Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Kolay Aşk Büyüsü

Kolay Aşk Büyüsü

En Kolay Yapılan Aşk Büyüsü

İnsanlar büyü yöntemini sevdikleri insana kavuşabilmek için geçmişten bu yana sık sık kullanmayı tercih etmişlerdir. Halen de bu amaçla büyü yöntemi kullanılmaya devam etmektedir. Aşk büyülerinin çok fazla çeşidi ve yapım şekli vardır.  Bu büyüler oldukça kuvvetlidir. Bu yüzden kısa zaman içerisinde amacınıza ulaşmanızı sağlarlar. Aşk büyülerinin hangisini kullanırsanız kullanın kısa zamanda sevdiğiniz kişiye kavuşacaksınızdır. Kolay aşk büyüsü yapımı ile kolay bir büyü olup tesiri kuvvetli bir büyüdür. Bu büyü yöntemini uygulandıktan sonra karşınızda sizden nefret eden bir kişi bile olsa kısa zamanda kişi size karşı, duygular beslemeye başlayacak ve size aşık olacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin de sizi sevmesini sağlayarak mutlu bir birlikteliğe sahip olabilirsiniz. Fakat ne kadar kolay bir büyü olsa da bu tarz Büyülerin medyum tarafından yapılması gerekmektedir. Büyüler tehlikelidir. Kişiler kendileri büyü yöntemini uygulamaya kalkarlar ise büyüden olumsuz yönde etkileneceklerdir. Siz farkına bile varmasanız da büyü sizi içine çekmeye başlar ve sizde bu kez büyüden etkilenecek ve tüm gücünüzü kaybetmeye başlayacaksınızdır. Bu yüzden mutlaka kişilerin medyuma gitmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde kendinizi büyünün olumsuz etkilerinden koruyabilirsiniz. Aksi taktirde büyü sizi de satar.

Kolay Aşk Büyüsü Yapımı

Kolay Aşk Büyüsü Yapımı için medyuma gittiğiniz de bir kağıt parçası üzerine medyum büyülü aşk sözcüklerini yazar. Kağıdın arka yüzüne de büyü yapılacak olan kişinin ismi yazılacaktır. Bu şekilde büyü tamamlanmış olunur ve kaput muska şeklinde katlanır. Bu muskanın mutlaka büyü yapılan kişinin evine saklanması gerekir. Fakat büyülü muskanın h bir şekilde bulunmaması şarttır. Eğer Bu muska açılır ise ya da kaybolur ise hiç bir şekilde kişi üzerinde bir etkisi kalmayacaktır. Bu yüzden muskanın çok iyi bir şekilde saklanması gerekmektedir. Büyü kişiye yakın olduğu sürece etkileri de kişi üzerinde görülecektir. Kolay aşk büyüsü kişiyi kısa zamanda tesiri altına alır. Artık kişi kendi hayatı ile ilgili kararları veremez hale gelir. İradesini kullanamayan kişi artık tamamen büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden de kısa zamanda size karşı hisleri olacaktır. Artık kişi sürekli olarak sizi düşünmeye başlar. Aklından sizi çıkartamaz hale gelir. Ayrıca bu büyü yapımında üç harfliler de kullanıldığı için bu varlıklar sürekli olarak kişiye vesvese verecektir. Kişi de bu vesveselere göre hareket etmeye başlar. Kişi artık rüyalarında bile sizi görmeye başlayacaktır. Bu yüzden kısa zamanda size gelerek duygularını açacaktır. Bu büyü ile sevdiğiniz kişiye kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

Kolay Aşk Büyüsü Tesir Süresi Nedir

Her büyünün etki süresi birbirinden farklılık göstermektedir. Özellikle güçlü Büyülerin tesir süreleri diğer büyüler göre çok daha uzun süreli olarak kişi üzerinde etki etmektedir. Kolay aşk büyüsü kolay bir büyü olsa da uzun süreli olarak kişi üzerinde etkisini gösterir. Fakat bu büyünün de tesiri bir gün sonra erecektir. Büyünün etkisi azalmaya başladığında kişinin size karşı olan davranışları da değişmeye başlayacaktır. Kişi size karşı soğuk davranmaya başlar ve sizden giderek uzaklaşmaya başlayacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün belli bir süre sonra yenilenmesi gerekmektedir. Büyü yeniletilmesi için kişilerin mutlaka kendileri bir şey yapmaya kalkmamalıdırlar. Medyuma giderek kişiler büyünün yeniletilmesini sağlamalılardır. Medyum büyüyü yenilemek için tekrar bir muska yazacaktır. Bu muska ile eski muskanın mutlaka yer değiştirmesi gerekmektedir. Bu şekilde büyü tesiri yenilenmiş olacaktır ve kişi üzerinde gene aynı şekilde etki etmeye devam edecektir. Büyü etkisini sürdürdüğü sürece kişi sizi sevmeye devam edecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte olmaya devam edebilirsiniz. Büyülerin tesir süreleri oldukça önemlidir. Büyü yeniletildiği sürece devamlılığı sağlanacak ve etkileri görülmeye devam edecektir.

Kolay Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur

Bu büyünün bozulması için mutlaka medyuma ihtiyaç vardır. Büyü yapımında üç harfliler kullanıldığı için kişi kendisi büyüyü bozmaya kalktığında üç harflilerin saldırısına uğrayacaktır. Bu yüzden hiç bir şekilde büyü yöntemini kendiniz bozmaya kalkmamalısınız. Siz büyüyü bozmaya çalıştığınızda bu kez büyünün tüm gücü size dönecek ve büyü sizi içine çekecektir. Böyle bir durumun yaşanmaması için büyüyü yapan medyuma gitmeniz gerekmektedir. Medyum kolay aşk büyüsü için üç harfliler ile iletişime geçer ve bu varlıkların gücünü kullanarak büyünün bozulmasını sağlar. Ancak bu varlıkların yardımı ile büyü etkisi ortadan kaldırılacaktır. Büyü etkisi kişi üzerinden tamamen kalkması için büyü bozulduktan sonra belli bir zaman geçmesi gerekmektedir. Kişi tamamen büyünün etkisi altından çıktıktan sonra hiç bir şekilde bir şey hatırlamayacaktır ve eskisi gibi hayatını kaldığı yerden yaşamaya devam edecektir. Kişi üzerinde büyü olduğunu da hiç bir şekilde anlayamaz. Bu şekilde kişi normal hayatını sürdürecek ve sizi de hatırlamayacaktır. Kolay aşk büyüsü bu şekilde bozulmaktadır.

Kolay Aşk Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Dinimizde büyüler ile ilgili pek çok ayet yer almaktadır. Hepsinde insanlar açık bir dille uyarılmıştır. Büyü yapmak ve yaptırmak kesinlikle çok büyük günahtır. Hiç bir şekilde kişiler büyü yöntemini kullanmayı denememelidirler. Eğer bir Müslüman büyü yöntemini kullanır ise Allah’a şirk koşmuş onun emirlerini çiğnenmiş olacaktır. Bu yüzden hiç bir şekilde büyü yöntemini kullanmamalısınız. Eğer bu yöntemi kullanırsanız da mutlaka cehennem ile cezalandırılacaksınızdır. Bu dünya da mutlaka cehennemi yaşayacaksınızdır. Hiç bir şekilde büyü ve bunun gibi yöntemleri kullanmayı tercih etmemelisiniz. Bizler büyü yöntemini kullanmıyoruz ve sizlere de kesinlikle bu yöntemi tavsiye etmiyoruz. Büyü yöntemini kullanmak yerine mutlaka doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalı sevdiğiniz kişiyi bu şekilde etkilemeye çalışmalısınız. Bu şekilde kişi sizi gerçekten sevdiği için gerçekten yanınızda olacaktır. Büyü ise geçici bir çözüm olacaktır. Kişi büyü ile sadece tesir süresi boyunca sizin yanınızda kalacaktır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmak yerine mutlaka doğal yolları tercih etmek sizin için çok daha iyi olacaktır.

Kolay Aşk Büyüsü Tehlikeli mi?

Büyüler amacınıza ulaşmanızı sağlasalar da çok tehlikelilerdir. Özellikle Büyülerin yapımında üç harfliler kullanılıyor ise bu varlıklar size musallat olabilirler ve sizin enerjiniz ile besleneceklerdir. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmak oldukça tehlikelidir. Bazı durumlarda siz farkına varmasanız da büyü sizi sarmaya başlar ve sizi de içine çekecektir. Bu yüzden kısa süre içerisinde artık siz de büyü ile hareket etmeye başlarsınız ve irademizi yitirirsiniz. Kolay aşk büyüsü tehlikelerinden etkilenmemek için kendinize mutlaka bir koruma muskası yazdırmalısınız. Bu koruma muskası sizi büyünün tüm olumsuzluklarından koruyacaktır. Bu şekilde büyüden etkilenmezsiniz. Fakat koruma muskasını mutlaka üzerinizde taşımanız gerekmektedir. Bu muskayı üzerinizden çıkarttığınızda büyünün hiç bir şekilde bir etkisi kalmayacaktır. Bu yüzden muskayı kaybetmemeli ve üzerinizden çıkartmamaya çok dikkat etmelisiniz. Ancak bu şekilde büyü sizi korumaya devam eder, Aksi bir durumda gene büyü sizi içine çekecek ve etkilerini göstermeye devam edecektir. Kolay aşk büyüsü çok tehlikeli bir büyü olduğu için hiç bir şekilde bu büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalısınız.

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir