Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Kısmetim Açmak İçin Ne Yapmalıyım?

Kısmetim Açmak İçin Ne Yapmalıyım?

İnsanlar genelde özel hayatlarında mutlu olamadıklarında ya da bir türlü istedikleri kişiyi bulamadıklarında kısmetlerinin kapalı olduğunu düşünürler. Bazı durumlarda gerçekten kişilerin yıldızları düşüktür ve kısmetleri kapalıdır. Bazen de özellikle o kişi üzerine kısmeti kapansın diye büyü, celb gibi işlemler yapılmıştır. Kısmetinizin kapalı olduğunu düşünüyorsanız medyuma giderek yıldızınıza baktırabilirsiniz. Kısmetiniz gerçekten kapalı ise size bir kısmet açma işlemi uygulanır. Bu şekilde kısa zaman içerisinde kısmetiniz açılacaktır ve aradığınız kişi özel hayatınıza girer. Bu yöntemi uygulayarak mutlu olan hatta sevdiği kişi ile evlenen kişiler bile vardır. Siz de evlenmek istiyorsanız ama bir türlü evlenecek kişi hayatınıza girmiyor ise kısmetim açılsın diye büyü yöntemini kullanabilirsiniz. Kısmetim açılsın diye farklı yöntemler de uygulayabilirsiniz. Tılsım ya da celb gibi yöntemleri de kullanarak rahatlıkla kısmetinizin açılmasını sağlayabilirsiniz. Kısmet açma işlemini gerçekleştirdikten sonra kısa zamanda artık kısmetiniz açılacak ve artık sizin de bir sevgiliniz olacaktır. Bu şekilde özel hayatınız da artık mutlu olabilirsiniz.

Kısmet Açma Büyüsü

Kısmet açma büyüsü kolay büyüler arasında yer alır. İnsanların yıldızı yükseltilerek kısmetlerinin açılması sağlanır. Ama bu işlem ne kadar kolay gibi gözükse de mutlaka medyuma gidilerek yapılması gerekmektedir. İnsanlar kendileri genelde internetten okudukları doğruluğu belli olmayan bilgilere güvenerek işlem yapmaya kalkarlar. Bu yüzden de pek çok sıkıntı ve problem ile karşı karşıya gelirler. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka medyuma giderek işlemin gerçekleştirilmesini sağlamanız gerekir. Medyum işlemi yaptığında siz hiçbir şekilde olumsuz yönde etkilenmezsiniz. Bu kısmetim açılsın diye uygulanan büyü yapım işlemi için özel bir ayin düzenlenir. Medyum karanlık bir oda içerisinde okunmuş bir su ile kısmeti açılacak olan kişinin başını yıkar. Bu şekilde büyü yapılırken kişinin yıldızının yükselmesi sağlanır. Dualar okunur ve büyü tamamlanır. Büyü tamamlandıktan çok kısa bir süre içerisinde artık kişi tamamen büyünün etkisi ile hayatına devam edecektir.

Kısmet Açma Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Kısmet açma büyüsü yapıldıktan sonra artık tamamen kişi büyünün etkisi altına girer. Artık kişi çevresi tarafından fark edilen biri haline dönüşür. Sürekli olarak karşı cins kişi ile ilgilenmeye başlayacaktır. Bu şekilde kişi tamamen artık kısmeti açık, yıldızı yüksek biri haline dönüşür. Kişi kısa zaman içerisinde mutlaka mutlu olacağı insanı bulacaktır. Bu kişi ile mutlu bir birliktelik hatta evlilik bile yapabilirsiniz. Bunun için ise mutlaka büyünün tesir süresine dikkat etmelisiniz. Hiçbir büyü sonsuza dek kişi üzerinde etkisini göstermeye devam etmez. Bu yüzden mutlaka büyünün belli bir süre sonra yeniletilmesi ve kişi üzerindeki etkisinin devam etmesi sağlanmalıdır. Ayrıca kısmetim açılsın diye yapılan büyü işlemi kolay bir yöntem olduğu için de tesir süresi diğer büyülere göre çok daha kısa olacaktır. Bu yüzden büyünün tesir etme süresini sürekli olarak kontrol ederek daha sonra yeniletilmesini sağlamalısınız.

Kısmet Açma Büyüsü Tesir Süresi

Kısmet açma büyüsü tesir süresi bitmeye yakın olduğunda mutlaka kişi kendindeki değişikliklerden bunun farkına varacaktır. Kişinin enerjisi birden düşmeye başlar ve artık eskisi gibi hissetmeye başlayacaktır. Kişinin hayatındaki kişi de yavaş yavaş ondan uzaklaşmaya başlar. Bu yüzden ilerleyen süreçlerde büyünün etkisi tamamen bittiğinde ise kişi artık sizi terk edecektir. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka büyünün tesir süresinin yeniletilmesi gerekir. Yenileme işlemleri oldukça kolaydır. Gene aynı şekilde büyü yapılmalıdır. Fakat siz bu işlemi kendiniz uygulayarak büyüyü yenilemeye kalkmayın. Aksi taktirde bir şeyi yanlış yaparsanız sonuçları da kötü olacaktır. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyünün yapılması, yeniletilmesini sağlamalısınız. Büyü yeniletildikten sonra kısmetim açılsın diyen kişinin gene kısmeti açılır ve gene hayatınızdaki kişi ile mutlu bir birliktelik yaşamaya devam edersiniz. Bu şekilde yenilemeye dikkat ettiğiniz sürece herhangi bir sorun ile karşılaşmayacaksınızdır. Yenileme işlemi çok önemlidir. Eğer tesir süresi biter ise işlemin hiçbir anlamı kalmaz. Tamamen büyünün etkisi ortadan kalkar ve kişi normal hayatına kaldığı yerden devam edecektir. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka kişiler büyülerin tesir sürelerine dikkat etmeliler.

Kısmet Açma Büyüsü Haram mı?

Kısmet açma büyüsü kolay ve zararsız bir büyü gibi gözükse de dinimize göre büyü haram kılınmıştır. İnsanlar iyi bir amaç için bile büyü yöntemini kullansalar mutlaka günaha girerler. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmak yerine doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmak sizin için daha iyi olacaktır. Büyü yöntemini kullanan kişiler dinimize göre cehennem ile cezalandırılırlar ve bu dünyada da hiçbir işleri yolunda gitmez. Kişilere üç harfliler musallat olur ve onların hayatlarını mahvederler. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Büyü yöntemini kullandığınız da mutlaka bu tarz sonuçlar ile karşı karşıya kalırsınız. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmak sizin için daha iyi olur. Bu kısmetim açılsın diye büyü yöntemini denemek yerine neden hayatınızda biri olmadığını anlayarak sorunu çözmeye çalışmak sizin için daha iyi olur. Bu şekilde kısmet açma büyüsü gibi yöntemlere başvurmanıza gerek kalmaz.

Kısmet Açma Celbi İşe Yarar mı?

Kısmet açma işlemi için büyü yerine celb de kullanabilirsiniz. Celb de büyü gibi etkili bir yöntemdir. Kısa zamanda etkisini göstererek amacınıza ulaşmanızı sağlar. Celb büyü gibi ayinler uygulanarak yapılmaz. Tam tersine dualar okunarak hazırlanır. Bu şekilde kişi herhangi bir zarar da görmez. Bu yüzden medyumlar genelde kişilerin zarar görmemesi için büyü yerine celbi çok daha fazla önermektedirler. Celb yöntemini kullandığınız da hiçbir şekilde siz zarar görmezsiniz fakat büyü de olaylar farklıdır. Büyü yöntemini kullandığınız da üç harfliler size musallat olabilirler. Bu yüzden de medyumlar büyü yerine celbi kullanmayı tercih ederler. Celb işlemi de mutlaka sonuç verir. Bu yöntemi kullandığınızda da mutlaka kısmetiniz açılacaktır. Celb uygulandıktan sonra kişi gene özel hayatında mutlu olacağı kişiyi bulur ve onunla birlikte olur. Celb için tesir süresine dikkat etmek gerekmektedir. Tesir süresi uzun sürmediği için mutlaka bu süre sona ermeden önce yenileme işleminin yapılması gerekmektedir. Yenileme işlemi gerçekleştirildikten sona gene kişi özel hayatında mutlu olmaya devam eder. Bu kısmetim açılsın diye celb işlemi uygulattıktan sonra tekrar medyuma giderek tesir süresini öğrenip yenileme işlemi yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda celb zararsız bir yöntem olduğu için de size ve karşı tarafa da herhangi bir zararı olmadan amacınıza ulaşmanızı sağlar. Celb yöntemini kullanmayı tercih edebilirsiniz. Bu yöntem için mutlaka iyi ve tecrübeli bir medyuma gitmelisiniz. Siz kendiniz celbi uygulamaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu kez olumsuz pek çok durum söz konusu olabilir. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka medyuma giderek işlemin doğru bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamanız gerekiyor. Bu şekilde ancak celb doğru bir şekilde uygulanacağı için kesin sonuç verecek ve amacınıza ulaşmanızı sağlayacak, kısmetiniz açılacak ve sevdiğiniz kişi ile birlikte olacaksınız.

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir