Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Latin Büyüsü

Latin Büyüsü

Latin Büyüsü Nedir?

Büyü yöntemi çok eski zamanlardan bu yana kullanıldığı için farklı ülkelerin ve farklı kültürlere ait büyü yapım çeşitleri vardır. Bunlardan biri de Latin büyüsüdür. Latin büyüsü çok güçlü bir büyü olduğu için günümüzde bile kullanılmaktadır. Latin büyüsü aşk için kullanılan bir büyü yöntemidir. Bu Latin büyüsü Arapça harfler kullanılarak yapılır. Fakat büyünün yapım şekli bir ayin ve ritüel tarzında olduğu için etkisi büyük olur. Büyünün yapım aşamaları ve etkisi diğer büyülere göre çok daha farklıdır. Bu yüzden bu büyü herkes tarafından bilinmez ve her medyum tarafından da yapılmaz. Gücü çok büyük olduğu için büyü yapan kişiyi de etkisi altına alabilmektedir. BU yüzden çok iyi bir medyuma giderek büyüyü yaptırmayı tercih etmelisiniz. Hiçbir şekilde bu büyü yöntemini kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Kişi kendisi büyü yöntemini uygulamaya kalktığında olumsuz pek çok durumla karşılaşacaktır. Özellikle Latin büyüsü üç harflilerin kabilesi kullanılarak yapıldığı için kişi bu varlıkların saldırısına uğrayabilir, musallat olma durumları ile karşılaşabilir. Özellikle üç harfliler çok tehlikeli varlıklardır ve bu varlıkların etkisi altına girdiğinizde kesinlikle sizi de büyünün içine çekeceklerdir. Bu yüzden Latin büyüsünü yapmak yerine kuvvetli bir medyum tercih ederek büyüyü yaptırmayı tercih etmelisinizdir. Bu şekilde kendinizi büyünün olumsuz etkilerinden korumuş olursunuz ve zarar görmeden büyünün karşı taraf üzerinde etki etmesini sağlayarak amacınıza ulaşacaksınızdır.

Latin Büyüsünün Yapımı

Latin büyüsü bizim kültürümüze ait bir yöntem değildir. Çok eski zamanlarda kavimler tarafından da uygulanan bu yöntem büyüler arasındaki en kuvvetlisidir ve bu yüzden çok da tehlikelidir. Bu Latin büyüsü yapımı için kişi medyuma gittiğinde bir ritüel şeklinde büyü uygulanmaktadır. Büyünün yapımı için üç gün öncesinden hazırlıklara başlanması gerekmektedir. Medyuma ilk olarak büyü yapılacak olan kişinin fotoğrafını götürmeniz gerekmektedir. Bu fotoğraf üzerine medyum üç gece boyunca dualar okur ve büyülü sözcükleri söyler. Sürekli olarak fotoğrafı bir tas dolusu su içerisine batırarak çıkarır. Bu şekilde fotoğraf üzerinden büyü tılsımlanması yapılmış olunur. Daha sonra bu fotoğraf üzerine büyülü sözcükler yazılır. Fotoğraf bir bez içerisine sarılır ve üç harflilerden yardım almak için medyum karanlık bir odada onlar ile iletişime geçer. Üç harflilerin de yardımı ile büyü tamamlanmış olur. Bu muskanın mutlaka kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Genellikle yastık içine ya da kapı girişlerinde bir yere büyü saklandığında çok daha etkili olmaktadır. Büyü kişiye ne kadar yakın olur ise etkileri de o kadar kısa bir süre içerisinde görülmeye başlanacaktır. Latin büyüsü bu şekilde tamamlanmış olur. Büyü işlemleri bittikten üç gün sonra kişi büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacaktır.

Latin Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etkileri

Latin büyüsü yapıldıktan sonra muskanın çok iyi bir şekilde saklanmasına çok dikkat etmelisiniz. Eğer muska herhangi bir şekilde bulunur ya da açılır ise kısa zamanda büyü tesirini kaybedecektir. Sadece büyü tesirin kaybetmez aynı zaman da büyü üç harfliler kullanılarak yapıldığı için bu varlıklar büyünün bozulmasına çok sinirlenecekleri için size ve büyüyü bozan kişiye musallat olacaklardır. Bu yüzden muskanın çok iyi bir şekilde saklanmasına dikkat etmelisiniz. Latin büyüsü bittikten sonra aradan biraz aman geçer ve kişi büyünün etkisi ile hareket etmeye başlayacaktır. Kişi hiçbir şekilde kendi iradesini kullanamaz hale gelir. Bu yüzden büyü nasıl isterse o şekilde davranmaya başlayan kişi kısa sürede size aşık olacaktır. Büyünün kişi üzerinde etki etmesini sağlayan üç harfliler sürekli olarak kişiye vesveseler verirler. Kişi bu vesveseler doğrultusunda hareket eder ve gece gündüz demeden kişinin aklında sürekli olarak siz olacaksınızdır. Latin büyüsü yapıldıktan sonra kişi rüyalarında da sürekli olarak sizi görecektir. Giderek büyünün kişi üzerindeki etkisi artış gösterir. Bu yüzden de kişi size çok daha bağlı bir hale gelir ve kısa sürede size gelerek bu duygularını dile getirecektir. Büyü tesiri güçlü olduğu içi kişi üzerinden de kolay kolay çıkmaz. Büyünün etkisi ne kadar uzun süreli olarak kişi de kalır ise kişi de sizin yanınızda o kadar uzun süreli olarak kalacaktır. Latin büyüsü en güçlü aşk büyüsü olduğundan dolayı kişi üzerinde etkileri çok daha hızlı bir şekilde görülür ve tesir gücü de çok daha büyüktür. Kişi büyünün etkisi altında olduğu için herhangi bir şekilde hareketlerini anormalliğini fark etmeyecektir. Kişi çevresinden tamamen soyutlanmış siz odaklı bir şekilde hayatını yaşamaya başlar. Bu durum kişinin çevresi tarafından fark edilse bile onlarda herhangi bir şekilde büyü olup olmadığını anlamayacaklardır. Bu şekilde Latin büyüsü gücünü kişi üzerinde gösterir.

Latin Büyüsünün Kişi Üzerinde Tesir Etme Süresi

Büyülerin tesir süreleri belli bir zaman boyunca kişiler üzerine etki etmektedir. Bu yüzden mutlaka bu süre sona erdiğinde kişi eski hayatına geri dönüş yapacaktır ve büyünün tesiri altından çıkacaktır. Büyünün tesirinin daha kuvvetli bir şekilde etki etmesi ve sürenin uzaması için büyülerin yeniletilmesi gerekmektedir. Latin büyüsü en güçlü aşk büyüsü olduğu için bu büyünün yeniletilmesi için sık sık bir işlem uygulamanıza gerek yoktur. Bu büyünün yeniletilmesi için mutlaka gene medyuma gitmelisiniz. Tüm ayinlerin tekrar en başından yapılması gerekmektedir. Büyü en başından düzgün bir biçimde yapıldığında etkileri gene aynı şekilde kişiler üzerinde tesir etmeye devam edecektir. Büyü yeniletilmesinin mutlaka tesir süresi sona ermeden önce yapılması gerekmektedir. Aksi taktirde kişi büyünün etkisi altından çıkacağı için sizi terk edecektir.  Kişinin size bağlı bir halde kalması için bu tesir süresine çok önem vermelisiniz.

Latin Büyüsünü Yaptırmak Günah mıdır?

Büyü yöntemi pek çok farklı dinde yer almaktadır. Bizim dinimize göre büyü yöntemini kullanarak insanları tesir altına almak çok büyük günahtır. Bir Müslüman kesinlikle bu yöntemi kullanmamalıdır. Ne amaçla olursa olsun bu büyü yöntemini kullandığınızda dinimize göre cehennem ile cezalandırılacaksınızdır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalısınız. Aksi halde cezalandırılacaksınızdır. Bizlerde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz. Bu yöntemi sizlere de kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Büyü yöntemini kullanmak yerine sevdiğiniz kişiye açılarak duygularınızı dile getirmeniz sizin için daha iyi olacaktır.  Büyü yöntemi kişilerin duygularını ve idrakını kontrol etmenizi sağladığı için kişi zaten gerçek hisleri ile sizin yanınızda olmaz. Bu yüzden de büyünün tesiri bittiği gibi kişi ile olan ilişkinizde bitecektir. Bu yüzden bu sevgi ve aşk gerçek duygularla yaşanmaz Böyle bir şey yaşamak yerine gerçekten sizi seven ve değer veren biri ile birlikte olmayı tercih etmelisiniz. Böylesi sizler için çok daha iyi olacaktır. Latin büyüsü çok güçlü bir büyü olduğu için sevdiğiniz insanı uzun süreli olarak yanınızda tutabilirsiniz fakat bu süre de bir gün sona erecektir. Bu yüzden hiçbir şekilde sevdiğiniz kişi sizi sonsuza dek sevmez ve yanınızda kalmaz. Bundan dolayı büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Tercih ettiğinizde de sonuçlarına katlanmak zorunda kalacaksınızdır.

Sıkça Sorulan Sorular

[toggles title=”Kısaca Latin Büyüsü Nedir?”] Sevdiğini kendine aşık etme büyüsüdür.
[/toggles] [toggles title=”Latin Büyüsü Kaç Günde Yapılabilir?”] 3 Günde basit bir şekilde yapılabilen bir büyüdür.
[/toggles] [toggles title=”Latin Büyüsü Ne Zaman Tesir Eder?”] Doğru yapılırsa bir hafta içerisinde tesir eder.
[/toggles] [toggles title=”Latin Büyüsü Etkisini Tamamen Ne Zaman Gösterir?”] Etkisini tamamen göstermesi için ortalama bir ay beklenmelidir.
[/toggles] [toggles title=”Latin Büyüsünü Kime Yaptırmalısınız?”] Biz latin büyüsü yapmıyoruz. Ancak aşk celbi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
[/toggles]

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir