Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Kısmet Açma Büyüsü

Kısmet Açma Büyüsü

Özel bir büyü türü olan ve insanların kısmetlerini açmasını sağlayan kısmet açma büyüsü birkaç farklı sebepten dolayı yapılmaktadır. Kısmet açma büyüsü yaptırmak isteyenler genel olarak:

l Evlenmek istedikleri için kısmetlerini açtırmak isterler,

l sevgili bulmak için kısmetlerini açtırmak isterler,

l bebek sahibi olmak için kısmetlerini açtırmak isterler,

l para kazanmak için kısmetlerini açtırmak isterler,

l arkadaş çevrelerini kazanmak için kısmetlerini açtırmak isterler,

l maddi anlamda rahatlamak için kısmetlerini açtırmak isterler,

l iş yerinde yükselmek için kısmetlerini açtırmak isterler,

l işlerinin bereketlenmesini sağlamak için kısmetlerini açtırmak isterler,

l aile içi ilişkilerinin iyi gitmesi için kısmetlerini açtırmak isterler,

Kısacası hayatlarının her alanında her şeyin daha iyi olması, daha mutlu bir yaşam sürmek için kısmet açma büyüsü yaptırırlar. Kısmet açma büyüsü özel bir büyü türü olduğu için herkes tarafından yapılamaz. Bu alanda deneyimli tecrübeli ve daha önce bir çok kez kısmet açma büyüsü yapmış olan medyum hocalar tarafından kısmet açma büyüleri yapılır. Birbirinden farklı tekniklerle uygulanan ve her birinde farklı malzemeler kullanılan kısmet açma büyülerinde çalışacağınız medyum hocanın uygulayacağı tekniğe uygun olarak sizden malzeme tedariki sağlanması istenir. Bu alanda tecrübeli olan medyum hocalar genellikle şu yöntemlerle kısmet açma büyüsü yaparlar:

l dualarla kısmet açma büyüsü,

l vefk ile kısmet açma büyüsü,

l metaryalleri şekillendirerek kısmet açma büyüsü,

l kanatlı hayvan keserek kısmet açma büyüsü,

l yarasa kanadıyla kısmet açma büyüsü,

l kırmızı yün iplik kısmet açma büyüsü,

l demir teli ile kısmet açma büyüsü,

l para ile kısmet açma büyüsü,

gibi yöntemleri kullanırlar. Kısmet açma büyüsü yöntemlerinden hangisini kullanacaksanız ona göre sizden malzeme tedariki isteyen medyum hoca bu malzemeleri büyü sırasında kullanır. Büyü sırasında kullanılan malzemeler üzerine özel tılsımlı sözler söyleyen ve okunması gereken duaları okuyan medyum hoca aynı zamanda büyü sonrasında sizin de okumanız gereken duaları size yazılı olarak verir. Size verilen duaları okumanız gereken kadar, gün içerisinde okumalısınız. Çalıştığınız medyum hocanın vermiş olduğu duaları istenilen sayıda okumadığınızda kısmet açma büyüsü başarılı olmaz. Bu nedenle çalışacağınız medyum hocanın vermiş olduğu bütün kuralları harfiyen yerine getirmeniz gerekmektedir.

Kısmetinizin Kapalı Olduğunu Nasıl Anlarsınız

Kısmeti kapalı olan insanlar hayatları boyunca karşı cinsle herhangi bir duygusal ilişki içerisine girmemişlerdir. Kısmetleri kapalı olduğu için karşı cins tarafından ilgi görmeyen veya düşünülmeyen insanlar genel olarak toplum tarafından dışlandığını düşünürler. Kısmeti kapalı insanlar çevreleri ile anlaşamazlar. Çevrelerinde yer alan insanlarla sürekli sebepsiz yere tartışıp onları kırarlar. İş arkadaşları ile de anlaşamayan bu insanlar genel olarak iş arkadaşları ile de tartışırlar. Herhangi bir sebebi bulunmayan ve gereksiz yere tartışan bu insanlar hayatlarında genel olarak huzursuzlardır. Aile bireyleri ile de ilişkileri bozuk olan ve aileleri tarafından kırılan dışlanan bu insanlar kısmet açma büyüsü yaptırarak kısmetlerini açmasını sağlarlar. Kısmet açma büyüsü uygulanırken dikkat edilmesi gereken birkaç püf nokta vardır. Bu noktaların başında doğru bir medyum hoca ile çalışılması gelmektedir. Eğer doğru bir medyum hoca ile çalışmazsanız beklentilerinizi hiçbir şekilde gerçekleşmez ve hayal kırıklığı yaşarsınız. Dikkat edilmesi gereken ikinci nokta ise kısmet açma büyüsünde kullanılacak malzemelerin doğru bir şekilde seçilmesi ve tedarik edilmesidir. Dikkat edilmesi gereken üçüncü nokta ise medyum hoca tarafından size verilen duaların yeterli sayıda ve doğru bir şekilde okunmasıdır. Bu kurallara dikkat ettiğiniz takdirde kısmet açma büyünüz etkili olacak ve kısmetiniz açılacaktır. Kısmetiniz açıldığında sahip olmak istediğiniz her şeye sahip olursunuz.

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir