Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Sevgi Büyüsü

Sevgi Büyüsü

Sevdiğiniz kişinin veya sizi sevmesini istediğiniz kişinin size bağlanmasını sağlayacak, size olan aşkını artıracak, duygularınıza ve düşüncelerinize karşılık verecek hale getirilmesi sağlamak amacı ile yapılmaktadır. Sevgi büyüsü kendi içinde farklı çeşitleri ayrılır. Bu çeşitler mum büyüsü, düğüm büyüsü, muhabbet büyüsü, canbar büyüsüdür. Bu büyülerin tamamı çok etkili büyüler olup doğru uygulanmadığı taktirde olumsuz sonuçlar ortaya çıkarır. Bu nedenle büyü uygulayacak kişi işinin ehli bir medyum hoca olmalıdır. Medyum hocalar kendilerine has güçlerinin yanı sıra büyüler konusunda da çok tecrübeli ve deneyimli kişilerdir. Sevgi büyüsü yapacak olan kişi ne kadar tecrübeli ve deneyimli olsa da sevgi büyüsü yaptıracak olan kişide bir o kadar iradeli sabırlı ve temkinli olmalıdır. Sevgi büyüsü yaptıran kişi belirli bir süre sonra amacına ulaşır ve büyü yaptırdığı kişi kendisine daha fazla bağlanır. Bu nedenle büyü süresince sabırla beklenmeli ve büyünün etkilerini göstermesi için dua edilmelidir.

Sevgi Büyüksün Nasıl Yapılır

Sevgi büyüsü yapılabilmesi için önce büyü yapılacak kişiyle büyü yaptıran kişi arasında bir ilişki olmak zorundadır. Büyü yaptırmak isteyen kişi eğer büyünün yapılmasını istediği kişiler ile etkileşim içerisine değilse büyü etkisini göstermez. Sevgi büyüsü yaptırmak isteyen kişi büyü yapılacak olan kişiye ait saç teli, kirpik, kullanılan eşyalar, ayakkabı veya özel bir eşyasını medyum hocaya getirmelidir. Medyum hoca kişinin getirmiş olduğu bu malzemeler üzerine çeşitli yazılar yazar ve dualar okur. Medyum hoca sevgi büyüsü için okunacak tılsımlı sözleri ve duaları okur. Ayrıca yazılı olan bu eşyaları tanyeri ağırmadan önce büyü yapılacak olan kişinin evinin etrafında bir yere gizlemek veya gömmek gereklidir. Sevgi büyüsü etkisini on gün içerisinde gösterir. On gün boyunca büyü yaptıran kişiye günde en az 5 kere Yasin’i şerif okumalıdır. Bu süreçte dileklerin kabul olması için Allah’a yakın olmak çok önemlidir.

Sevgi Büyüsü Belirtileri

Sevgi büyüsü yapılan kişi beşinci gününden itibaren büyü yaptıran kişiye karşı sevgisi etmeye başlar. Bu sürede farklı rüyalar görür ve beşinci günden itibaren büyü yaptıran kişi ile ilgili iletişime geçmek için çeşitli yöntemler arar. Sevgi büyüsü yapılan kişi de aynı zamanda bir halsizlik ve bir baş ağrısı durumu mevcut olur. Bu etkilerin temel sebebi yapılan büyünün kişinin duygu durumunu değiştirmesinden kaynaklıdır. Sevgi büyüsü yedinci günden itibaren etkisini yoğun bir şekilde gösterir. Yedinci günden itibaren sevgi büyüsü yapılan kişi her yerde büyü yaptıran kişinin siluetini görmeye başlar. Sevgi büyüsü onuncu gün de itibaren büyü yapılan kişinin aşk duygusunu hissetmeye başlamasıyla etkileri tamamen göstermiş olur. Sevgili büyüsü yapılan kişi belirli bir süre sonunda aşık olduğunu düşündüğü için Yıldırım aşkına tutuldum diye düşünür ancak gerçek öyle değildir sevgi büyüsü etkisini tam anlamı ile göstermiştir

Sevgi Büyüsü Kimlere Yapılır

Sevgi büyüsü bir kişinin ilgi duydu anne karşılık alamadığı durumlarda karşılık vermek şey yapılır. İki kişi arasında belirli bir seviyede bir sevgi durumu varsa bu kişiyi kendinize bağlamak için yaptırabilirsiniz. eşler arasında azalan sevgi ve aşk duygusunu pekiştirmek için sevgi büyüsü yaptırabilirsiniz. Sevgilinizin size karşı olan ilgisinin azaldığını düşünüyorsanız sevgili üzerine sevgi büyüsü yaptırabilirsiniz. Nişanlınız veya sözlünüzde size karşı daha az ilgi gösteriyorsa veya size duyduğu duyguları azalmış ise sevgi büyüsü yaptırabilirsiniz. Üçüncü kişi olarak çevrenizde bulunan kişilerin birbirine karşı olan ilişkilerin düzelmesi veya birbirlerine karşı olan sevgi düzeylerinin artmasını istiyorsanız bu kişiler sevgili büyüsü yaptırabilirsiniz.

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir