Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Sevgilimle Mutlu Olmak İçin Ne Yapmalıyım

Sevgilimle Mutlu Olmak İçin Ne Yapmalıyım

İlişkimde güzel gitmeyen bazı şeyler vardı. Sevgilimle bu durumu konuşmayı denedim ama hiçbir şekilde o bana bu konuda yardımcı olmadı ve sanki ilişkiyi tek başıma yaşıyormuşum gibiydi. Ne yaptıysam bir türlü ilişkimiz düzelmedi ve ben mutlu değildim. Ben de mutlu olmak için ne yapabilirim diye düşündüm ve medyuma gitmeye karar verdim. Sevgilimle mutlu olmak için ne yapmalıyım dediğim de bana medyum celb yapmayı önerdi. Mutluluk celbi yaptırdık. Bu mutluluk celbini yaptırdıktan sonra bir süre beklemem gerekti. Daha sonra  aradan biraz zaman geçtikten sonra gerçekten celb işe yaradı. Artık sevgilim ben nasıl istersem o şekilde davranmaya başladı. İlişkimiz de gerçekten güzel gitmeye başladı. Şimdi sevgilimle mutluyum ve güzel giden bir ilişkimiz vara hepsi celb sayesinde oldu.

Mutluluk Büyüsü ile İlişkiyi Kurtarmak

Mutluluk büyüsü sevgililerin ya da evli çiftlerin ilişkilerinde yolunda gitmeyen şeyleri düzeltmek ve mutlu olmak için kullandıkları bir yöntemdir. Bu yöntemi kullandıktan sonra karşınızdaki kişiyi istediğiniz gibi değiştirmeye başlayabilirsiniz. Kişinin davranışları artık tamamen sizin istediğiniz gibi olacaktır ve bu şekilde istediğiniz gibi ilişkinizi yaşamaya başlayabilirsiniz. Fakat büyü yöntemi kalıcı ve kesin etki eden bir yöntem değildir. Mutlaka dikkatli olmalısınız ve kesin bir sonuç almayı da beklememelisiniz. Büyü işlemi için genelde insanlar kendileri herhangi bir şey yapabileceklerini düşünürler fakat büyü aynı zamanda tehlikeli de bir yöntem olduğu için kendiniz herhangi bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Medyumdan ya da hocadan yardım alarak bu işlemin gerçekleştirilmesini sağlamalısınız. Medyuma gittiğiniz de yapılması gereken her şeyi medyum doğru bir şekilde yapar ve siz de büyüden olumsuz yönde etkilenmemiş olursunuz. Sevgilimle mutlu olmak için ne yapmalıyım diyen kişiler bu mutluluk büyüsünü de kullanarak amaçlarına ulaşabilirler.

Mutluluk Büyüsü Nasıl Uygulanır

Mutluluk büyüsü aslında bir nevi yönlendirme büyüsü gibidir. Bu büyüyü yaptırdıktan sonra karşınızdaki kişiyi istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz ve davranışlarını değiştirebilirsiniz. Büyü işleminin uygulanması için medyuma gittiğiniz de bir bebek üzerin büyü yapılır. Oyuncak bir bebek kullanılarak büyülü sözcükler söylenir ve bebeğin gözleri siyah bir kurdele ile bağlanır. Aynı şekilde bebeğin elleri ve ayakları da siyah kurdele ile bağlanır. Bebek önceden okunmuş bir su içerisine batırılır ve daha sonra bir bez içerisine sarılır. Bu bebeği sevgilinizin evine ya da birlikte yaşadığınız eve saklamalısınız. Bebek ev içerisinde olduğu sürece etkilerini göstermeye başlar ve ilişkinizin değişmeye başladığını göreceksiniz. Bebek büyülü olduğu için büyü yapılan kişiyi temsil eder. Yani kişinin elleri kolları bağlıdır ve büyü nasıl isterse o şekilde davranmaya başlar. Kişi artık tamamen büyü etkisi ile davranacağı için ilişki sizin kontrolünüzde olur. Ne isterseniz sevgilinize yaptırabilirsiniz. İlişkiniz de gerçekten mutlu olursunuz ve istemediğiniz şeylerin de değişmesini sağlarsınız. Sevgilimle mutlu olmak için ne yapmalıyım diyenler bu şekilde mutluluk büyüsünü kullanarak mutlu olabilirler.

Mutluluk Büyüsünün Tesir Süresi Nedir?

Mutluluk büyüsü tesir süresi uzun süren bir büyüdür. Bu büyü yapıldıktan sonra bebek sizin evinizde durduğu sürece etkileri de sürmeye devam edecektir. Büyünün tesir süresi sonsuza dek sürmez. Bu yüzden mutlaka belli bir zaman geçtikten sonra büyünün yeniletilmesi için medyuma gitmeniz gerekir. Bu sürenin bitip bitmediğini anlamanız zor olmaz. Kişi zaten büyünün etkisi azalacağı için farklı davranmaya başlayacaktır. Böyle bir davranış gördüğünüz de anında medyuma giderek büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Büyü yeniletildikten sonra zaten gene aynı şekilde kişiyi etkisi altına alır ve gene aynı şekilde kişi ile mutlu bir birliktelik yaşamaya devam edebilirsiniz. Sevgilimle mutlu olmak için ne yapmalıyım diyenler büyünün tesir süresine de dikkat etmeliler. Tesir süresini kendiniz yenilemeye de çalışmamalısınız. Büyüleri kendiniz yenilemeye kalktığınız da bu kez yanlış bir şey yaparsanız büyü ters tepip sizi kontrolü altına alabilir. Bu yüzden mutlaka medyumdan yardım almalısınız.

Mutluluk Büyüsü  Nasıl Bozulur

Büyü bozma işlemi için özel bir ritüel gerekmektedir. Bunun için mutlaka yardım almalısınız. Bu işlemi kendiniz yapmaya kalktığınız da yanlış bir uygulama yaparsanız bu kez büyüden siz olumsuz yönde etkilenmeye başlarsınız. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka medyuma giderek yardım almalısınız. Medyum büyünün bozulması için büyülü bebeği çözer ve üzerindeki büyü için şeytani güçlerden yardım alır. Bu şekilde büyü bozulur. Kişi de büyü bozulduktan bir süre sonra tamamen büyünün etkisi altından çıkar. Sevgilimle mutlu olmak için ne yapmalıyım diyen kişiler büyü bozdurma işlemi için mutlaka dikkatli olmalılardır.

Mutluluk Büyüsü Yaptırmak Dinimize Göre Günah mıdır?

Dinimizde büyü işlemi ile ilgili kesin günahtır şeklinde ibareler vardır. İnsanlar büyü ile ilgili sürekli olarak uyarılmışlardır. Hiçbir sebeple büyü işlemini uygulamamalısınız. Büyü işlemini uyguladığınız da en büyük günahlardan birini işlemiş olursunuz. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü işlemini kullanmamalısınız. Büyü işlemini iyi bir sebep için bile kullandığınız da günaha girmiş olursunuz. Biz bu yöntemi asla tavsiye etmiyoruz. Biz de büyü yöntemini kullanmıyoruz. İnsanlar büyünün kalıcı bir yöntem olduğunu düşündükleri için kesin sonuç alacakmış gibi hareket ederler. Fakat büyü geçici bir yöntemdir ve kesin bir sonuç da almazsınız. Bu yüzden büyü  işlemini uygulayıp  günaha girmemelisiniz. Bunun yerine normal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Doğal yollar ile ilişkinizi düzelttiğiniz de sorun yaşamazsınız. Böylesi sizin için de sevgiliniz için de daha iyi olacaktır. Aynı zaman da büyü işlemini uyguladığınız da bu kez siz de olumsuz yönde etkilenebilirsiniz. Büyü yöntemini kullandığınız da siz de büyünün etkisi altına girebilirsiniz ve büyü sizi de etkilemeye başlar. Bu yüzden de büyüden uzak durmalısınız.

Mutluluk Celbi Yaptırmak

Celb yöntemi de kullanılan bir diğer yöntemdir. Bu yöntem büyüden farklıdır. İnsanlar bu yöntemi daha çok tercih ederler çünkü bu yöntemde tehlikeli bir durum yoktur. İşlem tamamen dua edilerek yapılır. Allah’tan dua edilerek istenilir. Fakat işlemin kesin sonuç vermesi gibi bir durum söz konusu değildir. Bu işlemin uygulanması için hocaya gitmeniz gerekir. Sadece kendiniz dua ederek celb uygulayamazsınız. Hocaya gittiğiniz de 15 gün kadar celb işleminin uygulanması sürer. Bu işlem bittikten sonra da gene beklemeniz gerekir. Belli bir süre de işlemin tesir etmesi için zaman geçmesi gerekir. Bu şekilde işlem tamamlandıktan sonra kişi celbin etkisi altına girer. Bu şekilde celbin etkisi ile kişi artık size karşı çok daha iyi davranmaya başlayacaktır. Celb ile de ilişkinizin iyi gitmesini sağlayabilirsiniz. Sevgilimle mutlu olmak için ne yapmalıyım diye celb işlemini uygulayabilirsiniz. Bu şekilde mutluluk celbi ile amacınızı ulaşabilirsiniz. Mutluluk celbi ömür boyunca etkilerini kişiler üzerinde sürdürür. Bu şekilde kişi ömür boyunca celb etkisi altında olacağı için size karşı hep olumlu olacak ve sizin istediğiniz gibi davranacaktır. İlişkiniz de bu yönde iyi ilerleyecek ve mutlu olacaksınızdır. Bu şekilde celb işlemini de kullanmayı tercih edebilirsiniz.

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir