Ana Sayfa / Aşk Büyüsü / Kalp Bağlama Büyüsü

Kalp Bağlama Büyüsü

İnsanoğlu çok eski çağlardan bu yana sürekli olarak büyü yöntemini kullanmaktadır. Genelde kişiler aşk için sevdikleri insana ulaşabilmek için büyü yöntemini tercih etmektedirler. Büyülerin çok fazla çeşidi ve farklı yapılışları vardır. Aşk büyüleri çok sık tercih edildiği için her aşk büyüsünün yapımı ve yapımında kullanılan materyaller farklılardır. Büyünün gücüne göre bu materyaller farklılık gösterirler. Özellikle büyünün çok güçlü olmasını istiyor iseniz kişiye ait olan eşyalar üzerine büyüyü yaptığınızda çok daha kısa sürede amacınıza ulaşacak ve sonuç alacaksınızdır. Aşk büyülerinden biri olan bağlama büyüsü ise farklı şekillerde yapılmaktadır. Kalp bağlama büyüsü çok kuvvetlidir. Genelde bir urgan ip kullanılarak bu büyü yapılmaktadır. Büyünün gücü çok büyük olduğu için tehlikeleri de çok fazladır. Bu yüzden bu büyünün uygulanması sırasında mutlaka çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Aksi taktirde büyünün olumsuzlukları sizi sarmaya başlayacaktır ve kötü yönde etkileneceksinizdir. Büyü siz farkında olmadan sizi de içine çekmeye başlar. Böyle bir durum ile karşılaşmamak için mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Kendi başınıza büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyüden siz etkilenirsiniz. Medyuma giderek büyüyü yaptırdığınızda medyum sizi büyünün olumsuz etkilerinden koruyacaktır. Ayrıca medyum bu büyü yönteminin uygulanması için üç harflileri kullanmaktadır. Bu varlıklar büyünün çok daha güçlü ve kısa zaman içerisinde kişi üzerine etki etmesini sağlamaktadır. Siz büyüyü yapmaya kalktığınız da bu varlıklar size musallat olabilirler.

Kalp Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılmaktadır

Kalp bağlama büyüsü için medyuma gittiğinizde bir urgan ip alınır. Bunun üzerine üç harflilerin de yardımı ile büyü sözcükler okunur ve 42 adet düğüm atılır. Her düğüm atılırken kişinin ismi de söylenir. Bu şekilde karşı tarafın kalbini kendinize bağlamış olacaksınızdır. Urgan ip üzerine büyü yapıldıktan sonra mutlaka kişinin evinde bir yere bu büyülü ipin saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü kişi üzerinde etkilerini gösterecektir. Aksi taktirde urgan kişiye yakın olmaz ise kişi büyüden etkilenmeyecektir. Büyü tamamlandıktan sonra kısa süre içerisinde kişinin davranışlarında farklılıklar meydana gelmeye başlayacaktır. Kişi artık kendi iradesini kullanmaz hale gelir. Bu yüzden kendi hayatı ile ilgili kararları kendisi veremez hale gelir.  Bu yüzden kişi artık büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Kalp bağlama büyüsü  çok güçlü bir büyü olduğu için anında kişiyi etkisi altına alır. Kısa sür içerisinde kişi sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacak ve aklında siz olacaksınızdır. Hatta kişi rüyalarında bile sizi görecektir. Özellikle büyü üç harfliler ile birlikte yapıldığı için üç harfliler sürekli olarak kişiye sizin hakkınızda vesvese vereceklerdir. Kişi de artık tamamen bu vesveselere göre hayatını yaşamaya başlar. Bu yüzden hep sizi düşünecektir. Büyü bu şekilde kişi üzerinde etkisini gösterir. Kısa zaman da kişi size gelerek duygularını açacak ve size aşık olacaktır. Sevdiğiniz kişiye kavuşmak için bu büyü yöntemini kullanabilirsiniz.

Kalp Bağlama Büyüsü Tesir Süresi Nedir

Büyülerin belli bir tesir süreleri vardır. Bu tesir süresi sona erdiğinde ise kişi artık tamamen büyünün etkisi altından çıkar ve eski hayatına duygularına geri döner. Bu yüzden kişi büyünün etkisi altından çıkacağı için size karşı bir şey hissetmeyecektir ve sizden kısa süre içerisinde ayrılacaktır. Mutlaka tesir süresine önem vermelisiniz ve büyünün tekrar edilerek kişi üzerindeki etkisinin devam etmesini sağlamalısınız. Bunun için büyüyü mutlaka aynı medyuma giderek tekrardan yaptırmanız gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü tekrar tesirini kişi üzerinde göstermeye devam edecektir. Büyü yenilendiğinde kişi gene büyünün etkisi altına girer gene sizi sevmeye başlayacaktır. Büyünün mutlaka tesir süresinden önce yeniletilmesine çok önem vermeniz gerekmektedir. Aksi taktirde büyü süresi biter ise kişi olup bitenin farkına varacaktır. Böyle bir durumla karşılaşmamak için kişinin size olan davranışlarını inceleyebilirsiniz. Eğer kişi size karşı soğuk davranmaya başladı ise kısa süre içerisinde büyünün etkisi ortadan kalkacak demektir. Bu yüzden hemen büyüyü yeniletmelisiniz. Kalp bağlama büyüsü tehlikeli bir büyü olduğu için yenileme işlemlerine dikkat etmelisiniz ve hiçbir şekilde siz büyüyü yenilemeye kalmamalısınız.

Kalp Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur

Güçlü büyülerin yapım işlemleri de bozulması da oldukça zordur. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü yöntemini kendiniz bozmaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz özellikleri sizi sarmaya başlayacaktır. Büyüden etkilenmek istemiyorsanız mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Bu şekilde kendinizi büyüden koruyabilirsiniz. Büyü yönteminin bozulması için ilk önce büyülü urganın medyuma götürülmesi gerekmektedir. Medyum bu urgan üzerindeki 42 adet düğümü büyülü sözcükler söyleyerek tek tek açar. Daha sonra üç harflilerden yardım alınır. Bu varlıklar büyünün kişi üzerindeki etkisinin ortadan kalkmasını sağlarlar. Büyü bozulduktan sonra kişi kısa zamanda kendini toparlayacaktır ve normal hayatına geri dönecektir. Kalp bağlama büyüsü bu şekilde bozulduktan sonra kişi kısa zamanda sizi sevmediğini anlayacak ve terk edecektir. Büyü bozulduktan sonra kişi üzerinde herhangi bir şekilde büyü olup olmadığını anlamayacaktır. Fakat büyünün gücü çok büyük olduğu için kişi büyünün etkisi altından biraz zor çıkacaktır. En azından kişinin enerjisini toplaması biraz zaman alacaktır. Bu yüzden belli bir süre geçtikten sonra kişi tamamen büyünün gücünden kurtulabilecektir.

Kalp Bağlama Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Dinimizde büyü ve bunun gibi mistik yöntemlerden çok sık bahsedilmektedir. Büyü yapmak ya da yaptırmak ne amaçla olursa olsun dinimizce çok büyük günahtır. Hiçbir şekilde büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde dinimize göre mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Bu yöntemi kullanan kişiler bu dünya da ya da öbür dünya da mutlaka cehennemi yaşayacaktır. Büyü yapan kişinin işleri yolunda gitmez, evinde bereket olmaz. Hiçbir şekilde büyü yaptığınız da hayatınız yoluna girmeyecektir. Dinimize göre büyü yaptıran kişiler Allah’a şirk koşmuş olurlar. Kişiler büyü ile karşı tarafın hayatını değiştirdikleri ve kaderleri ile oynadıkları için Allah’ın yazmış olduğu kaderi değiştirmiş olurlar. Bu yüzden Allah’a şirk koşmuş olursunuz. Dinimizde de bu en büyük günahtır. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü ve bunun gibi yöntemleri kullanarak insanların hayatlarını değiştirmeye kalkmamalısınız. Bunun yerine doğal yollar ile amacınıza sevdiğiniz insana ulaşmaya çalışmalısınız. Kalp bağlama büyüsü yöntemini kullandığınızda kişi sizi sevecektir evet ama bu durum geçicidir. Büyünün tesiri elinde sonunda bitecektir ve bu yüzden de kişi sizi terk edecektir. Kişiyi gerçekten etkileyip sevgili olduğunuzda ise kişi sizin yanınızda gerçekten olacak ve sizi terk etmeyecektir. Bu şekilde normal yollarla sevdiğiniz kişiyi etkilemeniz sizin için çok daha iyi olacaktır. Bu şekilde günaha da girmemiş olursunuz. Ayrıca büyü yöntemi çok tehlikeli bir yöntem olduğu için büyüyü yaptıran kişi siz olsanız bile belli bir süre sora büyü sizi de sarmaya başlayacaktır. Siz bu durumun farkına varamasanız da büyü sizi etkiler ve hayatınız kötü ilerlemeye başlayacaktır. Üç harfliler sizi ve hayatınızı kontrol altına alır. Bu yüzden büyüden uzak durmalısınız.

About admin

blank

Bunu İnceledİn Mİ?

blank

Sevdiğim Erkeği Kendime Aşık Etme Büyüsü

  Hemen hemen her insanın bir hayali ve beklentisi bulunmaktadır. Bu hayaller bazen fiziksel olmakla …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir