Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Mum Büyüsü

Mum Büyüsü

Mum Büyüsü Nedir?

Farklı güçlerin etkisi ile insanları kontrol altına almaya yarayan bir yöntem olan büyü, çok sık insanlar tarafından kullanılmaktadır. Büyü farklı amaçlar için uygulanabilmektedir. Bazı Büyüler iyi niyetler için bereket ve kısmet açma için kullanılırken bazı Büyüler de kötü amaçlar için kullanılmaktadır. İyi niyetle yapılan Büyüler ak büyülerdir, kötü niyet için uygulanan Büyüler ise kara büyülerdir. Kara Büyülerden biri olan mum Büyüsü oldukça zor yapılmaktadır. Mum Büyüsü özel olarak bir ayinle uygulanmaktadır. Genel olarak da bu büyünün yapımında medyumlar üç harflilerin kullanırlar. Bu yüzden kişiler bu büyünün uygulamasını kendi başlarına yapmaya kalmamalıdırlar. Kişi herhangi bir şekilde büyüyü kendisi yapmaya kalkar ise büyünün tüm kötü enerjisini üstüne çekecektir. Bu yüzden de kişiye üç harfliler musallat olabilir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için mutlaka kişilerin medyuma giderek büyü yöntemini uygulatmaları gerekmektedir. Bu şekilde kendinizi büyünün olumsuz özelliklerinden korunmuş olursunuz.

Mum Büyüsü ile Aşık Etme

Mum Büyüsü genel olarak aşk için uygulanan bir büyü yöntemidir. Kişi sevdiği insana doğal yollar ile ulaşamadığında bu büyü yöntemini kullandığında istediği kişiyi rahatlıkla kendine aşık edebilir. Bu yöntem çok güçlü olduğu için kimse karşınızda duramayacaktır ve size aşık olacaktır. Bu yöntemle istediğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz.

Mum Büyüsü Nasıl Yapılır

Mum Büyüsünün yapımı için kişi mutlaka medyuma gitmelilerdir i. Medyum loş bir ortamda 42 adet mumu yan yana dizer. Daha sonra büyülü sözcükler söylenmeye başlanır ve büyü yapılacak olan kişinin de ismi okunarak mumlar teker teker yakılmaya başlanır. Bu mumları hepsi sönene dek büyülü sözcükler söylenmeye devam edilir. Büyünün yapımına üç harfliler de yardım etmektedir. Üç harflilerin de yardımı ile büyü tamamlandıktan sonra artık kişi büyünün etkisine göre hareket etmeye başlayacaktır. Mum Büyüsü bu şekilde yapılır.  Büyü yapıldıktan hemen sonra kişinin davranışlarında farklılıklar olduğu gözlemlenecektir. Kişi artık kendi gibi hareket edemez. Kişi üzerindeki bu davranış değişikliği de fark edilecektir. Fakat kişi kendisinde meydana gelen bu değişikliğin farkına varmaz. Artık büyünün etkisi ve üç harflilerin verdiği vesveselerden dolayı kişi sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacaktır. Kişi sabah akşam sizi düşündüğü için artık tamamen sizinle alakalı hayaller kuracak ve size aşık olacaktır. Mum Büyüsü bu şekilde kişi üzerinde Tesir etmeye başlar.

Mum Büyüsü Tesir Süresi

Büyülerin Tesir Etme Süresi birbirlerinden farklılık göstermektedir. Bazı Büyüler çok güçlü olduğu için tesir etme süreleri de oldukça uzun sürmektedir. Bu Büyülerden biri de yapımı ile zor olan mum Büyüsüdür. Mum Büyüsü çok güçlü bir büyü olduğu için tesir süresi çok uzun sürmektedir. Büyülerin Tesir süreleri bittiğinde artık kişi normal hayatına ve davranışlarına geri dönecektir. Bu yüzden mutlaka büyülerin belli bir süre sonra yeniletilmesi gerekmektedir. Büyüler yeniletildiği sürece kişi üzerindeki tesiri devamlılık kazanır. Bu yüzden büyülerin Tesir süresine önem vermeli ve yeniletmelisiniz. Bu büyünün yeniletilmesi için mutlaka kişilerin medyuma giderek büyüyü yeniden yaptırmaları gerekmektedir. Aksi taktirde büyü etkisini kaybeder. Büyü yeniletildikten sonra aynı şekilde kişi üzerinde Tesir Etmeye Devam edecektir. Mum Büyüsü yeniletilmez ise kişi büyünün tesiri altından çıkacağı için kısa süre içerisinde olup bitenin farkına varacaktır ve sizi terk edecektir. Bu yüzden ara ara büyünün yeniletilmesini sağlamanız gerekmektedir.

Mum Büyüsü Yaptırmak Günah mı?

Büyüler insanların davranışlarını değiştiren bir yöntem olduğu için dinimizce kesinlikle yasaklanmıştır. Bu yüzden kesinlikle dinimizce büyü yapmak ve yaptırmak yasaktır, günahtır. Büyü Yaptırmak yerine doğal yollar ile amacınıza ulaşmayı denemelisiniz. Büyü ne amaçla yapılır ise yapılsın karşı tarafın hayatı etkileneceğini için büyüden uzak durmalısınız. Bizlerde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Mum Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bu büyünün yapımı çok zahmetli olduğu için mutlaka bozulması da zaman alacaktır. Bu yüzden bu büyünün bozulması için mutlaka kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişi kesinlikle mum Büyüsü bozulması için kendi başına herhangi bir şey yapmaya kalmamalıdır. Aksi taktirde üç harflilerin dikkatini çekecek ve onların musallat olması gibi durumlarla karşı karşıya kalacaktır. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Büyü gene üç harfliler kullanılarak Bozulmalıdır. Büyü bozulduktan sonra kişi hemen eski davranışlarına geri dönmez. Büyü güçlü olduğu için belli bir zaman geçtikten sonra kişi büyünün etkisi altından çıkacaktır. Kişi büyünün etkisinden çıksa bile enerjisi ve modu düşük olacaktır. Bu da büyünün kişinin enerjisini çekmesinden kaynaklanmaktadır. Mum Büyüsü bozulduktan sonra kişi kendini güçsüz hissedebilir. Kişide sürekli bir uyku hali olacaktır. Tüm bu etkiler zaman içerisinde geçer. Kişinin hemen eski haline dönmesi beklenmemeli.

Mum Büyüsü Tehlikeli mi?

Büyüler genel olarak üç, harfliler kullanılarak yapıldığı için tehlikeli olabilmektedir. Büyünün tehlikelerinden korunmak için kişiler kendilerine bir koruma muskası yaptırabilirler. Üç harfliler insanlarla uğraşmayı sevdikleri için sadece büyü yapılan kişiye değil aynı zamanda büyü yaptıran kişiye de musallat olabilirler. Bu yüzden çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Büyüler genel olarak tehlikeli ve günahtır. Büyü yöntemini kullanmak yerine doğal yollar ile sevdiğinizi etkilemeye çalışmak sizler için çok daha iyi olacaktır. Bu yöntemi kullanmanızı sizlere tavsiye etmiyoruz ve bizlerde kullanmıyoruz.

Mum Büyüsü Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

[toggles title=”Mum Büyüsünü Yapıyor muyuz?”] Mum büyüsü çalışmamız yoktur.
[/toggles] [toggles title=”Mum Büyüsünü Kime Yaptırabilirsiniz?”] İnternetten araştırma yaparak deneyimli medyumlarla iletişime geçerek yaptırabilirsiniz.
[/toggles] [toggles title=”Mum Büyüsünü Tavsiye Ediyor muyuz?”] Genel olarak insanlara zarar veren bir büyüdür. Kesinlikle tavsiye etmiyoruz.
[/toggles] [toggles title=”Mum Büyüsü Kesin Tutar mı?”] Hiç bir büyünün garantisi yoktur.
[/toggles] [toggles title=”Mum Büyüsü Kaç Günde Yapılır?”] 7 Gün süren bir büyüdür.
[/toggles] [toggles title=”Ne Zaman Tesir Eder?”] Tesir süresi kişiden kişiye göre değişkenlik gösterir.
[/toggles] [toggles title=”Ne Zaman Etki Eder?”] 21 Gün içinde etkisini tamamen gösterir.
[/toggles]

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

2 comments

  1. blank

    ben kızın birine aşığım 40 takla attım kendimi sevdiremedim kız bırakın beni sevmeyi görünce cin çarpmışa dönüyor. Tabiri caizse durum bu. Ben araştırdım taraştırdım büyü yaptırmaya karar verdim ama bir sürü aşk büyüsü var anlatılanların çoğunun da gerçek olmadığını düşünüyorum. Bu mum büyüsü ile aşık etme çok dikkatimi çekti heryerde bahsediliyor ama aşk celbi diye bişey daha duydum ikisi arasında kararsızım bugüne kadar hiç mum büyüsü yaptıran oldu mu? Olduysa nasıl sonuç aldı? Ayrıca aşk celbi hakkında bildikleriniz var mı arkadaşlar?

  2. blank

    kimse cevap vermemiş geçrekten üzüldüm. En azından ben ne yaptım buraya yazayım belki birilerine yol göstermiş olurum. aşık olduğum kızında bana aşık olması için harmura aşk celbi diye bir çalışma yaptırdım. 0 553 371 89 94 bu numaradan medyum burak hocayı aradım sıkıntımı anlattım aşk celbini önerdi hocamız sağolsun. Ondan sonra herşey kendi kendine gelişti. Buraya niye tekrar geldim onuda anlatayım birilreri cevap vermiş mi diye bakmak istedim sadece ama üzüldüm eminimki birçok kişi büyü falan yaptırıyor neden kimse sonucunu yazmıyor kimse sizi yemez arkadaslar çekindiğiniz ne var aşk farklı bir duygudur gururu da olmaz zaten.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir