Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Kocamı Dostundan Nasıl Ayırırım?

Kocamı Dostundan Nasıl Ayırırım?

Evli kadınların en büyük korkularından birisi de kocalarının kendilerini aldatmasıdır. Birçok kadın neredeyse aynı kaderi paylaşmaktadır. Ayrılmak veya boşanmak yerine kocasını elinde tutmak isteyen kadınlar elinden gelen her şeyi yapmasına rağmen kocasını dostundan ayıramayabiliyor. Bu gibi durumlarda  büyü yapan medyumlardan yardım istemek zorunda kalabiliyorlar. Ayırma büyüsü, soğutma büyüsü, uzaklaştırma büyüsü gibi gizli ilimle yapılan büyü çalışmalarıyla kadın bir başkasından kocasının soğumasını, ayrılmasını, uzaklaşmasını amaç edebilmektedir. Kocamı dostundan nasıl ayırırım diye düşünen kadınlar özellikle internetten araştırma yaptıklarında karşılarına hiç şüphesiz medyum siteleri çıkmaktadır. Aldatan eşi ayırma, kocamdan kadınları uzaklaştırma gibi büyüler dikkatini çekebilmektedir. Bu gibi durumlarda hemen medyumları aramak yerine aslında kısa bir araştırma yaparak medyumlarla görüşmek daha mantıklı olacaktır. Çünkü birçok medyum adı altında işlem yapabileceğini söyleyen kişiler insanları hem maddi hem de manevi bir kayba neden olmasını sağlamaktadır. Peki gerçekten bir erkeği başka bir kadından ayırmak büyü ile mümkün olabiliyor mu?

Ayırma Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır?

Ayırma büyüsü çok amaçla kullanılan bir büyü türüdür. Genelde tüm medyumlar bu süreci başarılı bir şekilde yerine getirebilirler. Ancak doğru ve işinin ehli bir medyum ile çalışma yaptırmak en doğru süreç olacaktır. Ayırma büyüsü nedir? Bu büyü ile evli kişilerin ayrılması sağlanabilir, sevgilileri ayırabilir, sözlü olanları ayırabilir hatta nişanlı olan düğün hazırlığı içinde olan birilerini ayırmak mümkün olabilmektedir. Son zamanlarda aldatılan kadınlar kocalarını elde edebilmek için ayırma büyülerine rağbet göstermektedirler. Ayırma büyüsü nasıl yapılır sorusuna ise kısa bir şekilde cevap vermek isteriz. Bu büyü ruhani varlıklar kullanılarak yapılır. Yani cinler kişiye musallat edilir ve anlık olarak ruhsal bir değişikliğe uğraması sağlanır. Bu gibi işlemleri ancak medyumlar yapabilmektedir. Medyumlar geçmişi ve geleceği görebilen kişilerdir. Dini bilgileri çok iyi olan, büyü süreçlerinde okunması gereken duaları, söylenecek olan tılsımlı sözcükleri çok iyi bilen kişilerdir. Ancak ayırma büyüleri medyum olmadan yapılan çalışmalar değildir. Çünkü siz ayırma büyüsü yapmak için niyet ettiğinizde bile üç harflileri yanınıza çağırmış olursunuz. Sizden istediği görevi alamayan üç harfliler size ve büyü yaptırmak istediğiniz kişiye musallat olarak görevlerini yanlış yönde kullanmaya başlarlar. Sonucu ise ruhsal sıkıntılar, bozulan psikolojiler olmaktadır. Bu nedenle bu gibi büyüleri gerçekten medyum olan size güven verebilen, vergi levhası olan, daha önceki çalışmalarında size referans gösterebilen medyumlar olmalıdırlar. Bu ayırma büyüsünün alternatifi olarak ayırma celbi, ayırma hamaylı, ayırma tılsımı gibi çalışmalar da yapılabilmektedir. Bu çalışmalar ancak sayılı medyumlar tarafından yapılmaktadır. Bizim hiçbir şekilde ayırma büyüsü gibi bir çalışmamız yoktur. Ancak kocamı dostundan ayırmak istiyorum diyorsanız bizim ayırma celbi çalışmamızdan faydalanmanızı öneriyoruz. Bu konuda daha detaylı bir bilgi almak için bizimle iletişime geçmenizi isteriz.

Kocanızı Dostundan Ayırmak için Büyü Yaptığınızda Neler Olur?

Öncelikle bildiğiniz, tanıdığınız, size önerilen bir medyum varsa o kişiyle iletişime geçmeniz önemlidir. Rastgele internet üzerinden ayırma büyüsü yaptırmak için bir medyumla görüşmenizde istediğiniz sonuçları alamayabilirsiniz. Eğer büyü doğru bir şekilde yapılırsa 15 gün gibi bir süre içerisinde büyünün ilk belirtileri ortaya çıkmış olur. 45 gün veya 90 gün gibi süre içerisinde de istenilen amaca ulaşmanız mümkün olabilir. Tabi her zaman altını çizerek belirtmemizde fayda var ki doğru ve dürüst medyuma yaptırırsanız bu sürelerde etkisini, belirtisini yaşarsınız.

Kocanız büyünün etkisine girdiği zaman sizde girersiniz. İkinizin arasında ilk etapta bir tartışma çıkabilir büyü etkisini göstermeye başladığında insanları rahatsız eden geçici bir sorun ortaya çıkarır. Kocanız sizden daha ağır bir şekilde büyünün etkisi altına girer. Sizi aldattığı kadından soğumaya başlar. Aralarında sorunlar, tartışmalar çıkmaya başlar. Kısa süre içerisinde de size bağlanır. O kadından ayrılmış olur.

Kocanızı Yeniden Kazanmak İçin Ayırma Celbi Yaptırmanız Önerilir

Büyüler her zaman beraberinde tehlikeleri de getirir. Daha doğrusu işinde başarılı büyü yapan medyumu çok zor bulursunuz. İnsanlar genelde medyumlar tarafından dolandırılmaktadır. Kısa bir medyum yorumları adı altında araştırma yaptığınız zaman sizde çok kolay bir şekilde insanların nasıl mağdur edildiğini görebilirsiniz. Bu nedenle sizlere ayırma celbi yaptırmanızı öneriyoruz. Ayırma celbi dua ile yapılan bir çalışmadır. Etkisi gerçekten büyü kadar güçlüdür. Ancak büyü belirtileri asla yaşamazsınız. Her şeyin nasıl geliştiğini, nasıl sonuçlandığını çok kısa bir süre içinde görürsünüz. Ancak hiçbir belirti yan etki yaşamazsınız. Büyülerin insanların üzerinde psikolojik bir baskısı olabilir. Ancak celb işlemlerinin hiçbir yan etkisi psikolojik etkisi olmaz. Bu nedenle ayırma celbi birçok kişi tarafından tercih edilmeye başlandı. Ayırma celbi işlemini büyü yapan bir medyum asla yapamaz. Bu zorlu bir çalışmadır. Büyü yapar gibi malzeme kullanılmaz. 7 gün gibi kısa bir sürede kağıt üzerine veya beyaz bir bez üzerine vefk yazılmasıyla dualanır. Bu işlem her gün belirli saatler aralığında tekrarlanır. Ayırma celbi yapılırken tılsımlı sözcükler söylenir. Medyum elde ettiği bu çalışmayı size kargo yolu gönderir. Hiçbir şekilde medyumun yanında olmanıza bile gerek kalmaz. Medyum kişi zaten celb işlemini yaptktan sonra sizin yapmanız gerekenleri anlatır. 15 – 90 gün arasında etkisini görmeniz amaçlanır. Yüzde doksan oranında celb işlemlerinden başarı sağlanabiliyor. Ancak kişiden kişiye göre değişkenlik gösterebilir. Niyet çok önemlidir. Kocasını aldatan bir kadın kocasından ayırmak için celb çalışması isterse bu celp asla görevini yerine getirmez. Ancak kadını aldatan bir koca dostundan ayrılabilir. İyi niyetle yapılması çok önemli olduğu gibi gerçekten tutacağına inanmak da ayırma celbinin tutmasını güçlendirmektedir. Biz asla büyü çalışması yapmayız. Büyü yaptırmanızı da önermiyoruz. Ancak ayırma celbi ile kocanızı dostundan ayırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir