Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Kırmızı Mum Büyüsü

Kırmızı Mum Büyüsü

Kırmızı Mum Büyüsü Nedir?

Genellikle Hristiyanların kullanmayı tercih ettiği bir yöntem olan mum Büyüsü, bir aşk büyüsüdür. Bu büyünün tarihi çok eski zamanlara kadar uzanmaktadır. Büyünün yapımında kullanılan varlıklar büyü yapılan kişinin size bağlanmasını sağlarlar. Bu mum kullanılarak yapılan büyünün gücü bu varlıklardan gelmektedir. Dinimize göre cin olarak adlandırılan bu varlıklar insanın özgür iradesini kullanmasını engeller ve tamamen kendi istedikleri gibi kişiyi yönetmeye başlarlar. Sürekli olarak kişiye vesvese verirler. Kişi de bu vesveselere karşı kayıtsız kalamaz ve size körü körüne bağlanacaktır. Sizden başkasını gözü görmez hale gelir ve sadece yanında sizi ister. Bu kırmızı Mum Büyüsü sayesinde sevdiği insan ile evlenenler bile vardır. Büyünün gücü çok büyük olduğu için hemen tesirini göstermeye başlar ve karşı tarafı etkisi altına alır. Fakat kişilerin bu büyüyü yaparken çok dikkatli olmaları gerekmektedir. Büyüyü yapmak yerine medyum gitmek sizler için daha iyi olacaktır. Bu şekilde büyünün tüm olumsuz özelliklerinden kendinizi korumuş olursunuz. Aksi taktirde cinlerin musallat olması, sürekli olarak sizi rahatsız, etmeleri gibi durumlarla karşı karşıya kalacaksınızdır. Bu yüzden medyuma giderek bu mum Büyüsünü Yaptırmak sizin için daha iyi olacaktır.

Kırmızı Mum Büyüsü Yaptırmak Günah mı?

Dinimizde büyü kesinlikle haram kılınmıştır. Hiç bir şekilde bir insan başka bir insanın kaderini ve hayatını büyü yöntemini kullanarak değiştiremez. Bu yöntemi kullanan kişiler ise er ya da geç mutlaka bu dünya da ya da diğer dünya da cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Bizlerde hiç bir şekilde bu yöntemi kullanmayı tercih etmiyoruz. Büyü yöntemini kullanan kişiler çok büyük günaha girmiş sayılırlar. Müslümanlık büyü yönteminin kesinlikle yeri yoktur.

Kırmızı Mum Büyüsü Nasıl Yapılır

Kırmızı Mum Büyüsünün yapımı için medyuma gittiğinizde bir kağıt parçası üzeri büyü yapılacak olan kişinin annesinin ismi yazılır. Daha sonra bu kağıt parçası kırmızı Mum ile yakılır ve tılsımlı sözcükler, dualar söylenmeye başlanır. Kırmızı mum Büyüsü bu şekilde tamamlanır. Büyü tamamlandıktan sonra kısa süre içerisinde kişiyi tesiri altına almaya başlayacaktır. Özellikle de cinler kullanılarak yapılan bir büyü olduğu için tesir süresi olduğundan daha kısa sürecektir. Büyü tamamlandıktan sonra kişi tamamen büyünün tesiri ile hayatını yaşamaya başlar. Asla Kendi kararlarını kendisi vermez. Sürekli olarak cinlerin verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlar. Bu şekilde büyü kişi üzerine Tesir eder. Artık kişi kısa zaman içerisinde size aşık olacak ve bağlı bir hale gelecektir. Kısa sürede sevdiğiniz insana kırmızı Mum Büyüsü ile kavuşabilirsiniz.

Kırmızı Mum Büyüsü Tesiri

Büyülerin Tesir süreleri güçleri ile doğru orantılıdır. Kırmızı mum Büyüsü cinler kullanılarak yapılan çok güçlü bir büyü olduğundan dolayı Tesir Etme Süresi de oldukça uzun olacaktır. Büyünün tesir süresi oldukça önemlidir. Eğer bu kırmızı Mum büyüsünün Tesir süresi kontrol edilemez ise kişi kısa zaman da büyünün etkisi altından çıkacaktır ve sizi de sevmediğini anlayacağı için ayrılma kararı alacaktır. Bu yüzden büyünün tesir süresi bitmeden önce mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiğinde kişinin davranışları gene kontrol altına alınır ve kişi sizi sevip yanınızda olmaya devam edecektir. Bu şekilde büyünün devamlılığını sağlamış olacaksınızdır.

Kırmızı Mum Büyüsü Sonuçları

Kırmızı Mum Büyüsü gibi güçlü bir büyü insanları kötü etkileyebilmektedir. Sadece büyü yapılan kişiyi değil sizi de büyünün olumsuz özellikleri etkileyebilir. Bu büyünün olumsuz özelliklerinden korunmak içi kendinize bir koruma muskası yazdırabilirsiniz. Koruma Büyüsü muskaya yazılır ve kişinin bu muskayı mutlaka sürekli olarak üzerinde taşıması gerektedir. Bu sayede kendinizi cinlerin musallat olması gibi durumlardan da korumuş olursunuz. Kırmızı mum Büyüsü yapıldıktan sonra büyüyü yaptıran kişilere de cinler musallatolabilir. Ayrıca büyü zamanla daha da güçlenecek ve sizi de etkilemeye başlayacaktır. Bu yüzden bu güçlü büyüyü yaptırırken sonuçlarını da mutlaka göz önünde bulundurmalısınız.

Kırmızı Mum Büyüsü Nasıl Bozulur?

Güçlü büyülerin bozulması her zaman zordur ve uzun zaman alır. Hemen bir kırmızı mum Büyüsünü bozamazsınız. Bir kaç kez aynı işlemelerin tekrar edilmesi ve cinlerin mutlaka ikna edilmesi gerekmektedir. Ancak medyum cinler ile konuşur ve onları ikna eder ise büyünün bozulması sağlanacaktır. Aksi takdirde büyünün bozulması oldukça zaman alır. Kırmızı mum büyüsü bozulma işlemleri için kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişi kendisi büyüyü bozmaya kalktığında cinlerin musallat olması durumu ile karşılaşacaktır. Bu yüzden medyuma giderek büyüyü bozdurmalısınız. Büyü bozulduktan sonra kişi sizi sevmediğini anlar ve terk eder. Fakat bu büyü çok etkili olduğu için ve cinlerle yapıldığı için bu varlıklar güçlerini kişiden alacaklardır. Bu yüzden büyü bozulduğunda kişi oldukça yorgun ve bitkin düşecektir. Kişinin tüm enerjisini büyü çektiği için belli bir zaman geçtikten sonra kişi ancak kendine gelebilir ve normal hayatına kaldığı yerden devam edebilir. Kişi büyü bozulduktan ve normale döndükten sonra hiç bir şekilde büyü ile ilgili herhangi bir şeyi hatırlamayacaktır. Olup bitenden haberi olmadığı içinde gene hiç bir şey yokmuş gibi yaşamaya devam eder ve sizi de asla hatırlamayacaktır. Bu şekilde kırmızı mum Büyüsü bozulma işlemleri yapılır. Kişi de tamamen büyüden ve etkisinden kurtulmuş olur.

Kırmızı Mum Büyüsü Kime Yaptırılmalıdır?

Sadece kırmızı mum büyüsü değil de diğer akla gelen mumla yapılan tüm büyülerin yapılmamasını öneriyoruz. Mumla yapılan büyüler genelde insanlara zarar vermek için elde edilen kara büyü çeşitlerindendir. Bizim böyle bir çalışmamız olmasa da size de hiçbir şekilde önermiyoruz. Ancak illede yaptırmak istiyorum diyorsanız öncelikle vergi levhası olan yani vergisini veren bir medyuma çalışma yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Yakın çevrenizde bir büyü yapan medyum tanıdığınız yoksa eğer internet üzerinden araştırma yapmalısınız. Size daha önce kırmızı mum büyüsü yaptığına dair görseller iletebiliyor ise, size referans verebiliyor ise çalışma yaptırabilirsiniz.

Kırmızı Mum Büyüsü Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

[toggles title=”Kırmızı Mum Büyüsünü Kim Yaptırmalısınız?”] Bu konuyla ilgili yazımızın en alt paragrafında detayı bir bilgi paylaşımında bulunduk. Göz atmanızı tavsiye ederiz.
[/toggles] [toggles title=”Sadece Kırmızı Mum ile mi Büyü Yapılıyor?”] Ağırlıklı olarak beyaz mumlardan büyü yapılmaktadır. Ancak akla gelebilen tüm mum renkleri ile elde edilebilir.
[/toggles] [toggles title=”Kırmızı Mum Büyüsü Kara Büyü mü?”] Rahmani bir çalışma değildir.
[/toggles] [toggles title=”Kırmızı Mum Büyüsü Kaç Günde Yapılır?”] 2 Adet mum kullanılarak elde edilir. Bu mumların iki gecede eritilmesi sağlanır. Bu nedenle en az 3, en fazla 7 gün sürebilir.
[/toggles] [toggles title=”Kırmızı Mum Büyüsü Kesin Tutar mı?”] Mum büyülerinin etkisi kişiye göre değişkenlik gösterir. Kesin diye bir şey söz konudu değildir.
[/toggles] [toggles title=”Kırmızı Mum Büyüsünde Kırmızı Renk Mum mu Kullanılır?”] Adını mumun renginden alan bir büyüdür. Kırmızı renk mum ile yapılmaktadır.
[/toggles]

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

5 comments

 1. blank

  yazınızı okudum ben kırmızı mum büyüsü yaptırmak istiyorum. Gerçi benim işimi çözer mi bilmiyorum bilenler varsa sıkıntımı anlatayım ona göre bana cevap verin lütfen.
  Ben 26 yaşındayım ismim züleyha, bundan 2 sene önce nişanlanmıştım fakat ailelerimizin anlaşmazlığı nedeniyle nişanı attık. Ama o günden beridir ailemin sözüne baktığım için kendime çok kızıyorum. Aslında nişanlımın ailesi bir bakıma haklılardı. Hala sevdiğim için bu kişiyle evlenmek istiyorum ama ailelerimizin sıkıntı çıkaracağı belli birşey. Sizce kırmıcı mum büyüsü bizim evlenmemiz için her şeyi yoluna koyar mı?

  • blank

   aşk tılsımı diye bir yazı okumuştum hatta birisi aynı sizin gibi nişanlısından ayrılmış sonra evlenmek için aşk tılsımı yaptırmış 6 ay içinde evlenmiş vs. Sizde bi araştırın isterseniz kırmızı mum büyüsü için bişey diyemem çünkü büyü yaptırmak günah yinede siz bilirsiniz. Mutlaka size cevap verecek birileri vardır bekleyin isterseniz.

   • blank

    Züleyha bağlama celbi ya da aşk celbi diye bir çalışma var. Büyü değil bunlar baya faydasını görürsün diye tahmin ediyorum. Bu çalışmaların amacı iki seveni birbirine delicesine aşık ediyor ve birbirlerine bağlı kalmalarını sağlıyor. Ayrıca ilişkinize karşı çıkan üçüncü şahısları da etkisi altına alıyor onların da gönlü razı geliyor. Ben bu çalışmaları inanın merak edip çok araştırdım birçok medyuma sordum aslı asalti var mı diye gerçekten varmış. Yorumları da okudum genelde medyum Burak isminde bir medyum öneriliyor kendisine de sordum baya referans gösterdi. İsterseniz numarasını bulup arayın kendisini bi yardım isteyin.

   • blank

    aşk tılsımı değil bu aşk tılsımı aşık olan kişiler için yapılan bi çalışmaymış ben evlenme celbi yaptırdım bu yorumu yazdıgım tarih 6 ay önceydi o zamanlar evlenme celbi yaptırdım 2-3 ay içinde herşey yeniden hareketlendi bu yaz düğünümüz var ailelerin anlaşmazlıkları sonlandı bizden iyi anlaşır hale geldiler valla evlenme celbini tavsiye ederim diğer arkadaşlara size de teşekkür ederim. 0 553 371 89 94 bu numarayı arayıp evlenme celbi yaptırmıştım.

 2. blank

  Mum kirmiz yaptirsak neler lazim olacak acaba bir fikir verebilir misin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir