Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Kuvvetli İp Büyüsü

Kuvvetli İp Büyüsü

İp Büyüsü

Bazı büyülerin gücü oldukça büyüktür ve yapıldıkları andan itibaren karşı tarafı etkisi altına alırlar. Bu tarz büyüler genellikle aşk büyüleri ve bağlama büyüleridir. Bu büyüler kara büyüler arasında yer alır ve insanlar tarafından oldukça sık tercih edilmektedir. Bu bağlama büyülerinden biri olan kuvvetli ip büyüsü kişilerin sevdikleri insana kavuşmaları için uyguladıkları bir yöntemdir. Bu yöntemi kullandığınızda istediğiniz kişinin sizi sevmesini ve size gönülden bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte olabilirsiniz. Büyülerin gücü çok büyük olduğu için yapıldıkları andan itibaren karşı taraf kendi düşünceleri ve duyguları ile hareket edemez hale gelir. Bu yüzden de kişi tamamen büyünün etkisi ile hareket etmeye başlayacaktır. Bu şekilde büyü yöntemini kullandığınızda karşı tarafın duygularını kontrol altına alabilirsiniz. Kuvvetli ip büyüsünün gücü çok büyük olduğu için siz büyü yöntemini kendi başınıza uygulamaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek büyünün uygulanmasını sağlamalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Büyünün gücü çok büyük olduğu için kısa sürede olumsuz etkileri sizi sarabilir ve siz bunun farkına varmazsınız. Ayrıca bu büyü uygulanırken üç harflilerden de yardım alındığı için bu varlıkların size musallat olması gibi durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Böyle bir durumla karşılaşmamak için mutlaka medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz.

Kuvvetli İp Büyüsü Nasıl Yapılır

Bu büyü uygulanması için medyum bir urgan kullanır. Bu urgan üzerine büyülü sözcükler söylenir ve kişinin kalbinin size bağlanması için düğümler atılır. Bu her düğüm atılırken büyü yapılacak olan kişi ile sizin isminizin tekrar edilmesi gerekmektedir. Büyü üç harflilerin de gücü kullanılarak tamamlanmış olacaktır. Bu şekilde büyü tamamlandıktan sonra mutlaka kişinin evinde yatağına yakın olan bir yere bu düğümlü urganın saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü etkisini kişi üzerinde gösterecektir. Aksi taktirde büyünün hiçbir şekilde bir etkisi olmayacaktır. Kuvvetli ip büyüsü bu şekilde yapılır. Büyü yapıldıktan kısa bir süre sonra kişi üzerinde etkilerini göstermeye başlayacaktır. Büyünün gücü çok büyük olduğu için kısa zamanda tesir eder ve bu tesir süresi de diğer bağlama büyülerine göre çok daha büyük olacaktır.

Kuvvetli İp Büyüsü Belirtileri Nelerdir

Bu büyü yapılıktan sonra kişinin davranışlarında fark edilir değişiklikler oluşmaya başlayacaktır. Artık kişi kendisi gibi davranamaz hale gelir. Kişi sürekli olarak gündüz gece demeden sizi düşünmeye başlayacaktır. Bu yüzden de sürekli olarak sizin yanınızda olmak isteyecektir. Belli bir süre geçtikten sonra kişi size gelerek duygularını açacaktır. Büyü üç harflilerin yardımı ile yapıldığı için kişi onların verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden de daha hızlı bir şekilde büyünün etkisi altına girer. Kişide oluşan bu davranış değişikliklerini kişi kendisi büyünün etkisi altında olduğu için fark etmeyecektir. Fakat çevresindeki insanlar bunu fark edeceklerdir. Kuvvetli ip büyüsü çok güçlü bir büyü olduğu için hemen kişi üzerinde etkisini göstermeye başlar ve amacınıza çok kısa bir zaman içerisinde ulaşacaksınızdır.

Kuvvetli İp Büyüsü Nasıl Anlaşılır

Bu büyünün gücü büyük olduğu için kişi üzerinde etki etmeye başladığı andan itibaren artık kişi kendi iradesi ile hareket edemez konuma gelecektir. Bu yüzden de artık kişide bazı davranış değişiklikleri oluşur. Çevresindeki insanlar kişinin bu anlamsız ani davranış değişikliklerini fark edeceklerdir. Kuvvetli ip büyüsü en büyük belirtisi kişinin gözünün sadece karşı tarafı görmesidir. Kişi artık sosyal hayatını ve arkadaş çevresini tamamen unutur. Onlarla iletişime geçmez. Kendini tamamen kapatır ve normal hareketler sergileyemez. Kişinin üzerinde büyü olup olmadığını ondaki bu ani değişiklikten anlayabilirsiniz.

Kuvvetli İp Büyüsü Tesir Süresi Nedir

Bu büyü güçlü bir büyü olduğu için oldukça uzun süreli olarak kişi üzerinde etkisini gösterir. Fakat bir gün mutlaka bu tesir süresi sona erecektir. Bu yüzden mutlaka kişi üzerindeki büyünün etkisinin devamlılığı için ara ara büyü kontrol edilmelidir. Ancak bu şekilde kişi üzerindeki büyünün etkisinin azalıp azalmadığını anlayabilirsiniz. Büyünün etkisi azaldığında hemen büyünün tesir süresinin yeniletilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün etkilerinin kişi üzerinde devam etmesini sağlayabilirsiniz. Aksi taktirde kişi büyünün etkisi altından çıkacağı için kısa süre içerisinde eski davranışlarına ve hayatına geri dönecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün belli bir süre sonra yeniletilmesi gerekmektedir. Kuvvetli ip büyüsü yeniletilmesi için kişilerin mutlaka tekrar medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyum gene aynı şekilde büyüyü yaparak yeniletilmesini sağlar. Bu şekilde büyü yeniletildikten sonra kişi gene büyünün tesiri altına girerek hareket etmiş olacaktır. Büyü yeniletildiği için kişi gene aynı şekilde sizi sevmeye devam edecektir. Tesir süresi büyüler için oldukça önemlidir ve mutlaka kontrol edilerek zamanı geldiğinde yeniletilmesi gerekmektedir. Mutlaka büyünün tesir süresi bitmeden önce yeniletilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde kişi üzerindeki büyünün etkisi ortadan kalkacağı için kişi üzerinde büyü olduğunun farkına varacaktır. Bu yüzden bu sürenin bitmemesine önem vermelisiniz.

Kuvvetli İp Büyüsü Nasıl Bozulur

Bu büyünün yapımı oldukça zor olduğu için bozulması da zor olacaktır. Büyüyü kesinlikle kendiniz bozmaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Aksi taktirde bu kez siz büyünün olumsuz etkilerinden etkileneceksinizdir ve büyü sizi sarmaya başlayacaktır. Aynı zamanda büyü üç harfliler kullanılarak yapıldığı için büyünün bozulması sırasında size üç harfliler de musallat olabilirler. Böyle bir durum söz konusu olmaması için mutlaka medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz. Medyuma gittiğinizde büyülü ipi de yanınızda götürmeniz gerekmektedir. Medyum bu ipteki her bir düğümü dualar okuyarak tek tek çözer. Daha sonra bu düğümler açıldığında büyünün etkisi ortadan kalkmış olacaktır. Kişi kuvvetli ip büyüsü etkisinden hemen kurtulamaz. Mutlaka belli bir süre geçmesi gerekmektedir. Kişi ancak bu süre sona erdiğinde kendini toparlar ve tamamen büyünün etkisi altından çıkar. Bu şekilde kişi büyüden kurtulduktan sonra normal bir şekilde hareket etmeye başlar ve sizi sevmediğin anlayacağı için sizi terk edecektir.

Kuvvetli İp Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Büyü yöntemine dinimizde yer verilmiştir. Fakat bu yöntem oldukça tehlikelidir. Dinimize göre bir insanın iradesi dışında kişilerin hayatlarına müdahale etmek çok büyük günahtır. Hiçbir şekilde hiç kimse bir başkasının hayatını büyü yöntemi ile değiştiremez. Bu yöntem ne amaçla kullanırsanız kullanın dinimize göre mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Böyle bir durum çok büyü günahtır. Bu büyü yöntemini kullanan kişiler öldüklerinde cehenneme gideceklerdir. Bu dünyada da mutlaka pek çok olumsuzluk ile karşı karşıya kalacaklardır. Bu kuvvetli ip büyüsü yapıldığında kişi sizi gerçekten sevmez. Büyünün etkisi sona erdiğinde kişi de sizi terk edecektir. Bu yöntem geçici bir çözümdür. Hiçbir şekilde böyle bir yöntemi kullanarak sevdiğiniz insanı elde etmeye kalkmamalısınız. Aksi taktirde günaha girmiş olursunuz ve mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Bunun yerine sevdiğiniz kişiye doğal yollarla ulaşmaya çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Sevdiğiniz kişiye doğal yollar ile ulaştığınızda kişi sizi gerçekten seveceği için hayatınızda kalıcı olacaktır. Büyü yönteminde ise kişi sizi mutlaka tesir süresi bittiğinde terk edecektir.

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir