Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Sevdiğim Kadın Beni Nasıl Sever

Sevdiğim Kadın Beni Nasıl Sever

Sevdiğim bir kadın vardı ama ne yaptıysam o beni bir türlü istemedi. Maddi durumum iyi olmasına rağmen hiçbir şekilde beni kabul etmedi. Ben de en sonunda baktım böyle olmuyor büyü yaptırmaya karar verdim. Sevdiğim kadın beni nasıl sever diye büyü yaptırmaya karar verdim. Büyüyü yaptırdıktan sonra sevdiğim kadın da beni sevmeye başladı. Gerçekten bir anda değişti ve resmen o benim peşimden koşmaya başladı. Büyü sayesinde sevdiğim kişiyle önce sevgili oldum sonra nişanlandım. Ben aşk büyüsü yaptırmıştım. Etkilerini de hemen gördüm gerçekten işe yaradı. Bu aşk büyüsü sayesinde sevdiğim kadına kavuştum. Yoksa büyü olmasaydı eğer hiçbir şekilde sevdiğim kadın beni istemezdi ben de onu uzaktan sevmeye devam ederdim. Ama iyi ki de bu büyüyü yaptırmışım sevdiğime kavuşmuşum.

Aşk Büyüsü ile Sevdiğine Kavuşma

Aşk büyüleri çok fazla tercih edilen büyü türlerinden biridir. Bu büyüyü yaptırdıktan sonra kişiye göre sonuç alırsınız. Büyü kesinlikle etki edecek ve sonuç alacaksınız diye bir şey yoktur. Büyülerin yapım şekilleri ve kişiler üzerindeki etkileri farklılık gösterir. Aşk büyülerinden en kuvvetlileri genel de kişinin saçı ya da tırnağı üzerine yapılan büyülerdir. Sevdiğim kadın beni nasıl sever diyen kişiler saç büyüsü yaptırabilirler. Saç büyüsü yapımı için mutlaka medyumdan yardım almalısınız. Medyuma giderken de mutlaka sevdiğiniz kadına ait olan saç telini yanınızda götürmelisiniz. Ama bu konuda dikkatli olmanız gerekir. Eğer farklı birinin saç telini götürürseniz bu kez o kişi üzerine büyü yapılmış olur. Bu yüzden doğru saç telini götürdüğünüzden emin olmalısınız. Bu şekilde kişinin üzerine aşk büyüsü yapılmış olur. Büyülerin yapımı için mutlaka medyumlardan yardım almalısınız. Medyuma gitmeden kendiniz herhangi bir şey yapmaya kalkarsanız bu kez büyüden siz olumsuz bir şekilde etkilenirsiniz. Büyü genel de şeytani varlıkların aracı olması ile yapılan bir olaydır. Bu varlıklar eğer size musallat olurlarsa kurtulmak için çok uğraşmanız gerekir. Bu yüzden mutlaka medyumdan yardım alarak işlemlerinizi gerçekleştirmeniz gerekir. Bu şekilde kendinizi ancak büyünün olumsuz etkilerinden koruyabilirsiniz.

Aşk Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etkileri Nasıldır?

Büyü yapıldıktan sonra aradan biraz zaman geçer ve büyünün etkileri kişiyi  sarmaya başlar. Kişi artık tamamen iradesini kaybeder. Bu yüzden büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Kişi büyünün etkisinde olduğu için artık sürekli olarak sizinle alakalı şeyler düşünmeye başlayacaktır. Kişi sizden nefret ediyorsa bile artık büyü sayesinde sizi sevmeye başlar. Büyü yapıldıktan sonra gece gündüz demeden kişinin aklında hep siz olursunuz. Artık kişi sürekli olarak rüyalarında bile sizi görür olur ve bu durum giderek ilerler. Kişi artık size karşı olan duygularını saklayamaz ve size aşık olur. Kısa zamanda size gelerek duygularını açacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kadına kavuşabilir ve onunla mutlu bir birliktelik kurabilirsiniz. Büyü yöntemi çok güçlü bir yöntemdir. Bu şekilde karşınızdaki kişiyi rahatlıkla yönlendirebilir ve duygularını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Aşk Büyüsünün Kişiler Üzerindeki Etki Süresi Nedir?

Aşk büyüsü güçlü kara büyüler arasında yer aldığı için tesir etme süresi de güçlüdür. Büyü süresi oldukça uzun olsa da ömür boyunca etkileri görülmez. Bu yüzden büyünün etkisi azalmaya başladığı anda mutlaka büyünün yeniletilmesini sağlarsınız. Bu yüzden büyünün tesir süresini sürekli olarak kontrol etmelisiniz. Büyü gücü ne kadar büyük olsa da azalmaya başladığında kişinin davranışları normalleşmeye başlar. Kişiler artık tamamen eskiden olduğu gibi hareket etmeye başlayacaklardır. Bu şekilde kişilerin hareketlerine bakarak rahatlıkla büyünün tesir süresine karar verebilirsiniz. Bu sürenin bitip bitmeyeceğini bu şekilde rahatlıkla anlayabilirsiniz. Sevdiğim kadın beni nasıl sever denildiğinde büyünün tesir süresi de çok önemlidir. Büyünün tesir süresi bitmeye başladığında mutlaka medyuma giderek tekrar büyünün yeniden yapılmasını sağlamalısınız. Bu şekilde büyü yeniletildikten sonra etkileri gene aynı şekilde kişiler üzerinde sürmeye devam edecektir. Büyünün yeniletilmesi için hiçbir şekilde siz kendiniz herhangi bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek yardım almalısınız. Bu şekilde siz büyüden zarar görmezsiniz.

Aşk Büyüsü ile Sevdiğine Kavuşmak Günah mı?

Aşk büyüsü ya da herhangi başka bir büyü ile amacınıza ulaşmaya çalıştığınız da çok büyük günaha girersiniz. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Büyü yöntemini iyi bir amaç için bile kullansanız çok büyük günaha girmiş olursunuz bu yüzden de öldükten sonra cehennem ile cezalandırılırsınız. Böyle bir şeyin olmaması için büyü yönteminden uzak durmalısınız. Sevdiğiniz kişi ile birlikte olmak için normal yolları kullanarak onu etkilemeye çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Bizlerde günah olduğu için büyü yöntemini hiçbir şekilde kullanmayı tercih etmiyoruz. Sizlere de bu yöntemi tavsiye etmiyoruz. Hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Büyüden uzak durmalısınız. Büyü yöntemini kullandığınız da sadece günaha girmiş olmazsınız aynı zamanda hayatınız da yolunda gitmez. Artık her işiniz ters gitmeye başlayacaktır. Bu yüzden de büyüden uzak durmalısınız. Büyü yöntemini hiçbir şekilde kullanmamalısınız.

Aşk Büyüsünün Bozulması Zor mudur?

Büyülerin bozulması oldukça zordur. Bu yüzden hiçbir şekilde kendi başınıza büyü bozma işlemini gerçekleştirmeye kalkmamalısınız. Büyünün bozulması için mutlaka medyumdan yardım almalısınız. Medyumlar büyülerin bozulması için üç harflileri kullanırlar. Bu yüzden siz büyüleri bozmaya kalktığınız da bu varlıklar size musallat olabilirler. Böyle bir şeyin olmaması için çok dikkatli olmalısınız. Mutlaka medyuma giderek büyü bozma işlemini gerçekleştirmeniz gerekir. Büyü bozulduktan sonra artık karşınızdaki kişi tamamen sizin istediğiniz dışında davranmaya başlar. Artık yavaş yavaş normal hayatınıza geri dönmeye başlar. Artık kişi bu yüzden sizi de sevmediğini anlayacaktır. Kişi artık tamamen normale döndüğünde de sizi terk edecektir. Bu şekilde büyünün etkilerinin kişi üzerinden kalkmasını sağlayabilirsiniz.

Aşk Celbi ile Sevdiğine Kavuşma

Celb yöntemi de insanların çok fazla tercih ettikleri bir yöntemdir. Bu yöntemde büyüden farklıdır. Celb yöntemin de genelde kişilerin duaları üzerine bir işlem uygulanır. Önce kişi niyetini belirtir daha sonra medyum kişiye bir dua verir. Bu duayı on dört gün boyunca sürekli olarak her gece okumanız gerekmektedir. Bu şekilde dualar edilerek yapılan bir işlemdir. Celb işlemi tamamen rahmani bir yöntemdir. Bu yöntem günah değildir ve herhangi bir tehlikesi de yoktur. Bu yüzden insanlar da bu yöntemi daha çok kullanmayı tercih ederler. Celb yöntemini kullandığınızda aradan birkaç ay geçtikten sonra kişi üzerinde etkileri görülmeye başlar. Kişi artık tamamen celbin etkisi ile hareket etmeye başlar. Kişi tamamen celb etkisi altında olacağı için artık sizi sevecek ve size karşı hisler beslemeye başlayacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz. Sevdiğim kadın beni nasıl sever denildiğinde kişiler celb yöntemini de kullanabilirler. Celb yöntemi aynı zamanda ömür boyunca kişiler üzerinde etki eden bir yöntemdir. Bu yüzden de insanlar tarafından büyüye göre daha çok tercih edilen bir yöntemdir.

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir