Ana Sayfa / Bağlama Büyüsü / Kızım Sözümden Çıkmasın Diye Ne Yapmalıyım

Kızım Sözümden Çıkmasın Diye Ne Yapmalıyım

Kızım çok başına buyruk biriydi, hiçbir şekilde benim sözümü dinlemez tam tersine ben ne dersem tersini yapardı. Bir gün bir çocukla eve geldi ve sevgilim diye çocukla beni tanıştırdı ama ben çocuğu hiç sevmedim. Kızımı uyardım ayrılmaları için elimden geleni yaptım ama kızım gene bana inat olsun diye çocukla sevgili olmaya devam etti. En sonunda dayanamadım artık kızımın bu tavrına ve medyuma gidip celb yaptırmaya karar verdim. Kızım sözümden çıkmasın diye ne yapmalıyım dediğimde medyum bana yönlendirme celbi önerdi. Bu celbi yaptırdıktan sonra aradan biraz zaman geçti ve kızım gerçekten sözümü dinlemeye başladı. O çocuktan da hemen ayrıldı. Artık kızım ne istersem onu yapıyor ve gerçekten çok iyi anlaşıyoruz. İyi ki medyuma gitmişim de bu celbi yaptırmışım yoksa kızım inadından o çocukla evlenirdi bile.

Bez Bebek Büyüsü ile Yönlendirme

Bez bebek büyüsü çok eski zamanlarda uygulanan bir kara büyüdür. BU büyüyü yaptırdıktan sonra karşınızdaki kişiyi istediğiniz gibi kontrol etmeye başlayabilirsiniz. Artık kişi tamamen size bağlı bir şekilde hayat sürdürür. Kişinin sadece duygu ve düşüncelerini değil bu bebek sayesinde tüm hareketlerini de kontrol edebilirsiniz. Fakat bu büyünün yapımı özel bir ayin gerektirir ve her medyum bu ayini gerçekleştiremez. Bu büyünün yapımı için mutlaka çok iyi bir medyuma gitmeniz gerekir siz kendiniz herhangi bir şekilde büyü işlemini uygulayamazsınız. Büyü işlemi yapıldıktan sonra da kesin bir şekilde sonuç alacaksınız diye bir şey yoktur. Büyünün etkileri kişiden kişiye göre farklılık gösterebilir. Bu yüzden kesin bir sonuç almayı beklememelisiniz. Kızım sözümden çıkmasın diye ne yapmalıyım diyen kişiler bu güçlü bez bebek büyüsünü kullanabilirler.

Bez Bebek Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu bez bebek büyüsünün yapımı için dolunay olan bir gece seçilmelidir. Medyum bu büyünün yapımı için karanlık bir oda zeminine biz bez bebek koyar etrafına da Arapça sözler ile büyülü sözcükleri yazar. Daha sonra şekiller çekilir. Bez bebek büyüsü bu şekilde tamamlanmış olur. Büyü yapımı sırasında sürekli olarak bebeğe iğneler batırılır. Bu bebek büyü yapılan kişiyi temsil etmektedir. Büyünün uygulanması sırasında da bebeğin neresine iğne batırırsanız kişinin de o kısmı gerçekten acıyacaktır ve bir şey yapacaksa o işi yapmaktan vaz geçer. Bu şekilde bez bebek büyüsünü kullanarak kişilerin hayatlarına müdahale edebilir ve onları yönlendirebilirsiniz.

Bez Bebek Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Bez bebek büyüsü tesir süresi en güçlü büyüler arasında yer alır. Bu bir kara büyü olduğu için dikkat etmeniz gerekmektedir. Gene de büyünün belli bir süre sonra etkisi kişi üzerinden geçebilir. Bu yüzden mutlaka büyünün beli bir zaman sonra yenilenmesi gerekmektedir. Bu yenileme işlemini siz kendiniz gerçekleştiremezsiniz. Mutlaka medyuma giderek işlemin gerçekleştirilmesini sağlamanız gerekmektedir. Medyum büyüyü tazeler ve gene aynı şekilde yapılmasını sağlar. Bu şekilde büyü tazelendikten sonra tekrar kişiler üzerinde etkisini göstermeye devam eder. Büyünün etkisi ile artık gene kişi aynı şekilde davranmaya devam eder. Fakat büyünün etkisi sona erer ise kişi büyünün etkisinden çıkacağı için hemen normal hayatına geri dönecek ve normal bir şekilde davranmaya devam edecektir.

Bez Bebek Büyüsü ile Yönlendirme Yapmak Günah mıdır?

Bez bebek büyüsü ve diğer büyüleri kullanarak amacınıza ulaşmaya çalışmak, insanları istekleri dışında hareket ettirip kontrol etmek en büyük günahlardan biridir. Bizim dinimizde insanlar çok açık ve net bir şekilde uyarılmışlardır. Büyü kesinlikle çok büyük günahtır ve hiçbir şekilde büyülerin kullanılmaması gerekir.  Büyü yöntemini kullanmak yerine doğal yollar ile kişiler amaçlarına ulaşmalılar. Büyü yöntemini kullandığınız da mutlaka cehennem ateşi ile cezalandırılırsınız. Büyü en büyük günahlardan biridir ve Allah’a şirk koşmaktır. Bu yüzden de büyüden uzak durmalısınız. Biz büyü yöntemini kullanmayı hiçbir şekilde tavsiye etmiyoruz ve biz de büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz. Kesinlikle büyüden uzak durmalısınız ve hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz.

Bez Bebek Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bu büyü işleminin bozulması oldukça zordur ve büyü bozma işlemi de zaman alır. Bu yüzden büyü bozma işlemi için medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz. Büyüyü insanlar genelde kendileri bozmaya çalışırlar fakat böyle bir şey yapmaya katlığınız da siz büyüden olumsuz yönde etkileneceksinizdir. Bu yüzden mutlaka medyuma gitmelisiniz. Medyuma gittiğiniz de bu büyünün bozulması için büyülü bez bebeği de medyuma götürmelisiniz. Medyum bu büyülü bebek üzerindeki büyü etkisini ortadan kaldırır. Kişi de büyü ortadan kalktıktan sonra tekrar eski haline geri dönecektir. Artık kişi tamamen kendi iradesi ile hareket etmeye başlar. Bu şekilde büyünün etkisiz hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Fakat büyü kalktıktan sonra kişi kendini yorgun ve güçsüz hissedebilir. Belli bir süre kişinin kendini toparlaması için geçmesi gerekmektedir. Kişi büyü bittikten sonra üzerinde büyü olup olmadığını da anlayamaz.

Bez Bebek Büyüsü Tehlikeli midir?

Büyü yöntemi tehlikelidir ve dikkat edilmesi gerekir. Büyü yöntemini kullandığınız da büyünün etkileri bir zamandan sonra sizi de etkileyebilir ve siz de büyü kontrolü altında hareket etmeye başlayabilirsiniz. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalmamak için mutlaka dikkatli olmalısınız. Büyüden korunmak için bir koruma büyüsü de kendinize yaptırabilirsiniz. Bunun için medyum size bir muska yazacaktır ve bu muskayı sürekli olarak yanınızda taşımanız gerekir. Muskayı sürekli olarak yanınızda taşıdığınız sürece herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksınızdır. Bu şekilde kendinizi koruma altına alabilirsiniz. Büyü üç harfliler ile birlikte yapıldığı için bu varlıklar size musallat olabilirler. Bu yüzden dikkatli olmalısınız.

Yönlendirme Celbi Nasıl Yapılır?

Yönlendirme celbi de çok fazla tercih edilen yöntemlerden biridir. Celb yöntemi dua kullanarak yapılan bir yöntemdir. Bu yüzden de rahmani bir yöntem olarak bilinir ve insanlar da bu yöntemi daha çok tercih ederler. Celb yönteminin herhangi bir zararı yoktur ve tehlikeli de değildir. Celb yöntemi de kesni bir sonuç veren yöntem değildir. Bu yüzden celb ile kesin bir sonuç almayı beklememelisiniz. Celb yöntemi yapımı uzun süren bir olaydır ve medyuma gidilerek tecrübeli biri tarafından uygulanması gerekir. Bu işlemi kendiniz tek başınıza yapamazsınız. Medyuma gittiğiniz de bu işlemin yapılması bir süre sürecektir. Yaklaşık olarak birkaç hafta olarak bu süre devam eder. İşlem tamamlandıktan sonra işe işe yaraması için de belli bir sürenin geçmesi gerekmektedir. Yaklaşık olarak bu süre de birkaç ay sürmektedir. Bu süre bittikten sonra kişi artık tamamen sizin yönlendirebileceğiniz şekilde celbten etkilenmiş olur. Celb işlemi rahmani bir yöntemdir ve günah da değildir. Bu sebeple de medyumlar tarafından da çok fazla tercih edilen bir yöntemdir. Celb yöntemi ömürlük bir yöntemdir ve etkileri sürekli olarak kişiler üzerinde sürer. Bu sebeple de celb yöntemi çok fazla tercih edilmektedir. Kızım sözümden çıkmasın diye ne yapmalıyım diyenler bu şekilde celb yöntemini de kullanabilirler.

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Rahmani Ayırma Büyüsü

Rahmani Ayırma Büyüsü Ayırma büyüleri yüzeysel bir şekilde düşününce rahmani etkileri olamayacak büyüler gibi gözükebilirler. …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir