Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Sevgilimle Nasıl Mutlu Olurum

Sevgilimle Nasıl Mutlu Olurum

İlişkisi güzel gitmeyen kişiler sevdikleri insan ile mutlu olabilmek için karşı tarafın duygu ve düşüncelerini büyü yöntemini kullanarak değiştirebilirler. Hamura büyüsü çok kuvvetli bir düşünce yönlendirme büyüsüdür. Bu büyü yöntemi kullanarak rahatlıkla karşı tarafın duygularını ya da düşüncelerini değiştirerek istediğinizi elde edebilirsiniz. Genelde bu büyü yöntemi kişilerin aşk için kullandıkları bir yöntemdir. Hamura büyüsü yapımı ile de diğer aşk büyülerinden farklıdır. Büyünün çok dikkatli bir şekilde yapılması gerekir. Aksi taktirde bir sonuç alamazsınız. Bu yüzden çok tecrübeli işinin ehli olan bir medyumdan yardım almalısınız. Hamura büyüsü aynı zamanda çok eski zamanlardan bu yana insanlar tarafından sık sık kullanılmıştır. Sevgilimle nasıl mutlu olurum diyen kişiler bu yönlendirme büyüsü olan hamura büyüsünü kullanarak amaçlarına ulaşabilirler.

Hamura Büyüsü Nasıl Yapılır?

Hamura büyüsü çok etkili bir büyü türüdür. Bu büyü türünün yapımı sırasında kişinin zihnindeki düşüncelerin değişmesi sağlanır. Fakat bu işlem uygulanırken dikkatli olmazsanız eğer kişinin zihnine zarar verebilirsiniz. Böyle bir durumun olmaması için mutlaka çok iyi bir medyuma gitmeniz gerekir. Bu işlemin uygulanması için bir bez bebek üzerine büyülü sözcükler söylenir ve medyum aşk duasını okur. Daha sonra bu bebek üzerine büyü yapılacak olan kişinin ismi de okunduktan sonra büyü tamamlanmış olur. Bu büyünün yapılması için özel bir vakit yoktur. İstenildiği zaman rahatlıkla büyü uygulanabilir. Zaman konusunda bir problem yaşamazsınız. Sevgilimle nasıl mutlu olurum diyenler bu hamura büyüsünü uyguladıktan kısa bir süre sonra mutlaka sonuç alırlar. Eğer büyü doğru bir şekilde uygulanır ise 15 gün içerisinde mutlaka sonuç alırsınız. Bu bez bebek üzerine büyülü sözcükler okunduktan sonra bebek sizde kalmalı. Bu 15 günlük süre boyunca her gece bebek ile uyumalısınız ve sürekli olarak ona sevgilinizin hangi özelliğini sevmiyorsanız fısıldamalısınız. Bu şekilde büyü tam anlamı ile tamamlanır ve etkileri de görülmeye başlanır.

Hamura Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Hamura büyüsü tesir süresi çok önemlidir. Bu tesir süresi bitmeden önce tekrar medyuma giderek yanınızda bez bebeği de götürerek büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Bu şekilde büyü yeniletildikten sonra etkileri gene kişinin üzerinde görülmeye başlanır. Hamura büyüsünün tesir süresi iki ay ya da üç ay kadar sürer. Bu süre sona ermeye başladığında ise kişi ile aranızdaki ilişki gene sorunlu olmaya başlar. Bu yüzden bu gibi bir şey hissettiğiniz de anında medyuma giderek büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Büyüyü yenilettiğiniz sürece etkileri kişi üzerinde devamlılık kazanır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile mutlu birlikteliğinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Sevgilimle nasıl mutlu olurum diyen kişiler hamura büyüsü yaptırdıktan sonra mutlaka büyünün devamlılığı için tesir süresine de dikkat etmelilerdir. Bu şekilde sorun yaşamazsınız.

Hamura Büyüsü Nasıl Bozulur?

Hamura Büyüsünün bozulması da oldukça zor ve zaman alıcıdır. Bu yüzden çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Büyünün bozulması için kişinin mutlaka medyuma gitmesi gerekir. Medyuma gittiğiniz de yanınızda mutlaka büyülü bebeği de götürmelisiniz. Medyum bu bebek üzerindeki büyünün etkisiz hale gelmesi için 15 gün boyunca dualar okur. Bu süre bittikten sonra kısa zamanda büyünün tüm etkileri kişi üzerinden kalkar. Kişi artık eski özgür iradesi ile hareket etmeye devam eder. Fakat büyü bozulacağı için kişi ile aranızdaki sorunlar da devam edecektir. Büyünün bozulması için kişiler kendileri herhangi bir şey yapmamalılar. Bu tarz güçlü büyülerin yapımı ve bozulması sırasında siz bir işlem yaparsanız karşı tarafa zarar vermiş olursunuz. Özellikle u hamura büyüsü zihin büyüsü olduğu için kişide kalıcı zararlara sebep olabilirsiniz. Mutlaka böyle bir durumla karşılaşmamak için medyuma giderek büyünün bozulması için yardım almak sizin için ve karşı taraf için daha iyi olacak.

Hamura Büyüsü ile Kişiyi Yönlendirmek Günah mıdır?

Hamura büyüsü ile karşı tarafın düşüncelerini değiştirmeye kalktığınız da çok büyük günaha girmiş olursunuz. İnsanların duygularını ve düşüncelerini kendi istekleri dışında büyü ile değiştirdiğiniz de Allah’ın yazmış olduğu kaderi hiçe saymış olursunuz ve çok büyük günaha girersiniz. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Büyü yerine doğal yollar ile sevdiğiniz kişi ile mutlu olmayı denemelisiniz. Aranızdaki sorunları konuşarak çözmelisiniz. Büyü bizim dinimize göre haram ve yasak kılınmıştır. Siz bu büyü yöntemini kullandığınız da en büyük günahlardan birini işlemiş olursunuz. Bu yöntemi kullanan kişiler mutlaka öldükten sonra cehennem ile cezalandırılırlar. Aynı zamanda bu yöntem geçici bir yöntemdir ve etkileri bittiğinde de bu kez sizin hayatınız da hiçbir şey yolunda gitmemeye başlar. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız ve büyü gibi yöntemler yerine farklı yolları deneyerek amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız.

Hamura Büyüsü Tehlikeli midir?

Bu büyünün tek tehlikesi uygulama sırasındadır. Kişinin düşüncelerini değiştirmek üzerine kurulu bir yöntem olduğu için bu yöntemi kullandığınız da herhangi bir şekilde bir hata yaparsanız bu kez olumsuz yönde karşı taraf etkilenir. Kişinin zihnine zarar verirsiniz. Bu yüzden bu büyünün uygulanması için oldukça titiz olmalı ve iyi bir medyuma gitmelisiniz. Bu tarz güçlü büyüleri her medyum uygulayamaz. Bu yüzden mutlaka çok tecrübeli bir medyuma giderek işlemin yapılmasını sağlamalısınız. Asla kendiniz evde okuduğunuz bilgilere göre bu büyüyü uygulamaya kalkmamalısınız. Çoğu zaman kişilerin kendileri de büyüden zarar görmüşlerdir. Siz de büyüden zarar görebilirsiniz.

Hamura Büyüsü Uygulama Alanları

Hamura büyüsü sadece karşı tarafın düşüncelerini değiştirmek için kullanılmaz. Aynı zamanda birbirini seven ama kavuşamayanlar da bu büyü yöntemini kullanabilirler. Özellikle aşk için çok sık tercih edilen bir büyü yöntemidir. Çok güçlü olması ile de etkileri hemen görülür bu yüzden de çok fazla tercih edilmektedir. Tüm aşk büyülerinin yerine rahatlıkla hamura büyüsünü kullanarak amacınıza ulaşabilirsiniz.

Yönlendirme Celbi ile Düşünceleri Değiştirmek

Yönlendirme celbi de kullanabileceğiniz bir yöntemdir. Sevgilimle nasıl mutlu olurum diyen kişiler bu celb ile de sevdikleri kişinin düşüncelerini değiştirerek mutlu olabilirler. Celb yöntemi çok fazla tercih edilen bir yöntemdir çünkü ne size ne de karşı tarafa bir zararı yoktur. Rahatlıkla bu yöntemi tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda kuranda celb yöntemine de yer verilmiştir. Bu yöntem hiçbir şekilde günah değildir. Tam tersine kuranda rahmani bir yöntem olarak yer almaktadır. Bunun sebebi ise celbin dualar ile gerçekleştirilmesidir. Celb yöntemi dualar ile gerçekleştirildiği için hiçbir şekilde bir zararı yoktur. Tamamen niyete dayanan bir olaydır. Niyetinizi temiz bir şekilde istediğiniz de mutlaka celb yönteminden sonuç alırsınız. Celb yönteminin uygulanması için de mutlaka medyum tercih etmelisiniz. Siz kendiniz bu yöntemi tercih ettiğiniz de sonuç alamayabilirsiniz. Bu yüzden dikkatli olmalısınız. Celb yöntemi 14 gün içerisinde uygulanır. Bu uygulama sonrasında da belli bir süre boyunca kişinin sonuç alabilmek için beklemesi gerekmektedir. Bu süre de bittikten sonra mutlaka sevdiğiniz kişi ile mutlu bir birlikteliğiniz olacaktır ve bir daha sorun yaşamazsınız.

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir