Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Sarımsak Büyüsü ile Soğutma

Sarımsak Büyüsü ile Soğutma

Soğutma Büyüsü Nedir?

Büyüler kişilerin arasına soğukluk vermek için sık sık kullanılmaktadır. Ayrılık için kullanılan bu büyülerin gücü çok büyüktür. Yapım şekilleri de oldukça zor odluğu için bu büyüler kara büyüler arasında yer alır. En güçlü etkileri olan büyüler her zaman kara büyülerdir. Bu büyülerin yapımı için özel ayinler yapılır. Bu yüzden soğutma büyülerinin uygulanması için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Kendiniz internetten ya da kitaplardan okuduğunuz bilgilere göre büyü yöntemini uygulamaya kalktığınızda herhangi bir şekilde yanlış bir uygulamada bulunduğunuzda büyünün tüm gücünü üzerinize çekeceksinizdir. Aynı zamanda büyünün yapımında kullanılan üç harflilerin de dikkatini üzerinize çekeceksinizdir. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Sarımsak büyüsü ile soğutma için medyumlarda yeterli kalmaz. Bu yüzden mutlaka üç harflilerin gücünden yararlanırlar. Bu şekilde büyünün etkisi büyür ve çok daha hızlı bir şekilde kişiler üzerinde etki etmesi sağlanacaktır. Sarımsak büyüsü oldukça güçlü etkilere sahiptir. Bu büyü yapıldıktan sonra en mutlu çiftin bile kısa süre içerisinde ayrılmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle bu büyü evli çiftlerin arasına soğukluk girmesi ve kısa zamanda ayrılmaları için kullanılmaktadır. Bu şekilde kısa zamanda amacınıza ulaşabilirsiniz.

Sarımsak Büyüsü ile Soğutma Nasıl Uygulanır?

Bu büyünün uygulanması için medyum bir diş sarımsak kullanır. Bu sarımsaklar güzelce ezilirler. Daha sonra bir avuç toprak içerisine konulurlar. Bu şekilde sarımsağın kokması engellenir. Bu sarımsakların üzerine soğutma büyüsü okunur ve tılsımlı sözcüklerle beraber büyü yapılacak olan kişilerin de ismi okunduktan sonra toprak ile birlikte sarımsaklar bir bez içerisine alınır ve güzelce ağzı kapatılır. En son olarak üç harflilerin gücü ile büyü tamamlanmış olacaktır. Bu şekilde büyü tamamlandıktan sonra mutlaka çiftin evine bu bezin saklanması gerekir. Büyü kişilerin evinde saklandıktan sonra kişiler üzerinde kısa zamanda etkileri görülmeye başlanacaktır. Kısa zamanda çift büyünün etkisi ile birbirlerine kötü davranmaya başlarlar. Artık çift sürekli olarak ortada herhangi bir sebep yokken kavga etmeye başlarlar. Bu kavgalar her geçen gün şiddetini arttırır ve artık kişiler birbirlerine olan sevgiyi ve saygıyı tamamen kaybederler. Bu şekilde çifttin ayrılık kararı almasını sağlarsınız. Aynı zamanda bu büyünün işleyişin de üç harflilerin de büyük rolü vardır. Sürekli olarak üç harfliler kişilere kötü yönde vesveseler verirler. Kişi de bu vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden büyü nasıl isterse kişiler o şekilde hareket etmeye başlayacaklardır ve sizde amacınıza ulaşacaksınızdır. Sarımsak büyüsü ile soğutma bu şekilde yapılır ve kişiler üzerinde etkilerini gösterir. Kuvvetli bir büyü olduğu için diğer ayrılık büyülerine göre çok daha kısa zamanda sonuçları alınacaktır.

Sarımsak Büyüsü ile Soğutma Kimlere Uygulanır?

Bu büyüyü uygulayacağınız kişiler çok mutlu, birbirlerine çok aşık kişiler olsa bile büyünün gücü çok büyük olduğu için kimin üzerine uygulanırsa uygulansın sonucunu alacaksınızdır. Genellikle bu büyü yöntemini sevdiğine ulaşamayan kişiler kullanmaktadır. Sevdiği kişi başka biri ile birlikte ise kişi bu büyü yöntemini uyguladığında kısa zamanda sevdiği kişiyi sevdiğinden ayıracaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişiye kısa zamanda ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu büyü yeni evli çiftlerin üzerinde de çok sık kullanılmaktadır. Özellikle kaynanalar bu büyü yöntemini çok sık kullanırlar. Sarımsak büyüsü ile soğutma bu şekilde evli çiftler ve sevgililer üzerine uygulanan güçlü bir büyü yöntemidir.

Sarımsak Büyüsü ile Soğutma Kişiler Üzerindeki Etki Süresi Nedir?

Sarımsak büyüsü en güçlü ayırma büyüsü olduğu için diğer ayrılık büyülerine nazaran çok daha uzun süreli olarak kişiler üzerinde etkisini gösterir. Büyünün tesir süresi uzun olduğu için kişiler de uzun süreli olarak bu tesir altında kalarak hareket edeceklerdir. Fakat bir büyünün gücü ne kadar büyük olursa olsun hiçbir büyü kişiler üzerinde sürekli olarak etki etmez.  Büyülerin tesir süresi yavaş yavaş sona ermeye başladığında kişilerin davranışları normalleşmeye başlayacaktır. Bu şekilde kişilerin hareketlerini gözlemleyerek büyünün tesir süresinin bitmeye yakın olduğunu anlayabilirsiniz. Büyünün tesir süresi sona erdiğinde artık kişiler normal davranışlarına ve düşüncelerine geri dönecekleri için kısa zamanda tekrar bir araya gelerek barışacaklardır. Bu yüzden mutlaka büyülerin belli bir zaman geçtikten sonra kontrol edilerek yeniletilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyüyü yenilettiğinizde kişiler üzerindeki etkisinin devamlılık kazanmasını sağlarsınız. Sarımsak büyüsü ile soğutma yeniletilmesi için kişilerin mutlaka gene medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyuma gittiğinizde gene aynı şekilde büyü en başından uygulanır. Bu şekilde büyü yeniletildiği için tüm etkileri de yenilenecek ve kişiler gene aynı etki gücü ile birbirlerine kötü davranmaya devam edeceklerdir. Büyülerin tesir sürelerini mutlaka ara ara kontrol etmelisiniz. Aksi taktirde kısa zamanda kişiler normal hayatlarına geri döneceklerdir.

Sarımsak Büyüsü ile Soğutma Nasıl Bozulur?

Büyülerin gücü ile bozulma süresi doğru orantılıdır.  Bu büyünün gücü çok büyük olduğu için bozulması için de büyük bir güce ihtiyaç vardır. Bu yüzden medyumlar genelde üç harflilerden yardım almaktadırlar. Ancak üç harfliler büyünün bozulmasını sağlayacaklardır. Bu yüzden siz hiçbir şekilde kendiniz büyünün bozulması için herhangi bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde  üç harfliler size musallat olabilirler. Böyle bir şeyin söz konusu olmaması için kendiniz herhangi bir şekilde bir şey yapmaya kalkamamalısınız. Sarımsak büyüsü ile soğutma bozulması için medyumun ilk olarak üç harflileri ikna etmesi gerekmektedir. Eğer bu varlıklar büyüyü bozmak istemezlerse büyü etkileri hiçbir şekilde kişiler üzerinden kalkmaz. Büyü bozulduktan sonra büyünün etkileri yavaş yavaş kişiler üzerinden kalkar. Kişiler tamamen büyünün etkisi altından kurtulduklarında olup bitenden hiçbir şekilde haberdar olmazlar ve üzerlerinde büyü olduğunu da anlamayacaklardır. Bu yüzden çok kısa bir süre içerisinde eski hayatlarına geri dönerek birbirlerini sevmeye devam ederler. En kısa zamanda bir araya gelerek barışırlar. Bu şekilde büyünün bozulması sağlanır.

Sarımsak Büyüsünün Olumsuz Etkileri

Büyü yöntemi her zaman tehlikelidir. Bu yüzden mutlaka kendiniz büyüden korumanız gerekmektedir. Büyü belli bir süreçten sonra büyü yaptıran kişinin de enerjisini çekmeye başlar. Bu yüzden kısa zamanda kişinin gücü azalacağı için savunmasız bir hale gelir. Kısa zamanda üç harflilerin musallat olması gibi durumlarla karşı karşıya gelebilirsiniz. Bu yüzden kendinizi mutlaka bu büyü yönteminden korumanız gerekmektedir. Bunun için medyuma büyü yaptırmaya gittiğinizde kendinize de bir koruma muskası yazdırabilirsiniz. Bu muskayı sürekli olarak üzerinizde taşımanız gerekmektedir. Aksi taktirde bu muskayı üzerinizden çıkartırsanız hiçbir şekilde korunmayacaksınızdır. Bu muska sizi büyünün tüm olumsuz özelliklerinden korur ve aynı zamanda üç harflilerin musallat olması gibi durumlardan da kurtulacaksınızdır. Bu yüzden mutlaka bu koruma muskasını üzerinizden çıkartmamalısınız. Sarımsak büyüsü ile soğutma aynı zamanda büyü yapılan kişi için de çok tehlikelidir. Belli bir süre sonra üç harfliler bu kişiyi kendi dünyalarına hapsetmek isteyebilirler ve bu kişinin enerjisini tamamen çekerek ruh gibi olmasına sebep olurlar. Bu yüzden bu tarz güçlü büyüleri kendiniz yapmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek büyünün gerçekleştirilmesini sağlamalısınız. Bu şekilde kendinizi ve karşı tarafı koruyabilirsiniz.

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir