Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Saç Büyüsü

Saç Büyüsü

Büyü yöntemleri insanları rahatlıkla kontrol edebileceğiniz bir mistik uygulamadır. Bu büyülerden biri de saç büyüsüdür.  Saç büyüsü kişilerin duygusal olarak kontrolünü ele geçirmenizi sağlar. Bu büyü yöntemini yaptıktan sonra karşınızdaki kişi tamamen duygusal dürtülerini kontrol edemez hale gelecektir. Bu yüzden de kişi duygusal olarak tamamen sizin istediğiniz kişiye aşık olacaktır. Genelde saç büyüsü aşk için uygulanır. Aşk büyüsünü yaptırdıktan sonra karşınızdaki kişi tamamen size aşık olacak ve sizin istediğiniz şekilde davranmaya başlayacaktır. Saç büyüsü çok kuvvetli bir büyüdür. Bu büyüyü yaptırdıktan sonra karşınızdaki kişinin duyguları size karşı değişecektir. Bu büyü yönteminin uygulanması için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyuma gitmeden siz kendiniz büyü yöntemini uygulamaya kalkarsanız kısa süre içerisinde bu kez büyüden siz etkilenmeye başlayacaksınızdır. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyüyü yaptırmalısınız. Medyum büyü işlemini uyguladığında siz hiçbir şekilde büyü yönteminden etkilenmeyeceksinizdir.

Saç Büyüsü Yapma

Saç büyüsünün uygulanması için medyuma gittiğinizde mutlaka büyü yapılacak olan kişiye ait olan bir saç telini götürmelisiniz. Bu saç telinin büyü yapılacak olan kişiye ait olduğundan mutlaka emin olmalısınız. Aksi taktirde saç kime ait ise büyü de o kişi üzerine yapılmış olacaktır. Saç telinden emin olduktan sonra medyum bu saç telinin üzerine büyülü sözcükleri okumaya başlar. Daha sonra bu saç teli yakılır ve bir külleri bir bardak su içerisine atılmalıdır. Büyü bu şekilde tamamlanacaktır. Büyü tamamlandıktan sonra mutlaka bu suyu büyü yapılan kişiye içirmeniz gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün etkileri kişi üzerinde görülecektir. Saç büyüsü çok güçlü bir aşk büyüsü olduğu için etkileri de hemen kişi üzerinde görülür.

Saç Büyüsünün Belirtileri

Saç büyüsü yapıldıktan sonra etkileri kişi üzerinde anında gözükecektir. Saç büyüsü kişinin mantıklı düşünmesini engeller. Artık kişi kendi duyguları ve düşünceleri ile hareket edemez hale gelecektir. Bu yüzden de çevresi tarafından bu davranışları garipsenecektir. Fakat hiçbir şekilde kişi üzerinde büyü olup olmadığı anlaşılmayacaktır. Kişi artık tamamen kendi duyguları dışında hareket edeceği için sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacaktır. Sürekli olarak sizinle alakalı hayaller kurmaya başlar. Bu yüzden de kısa süre içerisinde Saç büyüsü sayesinde kişi size aşık olacaktır. Saç büyüsü yüzünden artık kişi sadece sizin yanınızda olmak ister ve kişinin gözü sizden bir başkasını görmeyecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin de kısa süre içerisinde size aşık olmasını sağlayabilirsiniz.

Saç Büyüsünün Etkisi

Saç büyüsü yapıldıktan sonra uzunca bir süre kişi üzerinde etkileri görülecektir. Kişi sürekli olarak büyünün etkisi altında kalmaz. Büyü ilerledikçe kişi üzerindeki etkileri de sona ermeye başlayacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün etki süresine çok dikkat etmelisiniz. Bu süre sona ermeden önce mutlaka büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Bu yenileme işleminin de mutlaka medyuma gidilerek yapılması gerekmektedir. Medyum büyüyü en başından itibaren yaparak tekrar edecektir. Saç büyüsü tekrar edildikten sonra gene aynı etkiyi kişi üzerinde göstermeye başlayacaktır. Büyünün etkisi ile kişi gene size aşık olacak ve sizin yanınızda olacaktır. Fakat büyünün tesir süresi sona erer ise kişi de büyünün etkisinden çıkacağı için kısa süre içerisinde sizi terk edecektir. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalmamak için mutlaka büyünün tekrar edilmesine ve etki süresine dikkat etmelisiniz. Ancak büyü yeniletildiği sürece etkileri kişi üzerinde sürmeye devam edecektir.

Saç Büyüsü Bozulması

 Saç büyüsünün bozulması için de kişilerin mutlaka dikkatli olmaları gerekmektedir. Büyülerin gücü çok büyük olduğu için mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamanız gerekmektedir. Büyüyü ancak medyum bozacaktır. Bu saç büyüsünün bozulması için medyum büyüyü tersinden uygulayacak ve kişi üzerine dualar okuyacaktır. Bu şekilde Saç büyüsü bozulur. Fakat büyünün gücü çok büyük olduğu için anında etkileri kişi üzerinden kalkmayacaktır. Mutlaka belli bir süre daha kişi büyünün etkisi altında kalarak hareket edecektir. Büyünün etkisi kişinin üzerinden tamamen kalktığında ise kişi hiçbir şeyi farkında olmayacaktır. Kişi kısa süre içerisinde kendini toparlayacak ve eski normal hayatını kaldığı yerden yaşamaya devam edecektir. Bu şekilde kişi büyünün etkisinden tamamen çıkmış olacaktır.

Dinimizde Saç Büyüsü

Dinimize göre bir insanın başka bir insanı büyü yöntemini kullanarak kontrol altına alması çok büyük günahtır. Bu yöntemi uyguladığınızda Allah’ın yazmış olduğu kaderi hiçe saymış olursunuz. Bu yüzden de en büyük günahı işlemiş olacaksınızdır. Büyü yöntemini iyi bir amaç için bile kullanmamalısınız. Amacınız ne olursa olsun büyü ve bunun gibi günah olan yöntemleri kullanmayı tercih etmemelisiniz. Aksi taktirde dinimize göre mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Büyü yöntemini kullanmak yerine amacınıza normal yollar ile ulaşmaya çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Normal yollar ile sevdiğiniz kişiyi etkilemeye çalışmalısınız. Saç büyüsü yöntemini kullandığınızda mutlaka olumsuz sonuçlar ile karşılaşacaksınız ve günaha girmiş olacaksınızdır. Bu yüzden sevdiğiniz kişiyi etkilemeye çalışarak ona sürprizler yaparak kendinize aşık etmeye çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Bu yöntemi kullandığınızda kişi size karşı gerçek duygular hissedecektir. Büyü yöntemini tercih ettiğinizde ise kişi sizi sadece büyü yüzünden seveceği için büyünün tesir süresi bittiğinde de sizi terk edecektir. Bu yüzden de bu yöntemi kullanmaktan uzak durmalısınız.

Saç Büyüsünden Nasıl Korunmalı?

Saç büyüsü gibi güçlü büyülerin tehlikeleri de çok büyük olmaktadır. Sadece bu büyüden büyü yapılan kişi etkilenmez. Belli bir süre geçtikten sonra büyü yaptıran kişide büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden büyü yöntemi çok tehlikelidir ve mutlaka kendiniz korumanız gerekmektedir. Saç büyüsü etkilerinden kişilerin korunması için mutlaka medyuma gittiğinizde büyüyü uygulatmadan önce kendinize bir koruma büyüsü yaptırmalısınız. Bu koruma büyüsünü sürekli olarak üzerinizde taşıdığınız sürece herhangi bir şekilde sorun yaşamayacaksınızdır. Koruma büyüsü sizi sürekli olarak büyünün tesir süresi boyunca olumsuz etkilerden koruyacaktır. Bu sayede siz büyüden olumsuz yönde etkilenmezsiniz. Mutlaka koruma büyüsünü üzerinizde taşımaya çok dikkat etmelisiniz aksi taktirde kısa süre içerisinde saç büyüsünün olumsuz etkileri sizi de etkilemeye başlayacaktır.

Saç Büyüsüne Ek Büyüler

Saç büyüsünün çok daha kuvvetli ve tesirinin uzun süreli olarak kişiler üzerinde etki etmesi için ek bağlayıcı büyüler kullanılmaktadır. Bu ek büyüler için kişilerin mutlaka ana büyüye uygun şekilde büyü yaptırmaları gerekmektedir. Bu yüzden saç büyüsüne ek olarak kolay aşk büyülerini tercih edebilirsiniz. Kolay aşk büyüleri yapımı ile kolay olması yönünden de büyüyü zorlamayacaktır. Bu büyüler ana büyünün çok daha uzun süreli olarak kişiler üzerinde etki etmesini sağlayacaktır. Bu şekilde sürekli olarak büyüyü yeniletmenize  de gerek kalmayacaktır. Bu yan büyüler kolay olsa bile siz hiçbir şekilde büyüyü kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyüden gene siz olumsuz yönde etkilenmeye başlayacaksınızdır. Mutlaka yan büyülerin yapımı için de kişiler medyuma gitmelilerdir. Böylesi sizin için daha iyi olacak ve büyüden siz olumsuz yönde etkilenmeyeceksinizdir. Yan büyülerin uygulanması bu şekildedir.

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir