Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Sarmaşık Büyüsü

Sarmaşık Büyüsü

Büyüler genel olarak aşk ve bağlılık için uygulanan bir yöntemdir. İnsanlar sevdikleri kişi ile mutlu bir hayat yaşayabilmek için büyü yöntemini kullanmaktadırlar. Büyü kişinin tüm mantığını elinden alır ve kişi artık düşünemez hale gelir. Büyü nasıl isterse kişi de o şekilde hareket etmek zorunda kalacaktır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanarak rahatlıkla karşınızdaki insana istediğinizi yaptırabilirsiniz. Bu şekilde istediğiniz gibi sevdiğiniz kişinin de sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Sarmaşık büyüsü kuvvetli bir bağlama büyüsüdür. Bu büyü yapıldıktan sonra kimse size karşı koyamaz ve istediğiniz gibi sevdiğiniz kişi ile birlikte olacaksınızdır.  Bu büyünün gücü diğer bağlama büyülerine göre çok daha yüksek olduğu için kısa zamanda etkisini göstermeye başlar ve bu şekilde çok kısa bir zamanda istediğiniz amaca ulaşacaksınızdır. Fakat büyüler ne kadar etkili olsalar da tehlikeli yanları da vardır. Bu tehlikelerden uzak durmak için mutlaka büyü yöntemini kendiniz uygulamaktan uzak durmalısınız. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz özelliklerini kendi üzerinize çekersiniz ve büyüden olumsuz yönde etkilenmeye başlayacaksınızdır. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka medyuma giderek büyünün yaptırılmasını sağlamalısınız. Aksi taktirde büyü sizi içine çekecek ve sizi de etkilemeye başlayacaktır. Ayrıca medyumlar büyü yöntemini uygularken üç harflilerden de yardım alırlar. Üç harfliler büyünün çok daha etkili olmasını ve kısa zamanda kişi üzerinde etkisini göstermesini sağlar. Bu yüzden büyü çok daha kuvvetli bir hal alır. Fakat büyü yöntemini siz uygulamaya kalktığınızda üç harflilerin dikkatini çekeceksinizdir ve bu varlıklar size musallat olabilirler. Böyle bir durumdan da uzak durmak için mutlaka medyuma giderek büyünün yaptırılması gerekmektedir.

Sarmaşık Büyüsü Nasıl Yapılır

Sarmaşık büyüsü çok kuvvetli bir bağlama büyüsüdür. Bu büyü bir sarmaşık fidanı üzerine yapılır. Bu bitki üzerine büyülü bağlama sözcükleri okunur ve üç harflilerinde yardımı ile büyü tamamlanmış olacaktır. Bu şekilde büyü tamamlandıktan sonra mutlaka kişinin evine bu sarmaşığın yerleştirilmesi gerekmektedir. Bu sarmaşık kişinin evinde durduğu sürece büyünün etkileri görülecektir. Aksi taktirde bu sarmaşık kişinin evinden dışarıya çıkar ise büyünün hiçbir şekilde kişi üzerinde bir etkisi kalmayacaktır. Bu yüzden mutlaka sarmaşığın kişinin evinde durmasına önem göstermelisiniz. Sarmaşık büyüsü çok kuvvetli bir büyü olduğu için yapıldığı andan itibaren kişi üzerinde etkisini göstermeye devam edecektir. Büyü yavaş yavaş kişinin davranışlarını değiştirir. Kişi artık normal bir şekilde hayatını yaşamaya devam edemez. Kişinin aklında sürekli olarak siz olacaksınızdır. Sabah akşam demeden kişi sizinle alakalı hayaller kurar ve sizinle birlikte olmak isteyecektir. Bu şekilde kısa bir zamanda kişinin kalbi size bağlanacaktır. Özellikle bu büyü yönteminde üç harfliler kullanıldığı için bu varlıklar sürekli olarak kişiye sizin hakkınızda vesvese vereceklerdir. Bu yüzden kişi de hayatını bu vesveselere göre sürdürmeye başlar. Kişi bu vesveseler yüzünden sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacaktır.  Bu şekilde büyü kişiyi sarar ve etkisi görülür.

Sarmaşık Büyüsü Tesir Süresi Nedir

Sarmaşık büyüsü kuvvetli bağlama büyülerinden biri olduğu için tesir süresi de diğer büyülere nazaran çok daha uzun sürecektir. Bu yüzden sık sık büyünün yeniletilmesine gerek yoktur. Fakat mutlaka ara ara büyünün belli sürelerden sonra kontrol edilmesi ve yeniletilmesi şarttır. Hiçbir büyü sonsuza dek kişiler üzerinde etkisini sürdürmez. Bu yüzden mutlaka belli bir zaman geçtikten sonra büyülerin yeniletilmesi şarttır. Sarmaşık büyüsü yeniletilmesi için kişilerin mutlaka gene aynı medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyum gene büyü yöntemini aynı şekilde uygular ve etkilerinin kişi üzerinde yenilenmesini sağlarlar. Bu şekilde büyü yeniletildikten sonra istediğiniz gibi kişi gene büyünün tesiri altına girecek ve ona göre hareket etmeye devam edecektir. Sarmaşık büyüsü yeniletildikten sonra kişi üzerindeki etki süresi artar ve gene kişi size aşık olacaktır.  Tesir süresi bittiğinde kişi normal davranışlarına ve yaşantısına geri döner, büyünün etkisinden tamamen kurtulmuş olacağı için artık sizi sevmediğini de anlayacaktır ve sizi terk edecektir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için mutlaka büyünün belli bir süre sonra yeniletilmesine önem vermelisiniz. Bu tesir süresi sona ermeden önce mutlaka büyü yeniletilmelidir. Aksi taktirde büyünün hiçbir şekilde bir etkisi kalmayacağı gibi kişi de olup bitenin farkına varacaktır. Bu yüzden büyülerin tesir sürelerine mutlaka çok önem vermelisiniz.

Sarmaşık Büyüsü Nasıl Bozulur

Büyülerin yapımı sırasında üç harfliler kullanıldığı için bozulması çok zorudur. Kişiler hiçbir şekilde kendi başlarına büyüyü bozmaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde büyünün olumsuz özelliklerini üzerinize çekeceğiniz gibi üç harfliler de size musallat olabilirler. Bu yüzden hiçbir şekilde siz kendiniz büyü yöntemini bozmaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Medyum sarmaşık büyüsü bozulması için üç harfliler ile iletişime geçer. Üç harfliler büyünün etkisini kişi üzerinden kaldırırlar. Kişi büyünün etkisinden kurtulsa bile büyü çok güçlü olduğu için kişinin gücünü emmeye başlayacaktır. Bu yüzden büyünün etkisi geçse bile kişinin ilk olarak gücünü yeniden toparlaması gerekmektedir. Kişi ancak kendini toparladıktan sonra büyünün tüm etkilerinden kurtulacaktır. Aksi taktirde kişi gene büyünün etkisi ile hareket eder. Büyü etkisi tamamen kişi üzerinden kalktıktan sonra artık normal bir şekilde eski hayatına geri döner ve kaldığı yerden hiçbir şey yokmuş gibi yaşamaya devam edecektir. Kişi bu yüzden hiçbir şekilde üzerinde büyü olup olmadığını anlamaz. Sadece artık sizi sevmediğini anlayacak ve sizi terk edecektir. Bu şekilde sarmaşık büyüsünün bozulması sağlanır.

Sarmaşık Büyüsü Günah mıdır?

Sarmaşık büyüsü çok güçlü bir büyü olduğu için kişiyi hemen tesiri altına alır ve kolaylıkla istediğiniz amaca ulaşmanızı sağlar. Fakat dinimize göre insanları büyünün etkisi ile kontrol altına almak çok büyük günahtır. Hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanarak amacınıza ulaşmaya çalışmamalısınız. Aksi taktirde büyü yöntemini kullandığınız için dinimize göre mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Böyle bir durumun yaşanmaması için mutlaka büyü yönteminden uzak durmalısınız. Dinimize göre büyü yöntemini ne amaçla kullanırsanız kullanın mutlaka öldükten sonra cehenneme gideceksinizdir. Bu yüzden büyü yöntemini sizlere kesinlikle tavsiye etmiyoruz ve bizlerde büyü yöntemini kullanmıyoruz. Sarmaşık büyüsü gibi bir yöntem ile sevdiğinize ulaşmak yerine doğal yollardan sevdiğiniz insanı etkilemeye çalışabilirsiniz. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte olduğunuzda gerçekten kişi sizi sevecektir. Büyü yöntemi ile sevdiğiniz kişiye ulaştığınızda ise büyünün etkisi bittiğinde kişi sizi terk edecektir. Yani büyü yöntemi geçici bir yöntemdir. Hiçbir şekilde bu yöntemi kullanmayı tercih etmemelisiniz. Bunun yerine gerçekten sevdiğiniz kişinin sizi sevmesini sağlamalısınız. Bu şekilde gerçekten sevdiğiniz insan ile mutlu bir şekilde yaşayabilirsiniz. Ayrıca büyü yöntemi oldukça tehlikeli bir yöntem olduğu için sizi de ilerleyen süreçlerde sarmaya başlayacaktır. Sizde farkında olmadan büyüden etkilenmeye başlarsınız ve sizi de içine alarak gücünüzü emmeye başlar. Böyle bir durum yaşamamak için de mutlaka büyü yönteminden uzak durmalısınız. Büyü her yönden tehlikeli ve olumsuz sonuçlar doğurmaktadır. Bunun yerine sevdiğiniz kişi ile doğal yollardan birlikte olarak zarar görmeden bir ilişki yaşamayı tercih etmelisiniz.

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir