Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Karşı Cinsi Aşık Etme

Karşı Cinsi Aşık Etme

İnsanlar sevdikleri kişiye ulaşamadıklarında ya da reddedildiklerinde büyü gibi yöntemleri kullanarak sevdikleri kişiyle beraber olmaya çalışırlar. Büyü yöntemi çok eski mistik bir olgudur. Bu yöntem dinimizde de yer almaktadır. Fakat Müslümanların bu yöntemi kullanmaları kesinlikle yasaklanmıştır ve çok büyük günahtır. Büyü yöntemi çok etkili bir yöntemdir. Uygulandıktan kısa bir süre sonra mutlaka sonuç alacaksınızdır. Büyü yöntemi çok etkili bir yöntem olsa da sonsuza dek sürmez. Bu yüzden kişilerin mutlaka tesir süresine de dikkat etmeleri gerekmektedir. Büyünün yapım şekillerine ve amaçlarına göre pek çok farklı yöntemi vardır. İnsanlar büyüyü sadece aşk için değil aynı zamanda bereket için, ayrılık ve soğutma gibi amaçlar için de kullanmaktadırlar. Büyü yöntemini ne amaçla kullanırsanız kullanın mutlaka sonuç alacaksınızdır. Karşı cinsi aşık etme için kişilerin mutlaka aşk büyülerinden birini denemeleri gerekmektedir. Aşk büyüleri de çok çeşitlidir ve hepsinin yapım şekli birbirinden farklıdır. Bunun için herhangi bir aşk büyüsünü tercih edebilirsiniz. Fakat aşk büyülerinin gücü büyük olduğu için yapımı sırasında kişilerin çok dikkatli olmaları gerekmektedir. İnsanlar genelde internetten okudukları bilgilere göre aşk büyüsü yapmaya kalkarlar. Fakat bu durum çok risklidir. Hiçbir şekilde siz kendiniz evde büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Aksi taktirde pek çok olumsuz durum sizi sarmaya başlayacaktır. Böyle bir şeyin olmaması için medyuma gitmeniz sizin için çok daha iyi olacaktır. Özellikle bazı aşk büyüleri için medyumlar üç harflileri kullanırlar. Bu varlıklar insanlar ile uğraşmayı severler ve size musallat olabilirler. Bu yüzden de siz kendiniz büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalısınız.

Aşk Büyüsü Yapımı

Aşk büyüsü yapımı için pek çok farklı yöntem vardır. Genelde bu büyü kişinin özel bir eşyası üzerine yapılır. Medyum bu eşya üzerine büyülü sözcükleri okur ve eşyanın tekrar kişinin evinde kimsenin fark etmeyeceği şekilde saklaması gerekmektedir. Bu şekilde büyü etkisini göstermeye başlayacaktır. Ayrıca bu büyü kişinin fotoğrafına ya da saç teline, tırnak parçasına da yapılmaktadır. Bunun dışında bir de muska yazılarak büyünün kişi üzerinde etki etmesi ağlanır. Fakat bu muska da mutlaka muskanın çok iyi bir şekilde saklanmasına dikkat etmelisiniz. Muska hiçbir şekilde kişi tarafından fark edilmemeli ve açılmamalıdır. Aksi taktirde eğer muska açılır ise büyünün tüm gücü gidecektir. Böyle bir şeyin olmaması için muskanın çok iyi bir şekilde saklanmasına dikkat etmelisiniz. Aşk büyüsü bu şekilde farklı yöntemler kullanılarak yapılmaktadır. Sadece aşk büyüsünün uygulama şekline çok dikkat etmelisiniz. Karşı cinsi aşık etme için bu yöntemlerden herhangi birini tercih edebilirsiniz. Aşk büyüsü yapıldıktan çok kısa bir süre sonra kişiyi tesiri altına almaya başlayacaktır. Kişi artık tamamen kendi iradesini kaybedecek ve büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden de kısa zaman içerisinde rüyalarında bile sizi görür olacak ve sabah akşam demeden sadece sizi düşünecektir. Kısa zaman içerisinde kişi size gelerek tüm duygularını açar ve size aşık olacaktır. Eğer büyü üç harfliler ile birlikte yapıldı ise bu varlıklar sürekli olarak kişiye vesvese vereceklerdir. Kişi de artık tamamen bu vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden de kısa zamanda size karşı duyguları oluşmaya başlar ve sizinle birlikte olmak isteyecektir. Bu şekilde karşı cinsi istediğiniz gibi kendinize aşık edebilir ve mutlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz. Büyü yöntemi çok kuvvetli bir yöntem olduğu için kısa zaman içerisinde mutlaka sonuç alacaksınızdır. Büyünün gücü ile istediğiniz kişiyi rahatlıkla kendinize aşık edebilir ve onunla mutlu bir hayat yaşayabilirsiniz. Büyünün gücü ile amacınıza ulaşabilirsiniz.

Aşk Büyüsü Tesir Süresi Ne Kadar Sürer?

Aşk büyüsü güçlü bir büyüdür ve bu büyünün tesir süresi de diğer büyülere göre çok daha uzun sürmektedir. Fakat hiçbir büyü sonsuza dek kişiler üzerinde etkisini göstermez. Bu yüzden mutlaka belli bir süre geçtikten sonra büyülerin yeniletilmesi gerekmektedir. Büyünün yeniletilmesi için mutlaka kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Hiçbir şekilde bu işlemi siz kendiniz uygulamaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde zor durumda kalır ve büyünün olumsuz sonuçları ile karşı karşıya kalırsınız. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka çok dikkatli olmalısınız. Büyünün yapımı için gittiğiniz medyuma giderek büyünün tekrardan yeniletilmesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde büyü tesiri tekrar yeniletilmiş olur ve etkileri de gene kişiler üzerinde sürmeye devam edecektir. Büyü süresi bitmemesi çok önemlidir. Aksi taktirde her şey gene eski haline geri dönecek ve siz de sevdiğiniz kişiden ayrı kalacaksınızdır. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka medyuma giderek büyünün yeniden yeniletilmesini sağlamalısınız. Büyü işlemi yeniletildikten sonra gene aynı etki ile kişi üzerinde etkisi sona ermeden önce yeniletilmesine dikkat etmelisiniz. Aksi taktirde kişi büyünün etkisi altından çıkar ise olup bitenin farkına varabilir ve bu durumda da kişi kendine önlem alacaktır. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız. Sürekli olarak büyünün tesir etme süresini kontrol etmelisiniz. Karşı cinsi aşık etme için kişinin size karşı olan davranışlarını inceleyerek de tesir süresinin bitip bitmediğini anlayabilirsiniz. Eğer kişi size karşı soğuk davranmaya başladı ise büyünün tesiri yavaş yavaş ortadan kalkıyor demektir. Bu durumda hemen büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Bu şekilde büyünün etkilerinin kişi üzerinde devam etmesini sağlayabilirsiniz.

Aşk Celbi Yaptırmak

Aşk celbi de insanların çok sık tercih ettikleri bir yöntemdir. Bu yöntem büyü gibi etkilidir fakat büyü kadar uzun süre etkisini kişiler üzerinde sürdürmez. Bu yüzden mutlaka belli bir süre geçtikten sonra bu celb yönteminin yeniletilmesi gerekmektedir. Celb yöntemi dualar ile yapılan bir yöntemdir. Bu yüzden de herhangi bir şekilde bir zararı yoktur. Bu yöntemi insanlar da medyumlarda daha çok tercih etmektedirler. Bu şekilde siz de celb yöntemini kullanarak sevdiğiniz kişinin sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Karşı cinsi aşık etme için mutlaka iyi bir hocaya ya da medyuma gitmeniz gerekmektedir. Herkes celb yöntemini uygulayamaz. Bu yüzden siz de bu yöntemi uygulayamazsınız. Mutlaka çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Celb yönteminin yeniletilesi için de siz kediniz herhangi bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek işlemlerin yapılmasını sağlamalısınız. Bu şekilde celb yöntemini kullandığınız da kısa zamanda mutlaka sonuç alacaksınızdır.

Aşk Celbi Yaptırmak Günah mıdır?

Aşk celbi yaptırmak günahtır. Hiçbir şekilde insanlar diğer inşaların kendi kararlarını vermelerini engelleyecek bu gibi yöntemleri kullanmamalıdırlar. Dinimizde bu gibi yöntemler kesinlikle yasaklanmıştır. Hiçbir şekilde insanlar bu yöntemleri kullanarak amaçlarına ulaşmaya çalışmamalıdırlar. Aksi taktirde cehennem ile cezalandırılırsınız. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız ve bu gibi yöntemlerden uzak durmayı seçmelisiniz. Karşı cinsi aşık etme için mutlaka doğal yolları kullanarak amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Böyle sizin için çok daha iyi olacaktır. Aksi taktirde olumsuz durumlar söz konusu olacak ve sizin de hayatınız alt üst olacaktır. Mutlaka doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır.

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir