Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Kısmet Açma Büyüsü

Kısmet Açma Büyüsü

Kısmet ve Nasip Büyüsü

İnsanoğlu büyü yöntemini sürekli olarak eski zamanlardan bu yana kullanmışlar ve halen de kullanmaya devam etmektedirler. Özellikle aşk için büyü yöntemi çok sık tercih edilmektedir. Büyüler pek çok farklı amaç için uygulanır. Bu yüzden çok fazla büyü çeşidi vardır. Özellikle iyi niyetle yapılan büyüler ak büyülerdir ve bu büyüler genelde kısmet açma ve bereket gibi niyetler ile kullanılmaktadır. Kısmet açma büyüsü kısmeti kapalı olan kişilerin tercih ettiği bir büyüdür. Kişinin özel hayatında işler bir türlü düzgün gitmiyor ve ilişkileri hep aynı şekilde sonlanıyor ise kişi bu büyü yöntemini kullanabilir. Bu şekilde kısa sürede istediğiniz kişi ile birlikte olabilir. Bu büyü sayesinde kısa zaman içerisinde kısmetiniz sizi bulacaktır. Kısmet açma büyüsünde genelde kişinin düşük olan enerjisi yükseltilir ve bu sayede kişi artık etrafı tarafından fark edilir biri haline dönüşecektir. Bu yüzden de karşı cinsin dikkatini çeker ve kısa zaman içerisinde istediği kişi ile birlikte olacaktır. Bu kısmet açma büyüsü ile evlenen kişiler bile vardır. Kısmetsizlik doğuştan gelen bir durumda olabilir ya da insanın sonradan da kısmeti kapanabilir. Bu büyü sayesinde kısmetiniz açılır ve aşk hayatınız ile ilgili tüm olumsuzluklar ortadan kaybolacaktır.

Kısmet Açma Büyüsü Kimlere Yapılabilir

Kısmet açma büyüsü genelde aşk hayatı yolunda gitmeyen, bir türlü mutluluğu bulamamış olan kişilerin tercih ettiği bir büyüdür. Bu büyü yıldızı düşük olan kişilere uygulanır ve yıldızının yükselmesi sağlanmaktadır. Bu şekilde kişi kısa zamanda hayatının aşkı ile karşılaşacaktır. Bu büyü ile kişi sadece aşk hayatı olarak etkilenmez. Kişinin yıldızı yükseleceği için hayatı ile ilgili artık çok daha pozitif olacaktır ve pozitif bir bakış açısına sahip olacaktır. Bu yüzden de hayatı çok daha iyi bir şekilde ilerlemeye başlayacaktır. Kısmet açma büyüsü kişiye her yönden iyi gelen bir büyü yöntemidir. Kişiler bu büyüyü sadece aşk için değil aynı zamanda iş için de yaptırmaktadırlar. Kişinin işleri düzgün gitmiyor ve iş konusunda kısmetsiz bir insan olduğunu düşünüyor ise bu büyü ile işleri kendi aleyhine çevirebilir ve daha iyi kazançlar elde edebilir. Bu şekilde kısmet  büyüsünü kullanarak kişi hayatını çok daha iyi bir şekilde yönlendirecektir.

Kısmet Açma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kısmet açma büyüsü için kişiler mutlaka medyuma gitmelilerdir. Kişiler kendileri internetten okudukları bilgilere göre büyü yöntemini kullanmaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde büyünün olumsuz özellikleri ile karşı karşıya kalacaklardır. Bu yüzden mutlaka medyuma gidilmelidir. Kısmet açma büyüsü için medyuma gittiğinizde kişi üzerine bir muska yazılmaktadır. Buy muskanın içerisine kısmet açma duası yazılır ve kişinin de ismi eklenir. Daha sonra muskanın kapatılması esnasında cinler kullanılır. Bu şekilde büyü tamamlanmış olacaktır. Büyü tamamlandıktan sonra artık kişi tamamen bu muskayı üzerinde taşımak zorundadır. Kişi muskaya yakın olduğu sürece etkileri ile karşılaşacaktır. Aksi taktirde büyünün hiçbir etkisi kalmaz. Bu yüzden muskanın hiçbir şekilde kaybolmaması gerekir. Muskayı çok iyi bir şekilde muhafaza etmeniz gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün tesirini göreceksinizdir.

Kısmet Açma Büyüsü Kişiyi Nasıl Etkiler

Kısmet açma büyüsü yapıldıktan sonra cinler kişinin yıldızının ve enerjisinin artmasını sağlar. Bu şekilde kişi artık bambaşka biri gibi davranmaya başlayacaktır. Kişinin enerjisi yüksek olduğu için artık tamamen karşı cins tarafından fark edilir ve beğenilir biri haline gelir. Eğer kısmet açma büyüsü iş için yapılmış ise kısa sürede kişinin işleri düzene girecek ve artık çok daha bereketli kazançlar elde etmeye başlayacaktır. Bu yüzden de kişinin maddi durumu kısa sürede eskisinden çok daha iyi olacaktır. Kısmet  açma büyüsü kişi üzerindeki tüm kısmetsizliğin ortadan kalkmasını sağlayan etkili bir ak büyüdür. Bu yüzden de sık sık tercih edilmektedir.

Kısmet Açma Büyüsü Ne Kadar Sürer

Kısmet açma büyüsü çok kuvvetli bir büyü olduğu için uzun süreli olarak kişi üzerinde etki eder. Fakat ak büyüler diğer büyüler kadar uzun tesirli değillerdir. Bu yüzden sık sık kişinin büyünün tesirini kontrol ettirmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü etkisini korumaya devam eder. Büyünün tesir süresi sona ermeye başladığında artık kişi de bir enerji düşüklüğü meydana gelecek ve çevresindekiler ondan yavaş yavaş uzaklaşmaya başlayacaklardır. Bu yüzden mutlaka büyünün belli bir süre sonra mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Büyünün yeniletilmesi için kişiler gene aynı medyuma gitmelilerdir ve bir muska daha yazdırmalılardır. Bu yeni muska ile eski muskanın yeri mutlaka değiştirilmelidir. Bu şekilde kısmet açma büyüsü kişi üzerinde tesir etmeye devam eder. Büyülerin devamlılığı için tesir sürelerinin yeniletilmesi oldukça önemlidir kişi bu konuya dikkat etmelidir. ,

Kısmet Açma Büyüsü Bozulabilir mi?

Ak büyüler arasında yer alan bu büyünün yapımı esnasında cinler kullanıldığı için büyünün bozulması için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişi kendisi başına bu büyünün bozulmasını sağlamamalıdır. Aksi taktirde kişi büyünün olumsuz etkilerinden etkilenecek ve hatta cinlerin musallat olması gibi durumlarla da karşı karşıya kalacaktır. Böyle bir durum yaşamamak için kişi mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalıdır. Kısmet açma büyüsü yapılırken muska kullanıldığı için bozulurken de bu muskaya ihtiyaç vardır. Muska üzerindeki büyü bozulur ve kişi de büyünün etkisinden kurtulmuş olur.

Kısmet Açma Büyüsü Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

[toggles title=”Kısmet Açma Büyüsü Yapıyor muyuz?”] Kısmet açma büyüsü yapımı gibi bir çalışmamız yoktur. Buradaki anlatılanlar bilgi amaçlıdır.
[/toggles] [toggles title=”Kısmet Açma Büyüsünü Kime Yaptırabilirsiniz?”] Medyumlara yaptırabilirsiniz. Ancak deneyimli, uzman, profesyonel ve size referans gösterebilecek medyumlarla çalışmalısınız.
[/toggles] [toggles title=”Kısmetiniz Açılır mı?”] Büyüler herkeste aynı etkiyi göstermez. Garantisi olan bir çalışma değildir. Tabi doğru bir şekilde yapılırsa kısmetinizin açılması yüksek ihtimaldir.
[/toggles] [toggles title=”Kısmetin Kapalı Olduğu Nasıl Anlaşılır?”] Medyumlar ” rabıta ” adı altında bir çalışma yaparak kısmetinizin kapalı olup olmadığını anlayabilirler.
[/toggles] [toggles title=”Kısmet Açma Büyüsünün Zararı Olur mu?”] Kendinize yaptırdığınız bir büyüdür. Başkasına zarar vermek için yapılmadığı için bir zararı olduğu söylenemez. Ancak bilirkişilere sormanız daha iyi olacaktır.
[/toggles]

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir