Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Muska Yöntemi ile Aşık Etme

Muska Yöntemi ile Aşık Etme

Büyülerin yapım şekilleri birbirlerinden oldukça farklıdır. Her büyünün gücü de bu yapım şekline göre farklılık gösterir. Güçlü büyülerin yapımında genellikle özel işlemler ve materyaller tercih edilmektedir. Özellikle medyumlar büyünün etkisi artsın diye üç harflilerden yardım alırlar. Bu şekilde büyü çok daha hızlı bir şekilde kişiler üzerinde etkisini göstermeye başlar. Fakat bu varlıklar aynı zamanda oldukça tehlikeli oldukları için hiç bir şekilde siz kendiniz büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu varlıklar size musallat olabilirler ve sizinle uğraşmaya başladıklarında bu durumdan kurtulamazsınız. Genelde bu varlıklar sizi kendi dünyalarına çekene kadar rahat bırakmazlar ve sizin enerjinizi tüketmeye başlarlar. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyünün gerçekleştirilmesini sağlamalısınız. Muska Yöntemi ile Aşık Etme en çok uygulanan büyü yöntemlerinden biridir. Bu yöntemi kullandığınızda kısa süre içerisinde sevdiğiniz kişi de size karşı hisler beslemeye başlayacaktır ve bu hislerini dile getirecektir. Bu büyü sayesinde sevdiğiniz kişi ile hayallerinizden aşkı yaşayabilirsiniz. Kişi siz nasıl isterseniz o şekilde hareket etmeye başlayacağı için size karşı oldukça ilgili ve iyi davranacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile mutlu bir birliktelik kurabilirsiniz.

Muska Yöntemi ile Aşık Etme Nasıl Yapılır

Bu yöntem en sık tercih edilen kuvvetli bir uygulama seçeneğidir. Büyüler genel olarak muskaya yazıldığında çok daha kısa süre içerisinde kişiler üzerinde etki eder. Bu yüzden de genelde bu yöntem kullanılır. Muska Yöntemi ile Aşık Etme için medyuma gittiğinizde bir kağıt parçası üzerine aşk büyülü sözcükleri yazılır ve büyü yapılacak olan kişinin de ismi eklenerek büyü tamamlanmış olur. Bu kağıt muska halinde katlanır. Mutlaka bu muskanın kişinin evinde bir yere güzelce kimsenin bulamayacağı bir şekilde saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde kişi üzerinde etkisi görülecektir. Eğer bu muska herhangi bir şekilde açılırsa ya da kaybolur ise büyünün bütün etkisi kişi üzerinden kalacaktır. Bu yüzden mutlaka muskayı saklarken çok iyi bir yer tercih etmelisiniz. Aynı zamanda büyülü muska açıldığında bu duruma üç harfliler çok sinirlenirler ve muskayı açan kişiye musallat olacaklardır. Bu yüzden çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Muska ile büyü yöntemi bu şekilde yapılmaktadır.

Muska Yöntemi ile Aşık Etme Nasıl Etki Eder

Bu büyü yapıldıktan çok kısa bir süre içerisinde kişiyi tesiri altına almaya başlayacaktır. Kişi büyünün etkisi altına girdiğinde artık kendi iradesini kullanamaz hale gelir. Bu yüzden de mantıklı bir şekilde hareket edemez. Kişi sürekli olarak gece gündüz demeden sizi düşünmeye başlayacaktır. Bu düşünceler her geçen gün daha da artar. Kişi artık geceleri rüyalarında bile sizi görür hale gelecektir. Bu yüzden de bilinç altında sürekli siz olursunuz. Özellikle üç harfliler sürekli olarak kişiye vesvese verirler. Kişi de bu vesveselere göre hareket etmeye başlar. Büyünün ilerleyen süreçlerinde kişi size gelerek duygularını açacak ve sizinle birlikte olmak isteyecektir. Bu şekilde sevdiğiniz insanın size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Muska Yöntemi ile Aşık Etme etkileri bu şekildedir. Fakat büyülerin belli bir tesri süreleri vardır. Bu büyü yöntemini ne kadar güçlü olsa da mutlaka Tesir süresine çok önem vermeniz gerekmektedir.

Muska Yöntemi ile Aşık Etme Tesir Süresi Nedir

Muska Yöntemi güçlü bir uygulama yöntemi olduğu için uzun süreli olarak kişi üzerinde etkileri görülür. Özellikle muskanın, başına bir şey gelmediği sürece kişi üzerindeki etkileri sürecektir. Fakat tesir süresi de bu yöntem için çok önemlidir. Tesir süresi bittiğinde büyünün etkileri de yavaş yavaş kişi üzerinden kalkacaktır. Böyle bir durumda sevdiğiniz kişi büyünün etkisi altından çıkacağı için sizi gerçekten sevmediğini anlayacak ve sizi en kısa zamanda terk edecektir. Bu yüzden muska Yöntemi ile uygulanan büyünün tesir süresine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Büyünün tesir süresi ne kadar güçlü olursa kişi üzerindeki etkileri de o kadar uzun süreli olarak görülecektir. Muska Yöntemi ile Aşık Etme Tesir süresinin bittiğini kişinin size karşı olan davranışlarından rahatlıkla anlayabilirsiniz. Eğer kişi size karşı soğuk davranışlar sergiliyor ise kısa zamanda büyünün etkileri sona erecek demektir. Böyle bir durumda hemen gene aynı medyuma giderek büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Medyum gene aynı şekilde bir aşk büyüsü daha yazacaktır. Bu yeni muskayı mutlaka eski muska ile değiştirmeniz gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü gene aynı etki ile kişi üzerinde etkisini sürdürmeye devam edecektir. Büyünün tesir süresi ne kadar uzun olur ise kişi de sizin hayatınızda o kadar uzun süreli olarak kalacaktır. Bu yüzden büyünün tesir etme süresine çok dikkat etmelisiniz. Aksi taktirde büyünün etkisinin bitmesi ile birlikte kişi de sizi terk edecektir. Böyle bir durum yaşamak istemiyorsanız büyünün tesir süresi sona ermeden önce mutlaka yeniletilmesini sağlamalısınız. Ayrıca hiç bir şekilde büyüyü kendiniz de yenilemeye kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyü yöntemini yanlış bir şekilde uyguladığınız da siz büyüden olumsuz yönde etkilenmeye başlayacaksınızdır. Mutlaka medyuma giderek büyüyü yenilemeyi tercih etmelisiniz.

Muska Yöntemi ile Aşık Etme Nasıl Bozulur

Bu büyünün yapımı ne kadar zor ise bozulması da o kadar zor ve zaman alıcıdır. Büyünün bozulması için kişiler mutlaka medyuma gitmelilerdir. Medyuma gittiğinizde mutlaka büyülü muskayı da yanınızda götürmelisiniz. Bu muska üzerindeki büyü bozulması için medyum  harflilerin gücünden yararlanacaktır. İlk olarak medyum bu varlıklar ile iletişime geçer ve onları büyünün bozulması için ikna etmek zorundadır. Aksi taktirde büyü bozulmayacaktır. Büyü üç harflilerin yardımı ile bozulduktan sonra etkileri yavaş yavaş kişi üzerinden kalkmaya başlayacaktır. Muska Yöntemi ile Aşık Etme bozulduktan sonra kişi kendi yaşımın kaldığı gibi devam edecek ve sizi de unutacaktır. Kişi hiç bir şekilde üzerinde büyü olduğunu anlamaz, hiç bir şey yokmuş gibi yaşamına devam eder. Bu yüzden de kısa bir süre içerisinde kendini toparlayacaktır. Özellikle büyü kişinin gücünü emdiği için belli bir süre boyunca kişi kendini yorgun hissedebilir. Bu yorgunluk zaman içerisinde kişinin gücünü yeniden toplaması ile geçecektir.

Muska Yöntemi ile Aşık Etme Günah mıdır

Muska Yöntemi ve büyü dinimiz de en büyük günahlardan biridir. Hiç bir şekilde bu yöntemi uygulamanızı tavsiye etmiyoruz ve bizlerde kesinlikle bu yöntemi kullanmıyoruz. Dinimize göre büyü yöntemini kullanarak kişileri Tesirleri altına alan kişiler Allah’a şirk koşmuş sayılırlar. Yaratanın yazdığı kaderi hiçe saymış olursunuz. Bu yüzden de mutlaka cezalandırılacaklardır. Büyü yöntemini kullanan kişiler bu dünya da ya da mutlaka öbür dünyada cehennem ateşi ile cezalandırılırlar. Muska Yöntemi ile Aşık Etme yöntemini kullanmayı kesinlikle tercih etmemelisiniz. Sevdiğiniz insanın sizinle birlikte olmasını istiyor iseniz bu kişiye duygularınızı açarak doğal yöntemler ile kişiyi hayatınıza sokmaya çalışmalısınız. Aksi taktirde mutlaka cezalandırılacak ve büyünün olumsuz etkileri ile karşı karşıya kalacaksınızdır. Büyü sadece karşı tarafı değil belli bir süre sonra sizi de etkisi altına alan bir yöntemdir. Bu yüzden bu yöntemden uzak durmalısınız.

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir