Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Kara Aşk Büyüsü

Kara Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü ve Kara Büyü

Büyüler yapım şekillerine ve kolaylıkları a göre çeşitli sayıya sahiptirler. Özellikle bazı büyülerin uygulanması oldukça zaman alır ve zordur. Bu tarz Büyüler kara büyülerdir. Bu büyülerin uygulanması sırasında doğa üstü güçlerden de yardım alınmaktadır. Bu tarz büyülerin yapımları için kişiler mutlaka medyuma gitmelilerdir. Hiç bir şekilde bu tarz büyüleri kendi başınıza yapmaya kalkmamalısınız. Siz bu büyüyü yapmaya kalktığınızda yanlış bir uygulamada bulunursanız büyü sizi sarmaya başlar ve bu kez sizi etkisi altına alarak enerjinizi çeker. Aynı zamanda bu tarz Büyüler üç harfliler ile birlikte uygulandığı için de bu varlıkların size musallat olması gibi durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Böyle bir durumla karşılaşmamak için mutlaka medyuma giderek büyü yöntemini uygulamayı tercih etmelisiniz. Kara Aşk Büyüsü 3n güçlü aşk Büyüsüdür. Bu yüzden bu büyünün yapımı oldukça zaman alır ve en tehlikeli Büyülerden biridir. Bu büyü yöntemini mutlaka medyuma uygulatmalısınız. Kara Aşk Büyüsü gücü ile en uzun süreli etki eden büyüdür. Aynı zamanda bu büyü uygulandıktan çok kısa bir süre içerisinde büyünün etkileri kişi üzerinde görülmeye başlanır. Büyü kısa süre içerisinde kişiyi saracağı için sizde amacınıza kısa zamanda ulaşacaksınızdır. Bu şekilde istediğiniz kişiyi rahatlıkla hayatınıza katabilirsiniz ve kişinin sizi, sevmesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte olacaksınızdır.

Kara Aşk Büyüsü Yapımı Nasıldır?

Kara Aşk Büyüsü Yapımı için kişiye ait olan bir iç çamaşırı a ihtiyaç vardır. Bu iç çamaşırını mutlaka medyuma götürmelisiniz. Medyum karanlık bir oda içerisinde bir ayna karşısına geçerek üç harfliler ile iletişime geçer. Daha sonra bu iç çamaşırını bir tas su içine atar. Bu su üzerine büyülü sözcükler okunur. Sizde medyum ile birlikte büyülü sözcükleri tekrar etmelisiniz. Bu sözcükleri tekrar ederken kesinlikle telaffuzu iyi yapmanız gerekmektedir. Daha sonra bu iç çamaşırının mutlaka kişinin evine tekrar konulması gerekmektedir. Büyüyü yaptıran kişinin de mutlaka tastaki suyu büyü bittikten sonra içmesi gerekir. Ancak bu şekilde büyü kişiler üzerinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Suyu içmediğinizde büyü karşı tarafı etkilemez. Bu yüzden bu konuya çok dikkat etmelisiniz. Büyü bu şekilde yapıldıktan sonra kişi kısa zaman içerisinde büyünün tesiri altına girerek hareket etmeye başlayacaktır. Kara Aşk Büyüsü İle kişi artık sürekli olarak sizinle alakalı hayaller kurmaya başlar. Bu düşünceler giderek daha da artacaktır. Özellikle büyü yapımında kullanılan  harfliler sürekli olarak kişinin rüyalarına sizin kılığınızda girer ve sürekli olarak ona vesvese verirler. Kişi artık tamamen bu vesveselere göre hayatını devam ettirecek konuma gelir. Sadece aklında siz ve sizinle alakalı düşünceler olacaktır. Bu şekilde kişi kısa zamanda size gelerek duygularını açar. Sevdiğiniz insan ile bu yöntem sayesinde birlikte olabilirsiniz. Büyünün gücü çok büyük olduğu in en kısa zamanda sonuç alacaksınızdır. Özellikle büyü kişinin özel çamaşırı üzerine yapıldığından dolayı çok daha kısa bir zamanda etkisini gösterir.

Kara Aşk Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Güçlü büyülerin Tesir süresi diğer Büyülere göre çok, daha uzun sürmektedir. Bu büyü de en güçlü aşk büyüsü olduğu için tesir süresi kişi üzerinde oldukça uzun bir süre boyunca durur. Fakat gene de büyülerin Tesir süreleri sürekli olarak kontrol edilmelidir. Hiç bir büyünün kişi üzerindeki etkisi sonsuza dek sürmez. Bu yüzden mutlaka ara sıra büyünün yeniletilmesini sağlayarak tesir süresini uzatabilirsiniz. Büyünün yeniletilmesi için gene medyuma gitmelisiniz ve büyünün aynı şekilde en başından yapılmasını sağlamalısınız. Bu şekilde büyü yenilenmiş olacaktır. Hiç bir şekilde büyü yöntemini kendiniz yenilemeye çalışmamalısınız. Aksi taktirde büyünün olumsuzluklarını kendi üzerinize çekeceksinizdir. Büyü yöntemi aynı zamanda tehlikeli olduğu in hiç bir şekilde kendiniz büyü yapmaya ve yenilemeye kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyünün etkisi sizi de ine çekecektir. Kara Aşk Büyüsü yeniletildiğinde artık kişi gene büyünün etkisi altına girerek hareket edecektir. Fakat büyünün mutlaka Tesir süresi sona ermeden önce yeniletilmesine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde kişi büyünün tesiri altından çıkacağı için olup bitenin farkına varacak ve üzerinde de büyü olduğunu anlayacaktır. Bu yüzden mutlaka kişinin büyünün etkisi altından çıkmaması için büyüyü tesir süresi bitmeden önce yeniletmelisiniz. Bu şekilde kişi üzerinde büyü olduğunu anlamayacaktır. Büyünün tesir süresinin uzatılması için ekstra olarak bağlayıcı Büyüler de yaptırabilirsiniz. Bu bağlayıcı Büyüler mutlaka büyü ile aynı amaç için uygulanmalıdır. Bu kara aşk büyüsü için kolay aşk büyüleri ve Bağlama büyüleri yaptırabilirsiniz. Bağlama büyüleri sayesinde hem büyünün gücü artacaktır, hem de büyü çok daha güçlü bir hale gelecektir. Bu şekilde büyünün tesir süresini de uzatmış olursunuz.

Kara Aşk Büyüsünün Muskaya Yazılması

Bu büyüyü muskaya yazdıracak da kullanabilirsiniz. Muskaya büyü yazma yöntemi de oldukça kuvvetlidir. Bunun için medyum kara aşk Büyüsünü muskaya yazar. Bu muskanın gene iç çamaşırı da olduğu gibi kişinin evine konması gerekmektedir. Muska kişinin evinde ne kadar süre ile durur ise gücü de o kadar kişiyi etkileyecektir. Eğer bu muska açılır ya da herhangi bir şekilde evin dışına çıkarsa büyü bozulacaktır. Bu yüzden mutlaka muskanın çok iyi bir şekilde saklanmasına önem vermelisiniz. Muska Yöntemi çok etkili olduğu için kısa zamanda kişi büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacaktır.

Kara Aşk Büyüsü Harammı?

Kara Aşk Büyüsü kişinin iradesini kullanmasını engellediği için kişi kendi hayatı ile ilgili kararları, alamaz. Bu yüzden de büyü yöntemi dinimize göre yasaklanmıştır. Hiç bir şekilde bu, tarz yöntemleri kullanarak insanların hayatlarına müdahale etmemelisiniz. Aksi taktirde bu kişiler dinimize göre mutlaka cezalandırılacaklardır. Büyü yöntemi kullanan kişiler mutlaka bu dünya da ya da öbür dünya da cehennemi yaşayacaklardır. Siz hiç bir şekilde bu büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Büyü yöntemini kullanan kişiler aynı zamanda Allaha şirk koşmuş olurlar. Bu yüzden de Allah’ın yazdığı kaderi hiçe sayarsınız günaha girmiş olursunuz. Kara Aşk Büyüsü gibi büyü yöntemlerini kullanmak yerine sevdiğinize açılarak, ona jestler yaparak onu etkilemeye çalışmanız sizin için daha iyi olacaktır. Ayrıca büyü yönteminin pek çok tehlikesi de vardır. Özellikle Büyüler üç harfliler kullanılarak yapıldığı için bu varlıklar size de musallat olabilirler. Bu varlıklar insanları kendi dünyalarına çekebilmek için çabalarlar ve bir süre sonra artık sizin enerjinizi tamamen çekerek amaçlarına ulaşırlar. Bu yüzden büyü yöntemini kullanacaksınız çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Aksi taktirde bu olaylara maruz kalacaksınızdır. Kişi kendisini bu gibi durumlardan korumak için bir koruma muskası yaptırabilir. Bu koruma Büyüsü sizi büyünün tüm olumsuzluklarından ve üç harflilerin etkisinden koruyacaktır. Bu şekilde büyüden zarar almazsınız. Fakat bunun için bu koruma Büyüsünü muskaya yazdırmanız gerekmektedir. Bu muskayı da sürekli olarak üzerinizde taşımanın gerekir. Muskayı üzerinizden çıkarttığınız anda büyünün hiç bir etkisi kalmaz ve sizi koruyamaz. Bu yüzden muskayı çıkartmamaya  ve kaybetmeme dikkat etmelisiniz

Sıkça Sorulan Sorular

[toggles title=”Kısaca Kara Aşk Büyüsü Nedir?”] Birisine zarar vermek için onu birisine veya kendinize aşık etmenizdir.
[/toggles] [toggles title=”Evli Çiftlere Yapılır mı?”] Çiftleri ayırmak için kara aşk büyüsü yapılırsa eşler birbirinden ayrılırlar ve başkasına aşık olurlar.
[/toggles] [toggles title=”Kara Aşk Büyüsü Yapılmalı mı?”] Büyülerin hiç birisini önermeyiz. Kara büyülerin yapılması ise gerçekten size ve karşı tarafa ciddi sorunlar yaratabilir.
[/toggles] [toggles title=”Biz Kara Aşk Büyüsü Yapıyormuyuz?”] kesinlikle böyle bir büyüyü yapmıyoruz.
[/toggles]

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir