Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Sicim Büyüsü ile Bağlama

Sicim Büyüsü ile Bağlama

Sicim Büyüsü ile Sevdiğini Bağlama

Sicim Büyüsü kişilerin sevdikleri insana kavuşabilmek için kullandıkları bir yöntemdir. Bu yöntemi kullandığınızda sevdiğinizin gönlüde sizde olacak ve sizle beraber mutlu mesut yaşayacaktır. Bu büyünün gücü çok büyük olduğu için kısa zamanda karşı tarafı tesiri altına alır ve etkisini göstermeye başlar. Çok eski zamanlardan bu yana uygulanan bu sicim Büyüsünün pek çok farklı uygulama şekli vardır. Medyum un büyüyü yapış şekline göre ip ya da sicim kullanılarak büyü yapılmaktadır. Düğüm büyüsü olarak da adlandırılan bu büyü yapıldıktan sonra kısa bir zaman içerisinde amacınıza ulaşacaksınızdır. Bu şekilde normal hayatta ulaşamadığımız sevdiğiniz kişiye kısa zamanda kavuşmuş olursunuz. Sicim Büyüsü ile bağlama tesiri olan bir yöntem olduğu için kişi sizi gerçekten sevmediğinden bu tesir sona erdiğinde kişi sizi terk edecektir. Bu yüzden büyü yöntemini kullanarak elde ettiğiniz kişiler aslında hayatınızda geçici bir süreliğine varlığını sürdürecektir. Bu yüzden sevdiğiniz kişiyi büyü yöntemini kullanarak değil de doğal yollar ile elde etmeye çalışmalısınız. Aksi taktirde kişi geçici bir süreliğine hayatınızda olacaktır.

Sicim Büyüsü ile Bağlama Nasıl Yapılır?

Bu büyünün uygulanması için medyum ya sicim ya da düğüm kullanmaktadır. Medyum ip üzerine düğümler atarak kişinin kalbini tılsımlı sözcüklerle size bağlamış olur. Sicim üzerine de aynı şekilde düğümler atılır ve gene büyünün tılsımlı sözcükleri söylenir. Büyünün gücünün büyük olması için 42 adet düğüm atılır ve büyü yapılırken aynı zamanda medyum üç harflilerden de yardım almaktadır. Üç harfliler büyünün çok daha etkili olmasını sağlar. Bu şekilde büyü kişi üzerinde tesirini göstermeye başlayacaktır. Fakat kişi bu büyüyü hiç bir şekilde kendi başına yapmaya kalkmamalıdır. Aksi taktirde büyünün bütün olumsuzluklarını ve üç harflilerin dikkatini üzerinize çekersiniz. Üç harfliler insanların gücünü emer ve beslenirler. Bu yüzden büyü yöntemini siz uygulamaya kalktığınızda üç harfliler size musallat olacaklardır. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için sicim Büyüsü ile Bağlama işlemini medyuma yaptırmanız gerekmektedir. Ancak bu şekilde kendinizi büyünün olumsuzluklarından korumuş olursunuz ve zarar görmezsiniz.

Sicim Büyüsü ile Bağlama Kişi Üzerindeki Tesir Etme Şekli

Sicim Büyüsü yapıldıktan sonra artık kişi büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlar. Büyü kişiyi tamamen tesiri altına aldığı için artık kişi kendi özgür iradesini kullanamaz hale gelir. Bu yüzden de hayatı ile ilgili kararları kendisi veremez duruma gelir. Bu yüzden büyü nasıl isterse kişi o şekilde davranmaya başlayacaktır. Büyünün gücü çok büyük olduğu için bir kaç gün gibi kısa bir süre içerisinde tüm tesirini kişi üzerinde gösterir. Büyü etkisi sayesinde kişinin kalbi size bağlanmış olur. Artık kişi elinde olmadan sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacaktır. Bu düşünceler gün geçtikçe daha da artacağı için kısa zamanda kişi size gelip duygularını açar. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte olacaksınızdır. Sicim Büyüsü ile Bağlama sağlandığında üç harfliler de sürekli olarak kişilere vesvese verirler. Kişi bu vesveseler sayesinde büyünün etkisi altına daha hızlı bir şekilde girmeye başlayacaktır. Bu şekilde daha hızlı bir tesir etkisi oluşur.

Sicim Büyüsü ile Bağlama Tesir Etme Süresi Nedir?

Sicim Büyüsü çok eski zamanlardan bu yana uygulanan güçlü bir kara büyü olduğu için tesir süresi de oldukça uzun olacaktır. Büyü kişi üzerinde ne kadar uzun süreli olarak tesir eder ise kişi de o kadar uzun süre yanınızda olacaktır. Eğer büyünün Tesir süresi sona erer ise kişi büyünün etkisi altından çıkacağı için size karşı bir şey hissetmediğin anlayacak ve sizi en kısa zamanda terk edecektir. Bu yüzden büyülerin Tesir Etme süreleri oldukça önemlidir. Büyü kişi üzerinde ne kadar uzun süreli etki eder ise o kadar iyidir. Sicim Büyüsü ile Bağlama Tesir süresinin bitip bitmediğini kişinin size karşı olan davranışlarında in rahatlıkla anlayabilirsiniz. Eğer kişi size karşı kötü ve kavgacı bir tavırla yaklaşıyor ise bu büyünün etkisinin geçmeye başladığını göstermektedir. Kişinin bu tarz davranışları ile karşı karşıya kaldığınızda hemen medyuma tekrar giderek büyünün tekrar edilmesini sağlamalısınız. Ancak büyü yeniletilir ise gene aynı etki ile kişinin üzerinde tesirini göstermeye devam edecektir. Aksi taktirde kişi büyünün etkisinden kurtulduğu için olup bitenin farkına varır ve sizi terk eder. Bu büyü yeniletme işlemini de kesinlikle de kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Gene medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz, bu sizin için daha iyi olacaktır.

Sicim Büyüsü ile Bağlama Bozmak Zormu?

Bu büyünün bozulması için üç harflilerden mutlaka yardım alınması gerekmektedir. Medyum özel bir ayin uygulayarak üç harfliler ile iletişime geçer ve büyünün bozulması için onlardan yardım ister. Bu sayede büyünün bozulması sağlanacaktır. Eğer üç harflilerin ikna edemezseniz büyü de bozulmayacaktır. Bu yüzden kişi kendisi büyüyü bozamaz. Siz büyüyü bozmak için üç harfliler ile iletişime geçtiğinizde bu varlıklar sizinle dalga geçecekler ve musallat olacaklardır. Bu kez sizde büyünün olumsuz özelliklerini üzerinize çekmiş olursunuz. Büyü yüzden büyünün bozulma işlemlerini medyuma bırakmalısınız. Sicim Büyüsü ile Bağlama bozulmak zor mudur denildiğinde evet bu zaman alan bir işlemdir. Bu büyü bozulduktan sonra kişinin büyünün etkilerini üzerinden atması belli bir zaman alacaktır. Kişi anında büyünün etkisi altından çıkamaz. Büyü gücü büyük olduğu için kişinin büyü bozulduktan sonra kendini toparlaması zaman alacaktır. Belli bir süre geçtikten sonra kişi tamamen büyünün etkisinden kurtulur ve ona göre hareket edecektir. Kişi enerjisini topladık tan sonra kısa zamanda kendi hayatını yaşamaya devam eder ve sizi de terk eder.

Sicim Büyüsü ile Bağlama Harammı?

İster sicim Büyüsü olsun ister herhangi başka bir büyü olsun, büyünün her türlüsü dinimizce haram ve günah kılınmıştır. Büyü yöntemini hiç bir şekilde uygulamayı tercih etmemelisiniz. Büyü gücü büyük bir yöntem olduğu için bu yöntemi kullandığınızda kısa sürede kişileri yönlendirebilir, kontrol edebilir ve hayatlarına müdahale edebilirsiniz. Bu yüzden dinimize göre bir insanın hayatını bu şekilde değiştirmek ve onun kaderi ile oynamak en büyük günahlardan biridir. Ayrıca sicim Büyüsü ile bağlama gibi yöntemler Allah’a şirk koşmaktır, onu hiçe saymaktır. Bu yüzden de kişiler çok büyük günaha girmiş olurlar. Bu yüzden biz büyü gibi yöntemleri kullanmayı tercih etmiyoruz. Kesinlikle sizlere de bu yöntemi tavsiye etmiyoruz. Bu tarz yöntemleri kullanmak belli bir süre sonra size de zarar verecektir. Bu yüzden büyü gibi yöntemlerden uzak durmalısınız. Büyü yöntemini uygulayan kişiler cehennem ile cezalandırılacaklardır. Ayrıca bu yöntemi kullandığınızda sadece sizde değil ailenizde bu yöntemde etkileneceklerdir. Büyünün tesiri belli bir zaman sonra tüm çevrenizi hatta gelecek nesilleri bile olumsuz yönde etkiler. Bunun sebebi büyünün üç harfliler ile yapılmasıdır. Üç harfliler size musallat olduklarında sizin çocuklarınıza, eşinize ve arkadaşlarınıza da musallat olacaklardır. Bu tarz nahoş durumlar yaşamamak için de büyü gibi yöntemleri denemekten kesinlikle uzak durmalısınız.

Sıkça Sorulan Sorular

[toggles title=”Neden Sicim Büyüsü ile Bağlama?”] Çok kuvvetli bir bağlama büyüsü olduğu için uygulanmaktadır.
[/toggles] [toggles title=”Biz Sicim Büyüsü ile Bağlama Yapıyormuyuz?”] Sicim büyüsü ile bağlama yapmıyoruz. Ancak bağlama celbi ile ilgili detaylı bilgileri bizden öğrenebilirsiniz.
[/toggles] [toggles title=”Sicim Büyüsü Kaç Günde Yapılır?”] Totalde 3 günde elde edilebilen bir büyüdür.
[/toggles] [toggles title=”Nasıl Etki Eder?”] Büyüye maruz kalmış bir kişi üzerinde etkisi ortalama olarak 7 gündür.
[/toggles] [toggles title=”Nasıl Tesir Eder?”] Büyüye maruz kalmış kişi büyüyü yaptıran kişiye bağlanır. Gözü ondan başkasını görmez.
[/toggles]

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir