Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Kurşun Büyüsü ile Sevdiğine Kavuşma

Kurşun Büyüsü ile Sevdiğine Kavuşma

Kurşun Büyüsüyle Kavuşma

Büyüler genelde hep kişilerin sevdikleri insanı elde etmek için tercih ettikleri bir yöntemdir. Bu yöntem uygulanırken pek çok farklı materyal ve güçten yararlanılmaktadır. Bu yüzden Büyüler ve yapım şekilleri birbirlerinden farklılık göstermektedir. Büyünü gücünü belirleyen kullanılan materyaldir. Aynı zamanda medyumlar büyünün gücünün çok daha büyük olması için  harflilerden de yardım almaktadır. Üç harfliler büyünün çok daha güçlü ve tesir süresinin  çok, daha uzun olmasını sağlarlar. Fakat üç harfliler kişiler ile uğraşmayı onların enerjilerini çekmeyi severler. Bu yüzden büyülerin yapımı için hiç bir şekilde kişiler herhangi bir şey yapmamalıdırlar. Mutlaka medyuma gidilerek büyünün gerçekleştirilmesi sağlanmalıdır. Aksi taktirde sizde büyünün gücü altına girersiniz ve istediğiniz şekilde hareket etmeye başlayacaksınızdır. Kurşun Büyüsü ile Sevdiğine Kavuşma için medyuma giderek büyüyü yaptırdığınızda kısa süre içerisinde sevdiğiniz kişi ile birlikte olacaksınızdır.

Kurşun Büyüsü ile Sevdiğine Kavuşma Nasıl Yapılır?

Bu büyünün uygulanması için medyuma gittiğinizde bir kurşun alınır ve güzelce ısıtılır. Daha sonra bu kurşun bir tas su içerisine atılır. Kurşun anında şekil değiştirecek ve parçalara ayrılmaya başlayacaktır. Bu kurşun alınır ve üzerine tılsımlı, aşk sözcükleri okunur. Kişinin de ismi okunduktan sonra artık kurşun bir bez içerisine alınarak güzelce sarılır. Bu kurşunun mutlaka kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Aksi taktirde hiç bir şekilde büyünün kişi üzerinde bir etkisi kalmayacaktır. Büyü gücü çok büyük olduğu için kişi üzerinde 24 saat gibi kısa bir süre içerisinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Kurşun büyüsü ile Sevdiğine Kavuşma bu şekilde yapılır. Büyü yapıldıktan sonra çok kısa bir süre içerisinde sevdiğiniz kişinin davranışları değişiklik göstermeye başlayacaktır . Kişi artık sürekli olarak sizin hayalinizi yatıp kalacak, her yerde sizi görmeye başlayacaktır. bu yüzden sürekli olarak kişi sizin yanınızda olmak ister ve size olan duygularını en kısa süre içerisinde açacaktır.

Kurşun Büyüsü ile Sevdiğine Kavuşma Kişi Üzerindeki Etkileri

Kurşun Büyüsü yapıldıktan sonra kişi artık tamamen duygu ve düşünce olarak size bağlı bir hale gelecektir. Kişi tamamen size bağlı bir hale gelir. Sabah akşam demeden kişi sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacaktır. Bu yüzden de kişi artık her yerde sizi görmeye başlar ve rüyalarına bile siz gireceksinizdir. Büyü yöntemi çok kuvvetli olduğu için çok kısa bir süre içerisinde kişinin duygu ve düşüncelerine hükmedebilirsiniz. Büyü yöntemi ile istediğiniz kişinin duygularını değiştirebilirsiniz. Bu yöntem o kadar kuvvetlidir ki kısa zamanda amacınıza ulaşacaksınızdır. Kurşun büyüsü ile Sevdiğine Kavuşma için tesir süresine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Büyünün tesir süresi ne kadar uzun sürer ise kişi sizin yanınızda o kadar uzun süreli olarak kalacaktır. Tesir süresi bittiğinde ise kişi büyünün etkisi altından çıkacağı için artık sizi sevmediğini fark edeceği içinne sizi terk edecektir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için mutlaka büyünün tesir süresine dikkat etmeniz gerekmektedir.

Kurşun Büyüsü ile Sevdiğine Kavuşma Tesir Süresi Ne Kadardır?

Büyüler ne kadar güçlü olurlarsa olsunlar mutlaka bir tesir süreleri vardır. Bu tesir süresi sona erdiğinde ise kişiler büyünün etkisi altından kurtulurlar. Bu yüzden de mutlaka büyünün belli bir süre sonra yeniletilmesi gerekmektedir. Bu kurşun Büyüsü İle Sevdiğine Kavuşma için büyünün mutlaka Tesir süresi geçmeden önce yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletilmesi için mutlaka kişilerin gene aynı medyuma gitmesi ve aynı şekilde büyünün tekrardan yapılması gerekmektedir. Büyü yeniletildiğinde tüm etkileri ve gücü de yenilenmiş olacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz insanda gene büyünün etkisi altına gireceği için gene sizi sevmeye devam edecektir. Büyü aynı gücü ve tesir süresi ile yenilenmiş olur. Bu yüzden kişi gene yanınızda olacaktır. Fakat büyü belli bir süre sonra yeniletilmez ise kişi üzerindeki tüm etkisi ortadan kalkacağı için kişi sizi sevmediğini anlar ve sizi terk edecektir. Kişinin sizi terk etmemesi için mutlaka büyünün tesir süresine dikkat etmelisiniz gerekmektedir. Bu tesir süresi sona ermeden önce mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün tesir süresinin devamlılık kazanmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda büyünün tesir süresi bittiğinde kişi büyünün etkisi altından çıkacağı için üzerindeki bu değişikliğin büyü yüzünden olduğunu da anlayacaktır.

Kurşun Büyüsü ile Sevdiğine Kavuşma Günahmıdır?

Büyü yöntemi ne için ve ya nasıl yapılırsa yapılsın çok büyük günahtır. Hiç bir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Eğer büyü yöntemini kullanırsanız dinimize göre çok büyük günaha girmiş sayılırsınız. Büyü yöntemi en büyük günahlardan biridir. Bu büyü yöntemini kullanan kişiler Allah’a karşı gelmiş sayılırlar. Bu yüzden h bir şekilde büyü yöntemini kullanmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde dinimize göre mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Büyü yöntemini uygulayan kişiler cehennem ile cezalandırılacaklardır. Bu yöntemden kesinlikle uzak durmalısınız. Kurşun büyüsü ile Sevdiğine Kavuşma yerine doğal yollar ile sevdiğiniz insanın sizi sevmesini sağlamalısınız. Aksi taktirde cehenneme gidersiniz. Kişi sevdiği insanı doğal yollarla elde ettiğinde sevdiği insan hep yanında olacaktır. Fakat bu yöntemi denediğinizde büyülerin belli bir tesir süresi olduğu için kişi sizin yanınızda sadece büyünün etki süresi boyunca kalacaktır. Bu yüzden sevdiğiniz insan elinde sonunda sizden ayrılacaktır. Bu yüzden doğal yolları denemeniz sizin için daha iyi olacaktır. Bu büyü yöntemini bizler kesinlikle kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Büyü yöntemini ne amaçla olursa olsun kullanmayı denememelisiniz.

Kurşun Büyüsü ile Sevdiğine Kavuşma Nasıl Bozulur?

Bu büyünün bozulması için kişiler hiç bir şekilde kendileri herhangi bir şey yapmaya kalkmamalıdırlar. Mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız gerekmektedir. Medyuma gittiğinizde yanınızda büyülü kurşunu da mutlaka götürmelisiniz. Medyum üç harfliler ile iletişime geçer ve eğer bu varlıklar ister ise büyü bozulacaktır. Aksi taktirde büyü gene kişi üzerinde etki etmeye devam edecektir. Büyü bozulduktan sonra kişi belli bir süre daha kişi üzerinde etki etmeye devam eder. Büyünün tam anlamıyla kişi üzerinden kalkması için mutlaka belli bir sürenin geçmesi gerekmektedir. Aksi taktirde kişi kendini toparlayamaz. Bu süre geçtikten sonra kişi enerjisini toplar ve sakin bir şekilde hayatını yaşamaya devam edecektir. Kurşun büyüsü ile Sevdiğine Kavuşma bozulması için medyumun üç harflileri kullanmasının sebebi büyünün yapımında da bu varlıkların kullanılmasıdır. Büyü bozulduktan sonra kişi kendi gücünü kaybettiği için bir süre gücünü toparlaması gerekmektedir. Bu yüzden büyünün etkisi hemen kişi üzerinden kalkmaz. Aynı zamanda bu yöntem sadece büyü yapılan kişiyi değil büyü yaptıran kişiyi de olumsuz yönde etkilemektedir. Büyü yaptıran kişi de belli bir süre sonra büyünü etkisi altına girebilir. Bu yüzden kendinizi korumak in mutlaka koruma Büyüsü yaptırmanız gerekmektedir. Koruma Büyüsü sizi hem üç harflilerden hem de büyünün olumsuz tüm etkilerinden koruyacaktır. Aksi taktirde üç harfliler size musallat olabilir. Bu durumda sizi kendi dünyalarına çekebilmek için ellerinden geleni yapacaklardır. Bu yüzden ya büyü yöntemini hiç bir şekilde kullanmamalısınız ya da büyüden olumsuz yönde etkilenmemek için ekstra kendi üzerinize bir koruma Büyüsü yaptırmalısınız.

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir