa bir süre içerisinde kişi üzerinde tesirini göstermeye başlayacaktır. Bu büyü sayesinde kişi size aşık olacaktır. Sadece büyüde tesir süresine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Büyünün tesir süresi sona erdiğinde hiçbir şekilde kişi üzerinde etkisi kalmayacaktır. Bu yüzden de kısa sürede kişi eski hayatına geri dönecektir. Tesir süresi sürekli olarak kontrol edilmelidir.

Soğan Büyüsünün Tesir Etme Süresi Nedir

Soğan büyüsü güçlü bir büyü olduğu için uzun süreli olarak kişi üzerinde tesir eder fakat bu tesir süresinin bir sonu vardır. Büyünün tesiri sona erdiğinde ise kişi artık normal hayatına kaldığı yerden devam edecektir ve sizi sevmediğini fark edecektir. Bu yüzden de kısa süre içerisinde sizi terk edecektir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için mutlaka medyuma giderek büyünün tesir süresini yeniletmelisiniz. Büyünün tesir süresi yeniletildiği sürece kişi üzerindeki etkileri de kalıcı olacaktır. Soğan büyüsü yeniletme işlemlerini kesinlikle kişiler kendileri yapmaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde üç harflilerin musallat olması gibi durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu büyünün yeniletilme işlemleri gene aynı şekilde büyünün yapımı ile aynı olmalıdır.  Soğan büyüsü yeniletilmesi gerektiğini kişinin size karşı olan davranışlarından rahatlıkla anlayabilirsiniz. Eğer kişi size karşı soğuk davranışlarda bulunuyor ise ve sürekli olarak kavga ediyorsanız kısa süre içerisinde büyünün tesiri bitecek demektir. Bu şekilde büyünün yeniletilmesini sağlayabilirsiniz.

Soğan Büyüsü Bozmak Zor Mudur?

Bu büyü güçlü bir büyü olduğu için yapılması da bozulması da oldukça zordur. Bu büyünün bozulması için kişilerin mutlaka gene medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyuma gitmeden kesinlikle kendiniz büyüyü bozdurmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde olumsuz olaylar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Medyum bu büyünün bozulması için üç harfliler ile iletişime geçecektir. Üç harfliler büyünün bozulmasını sağlar. Büyü bozulduktan belli bir süre sonra kişi ancak kendine gelecektir. Büyünün tüm gücü anında kişi üzerinden kalkamaz. Bu yüzden kişiden bir anda normal davranması beklenmemelidir. Kişi belli bir süre daha büyünün etkisi altında kalacaktır. Büyünün etkileri tamamen ortadan kalktığında ise kişi normal hayatına kaldığı yerden devam eder v e olup bitenden bir haber bir şekilde yaşamaya devam edecektir.

Soğan Büyüsü Günah Mıdır?

Büyü yöntemi insanların dengesini bozar ve mantıklı bir şekilde hareket etmelerini engeller. Bu yüzden de dinimizce büyü yöntemi kesinlikle yasaklanmıştır. Kimse kendi çıkarlarına ulaşabilmek için büyü yöntemini kullanmayı denememelidir. Aksi takdirde bu kişiler mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Soğan büyüsü ve diğer tüm büyüleri yapmak ve yaptırmak kesinlikle çok büyük günahtır.

Soğan Büyüsünü Kişiler Kendileri Yapabilir Mi?

Kişiler kendileri büyü yöntemini uygulayabilirler fakat büyüleri uygulaması oldukça zordur. Bu yöntemi kullanırken mutlaka her adıma çok dikkat etmelisiniz ve hiçbir şekilde yanlış bir telaffuzda bulunmamalısınız. Aksi taktirde büyünün tersine dönmesine sebep olabilirsiniz. Büyü tersine döndüğünde kişi büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerine çekecektir. Ayrıca kişiler kendileri büyü yöntemini uyguladıklarında üç harflilerinde dikkatini çekeceklerdir. Üç harfliler insanlar ile uğraşmayı sevdikleri için size musallat olabilirler. Bu yüzden böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için mutlaka büyüleri medyuma giderek yaptırmalısınız. Kişiler bu şekilde kendilerini büyünün olumsuz etkilerinden koruyabilirler.

Soğan Büyüsünü Kimler Kullanabilir?

Soğan büyüsü aşk için kullanılan bir büyü yöntemi olduğu için genelde sevdiği insana ulaşamayan kişiler bu yöntemi kullanmayı tercih etmektedir. Bu yöntemi kullanarak rahatlıkla amacınıza ulaşacaksınızdır. Kişi size karşı en kısa süre de hisler beslemeye başlayacaktır. Fakat bu hisler asla gerçek değildir, kişi size tamamen kendi duyguları ile sevmez. Kişi büyünün etkisi altında olduğu için size karşı duygular hissedecektir. Büyünün etkisinin bitmesi ile birlikte de kişi sizi terk edecektir.

Soğan Büyüsü Yaptıranların Yorumları

Soğan büyüsü ile bilindiği üzere en çok aşık etme yöntemleri için uygulandığına değindik. Farklı istekler ve niyetler için de yapılabilen soğan büyüsü daha önce birçok kişi tarafından yaptırılmış olan bir ruhani işlemdir. Peki, bu zamana kadar soğan büyüsü yaptıranların yorumları hiç merak ediliyor mu?

En çok merak edilen konulardan birisi kesinlikle bir büyünün daha önce denendiği ve nasıl sonuç alındığıdır. İyi bir internet kullanıcısı çok basit bir şekilde daha önce bu büyüyü yaptırmış ve nasıl sonuçlar alınmış bunu araştırma yaparak bulabilir. İnternet yorumlarına bakıldığı zaman soğan büyüsünün işe yarayıp yaramadığını anlamak mümkündür.

Soğan Büyüsü Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

[toggles title=”Soğan Büyüsü Yapıyor muyuz?”] Soğan büyüsü yapmıyoruz.
[/toggles] [toggles title=”Soğan Büyüsü Bakımı Yapıyormuyuz?”] Hiç bir büyünün rabıta bakımı tarafımıza yapılmamaktadır.
[/toggles] [toggles title=”Soğan Büyüsü Bozuyor muyuz?”] Soğan büyüsü bozma süreci uzman medyum tarafından yapılır. Bizim böyle bir çalışmamız yoktur.
[/toggles] [toggles title=”Soğan Büyüsü Kaç Günde Yapılır?”] 3-7 gün içinde tamamlanabilen bir büyüdür.
[/toggles] [toggles title=”Soğan Büyüsünün Tam Olarak Amacı Nedir?”] Etkili bir aşık etme büyüsüdür.
[/toggles]

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir