Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Sevgilim Benden Soğumasın

Sevgilim Benden Soğumasın

Ne zaman biriyle sevgili olsak ilişkimiz birkaç aydan daha fazla sürmüyor hemen benden soğuyup ayrılıyorlardı. En sonunda aşık olduğum adamı buldum dedim ama o da bana karşı artık eskisi gibi davranmamaya başladı. Ben de gene terk edilme korkusu yaşamaya başladım. Ne yapsam ne etsem diye düşündüm durdum ama en sonunda bir medyuma giderek celb yaptırmaya karar verdim. Daha önce celbler ile ilgili bir çok yazı okumuştum. İşe yarayıp yaramayacağından emin değildim ama gene de şansımı denemeye karar verdim. Sevgilim benden soğumasın diye celb yaptırmaya karar verdim. Medyuma giderek celb işlemini yaptırdım ve gerçekten sevgilim gene eskisi gibi bana karşı oldukça ilgili bir şekilde davranmaya başladı. Bu soğuk davranışlarının yerini tamamen sevgi dolu sözcüler ve davranışlar aldı. Bu celb sayesinde artık sevgilim beni terk edecek diye bir korkum yok. Artık sevgilimle çok mutluyum ve uzun süredir de birlikteyiz. Sadece celbin arada sırada yeniletilmesini sağlayarak etkilerinin devam etmesini sağlıyorum o kadar. Bu şekilde etkileri sevgilim üzerinde kalıcı oluyor.

Sevgiliyi Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüleri çok kuvvetli büyülerdir ve yapıldıkları andan itibaren etkilerini kişiler üzerinde göstermeye başlar. Bu yüzden çok fazla tercih edilen büyü türlerinden biridir. Bağlama büyüsünü kullanmaya başladıktan kısa bir süre sonra mutlaka amacınıza ulaşacaksınızdır. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin size bağlı biri olmasını sağlayabilirsiniz. Bağlama büyüsü sayesinde kişi artık sizden asla vazgeçemez. Siz ne yaparsanız yapın kişi sizi sevmeye devam edecek ve sizinle birlikte olmak isteyecektir. Bağlama büyüsü yapımı için kişiler kendileri internetten okudukları ya da kitaplardan gördükleri bilgilere göre herhangi bir şey yapmaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde büyü yönteminin tüm olumsuz özellikleri bu kez sizi sarmaya başlayacaktır. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek işlemin yapılmasını sağlamanız gerekmektedir. Aksi taktirde olumsuz durumlarla karşılaşırsınız. Medyuma gittiğiniz de ise büyünün tüm olumsuz özelliklerinden sizi koruyacaktır. İsterseniz bir koruma tılsımı da yaptırabilirsiniz. Bu şekilde de kendinizi koruma altına alabilirsiniz. Büyüler özellikle üç harfliler ile birlikte uygulanan bir yöntem olduğu için çok dikkatli olunması gerekmektedir. Bu varlıklar belli bir süre sonra sizlere musallat olabilirler. Bu yüzden dikkatli olmalısınız ve koruma tılsımını yaptırmalısınız.

Sevgiliyi Bağlama Büyüsü Yapımı

Bu büyü yönteminin uygulanması için medyuma gittiğiniz de sevgilinize ait olan bir saç teli gerekiyor. Bu saç telinin sevdiğiniz kişiye ait olduğundan emin olmalısınız. Aksi taktirde saç kime ait ise büyü onu etkileyecektir. Böyle bir durumun yaşanmaması için mutlaka dikkatli olmalısınız. Saç teli üzerine büyülü sözcükler okunur ve daha sonra bu saç teli yakılır. Büyü tamamlanmış olacaktır. Büyü bittikten kısa bir süre sonra kişi büyünün etkisi ile hareket etmeye başlar. Büyü etkisi ile kişi artık size karşı çok farklı davranmaya başlayacaktır. Artık size karşı olan davranışları çok daha olumlu olacaktır. Sizi eskisinden de daha çok sever. Hatta artık siz nasıl isterseniz o şekilde davranmaya başlayacaktır. Sevgilim benden soğumasın diyen kişiler bu büyü yöntemini kullanabilirler. Büyü yöntemi çok güçlü olduğu için anında amacınıza ulaşacaksınızdır. Bu şekilde artık ayrılma korkusu yaşamazsınız. Sadece büyünün etkilerinin devam edebilmesi için sürekli olarak tesir süresini kontrol etmeniz gerekmektedir.

Sevgiliyi Bağlama Büyüsü Tesir Süresi           

Büyülerin tesir süreleri yapım şekillerine göre birbirlerinden farklılık göstermektedir. Büyünün tesir süresi bitmeye başladığında kişinin size karşı olan davranışları da değişmeye başlayacaktır. Kişi artık size karşı soğuk davranmaya başlar ve gene eskiye dönecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün yeniletilmesini sağlamanız gerekmektedir. Büyü yeniletilmesi için de kişiler kendileri herhangi bir şey yapmaya kalkmamalıdırlar. Mutlaka medyuma gitmelilerdir. Medyuma gittiğiniz de büyü tekrar en başından itibaren yapılır ve yeniden etkilerini kişi üzerinde aynı güç ile göstermeye başlayacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi gene size karşı iyi davranmaya başlayacaktır. Büyü yeniletilmesi için süresinin bitmesini beklememelisiniz. Eğer büyünün tesir süresi biter ise kısa zaman içerisinde kişi olup bitenin farkına vararak önlem alabilir bu yüzden tesir süresinin bitmeye yakın olduğu zamanda büyünün yeniletilmesini sağlamak sizin için çok daha iyi olacaktır. Sevgilim benden soğumasın diyen kişiler mutlaka büyünün tesir süresine dikkat etmelilerdir. Bu şekilde büyünün devamlılığını sağlayabilirsiniz.

Sevgiliyi Bağlama Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Büyü yöntemi çok eski zamanlardan bu yana insanlar tarafından kullanılmaktadır. Dinimizde de büyüden söz edilir fakat insanların duygu ve düşüncelerini istemedikleri bir şekilde değiştiren bir yöntem olduğu için bu yöntem kesinlikle yasaklanmıştır ve hiçbir şekilde bu yöntemi kullanmamalısınız. Büyü yöntemini ne amaçla kullanırsanız kullanın çok büyük günaha girmiş olacaksınızdır. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Mutlaka doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır hem günaha da girmemiş olursunuz. Sevgiliniz ile aranızdaki sorunları konuşarak çözmeye çalışmalısınız. Büyü yöntemi tamamen geçici bir çözümdür. Büyünün tesir süresi bittiğinde sorunlarınız gene su yüzüne çıkacaktır. Bu yüzden bu yöntem yerine sizlere doğal yollar ile amacınıza ulaşmanızı tavsiye ediyoruz. Biz de bu yöntemi kullanmaktan uzak duruyoruz. Aynı zamanda bu yöntemi kullanan kişiler normal hayatlarında da cehennem hayatı yaşarlar ve artık hiçbir işleri yolunda gitmemeye başlayacaktır. Bu yüzden de büyü yöntemini kullanmaktan kesinlikle uzak durmalısınız.

Sevgiliyi Bağlama Celbi

Celb yöntemi çok fazla tercih edilen yöntemlerden biridir. Hatta büyüden bile daha fazla kullanılır. Özellikle medyumlar bu yöntemi daha çok kullanmayı tercih ederler. Bunun sebebi ise büyünün çok fazla zararı olduğu için celb yönteminin bir zararı olmadığı içindir. Celb yöntemi tamamen dualar ile uygulanan bir yöntemdir. Bu yüzden herhangi bir şekilde bir zararı yoktur. Fakat bu yöntem dualar ile yapılan bir yöntem olduğu için etki süresi de kısa sürmektedir. Bu yüzden sürekli olarak tesir süresinin yeniletilmesi gerekmektedir. Mutlaka celb işlemini uygulattıktan sonra tesir süresine dikkat etmelisiniz ve zamanı geldiğinde yeniletilmesini sağlamalısınız. Celb yöntemi uygulandıktan sonra kişinin size karşı olan davranışları tamamen değişecektir. Sevgilim benden soğumasın diye celb yaptırdığınız da kişi artık size deli divane olacak siz ne isterseniz onu yapacak hale gelecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile uzun bir ilişki yaşayabilirsiniz. Bu işlemin tesir süresinin uzun sürmesi için de mutlaka yeniletilmesini sağlamalısınız. Kişinin davranışlarını inceleyerek tesir süresinin bitip bitmeyeceğini anlayabilirsiniz. Eğer kişi gene size eskisi gibi soğuk davranmaya başladı ise celbin süresi sona eriyor demektir. Hemen medyuma giderek işlemin yeniletilmesini sağlamalısınız. Siz hiçbir şekilde celb işleminin yeniletilmesini kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek işlemin gerçekleştirilmesini sağlamalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Celb işlemini yenilettiğiniz sürece herhangi bir sorun yaşamazsınız.  İşlemin bu şekilde devamlılığını sağlamış olursunuz. Celb işlemi ile istediğiniz gibi karşınızdaki kişiyi yönlendirebilir ve ilişkinizin bitmemesini tam tersine güzel bir şekilde ilerlemesini ve uzun sürmesini sağlamış olursunuz.

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir