Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Soğan Büyüsü ile Aşık Etme

Soğan Büyüsü ile Aşık Etme

Soğan Büyüsü Nedir?

Büyü yöntemi genelde kişilerin kavuşamadıkları insanlara kavuşmak için kullandıkları bir yöntemdir. Bu yöntemi kullandığınızda kişi kendi iradesini kullanamaz hale gelir ve kısa süre içerisinde büyünün tesiri altına girerek büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlarlar. Büyülerin yapım şekilleri birbirlerine göre farklılık göstermektedir. Bir büyü ne kadar güçlü ise yapım şekli de o kadar zordur. Bu yüzden mutlaka kişiler büyülerin yapımında çok dikkatli olmalılardır. Soğan büyüsü ile aşık etme de güçlü büyüler arasında yer almaktadır. Bu büyü yapıldıktan sonra karşınızdaki kişi kısa süre içerisinde size karşı duygular beslemeye başlar. Bu şekilde sevdiğiniz insan ile birlikte olabilirsiniz. Fakat büyülerin yapımı zor olduğu için kendiniz büyü yöntemini uygulamayı denememelisiniz. Mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Kendinizi bu şekilde büyünün olumsuz özeliklerinden koruyabilirsiniz. Kendiniz büyü yöntemini uygulamaya kalktığınızda pek çok olumsuz durum ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Özellikle soğan büyüsü gibi güçlü büyüler üç harfliler kullanılarak yapılmaktadır. Bu varlıklar insanlar ile uğraşmayı çok severler. Bu yüzden siz büyü yöntemini uygulamaya kalktığınızda size musallat olabilirler. Böyle bir durum ile karşılaşmamak için mutlaka büyü yöntemini kendiniz uygulamaktan uzak durmalı ve mutlaka medyuma gitmelisiniz. Bu şekilde kendinizi büyünün tehlikelerinden koruyabilirsiniz.

Soğan Büyüsü ile Aşık Etme Nasıl Yapılır 

Büyülerin yapım şekilleri ve büyülerin yapımında kullanılan materyaller farklılık göstermektedir. Büyünün yapım amacına göre kullanılan materyaller büyünün gücünü arttırmaktadır. Soğan büyüsü çok güçlü bir aşk büyüsüdür. Bu büyü yapıldıktan sonra karşınızdaki kişi tamamen size bağlanacak ve sizin tesiriniz altına olacaktır. Bu yüzden kısa süre içerisinde sevdiğiniz kişiye ulaşabilirsiniz. Soğan büyüsü ile aşık etme için medyuma gittiğinizde bir baş soğan üzerine büyü yapılır. Bu soğanın mutlaka büyü yapılan kişiye yedirilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü etkisini kişi üzerinde gösterecektir. Aksi taktirde büyünün hiçbir şekilde bir etkisi kalmaz. Bu büyü üç harfliler ile birlikte yapıldığı için de çok kuvvetlidir. Büyü yapıldıktan sonra kişi kısa süre içerisinde sürekli olarak sizi düşünmeye başlar. Kişi gün içerisinde sürekli olarak sizi düşünecek, rüyalarında bile sizi görür hale gelecektir. Bu yüzden de kısa zaman içerisinde size karşı duygular beslemeye başlar. Bu şekilde kişi size aşık olacaktır ve size gelerek duygularını açacaktır. Sevdiğiniz kişiyi bu şekilde kendinize aşık edebilirsiniz. Soğan büyüsü gücü büyük olan büyülerden biri olduğu için anında kişi üzerinde tesir etmeye başlayacaktır. Özellikle üç harfliler kullanılarak yapılan bir büyü olduğu için kısa sürede kişi bu büyünün etkisi altına girer. Üç harfliler sürekli olarak kişiye sizin hakkınızda vesveseler verirler. Kişi de artık bu vesveselere göre yaşamaya başlar. Bu şekilde büyü etkisini gösterir ve kişi de size aşık olacaktır.

Soğan Büyüsü ile Aşık Etme Tesir Süresi Nedir

Soğan  büyüsü çok güçlü bir büyü olduğu için uzun süreli olarak kişiler üzerinde etkisini sürdürür. Bu büyünün tesir süresi çok önemlidir. Eğer büyünün tesir süresi sona erer ise kişi büyünün etkisi altından çakacağı için kısa süre içerisinde normal hayatına ve yaşantısına geri dönecektir. Bu yüzden mutlaka belli bir süre geçtikten sonra büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Eğer büyü yeniletilmez ise kişi üzerinde bir tesiri kalmaz. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresi sona ermeden önce yeniletilmesini sağlamalısınız. Soğan büyüsü ile aşık etme için  medyuma gittiğinizde büyünün yeniletilme işlemi gene aynı şekilde yapılır. Büyü yeniledikten sonra tüm gücü ve tesiri gene aynı şekilde kişi üzerinde etki edecektir. Bu şekilde büyünün tesir gücünün yenilenmesini sağladıktan sonra gene sevdiğiniz kişi sizin ile birlikte olacaktır ve sizi sevecektir.         Büyülerin tesir sürelerinin yeniletilmesi çok önemlidir. Eğer bu tesir süresi yeniletilmez ise büyünün tüm gücü ortadan kalacak ve kişi sizi terk edecektir. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalmamak için mutlaka büyünün tesir gücünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Büyüyü kesinlikle kendiniz yenilemeye kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz özellikleri sizi sarmaya başlayacaktır. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyünün yeniletilmesini sağlamanız gerekmektedir. Büyünün tesir süresinin bittiğini kişinin size karşı olan davranışlarından rahatlıkla anlayabilirsiniz. Kişi eğer size karşı olumsuz ve soğuk davranıyor ise büyünün tesir süresi sona eriyor demektir. Bu yüzden hemen büyünün tesir süresi sona ermeden önce mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün kişi üzerinde yeniden tesir etmesini sağlayabilirsiniz.            Büyü yeniledikten sonra gene aynı şekilde kişi üzerinde etki etmeye devam edecektir.

Soğan Büyüsü ile Aşık Etme Tesiri Güçlendirme

Büyülerin güçlerinin daha kuvvetli olması için medyumlar iki seçenek uygulamaktadırlar. Ya büyülere ek olarak muskalar yazılır ya da ek bağlayıcı büyüler yapılmaktadır. Soğan büyüsü ile aşık etme gücü arttırmak için bunlardan birini tercih edebilirsiniz. Muskaya yazma yöntemi için medyum bir kağıt parçası üzerine aşk büyüsünü ve büyü yapılacak olan kişinin ismini yazar. Bu şekilde bu kağıt parçası katlanarak muska haline getirilir ve büyü tamamlanmış olur. Bu muskanın büyü yapılan kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Bu şekilde ana büyünün gücü ve tesiri daha da arttırılmış olacaktır. Soğan büyüsüne ek olarak bağlayıcı büyüler tercih edecekseniz de mutlaka ana büyüye ek olarak uyumlu bir büyü tercih etmeniz gerekmektedir. Bunun için de medyuma gittiğinizde aşk büyüsüne ek olarak bağlama büyüleri kullanılmaktadır. Bu ek büyüler büyünün ana gücünün kısa süre içerisinde artmasını sağlar. Bu bağlayıcı büyüler sayesinde sürekli olarak büyüyü yeniletmenize gerek yoktur. Büyü gene aynı şekilde tesirini göstermeye devam edecektir ve daha güçlü bir hale gelecektir.

Soğan Büyüsü ile Aşık Etme Günah mıdır?

Soğan büyüsü ile aşık etme amacınıza kısa süre içerisinde ulaşmanızı sağlar. Fakat büyü ve bunun gibi yöntemler dinimizde kesinlikle yasaktır. Hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Aksi taktirde büyü yöntemini kullandığınızda çok büyük günaha girmiş olacaksınızdır. Bu kişiler öldüklerinde mutlaka cehennem ile cezalandırılacaklardır. Bizler bu yüzden büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de kesinlikle büyü yöntemini tavsiye etmiyoruz. Bunun yerine doğal yollar ile amacınıza ulaşmayı denemelisiniz. Aksi taktirde mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Soğan büyüsü ile aşık etme yerine doğal yollar ile sevdiğiniz kişiye ulaşmaya çalışmalısınız. Bu şekilde kişi sizi gerçekten seveceği için sizin yanınızda gerçekten duracaktır. Fakat büyü yöntemi ile kişiyi hayatınıza aldığınızda kişi büyünün etkisi bittiğinde sizi terk edecektir. Yani büyü geçici bir yöntemdir. Bu yüzden de büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalısınız. Ayrıca büyü yönteminin pek çok tehlikesi de vardır. Bu tehlikelerden de kendinizi korumak için  büyüden uzak durmalısınız. Büyünün güü çok büyük olduğu için siz fark etmeseniz bile sizi tesiri altına alacaktır. Bu yüzden sizde büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlarsınız ve bunun farkında bile olmazsınız. Bu yüzden büyü yönteminden kesinlikle uzak durmalısınız.

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir