Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım

Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım

Kocamla aramız çok da iyiye gitmiyordu ve ben de onunla bu durumu konuşmak istedim fakat o aramızda bir sorun olmadığını beni hala sevdiğini söyledi. Daha sonra onun başka bir kadınla ilişkisi olduğunu öğrendim. Başta biraz heyecan arıyordur diye düşünmüştüm. Bu yüzden beklemeyi tercih ettim ama hiçbir şekilde o kadınla olan ilişkisini bitirmedi bana da eskisinden de daha kötü davranmaya başlamıştı. Ben de eşimle son bir kez konuşmayı denedim. Sonunda iş ayrılığa kadar gitti. Ama ben eşimi o kadına kaptırmak istemiyordum ve bir medyuma gitmeye karar verdim. Kocamı kendime nasıl bağlarım diye sorduğum da bana bağlama büyüsü tavsiye etti. Ben de kabul ettim ve bağlama büyüsü yaptırdım. Bağlam büyüsü yaptırdıktan kısa bir süre sonra eşimin davranışları çok değişti. Artık bana çok iyi davranıyor ve o kadını da hayatından çıkarttı. Artık evde sürekli benimle birlikte çok fazla vakit geçirmeye başladık ve eskiden yapmadığı şeyleri yapmaya başladı. Bana sürprizler yapıp beni mutlu ediyor. İyi ki bu bağlama büyüsünü yaptırmışım yoksa şimdiye kadar çoktan ayrılmıştık.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü gücü büyük olan büyülerden biri olduğu için yapımı da oldukça zordur ve dikkat edilmesi gerekmektedir. Hiçbir şekilde kişiler büyü işlemini kendileri uygulamaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde bu kez büyüyü siz uygulamaya kalktığınız da pek çok olumsuz olay karşınıza çıkacak siz de büyüden etkilenmeye başlayacaksınızdır. Bağlama büyüsü gibi güçlü büyülerin yapımı için genelde medyumlar üç harflilerden yardım alırlar. Bu yüzden büyü çok daha tehlikeli bir hal alır. Bu varlıklar size musallat olabilirler. Bu yüzden de mutlaka büyüyü medyuma giderek yaptırmak sizin için çok daha iyi olacaktır. Kocamı kendime nasıl bağlarım denildiğinde bu bağlama büyüsünü kullanabilirsiniz mutlaka kesin sonuç alacaksınızdır. Bu büyü için medyuma eşinize ait olan bir eşya götürmeniz gerekmektedir. Eşinizin eşyası üzerine büyülü sözcükler söylenir ve üç harflilerin de etkisi ile büyü tamamlanmış olacaktır. Bu şekilde rahatlıkla işlemden sonuç alacaksınızdır. Büyü yapıldıktan kısa bir süre sonra kişi üç harflilerin verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden kısa zaman içerisinde kişi artık sürekli olarak sizi düşünür ve bir başkasını düşünemez hale gelir. Bu yüzden de kısa zaman içerisinde size bağlı olacak ve sadece sizinle birlikte olmak isteyecektir. Bu şekilde eşinizi kendinize ve evinize bağlayabilirsiniz. Bağlama büyüsü yapıldıktan birkaç gün sonra mutlaka etkilerini göreceksinizdir.

Bağlama Büyüsü Ne Kadar Süre Etki Eder?

Bağlama büyüsü güçlü bir büyü olduğu için mutlaka uzun süreli olarak etkisini gösterecektir. Fakat belli bir süre sonra büyünün kişi üzerindeki etkileri azalmaya başlar. Bu yüzden de mutlaka büyünün belli bir zaman sonra yenilenmesi gerekmektedir. Büyünün yenilenmesi için siz kendiniz herhangi bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Mutlaka tekrar aynı medyuma giderek işlemin yeniden gerçekleştirilmesini sağlamalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Bu şekilde büyünün yeniletilmesini sağlayarak rahatlıkla etkilerinin devam etmesini sağlayabilirsiniz. Büyü yeniletilmesi için medyum tekrar tüm işlemleri en başından itibaren uygular. Bu şekilde kişi de büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacaktır. Büyü kısa zamanda tekrar kişi üzerinde etkisini gösterir. Sadece büyünün tesir süresi bitmeden önce yeniletilmesine çok önem vermelisiniz. Çünkü büyünün etkisi biter ise hiçbir şekilde tekrar kişi üzerinde etkisi kalmaz ve kişi üzerinde büyü olduğunu anlayarak tekrar bir önlem almaya kalkabilir. Bu yüzden dikkatli olmalısınız. Büyünün tesir süresinin bitip bitmediğini anlamak için mutlaka kişinin davranışlarını kontrol etmeniz gerekmektedir. Bu şekilde büyünün tesir süresini anlayabilir ve yeniletilmesini sağlayabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bağlama büyüsü kara büyüler arasında yer alır ve bozulması da çok zordur. İnsanlar genelde bu tarz büyüleri kendileri bozabileceklerini düşünürler fakat büyü çok güçlüdür ve ters tepebilir. Bu kez sizi büyüden etkilenmeye başlarsınız ve bunun farkına da varmayacaksınızdır. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız ve mutlaka medyuma giderek işlemleri gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Büyünün bozulması için medyuma gittiğiniz de büyülü eşyayı da mutlaka yanınız da götürmeniz gerekmektedir. Bunun için medyuma gittiğiniz de eşya üzerindeki büyü etkisi ortadan kaldırılır. Bu şekilde büyü bozulacaktır. Kişi de büyü bozulduktan bir süre sonra büyünün etkisi altından çıkarak normal hayatına kaldığı yerden devam eder. Bu şekilde büyü bozulduktan sonra da kişi üzerinde büyü olup olmadığını anlamayacaktır. Kocamı kendime nasıl bağlarım diye bağlama büyüsü yapıldıktan sonra büyü bozulunca kişi bir süre kendine gelemeyebilir. Bunun ana sebebi ise büyünün gücünün büyük olması ve kişi üzerindeki etkisidir. Kişinin gücünü büyü çekecektir. Bu yüzden belli bir süre boyunca büyüden sonra kişinin kendini toparlaması gerekmektedir. Bu şekilde ancak kişi tamamen büyünün etkisinden kurtulabilir.

Bağlama Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Bağlama büyüsü ile kısa zaman içerisinde amacınıza ulaşabilirsiniz fakat büyü yöntemini kullanmak kesinlikle dinimizce yasaklanmıştır. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Mutlaka doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmak sizin için daha iyi olacaktır. Büyü yöntemini kullandığınız da mutlaka cehennem ile cezalandırılırsınız. Bu yüzden çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Bizler hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de tavsiye etmiyoruz. Bunun yerine eşiniz ile konuşmayı denemek sizin için çok daha iyi olacaktır. Aranızdaki tüm problemleri doğal yollar ile çözmeye çalışmalısınız. Bu şekilde günaha girmemiş olursunuz ve cehennem ile de cezalandırılmayacaksınızdır.

Bağlama Celbi Yaptırmak İşe Yarar mı?

Celb yöntemi de büyü gibi çok fazla tercih edilen yöntemlerden biridir. Bu yöntem büyüye göre biraz daha basit ve zararları olmayan bir yöntemdir. Celb yöntemini kullandığınız da kısa zaman içerisinde mutlaka sonuç alacaksınızdır. Sadece celb yönteminin tesiri büyüye göre çok daha kısa sürmektedir. Bu yüzden sürekli olarak celb işleminin yeniletilmesini sağlamalısınız ve kişinin davranışlarını da sürekli olarak kontrol etmelisiniz. Bu şekilde işlemin kişi üzerinde devamlı olmasını sağlayabilirsiniz. Celb işlemi genelde zararı olmayan bir yöntem olduğu için kişiler tarafından daha çok tercih edilir. Fakat siz bu yöntemi gene kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek yaptırmalısınız. Aksi taktide celb işleminden sonuç alamazsınız. Celb yönteminin yapılması için mutlaka çok iyi bir medyuma gitmeniz gerekmektedir. Bu yöntem tamamen dualar ile yapıldığı için bu yöntemi uygulayacak olan kişinin mutlaka dualar konusunda çok bilgili olması gerekmektedir. Bu şekilde ancak işlemlerden sonuç alabilirsiniz. Kocamı kendime nasıl bağlarım diyen kişiler bağlamabüyüsü yerine bu celb yöntemini de kullanabilirler. Mutlaka sonuç alacaksınızdır. Celb yöntemi yapıldıktan sonra bir hafta ya da bir ay kadar bir süre sonra etkilerini gösterecektir. Bunun sebebi ise bu yöntemin yapımında üç harfliler kullanılmaz tamamen dualar ile yapılan bir yöntem olduğu için bu kadar süre de etki etmektedir. Uzun süre sonra etkisini gösterse de mutlaka sonuç alırsınız ve mutlaka amacınıza ulaşacaksınızdır.

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir