Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Sevdiğine Kavuşma Büyüsü

Sevdiğine Kavuşma Büyüsü

Kavuşma Büyüsü

Büyü yöntemini insanlar çok farklı amaçlar için kullansalar da genel olarak aşk ve sevdiğine kavuşma için bu yöntem uygulanmaktadır. Büyü ok kuvvetli bir yöntem olduğu için çok eski zamanlardaki insanlar bile bu yöntemi kullanmayı tercih etmişlerdir. Büyünün gücü kişiyi anında etkisi altına alır ve kısa zamanda büyü nasıl isterse kişi o şekilde hareket etmeye başlar. Bu yüzden büyü yöntemini kullanarak çok rahat bir şekilde bir insanın duygu ve düşüncelerine hükmedebilirsiniz. Büyü yöntemini kullanırken aynı zamanda çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Özellikle büyü üç harfliler kullanılarak yapıldığı için bu varlıkların musallat olması gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden çok dikkatli olmalı ve büyüyü kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Özellikle büyünün etkilerinden kendinizi korumak için medyuma giderek büyüyü yaptırmalısınız. Medyum büyüyü uyguladıktan sonra sizi de tehlikelerinden ve diğer tüm olumsuzluklarından korumuş olacaktır. Sevdiğine kavuşma büyüsü güçlü bir büyüdür, kısa zamanda bu büyüyü uygulayarak sevdiğiniz insana kavuşabilirsiniz. Fakat büyü uygulanırken mutlaka dikkatli olmanız şarttır.

Sevdiğine Kavuşma Büyüsü Nasıl Yapılır

Sevdiğine kavuşma büyüsü yapımı için medyuma gittiğinizde büyü yapılacak kişiye ait olan bir eşya üzerine büyü yapılmaktadır. Bu eşyanın mutlaka kişinin çok fazla kullandığı bir eşya olması şarttır. Bunun sebebi eşya kişiye ne kadar yakın olursa büyünün etkileri de o kadar çok görülecektir. Sevdiğine kavuşma büyüsü yapıldıktan sonra kişinin davranışlarında değişiklikler meydana gelecektir. Kişi artık tamamen iradesiz bir şekilde hareket etmeye başlar. Kişi iradesini kaybedeceği için ne yaptığının farkına varmaz ve üzerinde büyü olduğunu da anlamayacaktır. Bu büyü yapımında üç harfliler kullanıldığı için sürekli olarak bu varlıklar kişiye vesvese vermektedirler. Bu vesveselere göre kişi artık sürekli olarak sizi düşünmeye başlar ve sizinle alakalı hayaller kuracaktır. Bu şekilde kişinin size karşı duyguları oluşmaya başlar. Kişi kısa zamanda sizi sevecek ve size gelerek duygularını açacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz insanında sizi sevmesini büyü yöntemi ile sağlayabilirsiniz. Büyünün gücü çok büyük olduğu için kısa zamanda amacınıza ulaşmanızı sağlayacaktır. Bu şekilde sizi hiç sevmeyen ve hatta sizden nefret eden bir kişinin bile kısa zaman içerisinde size karşı duygularının olmasını sağlayabilirsiniz. Büyü yöntemi böyle kuvvetlidir ve tesirini anında gösterir.

Sevdiğine Kavuşma Büyüsü Tesir Süresi Nedir

Sevdiğine kavuşma büyüsü çok güçlü büyüler arasında yer alır. Bu yüzden kişi üzerindeki etkileri de oldukça uzun sürmektedir. Büyünün gücü çok büyük olduğu için tesir süresi de uzun sürer fakat gene de büyünün tesir süresinin kontrol edilmesi gerekmektedir. Büyünün gücü ne kadar büyük olursa olsun hiçbir şekilde büyü sonsuza dek kişinin üzerinde etki etmez. Mutlaka büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Bu yüzden büyüyü yenilemelisiniz. Yenileme işlemini büyünün tesiri kişi üzerinden kalkmadan yapmanız gerekmektedir. Ancak bu şekilde kişi üzerinde büyü olduğunu anlamayacaktır. Büyünün yeniletilme işlemleri için siz kendi başınıza bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Gene aynı medyuma giderek aynı şekilde büyünün en başından itibaren yapılmasını sağlamanız gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü gücünü kişi üzerinde gene aynı etki ile göstermeye devam edecektir. Aksi taktirde büyünün etkisi kişi üzerinden kalkacaktır. Büyüler yeniletildikleri sürece kişiler üzerindeki etkisi de sürmektedir. Bu yüzden büyülerin tesir sürelerine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Tesir süresi biter ise kişi gerçek duygularına kavuşacaktır. Bu yüzden de sizi sevmediğini fark edecek ve sizden ayrılacaktır. Bu şekilde büyünün mutlaka yeniletilmesini sağlamalısınız. Sevdiğine kavuşma büyüsü tesir süresinin uzun süreli olarak kişi üzerinde devam etmesini sağlamak için ekstra olarak büyüler de yaptırabilirsiniz. Bu büyüler de ana büyüye güç katacaktır. Bu yüzden büyü çok daha uzun süreli olarak kişi üzerinde etki etmeye devam edecektir. Ek büyülerin ana büyü ile uyumlu olması ve aynı amaç için yapılması önemlidir. Aksi taktirde büyünün herhangi bir etkisi kalmayacak ve tesir süresine de bir etkisi olmayacaktır. Bu aşk büyüsüne ek olarak bağlayıcı büyü yaptırabilirsiniz.

Sevdiğine Kavuşma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Sevdiğine kavuşma büyüsü çok güçlü bir büyü yöntemi olduğu için bozulması oldukça zordur. Asla kişi büyü yöntemini kendisi bozmaya kalkmamalıdır. Aksi taktirde pek çok olumsuz durum ile karşı karşıya kalacaktır. Özellikle büyüyü yapan üç harflilerin saldırısına uğrayabilirsiniz. Bu yüzden mutlaka büyünün bozulması için gene medyuma gitmeniz gerekmektedir. Medyum büyünün bozulması için üç harflilerin enerjisinden yardım almaktadır. Eğer bu varlıklar istemezler ise büyünün gücü ortadan kalkmayacaktır. Bu yüzden çok dikkatli olunması gerekmektedir. Sevdiğine kavuşma büyüsü bozulduktan sonra hiçbir şekilde kişi üzerinde bir etkisi kalmayacaktır. Fakat kişi uzun süreli olarak büyünün etkisi altında kaldığı için yorgun ve bitkin hissedecektir. Belli bir süre boyunca kişinin kendisini toparlaması gerekmektedir. Ancak bu şekilde kişi kendini ve enerjisini toparladıktan sonra gerçek hayatına kaldığı yerden devam edebilecektir. Büyü bozulduktan sonra kişi sizi sevmediğini anlayacak ve sizi en kısa süre içerisinde terk edecektir. Bu şekilde büyünün etkileri kişi üzerinden tamamen kalktığında hiçbir şey olmamış gibi hayatını yaşamaya devam eder. Kişi büyü yüzünden olan kendindeki değişikliklerin de farkına varmayacaktır. Hiçbir şekilde kişi büyü bozulduktan sonra üzerinde büyü olup olmadığını anlamaz.

Sevdiğine Kavuşma Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Dinimiz de büyü ile ilgili pek çok ayet vardır. İnsanlar büyü konusunda uyarılmıştır. Hiçbir şekilde bir Müslümanın büyü yapmaması gerekmektedir. Dinimize göre büyü yapmak ve yaptırmak en büyük günahlardan biridir. Hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanarak amacınıza ulaşmaya çalışmamalısınız. Aksi taktirde dinimize göre mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Büyü yapan kişiler dinimize göre bu dünya da cehennem hayatı yaşarlar öldükten sonra da cehenneme gideceklerdir. Bu yüzden bizler Sevdiğine kavuşma büyüsü gibi büyüler yapmıyoruz. Sizlere de bu yöntemi kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Büyü yöntemini hiçbir şekilde kullanmayı tercih etmemelisiniz, mutlaka uzak durmalısınız. Sevdiğiniz kişiye kavuşabilmek için onun kalbini gerçekten kazanmayı denemelisiniz. Aksi taktirde günaha gireceksinizdir. Ayrıca büyü yöntemi tamamen geçici bir çözümdür. Hiçbir şekilde büyü kişi üzerinde sonsuza dek etki edemez. Bu yüzden belli bir zaman geçtikten sonra büyünün tesirinin bitmesi ile birlikte kişi sizi terk edecektir. Fakat kişiyi gerçekten etkileyip kalbine girdiğiniz de kişi sizin yanınızda gerçekten kalacaktır. Bu yüzden doğal yollar ile sevdiğiniz kişiyi etkilemeniz sizin için çok daha iyi olacaktır.

Sevdiğine Kavuşma Büyüsü Tehlikeli mi?

Sevdiğine kavuşma büyüsü güçlü aşk büyülerinden biri olduğu için tehlikeleri de büyüktür. Bu büyüden korunmak için kendinize bir koruma muskası yazdırabilirsiniz. Çünkü sadece büyü yapılan kişi değil siz de bir süre sonra büyünün etkisi ile hareket etmeye başlayabilirsiniz. Bu koruma muskası sizi büyünün tüm olumsuz yönlerinden koruyacaktır. Bu şekilde muskayı sürekli üzerinizde taşıdığınız müddet boyunca büyü size zarar veremeyecektir. Fakat muskayı üzerinizden çıkartmamaya çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde büyünün hiçbir şekilde koruyucu bir özelliği kalmayacak ve sizi de artık koruyamayacak konuma gelecektir.

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir