Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Kırılmış Yumurta Büyüsü

Kırılmış Yumurta Büyüsü

Yumurta Büyüsü Ne İçin Yapılır?

İnsanların kısa sürede ayrılmasına sebep olan yumurta büyüsü 11 gün içerisinde tesirini göstermektedir. Bu büyü yapıldıktan sonra kişilerin arasına soğukluk girer ve kısa zaman içerisinde birbirlerinden ayrılacaklardır. Sevenleri birbirinden ayrımak için özellikle Anadolu da çok sık kullanılan yumurta büyüsü yapımı ile de oldukça zordur. Bu büyünün yapımı için kişi kendi başına herhangi bir şey yapmaya kalkmamalıdır. Mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamadır. Kişi kendi okudukları ya da duydukları ile büyü yöntemini uygulamaya kalkar ise büyünün tüm olumsuzluklarını kısa vadede üzerine çeker ve musallat olma durumları ile de karşı karşıya kalacaktır. Bu tarz kötü durumlar ile karşılaşmamak için kişilerin mutlaka medyuma gitmesi gerekmektedir. Yumurta büyüsü ile isterseniz evli çiftleri isterseniz de sevgilileri birbirlerinden ayırabilirsiniz. Bu büyü kimin üzerine uygulanacak ise ona göre yapılmaktadır. Yumurtanın sarısı kullanılarak kadına, yumurtanın akı kullanılarak ise erkeğe büyü yapılmaktadır. Bu şekilde büyü uygulandıktan sonra kısa vadede amacınıza ulaşacaksınızdır.

Kadına Yumurta Büyüsü Uygulamak

Yumurta büyüsü eğer kadına uygulanacak ise sadece yumurtanın sarısı kullanılmaktadır. Bu büyü uygulandıktan sonra kadının sevdiği adam ile muhabbeti bitecek ve kadın kısa süre içerisinde sevdiği kişiden soğuyacaktır. Yumurta büyüsü uygulanması için ilk olarak medyum bir tas tuzlu su içerisinde yumurtayı dualar okuyarak yıkamaya başlar. Yıkama işleminden sonra kişinin mutlaka geceyi beklemesi gerekmektedir. Gece hava karardıktan sonra yumurta kırılır ve akı ile sarısı birbirinden ayrılarak yumurtanın sarısı bir kap içerisine alınır. Buyumurtanın sarısı bir gece boyunca dualar ve tılsımlı sözcükler okunarak bekletilmek zorundadır. Daha sonra ertesi gün olduğunda ise bu yumurtanın sarısı bulunduğu kap ile birlikte alınarak kişinin evinde bir yere bulunmayacak bir şekilde saklanmalıdır. Ancak bu şekilde büyü kişilerin üzerinde tesirini göstemreye başlayacaktır. Büyü tamamlandıktan 11 gün sonra büyünün etkileri kişiyi sarmaya başlayacaktır.

Erkeğe Yumurta Büyüsü Uygulamak

Yumurta büyüsü erkeğe uygulanacağı zaman mutlaka yumurtanın akının kullanılmasına dikkat edilmelidir. Kadın için uygulanan işlemlerin aynısı erkek için de yumurtanın akı kullanılarak uygulanmalıdır. Bu şekilde büyü yapıldıktan sonra erkek üzerinde tesirini göstermeye başlar. Sadece yumurta büyüsü uygulanırken kadın için ve erkek için ayrı ayrı uygulanmak zorundadır ve yumurtanın akı ile sarısı birbirine karıştırılmamalıdır. Yumurtanın akı erkeğin mahrimiyetini, sarısı ise kadınınkini ifade etmektedir. Bu şekilde büyü kişiler üzerinde etkisini göstermeye başlayacaktır.

Kırılmış Yumurta Büyüsünün Etkileri

Yumurta büyüsünün gücü çok büyük olduğu için uygulandıktan 11 gün sonra yavaş yavaş kişileri bu büyü etkileri sarmaya başlayacaktır. Kişiler artık birbirleri ile sürekli olarak sebepsiz kavgalar etmeye başlarlar.  Erkek ya da kadın kısa sürede karşı taraftan soğuyacaktır ve ondan nefret eder konuma gelecektir. Bu yüzden de kısa sürede çiftler ayrılma kararı alırlar. Özellikle yumurta büyüsü çok kuvvtli olduğundan dolayı evli çiftlerin üzerine çok sık uygulanmaktadır. Bu büyü ile yuvalarını yıkan pek çok kişi vardır. Yumurta büyüsü kullandığınızda istediğiniz kişilerin ayrılmalarını sağlayabilirsiniz.

Kırılmış Yumurta Büyüsünün Tesir Süresi

Yumurta büyüsü tesiri kuvvetli ayrılık büyülerinden biri olduğu için uzun süreli olarak tesirini gösterir fakat bu tesir süresi sonsuza dek sürmeyecektir. Yaklaşık olarak 2 ay sonra kişiler üzerindeki büyü etkileri ortadan kalkmaya başlayacaktır. Büyünün tesiri bitmeye başlayınca kişi gene sevdiği insana karşı olumlu şekilde yaklaşmaya başlayacaktır ve sevdiği insana dönecektir. Bu yüzden büyünün tesir süresi bitmeden önce mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Büyünün yeniletilme işlemlerinin gene kadın ve erkek için ayrı ayrı uygulanması gerekmektedir. Bu şekilde büyü yeniletildikten sonra etkileri gen kişileri saracak ve gene aynı şekilde sevdiklerinden ayrılacaklardır. Fakat büyünün tesir süresi bitmeden önce yeniletilmesine dikkat etmeniz gerekmektedir. Eğer yumurta büyüsü tesir süresi bittikten sonra yeniletilir ise kişi üzerindeki tesiri bittiği için kişi olup bitenini farkına varacaktır. Bu yüzden tesir süresine çok dikkat edilmelidir.

Kırılmış Yumurta Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Büyünün iyisi ve kötüsü olmaz ve her türlü büyü işlemi dinimize göre günah sayılmıştır. Büyü yöntemini kullanmak yerine mutlaka doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Büyü hangi amaçla yapılır ise yapılsın dinimizce haradır. Kesinlikle bu yöntemi kullanan kişiler cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yapmaktan uzak durmalısınız. Bizlerde bu yöntemi kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Büyü yöntemi yasaklanmış 7 günahtan biridir. Büyü yönteminden kesinlikle uzak durmalısınız.

Kırılmış Yumurta Büyüsünü Bozmak Zor mu?

Yumurta büyüsü bozulması mümkün olan bir büyüdür fakat bu işlem oldukça zahmetli olacaktır. Büyünün bozulması için mutlaka kişilerin medyuma gitmeleri ve büyü yapılmış olan içinde yumurta olan kabı da götürmeleri gerekmektedir. Medyum üç harflilerden yardım alarak büyünün bozulmasını sağlayacaktır. Yumurta büyüsü bozulması için ilk olarak medyum bu büyülü kabın üzerine büyülü sözcükleri okumayı başlar. Büyülü sözcükler okunduktan sonra bir defa da tersten aynı şekilde okunmalıdır. Bu şekilde büyü bozma işlemleri tamamlandıktan sonra üç harflilerin de yardımı ile kişi üzerindeki büyü etkisi ortadan kalkar. Kişi yumurta büyüsü bozulduktan sonra kendi hayatına geri dönecektir ve sevdiği kadın ya da erkekle birlikte olmaya devam edecektir. Fakat bu durum hemen büyü bozulur bozulmaz gerçekleşmez. Belli bir süre geçtikten sonra kişi tamamen kendini toparlayacaktır ve eski hayatına geri dönecektir. BU şekilde yumurta büyüsü bozulur. Siz kesinlikle kendiniz büyünün bozulması için bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyüden çok ciddi manada etkileneceksinizdir.

Kırılmış Yumurta Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yumurta büyüsü bildiğimiz tavuk yumurtasından elde edilen bir büyü çeşididir. Diğer kanatlı hayvanların yumurtasından yapılanı yoktur. Beyaz yumurta veya sarı yumurta fark eder mi sorusu ise biraz detaylıdır. Özellikle iyi niyetle yapılacak olan bir yumurta büyüsünde yumurtanın renginin beyaz olması tercih edilmektedir. Ancak kötü niyetle bir büyü yapılacaksa eğer medyumlar özellikle sarı renkli yumurta kullanmayı tercih ederler. Yumurta büyüsünün nasıl yapılacağına dair kesin ve net bilgiyi bulmak, ulaşmak veya tarifini görmek pek mümkün değildir. Bu nedenle internette karşınıza çıkan yumurta büyüsü şöyle yapılır, böyle yapılır anlatımları gerçeği yansıtmaz. Bu gibi anlatımlara pek itibar etmemenizi öneriyoruz.

Yumurta Büyüsü Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

[toggles title=”Yumurta Büyüsü Kaç Günde Yapılır?”] En hızlı yapılan büyüler arasında yer alır. 1-2 gün içerisinde elde edilir.
[/toggles] [toggles title=”Yumuta Büyüsü Ne Amaçla Yapılır?”] Birbirini seven, aşık olan, evlilikleri olan, samimi olan kişileri ayırmak için yapılmaktadır.
[/toggles] [toggles title=”Lorem Ipsum is simply dummy text”] Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.
[/toggles] [toggles title=”Yumurta ile Aşk Büyüsü Yapılır mı?”] Yapılabilir, ancak medyumların marifeti ve profesyonel olmaları çok önemlidir.
[/toggles] [toggles title=”Daha Önce Yumurta Büyüsü Yaptıranlar Var mı?”] Tarihi çok eski olan bir büyüdür. Yüzlerce, binlerce insan yaptırmış olabilir.
[/toggles] [toggles title=”Kırılmış Yumurta Bulmak Büyü Sebebi mi?”] Yumurtalar hassastır. Kırılmaları an meselesidir. Her kırılmış yumurta bir büyü sebebi olmaz. Alakasız yerde olan bir yumurta ve yaşadıklarınız ile karlışaştırmanıza göre büyü olup olmadığını kendiniz öğrenebilirsiniz.
[/toggles]

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

One comment

  1. blank

    benim patronumun karısı depoda çalışırken beni sırf oturuorum dinleniyom diye kocasına yani patronuma söyleip beni işten kovdurdu paramı da vermediler . etim budum yok durumum zayıf çevremde yok hakkımı arayamadım güçlü insanlar çünkü bende öcümü almak için ilk allaha havale ettim ama daha fazla dayanamadım bu kadının kocasından ayrılması için yumurta büyüsü yaptırdım daha da mutlu oldular bu büyüyü yapabilecek medyumu doğru seçemedim çünkü ters tepti medyumun büyüsü yumurta büyüsü niye tutmaz diye araştırdım sonra internetten ayırma celbi diye bi yazı okudum hemen o medyum hocayı aradım daha önce yumurtayla ayırma büyüsü yaptırdım başımdan geçen olayı da anlattım ama büyü sonuç vermedi diye anlattım büyüye gerek yok hele ki yumurta büyüsü çok eski yıllarda alim kişiler medyumlar tarafından yapılabiliyordu şimdi bu büyüyü yapabilecek medyum bulmak çok zor dedi ben sana ayırma celbini tavsiye ediyorum bu çiftleri ayırma niyetiyle bana geldiğinde haklı oldugun için niyetin kabul olur gibi şeyler dedi yaptırdım ayrılmak üzereler çok yakından takip ediyorum o kadına da hakkımı helal etmiyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir