Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Sevdiğim Kişi Beni Nasıl Sever?

Sevdiğim Kişi Beni Nasıl Sever?

Sevdiğim bir kişi vardı ve ne yaptıysam bir türlü ona kendimi gösteremiyordum. Açılmaya da çok korkuyordum ama bir yolunu bulup mutlaka onunla konuşmama gerekiyordu. Ben de araya birini sokarak onunla görüşmek istediğimi söyledim. Kısa zaman sonra çocukla görüştük ve onu sevdiğimi söyledim duygularımı açtım ona ama o hiçbir şekilde beni beğenmediğini ve benimle birlikte olmak istemediğini söyledi. Sevdiğim kişi beni nasıl sever diye bende medyuma gitmeye karar verdim. Medyuma gidip aşk celbi yaptırmaya karar verdim. Bu celbi için biraz beklemem gerekti birkaç ay sonra celb etkisini kişi üzerinde gösterdi ve bende sevdiğim kişiye kavuşmuş oldum. Şimdi çok mutluyuz. Bu celb sayesinde sevdiğim kişiye kavuşmuş oldum. Celb sayesinde gerçekten çok mutluyuz iyi ki de bu celbi yaptırmışım gerçekten.

Aşk Büyüsü ile Sevdiğine Kavuşmak

Aşk büyüsü çok etkili bir büyüdür ve geçmişten bu güne kadar hep uygulanmaktadır. Bu büyü yöntemini kullanarak rahatlıkla istediğiniz gibi sevdiğiniz kişiye kavuşabilirsiniz. Fakat büyünün aynı zamanda zararları da vardır. Bu büyü için mutlaka kişilerin çok dikkatli olmaları gerekmektedir. Büyü yöntemini kullandığınız da mutlaka medyuma gitmelisiniz. Kişiler genelde internetten okudukları bilgilere göre kendileri evde büyü yapmaya kalkarlar fakat bu durumda siz zarar görmüş olursunuz. Böyle bir şeyin olmaması zarar görmemek için mutlaka medyuma giderek işlemi yaptırmanız gerekmektedir. Bu yöntem genelde üç harfliler ile birlikte uygulanmaktadır. Bu yüzden siz büyü yöntemini uygulamaya kalktığınız da bu kez bu üç harfliler size musallat olabilirler. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek işlemi yaptırmanız gerekmektedir. Bu şekilde medyum sizi büyünün ve üç harflilerin etkisinden koruyacaktır. Sevdiğim kişi beni nasıl sever diyenler bu büyü yöntemini kullanarak rahatlıkla sevdikleri kişi ile birlikte olabilirler.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk büyüsünün pek çok yapım şekli vardır. Bu büyü için medyuma sevdiğiniz kişinin resmini ya da bir eşyasını götürebilirsiniz. Bu şekilde eşya üzerine ya da fotoğraf üzerine büyülü sözcükler kullanılır. Bu şekilde büyü etkisini gösterecektir. Daha sonra bu büyülü eşyayı kişinin evinde bir yere tekrar geri koymanız gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü etkisini kişi üzerinde gösterecektir. Aynı zamanda aşk büyüsü muska şeklinde de yapılabilmektedir. Muskayı medyum yazdıktan sonra da mutlaka kişinin evinde bir yere bu muskayı saklamanız gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü kişiye yakın olduğunda etkilerini gösterir. Fakat bu muskanın hiçbir şekilde bulunmaması ve açılmaması gerekmektedir. Ancak bu şekilde etkileri kişi üzerinde görülecektir. Aksi taktirde eğer muska açılır ise hiçbir şekilde büyünün bir etkisi kalmaz.  Sevdiğim kişi beni nasıl sever denildiğinde bu şekilde rahatlıkla amacınıza ulaşabilirsiniz. Bu yöntemlerden birini kullanabilirsiniz.

Aşk Büyüsü Kişi Üzerinde Nasıl Etki Eder?

Aşk büyüsü yapıldıktan çok kısa bir süre sonra etkileri kişi üzerinde görülmeye başlar. Kişi artık iradesini tamamen kaybedecektir. Bu yüzden de kısa zamanda büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlar. Özellikle üç harfliler sürekli olarak kişiye vesvese verirler kişide bu vesveseler doğrultusunda hareket edecektir. Kişi artık sürekli olarak sizi düşünmeye başlar. Aklından sizi çıkaramaz gece gündüz demeden kişi sizi düşünmeye devam edecektir. Bu yüzden çok kısa bir süre sonra kişi size gelerek duygularını açacaktır. Bu şekilde rahatlıkla amacınıza ulaşabilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin de sizinle birlikte olmasını sağlayabilirsiniz. Sevdiğim kişi beni nasıl sever diyenler böylece aşk büyüsü ile sevdiklerine kavuşabilirler. Sadece büyü yöntemin de tesir süresine dikkat etmeniz gerekmektedir. Tesir süresi çok önemlidir. Eğer bu süre biter ise büyünün hiçbir şekilde bir etkisi kalmaz.

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir