Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Kül Büyüsü ile Sevenleri Ayırma

Kül Büyüsü ile Sevenleri Ayırma

Kül Büyüsü

Ayırma büyüleri uzun zamanlardan beridir insanların arasını bozmak ve istenmeyen ilişkilerin yaşanmasının önüne geçmektedir. Bu nedenle de günümüzde bile sıklıkla tercih edilmektedir. Kül büyüsü ile sevenleri ayırma da bu ayırma büyüleri arsında yer alan büyüler arasındadır. Büyü yapım aşaması zor değildir fakat azı tılsımları yalnızca medyumlar bilmektedir. Bu nedenle de büyüyü yapmak için bir medyuma ihtiyacınız olacaktır. Bilinen tılsımlar karanlık güçlerden yardım talep etmesinden dolayı öylece bir insanın o tılsımları dile getirmesi pek güvenilir kabul edilmez. Büyü sadece aralarında şak olan insanlar arasında değil ayrı kalmasını istediğiniz herkes için yapılabilir. Yani büyü kimler için yapılabilir?

  • Ayrılması istenen karı-koca için
  • Ayrılması istenen sevgililer ya da nişanlılar için
  • Aldatan kadın ya da erkeğin aldattığı kişiden ayrılması için
  • Ayrılması arası bozulması istenen tüm insanlar için

Bu büyü kesinlikle isteklerinize itaat edecektir. Yalnızca büyüyü yapmak için yeterince kararlı ve istekli olmanız gerekmektedir. Karar vermek bir büyünün en önemli aşamasıdır. Yaydığınız enerjinin isteklerinizi desteklemesi gerekmektedir ki büyü tamamen enerji üzerinden yapılan bir eylemdir. Bu nedenle de karar konusunda ısrarcı olmanız gerekmektedir. Büyünün bozulmasını istediğiniz anda medyum ile tekrar iletişime geçmeniz gerekmektedir. Çünkü büyü aşamasında bir muska kullanılacaktır. O muskayı yalnızca medyumlar bozabilmektedir. Bu nedenle medyumunuz ile irtibatta kalmanız sizler için daha iyi olacaktır.

Kül Büyüsü ile Sevenleri Ayırma Nasıl Yapılır?

Kül büyüsü için sahip olmanız gereken şeyler bulunması oldukça kolay olan şeylerdir. Ayrılmasını istediğiniz kişilerin fotoğrafları ve tırnak ya da aç telleri büyü için yeterli olacaktır. Kül büyüsü ile sevenleri ayırma için medyuma gitmeniz gerekmektedir. Bahsedilen malzemeler ile birlikte medyuma gittiğinizde medyum sizden de birkaç damla isteyebilir. Nedeni ise büyüyü sizin adına yatığı içim sizden de bir parçaya ihtiyacı olacaktır. Medyum karanlık bir odada sadece tütsülerin dumanı ile dolan bir havada kişilerin fotoğraflarını tılsımlı sözcükler ve dua eşliğinde saf bakırdan yapılan bir kâse içerisinde yakacaktır. Daha sonra ise üzerine saç teli ya da tırnak parçalarını atacaktır. En son kısımda ise size ait olan kanı tam kül haline geçen kâseye ekledikten sonra tamamen kül oluşuna karşı dualar ve tılsımlar ile büyüyü yapmaya devam edecektir. Daha sonra ise oluşan külleri bit muska haline getirecek ve büyüyü tamamlayacaktır. Büyü yapılan kişiler aynı evde ise tek muska yeterli olacaktır. Ama büyü yapılan kişiler farklı evlerde ikamet ediyorlarsa iki adet muska gerekli olacaktır. Yapılan muskayı büyü yapılan kişilere yakı bir yerde karanlık bir yerde tutmanız gerekmektedir. Büyü için karanlık ve soğuk ortamlar her zaman daha etkili olmaktadır. Daha sonra ise büyünün etki etmesini bekleyebilirsiniz.

Kül Büyüsü ile Sevenleri Ayırma Nasıl Etki Eder?

Her büyünün etki süresi ve etki etme şekli farklıdır. Kül büyüsü ile sevenleri ayırma da yavaş etki eden ama etkili sonuçlar doğura büyüler arasında yer almaktadır. Bu büyü yapılan kişiler artık eskisi gibi olmamaya başlar. Yani, önce aralarındaki sohbet ve muhabbet etkisini kaybeder, daha sonra ise küçük meseleler büyümeye başlar. Bir süre sonra ise bu meseleler kavga haline gelir. Kavgalar büyür ve ardı arkası kesilmez. Ta ki ayrılık kararı gelene kadar bu süreç devam eder. Büyü o kadar etkilidir ki kişiler ayrılık aşamalarına geldiklerinde en ufak bir pişmanlık sezmezler. Aralarında yer alan aşk ya da arkadaşlık duygusu ya hiç olmamış gibi ya da aniden kaybolmuş gibi gelmeye başlar. Böylece olan o arkadaşlık güzel zamanlar âşık olma güdüsü tamamen yok olur ve geriye sadece küller kalır. Çiftler ya da arkadaşlar arasındaki bağ ne kadar güçlü se büyünün etki etme süresi o kadar uzamaktadır. Bu nedenle etki süresinde sabırlı olmanız gerekmektedir. Eğer süreç 40 günden daha uzun sürer ise mutlaka tekrar medyuma gitmeniz gerekmektedir. Ya büyü yapım aşamasında ya da tılsımlarda bir sorun yaşanıyor olabilir. Bu nedenle bilmediğiniz ya da işinde yeterince iyi olmayan medyumlar ile çalışmamanız gerekmektedir. Araştırmalarınızı iyi yapmanız büyü aşaması için oldukça önemlidir. 

Kül Büyüsü ile Sevenleri Ayırma Nasıl Bozulur?

Her büyü bozulma garantisi ile yapılmaktadır. Yani buna her zehrin bir panzehiri vardır mantığı ile bakabilirsiniz. Kül büyüsü ile sevenleri ayırma büyüsünü bozmak için yaptırmış olduğunuz muskaları yerinden alarak hemen medyuma götürmeniz gerekmektedir. Muska açılacak ve içindekiler belirli sözler ile yok edilecektir. Bu büyü için yine büyü yapılan kişilere ait saç teli ya da tırnak parçası götürmeniz gerekmektedir. Medyuma gittiğiniz zaman medyum, muskayı yavaşça dualar ve tılsımlar ile açacaktır. Daha sonra ise külleri bir suya karıştıracak suya 71 gün boyunca dua okunması iççin bir dergâh ya da camiye verecektir. Daha sonra ise muskayı sarmış olduğu bezi saç teli ile yine bakır kap içerisinde tamamen kül olana kadar yakacaktır. Oluşan külleri kimsenin uzun bir süre ayak basmayacağı kadar yüksek bir tepede ağaç altına gömmenizi isteyecektir. Gömdükten hemen sonrada toprağa birkaç damla kan akıtmanız gerekmektedir. Dua okunan suyu da bir akarsuya atmanızı isteyecektir. Tüm bu işlemleri sağladıktan hemen sonra yavaş yavaş arası bozulan kişiler arasında pişmanlık ve özlem baş gösterecektir. Hemen olmasa dahi bir süre sonra birbirlerine yakınlaşacak ve bir süre sonra ise barışmak için bir araya geleceklerdir. Sizler de bu gelişmeleri kendiniz izleyeceksiniz. Eğer yaptığınız şeyden pişman iseniz mutlaka tövbe etmeniz gerekmektedir.

Kül Büyüsü ile Sevenleri Ayırma Günah Mı?

Büyülerin günah olup olmadığı bazı zamanlarda tartışmalara neden olmaktadır. Çünkü bazı büyüler dualar ile yapılmaktadır. Madem dua kullanılıyor ise büyüler neden günah kabul edilmektedir? Öncelikle kendi inancımızda büyü yapılması için kullanılan bir dua bulunmamaktadır. Yani Arapça bir ayırma duası kitapta geçmez. Ama çoğu büyü için kullanılan dua genellikle İbranice okunur. Bu da büyülerin İslamiyet’ten çok daha önceden kullanıldığını göstermektedir. Arapça okunan dua tabii ki vardır ama bu tamamen duanın Arapçaya çevrilmesinden dolayı bu dilde okunmaktadır. Ayrıca büyülerin tarihi binlerce yıl öncesine dayanmaktadır. Bu büyüler var olduğu zamanlarda çoğu medeniyet ve dil henüz oluşmamıştı. Bu nedenle de büyüler eski dillerde okunan dualar ile yapılmaktadır. Yine de Kül büyüsü ile sevenleri ayırma günah mıdır? Soruya yönelecek olursak, dinimizce ve Allah tarafından gönderilen dinlerin tamamında büyü günah kabul edilmektedir. Bu nedenle de kitaplarda yapan ve yaptıranın cehenneme gideceği yazmaktadır. Bu konular hakkında sureler ve hadisler bulunmaktadır. Günah sayılmasının başlıca nedeni hem kadere hem de insan iradesine karşı gelinmesinden kaynaklanmaktadır. İnancımıza göre yolu yalnızca Allah değiştirebilir. Ayrıca, bazı büyüler insanların ölümüne neden olmakta ve kafir cinlerden yardım istenmektedir. Bu nedenle de affedilemez günahlar arasında yer almaktadır. İlahi kitapların büyüler hakkında yazılan dua ve surelerine bakarak sizler de bu sonuçlara erişim sağlayabilirsiniz. Özellikle kur ’andan ve Hz. Muhammed’in hadislerinden yardım alabilirsiniz.

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir