Ana Sayfa / Diğer Büyüler / Kısmet Açma Büyüsü

Kısmet Açma Büyüsü

Kısmet Açma Büyüsü

Kısmet açma büyüsü, yaşı gelmesine rağmen kendine uygun bir kısmet bir türlü bulamayan kişiler tarafından yaptırılabilecek bir büyüdür. Kısmeti kapalı kişiler, kapalı kısmetleri sebebiyle hayatlarının önemli anlarını istemeden ertelerler. Kısmetleri ile yaşayabilecekleri güzel geleceklerinden mahrum kalırlar. Kimse böyle bir durumda kalmayı istemez.

Fakat olur ya insanın kısmeti kötü enerji, nazar veya büyü sebebiyle kapanır. Bu durumda doğru müdahaleleri yaptırarak kısmetinizin yeniden açılmasını sağlayabilirsiniz. Böylece kısmetinize kavuşarak geleceğinizden, mutlu anlardan mahrum kalmazsınız. Fakat kısmet açma niyetiyle büyü yaptırmak isteyenlerin uzman bir medyum ile iletişime geçmesi gerekecektir. Çünkü bu işlemler sadece medyumlar tarafından yapılabilen meşakkatli ritüellere sahiplerdir.

Kısmet Açma İşlemi Etkileri

Kısmet açma işlemlerinin tek bir etkisi yoktur. Büyünün direkt olarak kısmeti açması beklenmemelidir. Kısmet açma niyeti ile uygulanan büyü işlemi göstereceği çeşitli etkiler ile kısmetin açılmasını sağlayacaktır. Fakat bu sonuç direkt olarak gerçekleşmeyecektir. Hiçbir büyünün etkileri sonuca irekt olarak ulaştırmaz. Etkiler ile sonuca dolaylı yoldan ulaşılır.

Kısmet açma büyüsü de aynı şekilde işlemektedir. Büyünün etkileri ile öncelikle üzerinizdeki kötü enerjiden ve yüklerden kurtulursunuz. Kısmetinizi kapatarak hayatınızda büyük bir tıkanıklığa yol açan tüm etkenlerden arınmanızı sağlayacak etkileri olacaktır. Büyünün yapılması ile birlikte kısmetinizin açıldığını kendiniz de hissedebilirsiniz. Algısı açık kişiler bu hisse rahatlıkla varacaklardır. Fark edemeseniz dahi kısmetiniz açılacaktır bu nedenle endişeniz olmasın.

Kapalı Kısmet Nasıl Açılır

Kısmetini açtırmak isteyenlerin herhangi bir büyü işlemine başvurmadan önce bilmesi gereken mühim detaylar vardır. Bir büyü işlemine başlanmadan önce kısmetinizin neden kapandığını öğrenmeniz önem taşır. Eğer kısmetiniz kısmet kapama büyüsü sebebiyle kapanmış ise kısmet açma niyetiyle yapılan büyü size bir fayda sağlayamayacaktır.

Bu durumda kalan kişiler öncelikle kısmet kapama büyüsünü bozdurmak için gerekli işlemleri yaptırmalıdırlar. Bunun için büyü bozma konusunda uzman bir medyumdan yardım almalı ve üzerinizdeki kötü niyetli büyüyü bozdurmalısınız. Ardından yaptıracağınız kısmet açma işlemi ile kısmetinizin açılmasını sağlayabilirsiniz. Daha iyi sonuçlar için iki işlem arasında en az bir hafta beklemeye özen göstermelisiniz.

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Zenginlik Büyüsü Nedir

Zenginlik Büyüsü Nedir Zenginlik ve bereket sahibi olmak, her insanın hayatında isteyebileceği bir şeydir. Kimisi …

One comment

  1. blank

    Hocam merhaba kısmet açma büyüsü yaptırmak istiyorum bende ama nereden başlamak gerekir bilmiyorum size yazsam bana yardımcı olabilirmisiniz büyünün yapımı için?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir