Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Şeker Büyüsü

Şeker Büyüsü

Şeker Büyüsü Nedir?

Şeker büyüsü en eski büyülerden olup amacı genel olarak aşık etme ve bağlama üzerinedir. Bir başka deyişle şekerle aşık etme büyüsü veya şekerle bağlama büyüsü de diyebiliriz. Şeker büyüsünün tarihini araştırdığımız zaman pek fazla bilgiye sahip olamıyoruz. Ancak kim tarafından, hangi topluluk tarafından yapıldığı kadim büyü kitaplarında yazıyor olabilir. Bizim buradan yazdıklarımız tamamen internet kaynaklarından edindiğimiz bilgilerden ibarettir. Şeker büyüsü isminin verilmesi ise tamamen bildiğimiz şeker ile yapılmasından almıştır. Toz şeker büyüsü, 41 şeker büyüsü, şeker yedirme büyüsü gibi isimlerle de anılmaktadır.

Şeker Büyüsü Nasıl Yapılır?

Şeker büyüsü ile bağlama yapılacaksa ayrı, şeker büyüsü ile aşık etme yapılacaksa ayrı bir yöntem uygulanmaktadır. Ayrıca şeker yedirme büyüsü ile toz şeker büyüsü arasında yapılış farkı olabilmektedir. Kısaca şeker büyüsü nasıl yapılır sorusuna cevap almanız pek mümkün değildir. İlle de nasıl yapılacağını merak ediyorsanız internet den değil de medyum ile görüşerek nasıl yapacağını sormanızda fayda olacaktır. Kafanıza yatan ya da yatmayan şeyleri öğrenmenin en doğru yeri medyum ile konuştuktan sonra onun size söyleyecekleri ile mümkündür. Genel olarak şeker büyüsünün nasıl yapılacağına değinmek istersek eğer; bir tutam şeker üzerine tılsımlı sözcükler söylenmesi, esmaların okunması gibi işlemlerle yapılarak suda eritilerek yapılır. Şeker büyüsü ayrıca bir içeceğin içerisine atılarak büyüye maruz bırakılacak kişinin bu şekeri sulu bir gıda ile birlikte tüketmesi sağlanabilmektedir.

Şeker Büyüsünü Siz Yapabilir misiniz?

Şeker büyüsü öyle basite alınarak yapılacak büyülerden birisi değildir. Hiçbir şekilde denemenizi tavsiye etmiyoruz. Eşinizi, sevgilinizi kendinize bağlamak için yapabileceğiniz veya aşık etmek için yapabileceğiniz bu uygulama alanında deneyimli, uzman, profesyonel olarak sürecini devam ettiren işinin ehli bir medyum tarafından yapılmalıdır. Evde yapmak için tılsımlı sözleri, okunacak duaları ve esmaları iyi biliyor olmanız gerekir. Ayrıca zamanlama çok önemlidir. Rastgele bir günde yapılması doğru değildir. Zamanı vardır ve dini bütünlüğe sahip insanların yapması yani medyum desteği alınarak yapılması gerekir. Şeker büyüsü nasıl yapılır adı altında açılmış olan paylaşımlar gerçeği yansıtmaz. Hiçbir kaynak bir büyünün adım adım nasıl yapılacağını açıklamaz. Gizli ilimdir ve bildiğinin paylaşılması demek medyumun zararına olacak şeylerdir.

Neden Şeker Büyüsü Yapılır?

Şeker büyüsünün amacı iki kişiyi birbirine bağlamaktır. Tabi bu bağlamanın öncesi iki kişiyi aşık etmektir. Peki, evli insan zaten birbirine aşık değil midir? Sevgililer zaten birbirine aşık değilmidir? Bu konuyu örnek vererek sizlere daha iyi anlatmak isteriz. Bir evlilik düşünün ki eşler arasında birbirlerine sevgi ve saygı kalmamış, birbirlerine ilgi göstermiyor, anlaşamıyorlar hatta ayrılığın eşiğine gelmiş evlilikleri olduğunu varsayalım. Şeker büyüsü ile eşleri birbirine bağlama büyüsü yapıldığı zaman eşler evliliklerini kurtarma yolunda çok ciddi bir adım atmış olurlar. Evliliği ilk günleri gibi mutlu, huzurlu ve heyecanlı olmaya başlarlar. Bu büyünün bir diğer özelliği ise kişileri birbirlerine uzun süreli bağlar ve kolay kolay etkisini yitirmez. Başka insanlar tarafından fark edilmez. Eşler üzerlerinde büyü olduklarını anlamazlar ve bu büyüyü evli olan kişilerin yakın çevresindeki inşalar yani üçüncü şahıslarda yaptırabilmektedirler.

Şeker Büyüsü Kara Büyü mü?

Bu konuyu örnekle açıklarsak daha net anlayacağınızı düşünüyoruz. Malumunuz şeker büyüsünün aşık etme ve bağlama büyüsü olduğuna değinmiştik. Eğer siz evli bir adamı karısından soğutup kendinize aşık etmek için şeker büyüsü yaptırırsanız bu durum kara büyü olacaktır. Ya da birmiş bir evliliğin, birmiş bir aşkın yeniden alevlenmesi için, yeniden canlanması için şeker büyüsü yaptırmanız durumunda kişinin duygu ve düşüncelerini değiştirme adı altında yapılacak olan bu çalışmada kara büyü olacaktır. Fakat eşinizi kendinize daha bağlı bir hale getirmek için size helal olan, dinen caiz olan kişi üzerine şeker büyüsü yaptırırsanız bu rahmani olacaktır ve ak büyü kategorisinde yer alacaktır. Bu konu hakkında daha detaylı bilgi için medyumlardan destek alabilirsiniz. Şayet, araştırmalarımız bizleri bu yönde paylaşım yapmamızı sağlamaktadır.

Şeker Büyüsü Nasıl Etki Ediyor?

Şeker büyüsü ortalama olarak 2 ya da 4 gün arasında yapılan bir sürece tabidir. Şeker büyüsünün etkisi ise ortalama olarak 10 ile 15 gün arasında tamamen göstermiş olur. Evli kişiler arasında sorunlar varsa ve büyü yaptırdıktan sonra bu sorunlar ortadan kalkmaya başlar. Eşlerden birisi eşini aldatıyorsa yaptığının yanlış olduğuna kanaat getirir ve eşine daha sıkı sarılmaya başlar. Eşlerden birisi ilgisiz ise artık daha ilgili hale gelir. Eşler birbirlerine çok bağlı bir insan haline gelirler ve aralarında saygı ve sevgi en üst düzeyde olmaya başlar. Birbirlerine karşı yaptıkları saygısızlıklar, hakaretler artık ön plana çıkmaz. Eşler birbirlerine o kadar bağlanırlar ki her gittikleri yerde daha huzurlu ve mutlu bir hale gelirler. Hatta eşlerden birisi bir yere gidecekse eşinin de gelmesini canı gönülden ister. Bu sadece evli çiftler için değil ayrıç sevgililer için de yaptırılabilmektedir.

Şeker Büyüsünün Etkisi Ne Kadar Sürer?

Kalıcı bir büyüdür. Ancak uzman bir medyum tarafından yapılırsa bu kalıcılığı devam eder. Fakat basit birkaç adımla yapılan şeker büyüsü yani profesyonel olmayan bir elden çıkacak olan şeker büyüsü kendi kendisine bozulabilir. Bu çok düşük ihtimaldir. Çünkü şeker büyüsü ile aşık etme veya bağlama yapıldığı zaman ömür boyu kalıcı olduğu çeşitli kaynaklarda yazmaktadır.

Şeker Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kişi kendi başına şeker büyüsüne maruz kaldığının kararını veremez. Özellikle internette anlatılan şeker büyüsü belirtileri adı altında açılmış olan paylaşımlara itibar edilmemelidir. Eğer bir kişinin üzerinde şeker büyüsü varsa bunu medyum ‘’ rabıta ‘’ denilen bakım işlemi ile anlayabilir. Bu işlem kişinin hangi tür şeker büyüsüne maruz kaldığını da görebilmektedir. Bundan sonraki işlemlerde ise büyünün bozulma aşamalarına geçilir. Ecbed hesabı yapılarak, tılsımlı sözcüklerle oluşturulmuş vefk ile birlikte bozulabilmektedir. Eğer üzerinizde bir büyü olduğunu düşünüyorsanız medyuma gitmeden önce Kuran-ı Kerim surelerine göz atarak büyülerden korunma, büyüyü bozma işlemleri için ayetlerin okunması tavsiyelerimiz arasındadır. Felak suresi ve Nas suresi içerisinde büyüler hakkında çok kapsamlı bilgiler yer almaktadır.

Şeker Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

Bu yazımızda sizler şeker büyüsü hakkında detayları verdik. Eğer şeker büyüsü yaptırmak istiyorsanız alanında gerçekten profesyonel olan, daha önce şeker büyüsü yapmış ve olumlu sonuç almış ise size referans göstermesi, medyum danışmanlık hizmeti üzerine vergi levhasına sahip ise medyuma yaptırabilirsiniz. Ancak rastgele, gelişigüzel herhangi bir kaynaktan edindiğiniz bilgiler doğrultusunda araştırmacı olmadan bir medyuma yaptırmaya kalkarsanız maddi, manevi bir sorun yaşamak bir yana şeytani cinleri kendinize musallat ettirebilirsiniz. Bu konuda çok dikkatli olunması gerekir. Bizim şeker büyüsü hakkında bir çalışmamız yoktur. Ancak şeker büyüsü ile aşık etme kadar etkili olan aşk celbi çalışmamız vardır. Bizimle iletişime geçerek daha fazla detaya sahip olabilirsiniz.

Şeker Büyüsü Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

[toggles title=”Şeker Büyüsü Yapıyormuyuz?”] Şeker büyüsünün bakımı, yapımı ve bozma çalışmaları yapmıyoruz.
[/toggles] [toggles title=”Şeker Büyüsü Yerine Ne Yapılmalı?”] Şeker büyüsü yerine aşk celbi, aşk tılsımı yaptırabilirsiniz. Zararsızdır detaylı bilgi için arayınız.
[/toggles] [toggles title=”Şeker Büyüsü Tehlikeli mi?”] Büyü yaptırmak dinimizce günahtır. Tehikeli olup olmadığına siz karar verebilirsiniz.
[/toggles] [toggles title=”Şeker Büyüsü Nasıl Yaptırılır?”] Profesyonel medyum desteği eşliğinde yapılır.
[/toggles] [toggles title=”Şeker Büyüsü Uzaktan Yapılır mı?”] Şeker büyüsü yaptırmak için medyumun yanına gitmenize gerek yoktur. Telefonla görüşerek yapılabilir.
[/toggles]

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir