Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Sevgilim Beni Aldatmasın Diye Ne Yapmalıyım

Sevgilim Beni Aldatmasın Diye Ne Yapmalıyım

Büyü yöntemi ile insanların duygularını ve düşüncelerini kontrol altına alarak onları istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz. Özellikle sevgilisi tarafından sürekli olarak aldatılan kişiler bu duruma bir son vermek ve sevdikleri kişi ile mutlu bir şekilde birlikte olmak istiyorlar ise büyü yöntemini kullanabilirler. Büyü etkisini gösterir göstermez siz de amacınıza ulaşmış olursunuz. Sevgilim beni aldatmasın diye ne yapmalıyım diyen kişiler bağlama büyülerinden birini kullanabilirler. Bağlama büyülerinin gücü çok büyüktür. Bu büyü türünden hangisini kullanırsanız kullanın mutlaka kısa zaman da sonuç alırsınız. Kişi artık tamamen sizin etkiniz altına gireceği için size bağlanacak ve sizden bir başkasını gözü görmez olacak. Bu büyü türü çok güçlü olduğu için etkileri de uzun bir süre boyunca kişiler üzerinde sürmeye devam eder. Bağlama büyüleri yapımı ile de zor büyülerdir. Bu yüzden mutlaka bu büyü türünü uygulamak için medyuma gitmelisiniz. Kendiniz bağlama büyüsü yapmaya kalktığınız da yanlış bir işlem uygularsanız bu kez büyü sizi kontrol etmeye başlar ve bu etkiden de kurtulamazsınız. Bu yüzden mutlaka büyü işleminin uygulanması için iyi bir medyuma gitmelisiniz.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyülerinin pek çok farklı yapım şekli varıdır. Her büyünün uygulanması için farklı işlemler ve malzemeler kullanılmaktadır. Bu şekilde istediğiniz bağlama büyüsünü tercih ederek amacınıza ulaşabilirsiniz. Medyuma gittiğiniz de bağlama büyüsü için bir ip kullanılır. Bu ip üzerine 41 adet düğüm atılması gerekir. Düğümler atılırken sürekli olarak büyü yapılacak olan kişinin ismi büyülü sözcükler ile birlikte okunmaktadır. Bu şekilde düğümler tamamlanır. Bu düğümlü ip büyü tamamlandıktan sonra kişinin evinin bahçesine ya da yakın bir yere gömülmelidir. Bu şekilde büyü etkisini karşı taraf üzerinde göstermeye başlar. Her düğüm bir günü ifade eder. 41 Adet düğüm olduğu için büyü 41 gün içerisinde kişi üzerinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Bu her geçen gün kişinin size daha da bağlanacağı anlamına gelir. 41 günün sonucunda kişi tamamen artık büyünün etkisi altına girmiştir ve tamamen size bağlı biri haline dönüşmüştür. Sevgilim beni aldatmasın diye ne yapmalıyım diyen kişiler bu 41 düğüm büyüsünü uygulayarak sevdikleri insanı kendilerine bağlayabilirler.

Bağlama Büyüsü Etkileri Nedir?

Bağlama büyüsü etkileri sonucunda kişi artık tamamen kendi düşünceleri ile hareket edemez hale gelir. Büyü nasıl yönlendirirse kişi de o şekilde hareket etmeye başlar. Artık kişi karşı cinse karşı bir şey hissetmemeye başlar ve sadece sizi düşünür. Sadece sizinle birlikte olmak ister. Artık büyü ilerledikçe kişi sizden bir başkasını düşünemez hale gelir ve gözleri tamamen bağlanır. Artık kişinin kalbi tamamen size aittir. Bu şekilde büyü yöntemini kullandığınız da kişinin sizi aldatması mümkün olmaz. Kişi sürekli sizin yanınızda olmak sizden, sizden başkasını düşünemez. Artık size karşı çok daha ilgili olmaya başlar. Siz ne isterseniz onu yapacaktır. Sevgilim beni aldatmasın diye ne yapmalıyım diyen kişiler bu büyü yöntemini kullanarak amaçlarına ulaşabilirler. Büyü sayesinde hiçbir şekilde sevgiliniz artık sizi aldatamaz.

Bağlama Büyüsü Etki Süresi Nedir?

Her büyü belli bir güce sahiptir. Gücü daha büyük olan büyülerin etki etme süreleri de diğer büyülere göre çok daha uzun olur. Bağlama büyüsü güçlü büyüler arasında yer alır ve etkileri de uzun bir süre kişi üzerinde görülür. Aylarca büyünün etkisini görebilirsiniz. Fakat gene de büyünün devamlı olarak kişi üzerinde etki etmesini istiyorsanız mutlaka medyuma giderek işlemlerinizi yaptırmanız gerekecek. Sürekli olarak yenileme işlemi yaptırmamanızda mutlaka tesir süresi sona ermeden önce büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Sevgilim beni aldatmasın diye ne yapmalıyım diyen kişiler mutlaka tesir süresine dikkat etmeliler. Tesir süresine dikkat ettiğiniz sürece herhangi bir sorun ile karşılaşmazsınız. Tesir süresi biter ise kişi yavaş yavaş normal hayatına geri dönmeye başlar. Belli bir süre sonra kişinin sizi gene aldatmaya başladığını görürsünüz. Bu yüzden mutlaka tesir süresi bitmeden hemen önce medyuma giderek bu işlemin yeniden yapılmasını sağlamalısınız.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bağlama büyüsü gücü çok büyük olduğu için büyünün bozulması çok zordur. Büyünün bozulması için kişilerin mutlaka medyumdan yardım alması gerekir. Kişi kendi başına büyüyü bozamaz. Buna gücünüz yetmez. Hatta medyumların da gücü büyüyü bozmaya yetmediği için şeytani güçlerden yardım alarak büyünün tamamen etkisiz hale gelmesini sağlarlar. Bu yüzden mutlaka iyi bir medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Büyü bozulduktan kısa bir süre sonra kişi artık tamamen büyünün etkisi altından çıkar ve normal bir şekilde hayatını yaşamaya devam eder. Büyü tesiri bittiğinde kişi üzerinde büyü olup olmadığını hiçbir şekilde bilmez. Hiçbir şey hatırlamayacağı için normal bir şekilde yaşamaya devam eder.

Bağlama Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Bağlama büyüsü genelde kişilerin iyi bir amaç için uyguladıkları yöntem olsa da bizim dinimizde büyü yapmak günahtır. Siz iyi bir amaç için bile büyü yöntemini kullanmış olsanız günaha girmiş olursunuz. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalısınız. Büyü ile insanların iradesini kontrol ettiğiniz için kişi artık istemediği bir şekilde hareket etmeye başlar. Bu yüzden de kişinin kaderi değişmiş olur. Yani siz büyü yöntemini kullanarak aslında Allah’a şirk koşmuş olursunuz. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmaktan kesinlikle uzak durmalısınız. Büyü yöntemi yerine doğal yolları kullanarak sevdiğiniz kişinin davranışlarını değiştirmeye çalışmalısınız. Bu şekilde günaha girmezsiniz ve sevdiğiniz kişi de gerçekten sizi sevdiği için değişir. Sevgilim beni aldatmasın diye ne yapmalıyım diyen kişiler büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalılar. Biz sizlere büyü yöntemini kullanmanızı asla tavsiye etmiyoruz. Büyü yönteminden uzak durmalısınız. Biz de büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz.

Bağlama Celbi Yaptırmak

Celb yöntemi çok fazla kullanılan bir diğer yöntemdir. Bu yöntem rahmani bir yöntem olup sadece 14 gün içerisinde uygulanır. İşlem uygulandıktan sonra üç ay boyunca tesir etmesi için dua etmeniz gerekir. Bu süreç bittikten sonra ancak kişi üzerinde celb işleminin etkileri görülmeye başlanır. İşlem sona erdikten sonra kişinin davranışlarının değiştiğini görürsünüz. Bu yöntem ömürlük bir yöntemdir. Bir kez bu yöntemi uygulamak yeterlidir. Tekrar bir işlem yaptırmanıza gerek kalmaz. Bu şekilde rahatlıkla amacınıza da ulaşabilirsiniz. Büyü yönteminden ziyade celb yöntemini kullanmak daha iyi olacaktır. Celb yöntemi günah olmadığı için daha fazla tercih edilir. Bu yöntem tamamen dualar ile uygulanır. Kişinin niyetine göre yapılan bir işlemdir. Siz istediğiniz şeyi gerçekten kalpten niyet ederek isterseniz mutlaka kısa zaman içerisinde sonuç alırsınız. Sevgilim beni aldatmasın diye ne yapmalıyım diyen kişiler bu celb yöntemini kullanarak rahatlıkla amaçlarına ulaşabilirler. Celb yönteminde sadece uzun bir süre beklemeniz gerekecek. Bunun ana sebebi de celbin tamamen dualar ile uygulanmasından kaynaklanır. Bu yüzden üç ay boyunca dua edilir ve duaların kabul olması beklenir. Celb işlemi uzun süren bir işlem olsa bile mutlaka kesin sonuç alırsınız.

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir