Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Kocamı Sevgilisinden Nasıl Ayırırım?

Kocamı Sevgilisinden Nasıl Ayırırım?

Büyü havas ilimlerinden gelmektedir. En tehlikeli sonuç veren büyü yöntemleri de genelde ayırma ya da soğutma büyüleridir. Bu büyüler güçlü ve kara büyülerden oldukları için dikkat edilerek yapılmalıdır. Genelde birbirini seven iki kişinin kısa zamanda  birbirlerinden soğuyarak nefret etmelerini sağlamak için ayırma büyüleri kullanılır. Kocam sevgilisinden ayrılsın isteyen kişiler bu ayırma büyülerinden en kuvvetlisi olan Domuz yağı büyüsünü kullanabilirler. Domuz yağı büyüsünün etkisi farklıdır. Bu büyü yapıldıktan sonra kişiler üzerinde etkisi görülmeye başlar ve artık birbirlerine olan sevgileri gider yerine büyük bir nefret gelir. Bu yüzden artık birbirlerinin yüzünü bile görmek istemezler. Bu büyünün yapımına herkes cesaret edemez. Sonuçları tehlikeli olabilir. Bu yüzden dikkatli bir şekilde profesyonel biri tarafından uygulanmalıdır.

Domuz Yağı Büyüsü Yaparak Sevenleri Ayırmak

Domuz yağı büyü yapımında bir çok kez kullanılan bir yağ olduğu için farklı şekillerde uygulamaları vardır. Büyüyü nasıl uygularsanız uygulayın çok güçlüdür. Genelde domuz yağı uygulanması için kişilerin evine girilmesi ve evde bir eşya ya da duvar üzerine yağın sürülmesi istenir. Yani domuz yağı büyüsünün tek bir yapım şekli yoktur. Medyuma gittiğiniz de sadece bu yağ üzerine büyülü sözler söylenir. Daha sonra bu yağı isterseniz evinizin giriş kapısına ya da duvarlara sürebilirsiniz. Kişinin eşyasına ya da kıyafetine sürülmez. Mutlaka kişinin yaşadığı eve sürülmesi gerekir. Genelde de bu büyü evli çiftlerin ayrılması için uygulanmaktadır. Kişi evde vakit geçirdiği süre boyunca büyünün etkisi altına girerek artık sevdiği kişiye karşı nefret beslemeye başlar. Bu şekilde Kocam sevgilisinden ayrılsın istiyorsanız domuz yağı büyüsünü uygulatabilirsiniz. İşlem etkisini göstermeye başladığında eşinizdeki değişikliği fark edersiniz.

Domuz Yağı Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Domuz yağı büyüsü yapıldıktan sonra kişi bir anda sevdiği insanı farklı görmeye başlar. Kişi artık ondan nefret etmeye başlar, ona karşı ne bir hissi kalır ne de sevgisi. Bu şekilde evli çiftlerin kısa zamanda birbirlerine karşı olan sevgilileri biter yerini büyük kavgalar alır. Bu büyü sadece kadına ya da erkeğe yapılmaz. Kimin üzerine bu büyü yapılırsa sonucu nefret olur. Aynı zamanda sadece ayrılık için de uygulanan bir büyü yöntemi değildir. Evdeki bereketin kaçması, huzurun bozulması ya da kişinin işlerinin yolunda gitmemesi gibi amaçlar için de büyü yöntemini insanlar kullanmaktadır. Bu şekilde Kocam sevgilisinden ayrılsın amacı ile de büyü kullanılabilir.

Domuz Yağı Büyüsü Yaptırınca Günaha Girer misiniz?

Dinimiz her zaman insanların iyi niyetli olmasını öğütler. Siz bir başka kişinin mutluluğunu bitirmek için büyü değil farklı bir yol deneseniz de kötü niyetinizden dolayı günaha girmiş olursunuz. Fakat büyü çok daha tehlikelidir. Bu yüzden dinimizde sürekli olarak insanları uyarmak için büyü ile ilgili ayetler bulunur. Büyü yaparak şeytanla iş birliği yapmış olursunuz. Artık şeytana uyduğunuz için cehennem ile cezalandırılacaksınızdır. İnsanlar hiçbir amaç için büyü yöntemini kullanmamalılar. İyi bir amacınız olsa bile büyü yöntemini kullandığınız da Allah’ı yok saymış olursunuz. Bu yüzden büyüden uzak durmalısınız. Büyü hem tehlikelidir hem de sonuçları çok büyüktür. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmanızı size tavsiye etmiyoruz. Biz de büyücü değiliz hayatımızda olumsuz giden durumları büyü ile düzeltmiyoruz. Siz de böyle yapmalısınız, büyüden uzak durmalısınız. Hayatınızda olumsuz giden şeyleri düzeltmek için büyü yerine kendiniz doğal çözümler bulmaya çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacak.

Domuz Yağı Büyüsünün Etki Etme Süresi Nedir?

Domuz yağı büyüsü yapımı ev içerisinde gerçekleştiği için bu büyünün tesir süresi yoktur. Domuz yağı o evde olduğu sürece etkileri kişiler üzerinde görülür. Bu yüzden büyünün etkisinin bitmesi bir durum söz konusu değildir. Sadece kişiler ev değişikliği yapar ise kişi doğal olarak büyünün etki alanından çıkacağı için gene eskisi gibi hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzde büyü devamlılığı için ev değişikliği yaptığınızda da tekrar büyüyü aynı şekilde evinize uygulayabilirsiniz. Fakat domuz yağının olumsuz sonuçları da olabilir. Bunlara da dikkat etmelisiniz. Evinizde bereketsizlik meydana gelebilir. Artık işleriniz yolunda gitmeyebilir. Bu şekilde olumsuzluklar ile karşılaşabilirsiniz. Domuz yağı büyüsü yaptırdıktan sonra kesin sonuç alırsınız diyemeyiz, genel olarak sonuç kişiden kişiye göre değişiklik gösterir. Bunun için uygulama yapım şeklide çok önemlidir. Bu yüzden büyüden sonuç alıp almamanız kesin değildir.

Domuz Yağı Büyüsünden Nasıl Korunulur?

Domuz yağı büyüsünden korunmak istiyorsanız mutlaka duaya sığınmalısınız. Bu büyünün kişi üzerinde etki etmemesi için farklı uygulama şekilleri vardır. Eğer domuz yağı büyüsü yapılmış ise o kişinin bu büyünün etkisinden kurtulması için bir şişe suya ayetel kursi, nas süresi okunur. Daha sonra kişi bu şişeden sadece üç yudum su içmelidir. Kalan su ile de abdest alması gerekir. Bu şekilde büyünün kişi üzerindeki etkisinin hafiflemesi ve zamanla geçmesi sağlanır. Bu işlemi şişedeki su bitene kadar birkaç kez yapmanız gerekir. Bir başka yöntem için ise sedir ağacının yaprağı gerekir. Bu ağaçtan 7 adet yaprak alınır ve taş ile yapraklar ezilir. Daha sonra gene bir şişe su ile karıştırılır. Bu su içerisine 7 kez ayetel kursi, felak, nas okunur. Daha sonra gene kişi bu sudan üç yudum almalı ve tekrar abdest almalıdır. Bu işlemi gene 7 kere uygulaması gerekir. Bu şekilde ancak sonuç alabilirsiniz. Büyü bu şekilde kişi üzerindeki etkisini yavaş yavaş kaybetmeye başlar.

Domuz Yağı Büyüsü Tehlikeli mi?

Bu büyünün en büyük olumsuz özelliği ev içerisindeki bereketi kaçırmasıdır. Aynı zamanda büyü yaptıran kişinin de hiçbir işi artık yolunda gitmemeye başlar. Bunun yanı sıra büyü yaptırdığınız için üç harflilerin musallat olması gibi bir durumla da karşılaşabilirsiniz. Kocam sevgilisinden ayrılsın diye domuz büyüsü yaptıran kişiler mutlaka dikkatli olmalılar. Büyü yapımı için kendinizi de koruma altına almalısınız. Kendinize de bir koruma büyüsü yaptırabilirsiniz. En azından kendinizi bu şekilde üç harflilerin etkilerinden korumuş olursunuz ve bir musallat olma durumu ile karşılaşmazsınız.

Ayırma Celbi Yaptırmak

Ayırma celbi de kullanabileceğiniz bir diğer yöntemdir. Celb çağırmak, davet etmek anlamına gelir. Yani bu yöntemde kişi niyet eder ve sonra dualar ile bu niyetinin gerçekleşmesini ister. Kısacası celb işlemi kişinin niyetini dualar ile çağırmasıdır. Bu yöntem dualar ile yapıldığından bir zararı ya da günahı yoktur. Celb işleminin kişi üzerinde kesin sonuç vermesi gibi bir durum yoktur. Etki etme süresi de değişkenlik gösterir. Kiminin üzerinde 15 gün içerisinde etki görülürken kiminde ise aylarca celbin etki etmesi beklenir. Celb işlemin de kişi gerçekten ne istiyor ise kalpten istemeli ve güçlü bir şekilde dua etmelidir. Kocam sevgilisinden ayrılsın istiyorsanız mutlaka ayırma celbi kullanmalısınız. Celb yöntemi etkisini görmeye başladığınız da eşinizin sevdiği kişiden nefret edeceğini ve ayrılacağını göreceksiniz. Fakat bu işlemde büyü gibi kesin sonuç vermez. Bu yüzden kesin sonuç alırım diye beklememelisiniz.

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir